Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

munu
21. jan 2010

Ajka, velka gratulacia sikovnej Karinke 😵 😵 😵

pasoa
21. jan 2010

egy, všimla si si, ako sa látkarky na teba hneď vrhli? 😀 😀 😀

dobrú noc. :-*

egyptanka
21. jan 2010

pasoa, hej hej ... ako na hladne selmy na korist 😀

pozerala som este ubytko na nase stretko a nasla som jedno co vyzera doooost dobre
www.severka.sk

ajka82
21. jan 2010

egy a strachanovka ma ale 24€ na osobu, nie za izbu

baskaj
21. jan 2010

no tss! človek tu obetuje zo svojho drahocenného času, aby šíril osvetu ako pomôcť chrániť náš ekosystém pre ďalšie generácie, a ešte aj na posmech je?! ts! táto nevďačná dnešná mládež! idem ja radšej spať! 😔 ( 😀 )

denkolc
22. jan 2010

Dobré ránko divožienky!
Baskaj, aspoň Ty jediná si si ma všimla...ďakujem.....Hento je aj odrážadlo, húpačka a nejako sa v tom dá aj chodiť...no, uvidíme....to bude mať na jar... 😉

Dievky drahé milované, sme hore od šiestej rána, ja som ešte trošku driemala, kým Tani kukala Bebe TV...ale už fičíme, kávička už bola, krpaňa sa hrá na zemi na chrbátiku...idem zbaliť veci na plávanie a môžeme vyraziť..juch!

Ajka, Karinka je šikovná, však už si sa dosť naohýbala...tiež by si asi potrebovala rehabilitáciu a masáže... 😀

Egy, Tvoja je bleduľa a mojej povedala neurologička, že je nejaká "žltá"....či nepapá moc mrkvy...no nie....ona je taká od narodenia a možno to má aj z choroby....uvidíme....

A teším sa na stretko, kľudne už zaplatím a nech si nás mojká ten Šuštiak..... 😀

nsoci
22. jan 2010

Ahojte

tak u nas zas len jedno papanie, parada. Snad sa do roka dozijeme aj k celej prespanej noci.
Matko ma novu zabavku, zapaja a odpaja mi akbel od PC, no teda to zapajanie mu este moc nejde.
A jeduje sa jedna radost.
Od ran furt otaca hlavicku k pravemu plecu, neviete co to? Usko som skusala.

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
SUP hlasobvat

mgk111
22. jan 2010

ahojte - k tomu stretku mne nejde o peniaze ale o princip ked tam ma uvedene ze velke skupiny cena dohodu a podobne... mne je jedno ci sustiak alebo cokolvek ine, ale preco tam ma napisane hovadiny ked to neplati? pockame na nsoci co povie... moj manzel sa nezaprel vobec - ako nakupca - uz to chcel riesit 😝

no kubko mal desnu noc - stale plackal,kazdu chvilu aj u nas aj v postielke, zeby dalsi zub*??? ja ranajkujem, kubko mal mliecko, uz sa aj vycikal do nicnicka a je obleceny, tak sa hra za mnou na gauci - vydrzi to asi kym sa najem 😀 u nas bolo rano -12° tak som zvedava ci zmrzneme ked pojdeme von 🙂 asi nam obleciem vsetko co najdem 😀 ale tesim sa ze je piatok, tatinko pride domov a moze si uzivat kubinka 😉

denka - a tanicka sa pretaca alebo cosi podobne? som si nevysimla... ked pises ze sa hra na chrbte to kubko robil riadne dlho 🤐 avcera mi svokra povedala ze marek do osmeho mesiaca len a len lezal alebo sedel ak ho tak dali...

egyptanka
22. jan 2010

Jaaaaaaaj baby skvela noc ... KLOP KLOP ... uuuuuzasna ... KLOP KLOP ...taku som nezazila ani nepamatam ... KLOP KLOP ... mala zaspala okolo 19.30 ... zobudila sa prvy krat o 4.20, nakojila som ju, polozila do postielky, pohladkala, o 4.45 som bola v posteli aj ja a Naty sa zobudila az rano o 7. Skveleeee ... len tak dalej. KLOP KLOP ... zaklopem si nech to nezakriknem 🙂

mgk111
22. jan 2010

egy - fuhaaa fakt ze zavidim hlavne tuto poslednu ☹ inak super si nasla tu severku 😉 poslala som aj manzelikovi nech sa vyjadri ci pojde s nami ci nie - ale myslim ze po vcerajsku ako som mu hovorila, ze kolko ludi ide tak skonstatoval ze aby si zobral dve karty do fotaku 😀

katja78
22. jan 2010

Bréééééé rááááááánko 🙂

Egy - veľmi sa teším zo skvelej noci, super, nech sa to len lepší. Ešte otázočka - ako kojíš Naty v noci, keď je už vo vlastnej izbičke? Či vezmeš ju k sebe do postele? Alebo po sediačky v nejakom kresle?

Den - aj my sme hore od 6,30, káva už vytrávená, dojedla som akurát Hankinu lučinu, lebo už týždeň je otvorená. Dnes sa zobudila skoro, aj keď by ešte spala (tak rátam, že zachvíľu bude tuhá) 🙂 , ale náš tatinko taaaaaaaaak ľuuuuuuuuuubi miešať čaj v čajníku 😖 😠 ☹ 🙄 🙄 🙄 🙄 ja som na to už alergická a neviem ako ešte mu to mám vysvetliť, že nemusí toľko vyzváňať 🙄

Maci - to jaký sibír 😲 😲

katja78
22. jan 2010

Lubi asi maká na svojom novom image 😎 aj mne tu chýba 😕

egyptanka
22. jan 2010

katka, posediacky vo na gauci alebo na stolicke co tam mam ... odkedy som zacala so spankovym treningom tak som sa dokopala vzdy sa posadit pri kojeni necj mi nezaspi na prse ... len nadranom som si ju brala k sebe tak okolo pol siestej - siestej ak sa nahodou zobudila ...

maci, no aj mne sa celkom ta severka rata, na tu strachanovku som si spomenula skrz toho, ze asi tam bude mat moj svagor svadbu.

nufanek
22. jan 2010

Ahojte, dlho som tu nebola. Konecne mam za sebou statnice a trochu viac casu. Nemate niektora nejake zaujimave recepty pre drobcov? Chcela by som malej ozvlastnit jedalnicek a uz neviem co vymysliet. Ak ano, poslite mi na ip, pripadne nejaku zaujimavu stranku. Vsetko co som nasla je v obmenenej podobe v podstate to iste.
Egy aky spankovy nacvik mas na mysli? Aj nam by sa zislo. Pocas ucenia som padala na hubu, ked sa Paulinka obcas zobudila aj osemkrat za noc. Uz neviem, co na nu v noci vymysliet. Posledne dve noci sa zobudila od polnoci trikrat. To su tie lepsie noci. Najviac ma hneva, ze obcas iba pocucka ani netaha a zaspi dalej.

mgk111
22. jan 2010

katka - vyslo slniecko takze po obede kubkovom pojdeme trosku von 😉 teraz spinka, tak som stihla povysavat - a asi sa najem, a prach utriem neskor - zaviedla som rezim, ze upracem kym tatinko nie je doma, aby sme si potom mohli uzivat len kubka a seba samych 🙂

nsoci - ak sa ti nechce vybavovat alebo podobne, kludne to mozem poriesit - myslim tie penzioniky a tak... rada zjednavas ceny? lebo my sa s manzelom asi pretekame 😀

egy - len sa divim vam blavackam ze to mate dost daleko na taku stretavku ked ste vymysleli taketo miesta 😉 ale ja som spokojna a tiez by som sla kdekolvek na sk, len aby sme sa tretli 🙂

no idem papat bru chut aj ostatnym...

egyptanka
22. jan 2010

nufanek, je to na dlhsie, ale radila som jednej babe v Aprilovkach ... jej sa dieta budilo kazdu chvilu, tak si precitaj co som jej napisala. Mozno si z toho nieco zoberies ...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
Prispevok o 21:52.
Ak by si mala nejake otazky tak daj vediet.

mgk, ved Oravska Lesna nie je tak daleko .... po dialnici do Ziliny si coby dup a na Oravu je to uz len skok ... prijemnou jazdou tak 3 hodky aj s cik pauzou 🙂

egyptanka
22. jan 2010

Mala spi uz hodinu a pol ... ja som uz navarila jej obed, prebehla byt, umyla kupelku a wc, zvesila pradlo, este tu na mna vola prach ... ale aj poobede je je den. 🙂

mgk111
22. jan 2010

egy - ja ked si zoberiem kubka ze mi moc v aute nevydrzi tak neviem ako vam vydrzia deticky 3hodky 🙂 ale uz budu zase ine nase deturence tak hadam nejako zabojujeme vsetky 🙂 teda tie, ktorym deti v aute dlho nevydrzia 🙂

uz som sa aj najedla, a kubinko haja, tak este prach hadam zacnem utierat ...

egyptanka
22. jan 2010

mgk, jaaaj nasa vydrzi do pohodky ... to ma po mne 🙂

nufanek
22. jan 2010

Zienky, este jedna otazka. Zaspavaju vam drobci v pohode v postielke alebo robia pri tom prevrat ako nasa Paulinka. Ona zaspi bud pri kojeni alebo na rukach. Chcem urobit radikalnu zmenu, no neviem, ako postupovat, aby to nebolo drasticke.

diocka
22. jan 2010

ahojte
ja som z oravy diefca a chcela by som vam len povedat ze co sa tyka terchovej a oravskej lesnej - v techovej je aj co to kde pokukat, su tam nejake turisticke trasy a tak. ale v oravskej lesnej priamo nejako ee - jedine zeby sme sa autami presuvali.
ale asi zavisi od toho aky program tam chceme mat. tak ja len aby sme aj toto brali do uvahy.

mgk111
22. jan 2010

nufanek - my v postielke neexistuje, takze aby sme nemuseli nosit na rukach, tak sme presli na system - nasa manzelska postel a ked zaspi, tak prelozime... ked je unaveny,lazkame si, dame do rucky hracku a on sa potom zacne gulkat alebo tulkat az zapsi...

k stretku este - manzel sa mi ponukol, ze ak by sme si vybrali miesto teda - tak ze tam mozeme skocit pokukat, porozpravat sa a taaak 🙂 aby sme vedeli co tam kde je a ake su moznosti... dostane sluzobne auto a je cely happy ze chce vsade chodit 🤐 😀

labutka
22. jan 2010

egy ja zavidim... sice ani nasa noc nebola zla... o 21:30 zaspal, kojila som o jednej, potom sa zobudil o tretej, do stvrtej sme nosili a uspavali a zobudil sa az o pol osmej na kojenie.
lenze doobedny spanok uz druhy den ziadny... nechapem. 😕 pritom o pol jedenastej zacal zivat, ale prd s toho. :-/

este ma napadlo, cim davate krpatym zapijat jogurt? ved ked mu dam caj alebo vodu, je to akurat na posratie... a kojit sa mi nechce...

lenka138
22. jan 2010

labutka ja dávam vodu po takej pol hodinke a neposerie sa z toho 😉

pasoa
22. jan 2010

ňufánek, vitaj nazad 🙂 Gratulujem ku štátniciam. A čo je z teba teraz? Bc, Mgr, Ing??? iné? a čoho? prezraď trocha 🙂
tvoja dcérka má krásne meno 😀 Dodatočne gratulujem k jej výmesačiu, ktoré muselo byť teraz nedávno, nie?

napísala som do témy o stretku. 😢

baskaj
22. jan 2010

ahoj cicky! mám nejaké otázky:

- maximálne koľko dlho otvorenú Lucinu dávate krpcom?
- zastierate okno pri dennom spánku?
- od kedy sa už dá vidieť, či bude dieťa pravák al. ľavák?
- dokina mi vravela, že už môžem na oleji opiecť cibuľku, dať zraziť mäsko, podliať, dodusiť. aj cesnak, že už môžem dať. nezdá sa vám to všetko ešte skoro?
- všetky už dávate jogurty... v tom sumáre od nsoci bolo, že kojené až po roku. ale keďže kojím už iba cca 3x/deň, asi by som mala začať dávať, aby nechýbal vápnik, čo? to tu písala potulka s ajkou, či nechýba vápnik, ale bolo to ok, lebo potulka už dáva jogurty. ja som ešte nechcela dávať, ale keďže redukujem kojenia, mala by som už?

k spánku: ja som zatiaľ urobila dve zmeny:
1. zaviedla pravidelný režim
2. na noc som sa odsťahovala do obyvky na valendu.
vynímajúc tieto dve noci, kedy sme po očkovaní, spal potom veľmi dobre - 2-3x hore a po kojení žiadne opletačky a zase pekne spánok. možno to zatiaľ bola iba zhoda náhod, musím to vytestovať ešte dlhšie. ale myslím si, že na tom, že s malým už nespím v jednej izbe, niečo bude.

nufanek - neporadím, aj my sa uspávame na rukách. inak chytí hysáky. ale od týchto zmien mu stačí kratšie uspávanie.

pasoa
22. jan 2010

egy a gratulujem k takej super noci! Kiež by to Naty vydržalo.

mgk111
22. jan 2010

labutka - ja davam pit tak pol hodku, hodku po jedle... a nas drobec zaspal o pol jedenastej (zvykol kedysi o deviatej) a este drichme 😀 ty brdo normalne nechapem ale uz sa hmyri tak sa asi preberie... novy rekord mame 🙂

baskaj - lucinu kupujem kocecku, takze to nemavam otvorene, co nezje drobec do dvoch dni zejeme my...
pri dennom spanku zastieram ale iba ked svieti slnko... inak ani nie...
ja na oleji nerobim este nic, cibulku som nedavala len porik a cesnak uz som skusala ale uvareny...
k tomu spanku - ja uvazujem ze skusim hodit tiez postielku nachvilu inde a uvidime ako bude spat... ale teraz asi zubky tak este pockame... a pravidelny rezim som zaviedla ale neuspesne, lebo sa nam tieto dni uplne pomenil kubko sam od seba 😉

boldy
22. jan 2010

ahojky,
egy> no vidis sa to lepsi, mali ste super noc, zato mi vobec, stale hore a len cuckat, a nasla som 5. prerazany zub takze asi preto...
v postielke tiez nezaspava, lebo strasne vrieska, obcas ju prelozim alebo oblozim ju na posteli vankusmi a dekami... uz sa sama postavi, ale sadnut ma strach zatial, tak krici maaamaaaa pomoc 😉 uz stihla rozbit par veci, vcera padla na pusu tak je navrela, vyzerala ako angelina jolie...

baskaj>aj ma mam pocit,z e nasa viac berie do lavej ruky ako pravej, neviem kedy sa to da zistit... jogurty jej este nedavam ani cibulu sa mi to zda skoro pre kojene, tak este trosku radsej pockam.. a netreba ju ani preplnovat, lebo mame skoro 10,5kg 😠,,, a spime uz len raz za den po 2 hod. a vecer zaspi o 7,30 takze mi to vyhovuje 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre