Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

iron
17. okt 2009

kolko je plna davka na obed? ze uz nemam dat mléko?

baska, v tom ti nepomozem...u nas sa kaka jedna radost.

egyptanka
17. okt 2009

potulka, fiiiha ... ono aj ja mam taky pocit, ze ma asociacu mama=prso. Ja som poobede ju nechala troska vyhrat sa a o 12.00 ze ideme spat. Tak som otrcila prso, ale nejako nezaberalo, tri krat sa tak odtrhla, ze ma zacala bradavka boliet tak som ju dala na bocik a ze skusim ju hladkat ... uz som myslela, ze zabera ale akosi nie. Potom som ju polohovala na brusko, trocha sa vzpierala, ale som jej drzala hlavicku a zadok, aby sa nemohla nejako hybat a zacala som s nou pohybovat hore, dole este som medzitym hladkala ocka a zaspala. No po 40 minutach sa zobudila s revom a tak som si ju dala na brucho zacala tiez hojdat a opat zaspala a spi az doteraz. Ked sa zobudi tak dostane papat a hor sa do Polusu. 🙂

egyptanka
17. okt 2009

potulka, jaaaj a to uspavanie trvalo pol hodinu ...

iron
17. okt 2009

no egy, vyzera to tak,...ze musim malej kupit kefku aby sa s nou aspon oboznamila. Lebo uz mame styri zubky...dva tesaky a dva prerezane...a tlacia sa dalsie dva...No bistu.

drozdik78
17. okt 2009

baskaj skus slvkovu stavu od Hippika 🙂 nam pomohla cerstva slivka ale niekomu aj ato stava 🙂

a kuci i ked sa nepozname len takto z pismenkovanie tak ti gratulujem a neboj vsetko zvladnes aj moja sestra ma tak rozdiel a nevie si to vnachvalit 🙂

iron ta znacka bablove ma 3 druh kefiek v jednom baleni 🙂 1: kes sa prerezavaju zubky 2 ked su prve zubky konecne na svete a tretia ked uz j viac chrupu v puse 😀

baskaj
17. okt 2009

no dobre, takže ani jablko surové nám nešmakuje. tak ho varím a prepasírujem. no keď ma aj s tým dami pošle do kelu, tak to na dnes už s jedlom definitívne balím a uvidíme, čo bude zajtra 😠
- ináč, otázka k tomu ovociu - ako ho podávate, aby deťom nebolo kyselé???

drozdik - na tie kefky z dm som už aj ja poškuľovala...

baby, normálne vám závidím, že tu riešite také veci, že nakupovanie overalov a handier... keď my už vlastne skoro všetko máme. ja nakupovať nepotrebujem. síce veľa vecí je iných, než by som si ja vybrala, starších, nezladených, ale kupovať zase nové, by bol len rozmar. dokelu! 😒

ináč, vo štvrtok som damiánka vystrihala. jedni radili nestrihaj ho ešte, druhí zase, ostrihaj, zhustnú mu vlásky, tak som sa teda naštvala, aj tak mu to už moc cápalo do čela a som ho teda vyšmýkala. strojčekom. prvú minutu sa držal, ale ďalšie tri plakaal... no, a teraz vyzerá ako z koncentráku. trošku... 😅

baskaj
17. okt 2009

a kde ste všetky? čo ešte štvornožkujete v poluse?

iron
17. okt 2009

ja som tu
jak nestrihaj, moja je uz dva krat, nemozem jej predsa nechat vlasy v ociach. Sponky su sice fajn, ale tie mi zoberie a pcha do ust. Takze neprichadza do uvahy.

iron
17. okt 2009

no kde ste vsetky?

matja
17. okt 2009

baska, chceš, aby sa malý vykakal, na inom fóre som sa dočítala toto:

"Pre najmensich su najlepsie susene -oplachnut, prevarit, rozmixovat a podavat."

Ináč ty si tuším písala, že ho zapiekol špenát? Veď ten má práveže opačný účinok 😕

matja
17. okt 2009

iron, presviedčame drobca, že už mal dávno spať a ideme pozerať superstar 😉

iron
17. okt 2009

ja uz som moju ukecala. Ale to len preto, lebo mi za cely den spala 1,5 hodky a 20 min. v aute...Chudiatko je unavene

A ozaj moja chce flasu, ale jak som ju oblbla...uvidime ci len dnes neurobila vynimku.

matja
17. okt 2009

ako sa ti to podarilo? Myslím tú fľašu 🙂

iron
17. okt 2009

No sadla som si na zem, oprela ju o seba. Ona kukala na telku a vypila celu flasu bez prestavky... teda 110 ml.
A to uz dva krat sa dnes podarilo 😕

ajka82
17. okt 2009

cafte, narychlo...karinka sa zucastnila, dostvornozkovala do ciela ale trvalo jej to 58 sekund... takze umiestnenie nemame ale dostala knizku 😉 snehulienkina adelka to zmakla za 39 sekund a bola 18ta, posledne miesto co vyhlasovali... najrychlejsi chlapec preliezol za 11 sekund

ale hopec ludi a hluk... 😒

iron
17. okt 2009

inak bolo to aj v spravach na markize v sekcii s puskarkou ze Dnes...ale som to nestihla, lebo krpec zacal revat

ajka82
17. okt 2009

akrinka bola na jednom zabere na joj-ke v spravach... 😉

egyptanka
17. okt 2009

ajka, no ten hluk mi trocha vadil ... a Natalka by aj spala, ale nemohla zaspat. 😒

ajka82
17. okt 2009

egy moja toho moc nenaspala a videla som tiez ze chcela spat este pred pretekom...

egyptanka
17. okt 2009

baby som sa chcela spytat ... malej sa spravili cervene licka a tak uvazujem ci to nema nahodou z brokolice alebo ci to nie je zo suchecho vzduchu co mame doma ... co myslite?

lenk30
17. okt 2009

ajka, Karina je star? som to zahliadla v správach. boli zlatí tí lezúni 🙂 . a že za laptopom, mobilom.........

to čertíča moje nie a nie zaspať a aj ja už by som tak potrebovala kľud. filipkovi teplota klesla, mne stúpla. hlavne, že je on lepší, dúfam, že aj noc už bude bez zábalov. už som ho aj v postielke nechala prvý krát vyplakať, lebo to bol zúrivý rev a nie plač, potom zasa do obyvky, lebo neprestával. hodil výťazoslávny pohľad a vypľul cumel a teraz sedí v hojdačke a muž sa ho snaží uhojdať k spánku. No prvý asi zaspí manžel, keď ich tak pozorujem.

poraďte ako zaspávate? my totál problémy teraz. nikdy nezaspával sám. vždy cicík, hladkanie, spievanie, hojdanie, tancovanie.............ale celkom v pohode a teraz sa vzpiera, búri..............hrozné

iron, fľašu s čajom?

matja, ale to ešte nie do domu. toto také provizorium do maja - júna. Domček ešte nie je hotový, ale prišli kupci na byt a teraz byty idú riadne dolu, takže to bolo škoda nevyužiť. Tak budeme ako kočovníci tento rok

taella
17. okt 2009

tak aj mne došiel ten balík od Hami a poslali Frutapuru po záruke 😠 tak im idem písať , že to má znamenať 😠

nsoci
17. okt 2009

No uprimne povedane ked som to videla v telke prislo mi to sice zlate, ale s matkom by som tam nhesla. Moc ludi, hluku a... co ja vieeeeem...

Zasa som zozrala vsetko co bolo doma. Ja sa nehram. ☹

Matko sa ku mne uz normalne tuli! Vylezie an mna a pritisne sa .... je to krasne.
Inak vraj vcera Matko prvykrat stvornozkoval a presiel pol metra, tvrdi muz. Zeby chcel trenovat na dnesnu sutaz?
Dnes uz nic. ☹

lenk30
17. okt 2009

egy, a už mala takú reakciu? na jedlo by asi boli vyrážtičky, či nie?

Hlásim: manžel 10x zívol a Filipko mu spieva z hojdačky a búcha ho koncom švihadla po kolene

nsoci
17. okt 2009

Lenka jakeho burlivaka mas doma 😉 Nech as vystrabite, aj Vlalu6itkovci 😵
Ajk aj chcem balik. 😉

egyptanka
17. okt 2009

lenk,nemala ono to nie su vyrazky, len vyzera ako marfusa ... mozno tymi prechodmi zima/teplo.

iron
17. okt 2009

aj ja chcem balik..
nie flasu s mliekom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre