Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
16. dec 2009

ajka, a keby tie biele kuy nepadali tak nie je clapkanica, cestari su zrazu neviditelni, doprava kolabuje, vsetci su nervozni, ...

manzel kupe malu ... najprv ju vlozil oblecenu do vanicky bez vody a tak na nas pozerala ... ze a kde je voda??? to sa nejdem kupat???

baby moja v poslednom case nechce papat obedy, ale vecernu zemiakovu kasu zblajzne na posedenie ... dnes mala cca 250g a otvarala usta ako skovranok, ze este este ... i ked boli pri tom revy ... reve ako tur a pri tom otvara usta, ze daj mi jest ... uffff som zufala.

matja
16. dec 2009

kto mi ide umyť syna? 😀

manžela nemám doma, tak idem na to sama 😒 Je to asi iba tretí raz, odkedy sa malý narodil.

egyptanka
16. dec 2009

matja, pridem. Ja v tom mam prax od narodenia, ked manzel chodil na poobedne a nocne smeny. Teraz to mame rozdelene, ze jeden den kupe on, druhy ja.

egyptanka
16. dec 2009

no ide sa kojit ... som myslela ze muz s nou stravi viac casu v kupelni a on to odbil za 7 minut ... tym padom mame posunuty rezim o pol hodku. No co uz, uz je unavena treba spat.

katja78
16. dec 2009

Ahojte,

tak som znova 'on', bez diakritiky, este nie je nainstalovana SK klavesnica.
tazko sa mi pise, lebo nerada vyrabam konfliktne situacie.
uvedomujem si, ze som nemala davat do opozitu Magdalenku s niecim, co je velmi citlive. Asi by bolo spravnejsie napisat len, ze tato pasaz z filmu sa paci, nikde inde som nevidela tak krasne zachytene to, ako to citim, a ze je to moj nazor a howk.

hanke sa zubky stale neprerezali ☹ sople som odsavala dnes uz asi 6x, 4x mala nalozene v plienke, predchvilou sa popisala na hracej deke, a hryzie ako myska. jo a este rekord, doobeda spala vonku 3,5 hodiny !!!!

mgk111
16. dec 2009

kati a to je vobec mozne aby tak dlho dieta spalo? 😀 a nevyrobila si konflikt - to len kazda to inak chape, ked sa nerozpravame zoci-voci.. to je tazko domysliet si ako to kto myslel a keby si to rozpravala, tak by to vyznelo inak... tak sa uz netrap...

my sme boli u svokrovcov, teda tam sme nechali drobca, my sme sli do dm-ky kupit mliecka, plienky a pod. 😀 a skocili sme aj do kikk-u tak tam tatinko vybral kubkovi taky pulovrik za 2,19 vojra 🙂 a prisla som na to, ze kedykolvek nieco hlada - nas tatinko - tak s kapucou, potom ju dava kubkovi na hlavu a ten sa jeduje... to su hratky 😉

ked sme sli domov uz snezilo a snezi doteraz, peknu vrstvicku uz tu mame 😝 kubko videl snizeik prvykrat a hladel ze co to pada - taky bol zlaty ako nechapal... ja sneh mozem, ked mrzne je to parada - ale poviem zajtra, ked pojdeme von, ze ako sa brodi s kocikom 🙂

kubino okupany a napapany - zjedol strasne malicko, lebo predtym zjedol velky jogurtisko... tak asi ma plno v brusku... hmm a v tej drogerke sme porovnavali zlozenia mliek - to ste mali vidiet, asi sme im museli pripadat ako cvoci - jeden cital, druhy hovoril co je na druhom mliecku 🙂 moc velke rozdiely v nich nie su veru, takze nechapem tie ceny... teda rozdiel v cenach...

dnes ma caka troska zehlenia a prave som dojedla zemlovku zo vcera, tak by to chcelo cosik este mnamky...

egyptanka
16. dec 2009

katja, voooou s tym spankom ... a moze byt dieta v takejto zime tak dlho vonku? moja tiez rada spi v zime, ale mam obavu byt s nou dlho hore.

Natalka uz spinka ...

egyptanka
16. dec 2009

mgk, aj u nas otvorili Kikk a poviem ti super obchod, skoda ze ho mam tak daleko ... blizsie mam madarsky Kikk ☹

nsoci
16. dec 2009

bry vecer krasky

zbodla som polku studentskej... mam taku zaludocnu neurozu... od toho smutneho pondelka
hm

dnes matko urobil prvych par krockov drziac sa choditka... uz kraca iba za jednu ruku... tipujem ze v polke januara uz budeme masirovat
inak ma nove hobby, vyhadzovat hocico z nadob
aj bublifuk u nas leti
balon moc nezabral 😉

dnes uz bez teplotky, zeby bol zubisko vonku?

egy krasny clanok, nadherne fotky... tatino bol turista telom i dusou... urcite si ho tam zhora precital a usmieva sa ake ma skvele dcery

lubi najdi aj nam cosik... nejaku chatku v zeleni... 😉 aj ked buduci rok to vidim na nejaky kemp na SK pri vode 😵

potulka kde ste boli na kardiologii? ja som dnes matka objednala k inemu nez doteraz, pre klud duse, ale padol nam presne do toho pohreb...

dnes tak krasne snezilo, uplna romantika, velikanske vlocky, normalne bolo vidno ich strukturu... sme s matkom skumali na fusaku

labutka
16. dec 2009

som znovu online.
HURA HURA HURA.
moj ocik sa mi sral asi 4 dni s notebookom, kym mi ho rozchodil. ked nerestartoval 100 krat pocitac, tak ani raz. a to nijako neprehanam.

dala som fotky do albumov, latkoveho aj slovanistickeho, aj na FB, tam asi najviac.
egy, idem kuknut.
dnes som cely den riesila vianocne pozdravy, dufam ze zajtra ich doriesim a mi ich urobia. nech stihneme este do vianoc poslat.
chcela som docitat co sa tu udialo, ale je toho 70 stran, tak vzdavam...
idem urobit jest a trochu poriadok... rano sa ozvem... 🙂

jaaaaaaaaaj baby, tak ste mi chybali, som na vas myslela...

mgk111
16. dec 2009

egy - krasne napisany clanok - poklona... aj kubko uz spinka... a dufam, ze dnes nebudu zurovat 😀

a tatina boli zub ☹

mgk111
16. dec 2009

labutka - super urobene fotecky 🙂

egyptanka
16. dec 2009

nsoci, ja sa ako skvela dcera zatial necitim ... kazdy nieco spravil vynimocne a ja?? ja nic. Setra napisala tento clanok, obehava s mamou urady, banky ..., jej priatel spravil ten krizik, moj muz vypomohol s pohrebom a ja?? Ja som noc vynimocne nespravila. Velmi, velmi ma to trapi ... noc som nepsravila pre mojho otce. Noc co by ostatnym dalo najavo, ze ako som ho milovala. Nic ... prazdnota. Tma a samota.

egyptanka
16. dec 2009

😢 😢 😢 😢 😢 😢

mgk111
16. dec 2009

egy - akoze si nic nespravila??? dala si mu vnucku, krasnu uzasnu a mozes byt rada ze ju spoznal ... ze mal moznost byt s nou... ty si mamou a vela rodicov na to caka celu vecnost alebo sa ani nedocka od svojich deti nejakych vnucat...

labutka
16. dec 2009

egy, ved laska sa nemera tym, kto co spravil a nespravil...

denkolc
16. dec 2009

Kati, som Ťa už spomínala...že moja mama bola predvčerom u dokiny a z krvi jej namerali vyše 20 glykémiu...tak mašírovala k diabetologičke, tam jej zase merali a že 25.... ☹ Tak hneď injekcie, pichačky, to moja máti neznááááša... 😖 A včera hodnota 3,3...no povedz.... 😒

matja
16. dec 2009

egy, ale prosím ťa, to nie je o tom, čo kto spravil. Z tvojich slov, čo si písala ešte kedysi, vždy bolo cítiť, ako máš ocka rada. A čo si spravila? dala si mu krásnu vnučku, ktorá mu robila radosť. A maminke pomáhaš tiež, ako sa len dá.

labutka, vitaj späť, už som rozmýšľala, či si na nás náhodou nezabudla...

denkolc
16. dec 2009

Egy, Teba po riti vyplácať, či ako? Čo zase taká chmúrna nálada? Asi musíme na to pivo skočiť, lebo to bude s Tebou len horšie a horšie....tato by nescel, aby si bola takáto kôpka nešťastia....ale šup-šup preč s čiernymi myšlienkami....

egyptanka
16. dec 2009

baby, to iste mi hovoril aj manzel...

potulka
16. dec 2009

egy, ako prve mi napadlo, ze si dala ocinovi krasnu vnucku a vidim, ze sa na to tak divaju viacere tu pritomne. tvoja rodina dava teraz verejne najavo, ako mali ocina radi, ale to predsa neznamena, ze ten, kto sa takto nerealizuje, smuti menej. alebo ze ho mal menej rad. dolezite je, co mas v srdci. a tam je urcite lasky habadej. preco by si ju mala vobec ukazovat celemu svetu?

labutka, huraaaa, no konecne. 🙂 dufam, ze uz budes chodit pravidelne. nikto tu nema taku skvelu blavactinu ako ty. 😉 a co cvikla, kto vyhral? 😝 a fusak uz dorazil?

my sme v nedelu tuho umelecky fotili matejka na pohladnice, ale som si ista, ze ich do vianoc nestihneme poslat. muz ma roboty az nad hlavu. budeme radi, ak to budu PFky. aj to je otazne, ci k 2010. 😅

nsoci, boli sme na antolskej u mudr. krč-turbovej. super meno. 😀 urobila na nas skvely dojem. za poplatok sa da sa objednat na konkretnu hodinu.

nsoci
16. dec 2009

Potulka aj my tam chodime. Na mna skvely dojem neurobila, a to me tam boli tri razy. preto som isla ja inam.

Egy manzel ma pravdu, a baby tiez.

potulka
16. dec 2009

nsoci, fakt? a preco?

egyptanka
16. dec 2009

och baby dakujem pekne, idem si hodit sladke do brucha na upokojenie ...
... ja som uvazovala na margo situacie, ze v juni pojdem na turu na Rysy na moje meniny a zapalim tam sviecku a dam si oblubeneho Horca na pocest ocina... mali sme to v plane.

nsoci
16. dec 2009

No furt splieta to iste, neodpoveda mi na otazky, tvrdi, ze nevie zmerat cosi, hoci matko spokojne lezka a usmieva sa... proste...

denkolc
16. dec 2009

Potulka, to októbrové stretko posledné ste kde mali? Jak fajne to tam vyzerá, koberce, hračky.....čo tam niekedy nejdeme? Či to sú nejaké tajné stretká? 😀 😀 😀

baskaj
16. dec 2009

čaute baby, som pár dní nepísala, len čítala, bo muž bol dlho v práci a ja som večer už nič nevládala

egy - krásny článok! ocko nech spočíva vo večnej radosti! ("odpočíva v pokoji" sa mi moc nepáči...)
a čo blbneš! veď sa staráš o svoju dcéru - jeho vnučku tak, ako je najviac v tvojich silách! veď ťa poznáme, že ty si tu najväčšia poctivka!!

nsoci - úprimnú sústrasť!
ja nie som vôbec poverčivá, ale jednoducho je to tak, že vždy keď niekto z našej rodiny zomrie, tak mne, sestre alebo mame sa predtým sníva o zuboch...

starí rodičia? hmmm...
no niekedy vám dosť závidím, že vám prídu pohrať sa s deťmi a vy si môžete niečo porobiť... okrem môjho otca, ktorý má u nás kanceláriu a malého vidí každý deň, sú s ním ostatní starí rodičia cca 1x/do týždňa, niekedy ani to nie... a to len tak na chvíľu... ale mamy občas posielajú navarené. ale zase som hrdá na to, že malého zvládam sama a nie som odkázaná na nikoho pomoc (samozrejme okrem manželovej 😉 ) .

denkolc
16. dec 2009

Kokos, si kazím oči.....tieto korektúry ma raz zabijúúúú....a ešte k tomu to robím zadara....no fuj... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre