Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

babulka123
28. jan 2010

no egy.. zasnem... vidim ze tvoj postup ma uspech.. paraaada..

egyptanka
28. jan 2010

zuzic, nie nie ... ja si svoje dieta nedam. 😉
babulka, ja to vidim tak ze som to podchytila v pravy cas 🙂

babulka123
28. jan 2010

egy.. asi hej..
inak ja som zistila ze u nas je to o tom ze ninka je naozaj najspokojnesia ked spi sama.. ked som pri nej tak je hore kazdu chivlku alebo min 2 hod v kuse ako predtym noc.. tak neviem..

egyptanka
28. jan 2010

Iron, si sa pytala na topanky, moja mama kupovala papucky malej v obuvi v starom Tescu.

egyptanka
28. jan 2010

Labutka, sa mi s tebou snivalo, ze si mala dievcatko Silvinku 🙂
... a ja som mala za muza policajta 😀

egyptanka
28. jan 2010

Katkaaaaa, nechod nikam ... kto nam bude radit vo veciach lekarskych a vyzivovych ... my ta tu potrebujemeeee.

lenka138
28. jan 2010

dobré ráno, u nás tak krásne sneží, normálne ma to potešila, ked som ráno kukla von oknom, len bude trochu zložité brodiť sa kočiarom, ale to nevadí

egy super, gratulujem k dalšej noci

egyptanka
28. jan 2010

lenka, aj u vas snezi... juuuj a segra ma dnes ist zo sluzobky z BB do BA ... to bude mat "veselu" cestu 😖

egyptanka
28. jan 2010

no idem uspavat to moje kuraaaatko na predobedny spanok. Zatim pekny den.

atemi
28. jan 2010

ahojte, ja som len tak letmo prebehla 2 stranky, ale same novinky su tu a ze akeeeeeee 🙂
Velmi sa tesim z Matuska aj Tanicky, a prajem nech je to uz len zavratnou rychlostou lepsejsie a lepsejsie 😉 drzkajte sa!
No a teda velmi velmi sa tesim aj z Hanky a jej buducich rodicov, to su mi teda spravy paradne, gratulujem Nsoci!!! Si supr sikovna zena ( to mas za tie moje vlasy, noze daj este nieco 😀 😀 ), takze si mozes dovolit takyto prepich, to mne sa o druhom zatial ani nesniva... Som rada, ked sa mi obcas prisnije ako sa vlastne deti robia 😀
A tesim sa aj zo spankovych pokrokov vsetkych - Natalka nam pojde vzorom 😉 a nespacom tymto posielam pokoj, uvolnenie, zelena luka, lahucky vanok, viecka otazievaju, rucicky nozicky su uvolnene, pravidelne pomalicke dychanie a naaaaaaadych a vyyyyyyyydych, vsetka energia uletela a telicko je unaveneeeeeeee a zaspaaaaaaaaaaaaava 😀 😀 😀 Hmmmm... ranny ulet po tazkej noci s asi 10 prebudeniami 😝

iron
28. jan 2010

Moje dietatko som chcela ist ulozit ale je nejaka cula a hra sa, tak pockam kym ju to premoze...len neviem ci to nepremoze skor maminku ako Ninku... 😀

mgk111
28. jan 2010

aaa nechapem - kubinko zjedol presnidavku s piskotami a kym som muumyla mysku tak tam zaspal 😀 neuveritelne asi bol unaveny od pol siedmej - zistila som, ze ked ho necham kym zaspi sam, tak je to boj, ale takto sa trapi az kym neodpadne... tak neviem co je lepsie 😉

atemi
28. jan 2010

iron, ja som tak pred chvilou uspavala, ze maly behal okolo postele a mne klipkali oci a topila som sa v perinach a tuzila som po takej separacnej uzkosti, ze by bol maly na mna taky naviazany, ze sa nepohne na viac ako 1m od postele a ja mozem spat 😀

labutka
28. jan 2010

egy super, len tak dalej.
ja idem zarezervovat postielku pre adama, manzel cez vikend zbehne kupit koberce, a dufam ze sa rychlo prestahujeme. lia je pre mna velka motivacia.
dnesna noc celkom OK, boli sme hore 3 krat, 2 krat kojenie a raz sa mi ho podarilo uspat bez toho, aby sme vstali z postele. tak aspon takyto pokrok.
za mesiac oslavujeme narodky.... 🙂

iron
28. jan 2010

atemi...no ja to mam tak, ze dam do postielky, ked zaspi tak zaspi...ked tam zacne vykecavat tak vyberiem a frci dalsie dve hodiny...
skusaju teraz ti drobci...u nas teraz ako hracka vedie skatula velka a meter....no naco clovek kupuje hracky

iron
28. jan 2010

labutka uvidis ze sa vam to zlepsi, drzim adamkovi palce aby to zvladol....a kdeze teraz budete pobyvat?

clea333
28. jan 2010

Ahojte,
vobec som sa nevyspala, maly sa stale prehadzoval.Zobudil sa o pol druhej, napapal, teplotu nemal, ale zato rano o siestej som namerala 37,7 ☹ dala som cipok a teraz spinkame.

Baby, chcem sa spytat, ake mate teplomery na meranie teploty.Ja mam digitalny a meram v ritke, ale rozmyslam, ze kupim ten do uska, lebo ked ma takto teplotu a musim castejsie kontrolovat, tak usny sa mi zda praktickejsi.Len pocula som kadejake nazory, ze je nepresny a tak.Viete mi poradit?

labutka
28. jan 2010

kojace blavacky, ideme si s kamoskou objednat spodaro, nechcete niektora sa pridat? 🙂
ideme sa stahovat blizsie k polusu... 🙂
nase oblubene hracky: vysavac, nabijacka na telefon, hadicka na odsavanie soplov, koliky na pradlo, a takato flaska: http://www.pricemania.sk/imgs/products/m/obrazo... (samozrejme prazda, pamiatka z nasej svadby.)

labutka
28. jan 2010

som zabudla adresu toho spodara: 😎
http://www.spodni-pradlo-leontyna.cz/podprsenky...

atemi
28. jan 2010

veru veru iron, u nas uz dobrych par mesiacov sa s detskou hrackou Kubco nehral, vsetko ine je zaujimavejsie, hrnce, pokrievky, topanky, zubne kefky, vysavac, TV ovladac, zaluzie, drziak na toaletak. A uplny favorit je crievko so sojovou pomazankou 🙂
labutka, kamze? vraj niekde blizko kuchajdy? mozes sa vytesovat?

atemi
28. jan 2010

clea, tiez som pocula, ze nic moc tie usne, ale nemam skusenost, tak radsej nic nevravim...
my mame klasicky a meriam pod pazuskou pri kojeni, tak aby si to ani nevsimol... tazka operacia to je vzdy.
chcela som klasicky ale rychlobezku ( to vyzera ako normalny, ale nema v tej ortutovej trubke zuzenie a teda nameria velmi rychlo, ale aj klesne velmi rychlo ked vyberies, takze treba hned pozriet ) ale nikde som nezohnala. Mali sme asi 4 digitalne ale vsetky merali bludy, tak som presla na staru klasiku, teraz uz samozrejme bezortutovu...

atemi
28. jan 2010

Labutka, chcela som napisat, ze "mozem sa vytesovat?" nie mozes 😀 😀

mona1111
28. jan 2010

ahojte

tak my tiez v celku dobra noc klop klop klop ..... ale uz sa chystame maleho prestahovat do jeho detskej izby len musime kupit koberec, a este tu izbicku trosku skraslit nejakymi peknymi obrazkami........ len aby sme kupili pekny koberec co sme obehali obchody tak vsetku su nejake male, .... no nic musime este pochodit a ked ho kupime uz sa stahuje definitivne do izbicky....

iron vitaj opat medzi nami..... stale som si kladla otazku preco zrazu si prestala prispievat ale asi ta niekto napalil nemysli tu od nas.....

Adamkovi k jeho vymesaciu vsetko naj naj naj 😎 😎 😎

Anketa - aj ja chcem jarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

mona1111
28. jan 2010

labutka aj nas ma rad vysavac ked idem vysavat tak mi chyta hadicu, odsavacka taktiez, ovladac, ale aj lopticky to su jeho.....momentalne si nasiel auticka co manzel priniesol ked tankoval, tak uz je frajer lebo ich dotiahne zoberie a kruti si kolieska....

atemi
28. jan 2010

Aj my Adamkovi blahozelame, nech sa mu u nas v novom meste paci a dobre spinka 😉
Iron, ty si z BA? Co nedojdes niekedy na stretko?

atemi
28. jan 2010

Labutka, dikes ze myslis aj na ostanych, to ja ale potrebujem vyskusat taketo veci, to vzdy dopadne zle online. Ale fakt pekne su niektore na to ze su kojenecke...

labutka
28. jan 2010

atemi, ked chces vidiet fakt namakane na kojenie (a nelen na kojenie) tak kuk sem: http://www.saxana.sk/pre-mamicky-145/podprsenky... 😉

mgk111
28. jan 2010

clea - my mame aj usny a podla mna je hovadsky nepresny a to mame z lekarne nejaky znackovy 😠

kubko dal tak pol hodku a uz sa hrame ale nic sa mi nechce, akurat vecko som umyla a nachystala mu obed...

nsoci
28. jan 2010

Atemi vsak aj Labutka sa moze vytesovt. A pokial ma pamat neklame Labutka ie o lepsieho, nie?
Egy no paraa... to my sme taku noc este nemali.

Takze v streu oje Labutka, Egy, enka, Potulka... este na jeneho si trufam... 😀 Musim na Vasu pocest vypratat aspon cast balkonu, teraz to tam vyzera ako na sklake, lebo sa nam nechce von o tej zimy.

Prave som Matka hoku uspavala a spal pol hoku...uuuzasne ekonomcke 😀 ale pomohol mi vyvesat pralo (poaval... je to straaaasna srana, ak by ste neveeli, tea ani aj som neveela, ale krpec sa zausa o smiechu), poviem daj - a poa nieco z kosa vypraneho 😉

A kym spal som stihla sprchu tak sa citim ako clovek. A uces... no neni kratky, ale na mna teda hej, vieli ste niekey inianku s vlasmi kratsimi nez po lopatky?

potulka
28. jan 2010

ahojte
chvalim velmi labutku za jej dobry tip s kojenim a sucasnym prebalovanim. skusili sme to dnes v noci a malo to uspech - matej hned po nakojeni zaspal, ziadne hodinove vykecavanie. 😵 cize u nas takto: do polnoci spanok v postielke, potom prelozenie k nam a kojenie. kojenie+prebalovanie o 2.45, kojenie o 5.00 a budicek bez kojenia o 7.30. celkom fajn.

labutka, ja som praveze zvazovala, ze si uz idem kupit nejaku normalnu peknu podprdu. do svojich starych sa zatial velmi nezmestim a tie kojace, co mam, su brutalne. 😅 ale cez net to neviem, musim vyskusat.
a ako to, ze o mesiac ma adam rok? ved este nie je 31. 😝 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre