Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

pasoa
3. dec 2009

egy, a ja že napíšeš, že už druhé čakáte 🙂

a čo predtým nechcel, či ako?

môj chce a najradšej hneď, ja tak najskôr za 2 roky, hoci sa bojím, že to už budem riadne stará (to už mi bude 35 😲 ) ale ja fakt chcem vekový rozdiel 3 roky, ja si chcem matúšika dosýta užiť, chodiť s ním do centra, na plávanie, vonku za ním bežkať, keď sa bude učiť chodiť a nie ležať tehotná hore zadkom a nechať iných, nech sa starajú o moje dieťa...

egyptanka
3. dec 2009

... ale ja som suhlasila (samozrejme s urcitou podmienkou). Ze chapete to ja zaryta odporkyna viacdetstva ... ale zalezi to ci bude splnena podmienka a tou je zabezpecenie noveho byvania - v rodinnom dome.

ajka82
3. dec 2009

ze jaka podmienka 😲 ...mna bytake nic nenapadlo...ale to som ja 😅 mne staci ze mame kde byvat, v nasom 🤐

pasoa
3. dec 2009

egy, aká skromná 😀

potulka
3. dec 2009

egy, spominali sme ta v palacinkarni, ci ste mali pekny den a ci napises pod jeho vplyvom nieco optimisticke. 😉 no a toto je teda dost pozitivne. 😀

potulka
3. dec 2009

muzi su vo vani a ja idem dat asi do poriadku kuchynu. ked uz matejka nebavila nova flaska, vybrali sme sa tam, vysterilizovat jednu objavenu skumavku (nosila som v nej moc do tehotenskej poradne 😉). sterilizovala som ju v parnom kupeli a ked som ju po 10 minutach vytiahla, bola o dost mensia a pokrivena. 😅 tak som si povedala, ze vari nebude vadit, ked odovzdame cikanicu v obycajnom sklenenom zavaracom minipohariku. kym sa sterilizoval, testovala som matejovu jemnu motoriku - podstrcila som mu kyblik s vrchnacikmi od detskych vyziv a krasne ich odtial postupne povyhadzoval.
tak uz viete, preco treba v kuchyni upratat. 😀

baskaj
3. dec 2009

pasoa - my s katjou žijeme v Matke slovenských miest! 😉

baby, mňa strašne bolia kríže. už asi 3 deň... mi asi voľakedy v noci pri kojení a následnom zaspaní zachladli. au au ☹

pasoa
3. dec 2009

baskaj a to je kde? Nitra?

lubi22
3. dec 2009

Egy nekukas Ty nahodou privela telky? 😀 Sa mi zda, ze rovnaku podmienku dala Morova v Panelaku muzovi, ze ak druhe dieta, tak najprv dom 😀 Alebo na Teba vplyva daka Rosamunda Pilcherova 😀

ajka82
3. dec 2009

lubi hej...v panelaku morova hovorila ze dom 😀

baskaj
3. dec 2009

pasoa - jo! 😎

pasoa
3. dec 2009

baskaj, booože, aká som múdra... asi sa dám vypchať a postavím sa do nejakej vitríny 😵

natalii6
3. dec 2009

ahojte...na trhy som prisla ale uz boli 3h a vas som nikde nestretla tak sme sa z muzikom poprechadzali najedli a isli domov ..davidko celu dobu co sme boli vonku spinkal..dnes ale bola poriadna kosa 😠 ked tu spominate panelak tak som po ceste domov stretla svehlu aj z detickami

egy ja som uz cakala ze napises ze cakas druhe 😉

asandys
3. dec 2009

egy, presne ten isty darcek dostane na vianoce Adamko🙂))

potulka
3. dec 2009

natali, my sme tam boli asi do pol-tristvrte na 3., ale potom sme sa uz museli hybat, bo by sme primrzli k chodniku. 😉
baskaj a preco sa nitre hovori matka slovenskych miest?

baskaj
3. dec 2009

pasoika - 😀

potulka - počkaj, musím sa spýtať muža, ale práve telefonuje 😀 😀 ja sa do vitríny nemôžem dať 😅

egyptanka
3. dec 2009

drobec uz spi ... dnes neskoro, lebo sa zobudila o 18,00 tak sme posunuli cely vecerny ritual.

Lubi, ale nieee ... 😉 . Ale o dome sme sa uz davnejsie bavili, ked som nebola tehu, tak sme pred par rokmi zalozili stavebne sporenie, ze by sme tak okolo tridstiatky poriesili dom. A teraz ked ocino zomrel tak mamina sa citi sama vo velkom trojizbovom dome tak zacina uvazovat, zeby ho predala a prispela nam na ten dom a byvala by s nami , ak by sme jej tam vedeli vvytvorit samostatnu bytovu jednotku, kde by mala nejaku spalnu a kuchynu s mensou obyvackou.
Tak ked si muz najde buduci rok pracu, zhodnotime nase financie a dame sa do toho a Natalke bratceka by sme zacali aj tak riesit az o taky rok - rok a pol, aby bratcek mohol prist uz do domceka.

baskaj
3. dec 2009

potulka:
- archeologické nálezy dokazujú, že sa tu našlo najstaršie osídlenie ešte z čias keltov, predrímske obd.
- sídlo kniežat počas VM, kráľa Svätopluka
- prišli sem C a M
- nastarší kresťanský chrám z roku 829
- prvé biskupstvo z r. 880
- najstaršie zachovalé písomnosti - Zoborské listiny r. 1111-1113

a môžem dať muža vypchať a postaviť k pasoike! ha ha ha

natalii6
3. dec 2009

ma teraz napadlo idete niektora z vas blavacok niekam na mikulasa?

potulka
3. dec 2009

baskaj, len mu to nehovor, lebo si to moze vo svojej chlapskej hlave vyhodnotit tak, ze sa podla nas moze ist dat vypchat. 😀

ajka82
3. dec 2009

natalii my nejdeme

egy a ja myslela, ze podmienka by bola veeelmi tazko splnitelna

lubi v sobotu na joj-ke su vraj auta, takze ja viem co budem vecer pozerat 😀

egyptanka
3. dec 2009

natali, ja idem na Mikulasku party co organizuje nasa firma ... velmi sa tesim.

egyptanka
3. dec 2009

http://www.zlacnene.sk/letak/2496/p/6/
mrk na akciu na Hami prikrmy dole v letaku.

natalii6
3. dec 2009

egy: tak si to tam uzite 😉
ja idem s malym na strkovec nieco tam ma byt tak uvidim

pasoa
3. dec 2009

potul, keď to baskaj napísala, že matka slov. miest, tak ma napadlo, že v nitre bolo kniežacké sídlo atď, ako píše baskaj tie info od muža.
ale nie všetky tie info som vedela, napr Zoborské listy, to neovládam, takže ja budem v tej vitríne až niekde v pozadí 😉

egyptanka
3. dec 2009

ajka, no predstavy su predstavy, uvidime ako to zmakneme ... a ked nie dom tak aspon vacsi byt.

ajka82
3. dec 2009

natalii a kedy je nieco na strkovci? vies aj program?

lubi22
3. dec 2009

Egy drzim paste nech vam to vyjde 😉 Super, ked Vam moze mamina takto pomoct 😉

Ajka videla som uputavky na cars na jojke 😅 No ja uz som to videla asi 200 krat, mozem vypnut zvuk a hovorit za vsetky auta 😀 Ale ze buduci rok ma prist dvojka, tak sa tesim bude zmena 😀

egyptanka
3. dec 2009

Lubi, Samko bude pozerat Cars?? ... inac sa im divim, ze rozpravku pre det dali tak neskoro. To v tej JOJke nema nikto deti?? 😠

egyptanka
3. dec 2009

A neviem kto sa tu pytal ci varime v Lucke a prevaram vodu, tak ja som nikdy nevarila v dojcenskej vode (vsak by som skrachovala) a neprevaram vodu a pouzivam vodu z vodovodu. Ked mam doma neperlivu Lucku alebo Tomu naturu tak len zohrejem a dam do kase a ked nie je tak len ohrejem vodu z vodovodu. Aj ked jej davam vodu z poharika tak vodu z vodovodu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre