Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
8. mar 2010

Tak a som doma so zápalom močových ciest. Dostala som antibiotika. :(

denkolc
8. mar 2010

Egy a čo kojenie? 😕

egyptanka
8. mar 2010

Den dostala som take pri ktorých sa dá kojit

denkolc
8. mar 2010

...takže penicilinove? Nuž, tak nech Ti okamžite zaberuuuuuu....

kucina1
8. mar 2010

denka on to zvacha v tom obale a nezvacha ten latex

teraz sa moj bubacik zobudil, idem mu dat papu

egy zelam rychle uzdravenie

kucina1
8. mar 2010

som sa pozerala z okna a videla som asi uz 5 chlapov co niesli kvetiny, moj mi nedonesie istotne nic

denkolc
8. mar 2010

No, Kuci....aspoň, že tak.., 😅 Lebo predstava chuti prezervatívu mi vyrobila zimomriavky... 😀 😀

mona1111
8. mar 2010

ja som dostala pekne blahozelanie v sms-ke od manzele kadze je v praci aj mi volal, aj ocko mi volal on pride vecer.....

egy skore uzdravenie

vsetkym oslavencom vsetko najlepsie prajeme 🙂

nsoci
8. mar 2010

Tak som sa namalovala a urobila slavnostny puding ked uz dnes oslavujem 😉

iron
8. mar 2010

no ja tento sviatok vobec neoslavujem, ale moj drahy mi vzdy donesie kvety,....tak uvidim ci aj tentokrat. On je strasne zlaty, on mi niekedy donesie kvet len tak.
V stredu do poradne s fazulou, tak som zvedava, ale to asi este sa nebude dat vidiet co to je co?
Puding, hm....to by som si dala...ale ja som taka mega leniva.

potulka
8. mar 2010

kuci, nic si z toho nerob. ani ja som od muza nic nedostala. 😉
iron, neviem, ibaze by to bol nejaky supersamec. 😀

denkolc
8. mar 2010

Pridala som fotky aj sem.....aby ste mali prehľad, že bolo fakt narváno...isto ľahko uvidíte, ktorí ľudia sú z iného súdka.... 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

diocka
8. mar 2010

ahojte. my sme boli v sobotu nakoniec v Primi. dobre bolo,mnam mnam🙂

denka, na tie tvoje fotky s tym jedlom sa mi taaak zle pozera - som hladna ako vlcica.... ale jedlo a torta vyzeraju fantasticky - aj tanicka v slavnostnej narodeninovej robe 🙂

ako potulka spravne podotkla, tak asi mam vymenene dieta - slusne spi, pekne papa. ALE obrat nastal aj v inych veciach - prebalovanie a obliekani je totalny boj - hadze so sebou a skace jak zajacik - totalne sa prepina do luku a spat vkuse pocas celeho prebalovania a obliekania. a nemozem sa od neho vzdialit ani na meter - inac strasny narek so slzami. cele dni ked sme doma tak travime tak ze ho mam na kolenach alebo sedim na zemi a on sa po mne liepa a hra sa na mne. ale ked idem na wecko alebo pre mobil tak hysak. vzdy sa ma musi dotykat aspon nejakou castou tela. nemoze ho nieco boliet alebo co to moze byt? nestretli ste sa stym niekto?

potulka
8. mar 2010

diocka, nemoze to byt skor oneskorena separacna uzkost? sypmptomy ako vysite. prislo to s tym novym dietatom, tomu staremu si bola asi ukradnuta. 😉

diocka
8. mar 2010

to mas pravdu, stare dieta si robilo potulky ( 😉 ) po byte, ja som ho len obcas chodila kontrolovat v ktorej miestnosti je. no hadam ho ta uzkost casom prejde. ale som udivena z toho akymi skokmi prechadza. keby sa vyzorovo na seba nepodobal tak by som odprisahala ze to je ine dieta 🙂 🙂 🙂

iron
8. mar 2010

diocka...veru nic mu nie je....normalka..
Inak to som rada, ze aj vase deti robia trdla pri prebalovani a obliekani....ta moja teda vyvadza... 😅

No predstavte si, ze vraj nestihol...to co je toto....takze kvetinka sa nekonala...no neva, aj tak by mi skapala.

iron
8. mar 2010

Denka...podla fotiek ste sa fajn bavili...a ake satocky...jejda. Aj torta sa mi paci...no musim ist veru niekedy ochutnat tie kolace tam. Nevies ako to tam maju otvorene, lebo na stranke nemaju napisane. Toho Lorinca myslim.

baskaj
8. mar 2010

... no a ten môj asi zabudol 😕 alebo ma ešte večer prekvapí? 😀

no a s tou živicou na rifliach nikto neporadí?

egyptanka
8. mar 2010

Ahojte, ako sa mame?

No baby ja som sa u lekarky tak trocha nenutene predbehla ... ked som prisla, ze listok s cislom 14 ... fuuuha sa mi panenky prevratili. A to mala len prveho v ambulancii. No a ked vysla sestricka, ze pozbiera karticky povedala som jej, ze o necele dve hodiny mam kojit, ze ci by ma pani doktorka nemohla zobrat prednostne. No a bum hned som bola na rade 😀
O stvrtej poobede dosla na mna taka unava, ze som chcela len ist do postele, tak som zobrala malu, dala k sebe do postele a snazila som sa ju uspat, tym ze zaspim aj ja, len misia neuspesna ... tak som len pri nej driemala, ona aspon v klude lezala, o piatej prisiel manzel a tak si ju zobral a ja som si hodinu pospala, je mi troska lepsie ... krv v moci uz nie je.

Klaudi, aj u nas je separacna uzkost ako vysita ... tiez sa vedela hrat sama, teraz ked idem na wecko tak rev, potom pride ku mne a pozera sa ako vykonavam potrebu ... ja uz som niekedy taka dezorientovana, ze ked sme boli vcera u svokrovcov, ked som isla na zachod, ze som skoro zabudla zavriet na zachode dvere.

A dostala som od muza ruzickuuuuuu 🙂

Zeny, ste mi neodpovedali ... aj vam zltnu tie Avent biele sosaky na pitie?

denkolc
8. mar 2010

Iron, to veruže presne neviem...viem, že otvárajú tak o desiatej....a tuším do siedmej...tak sa mi marí.....ale však mu prípadne cinkni, povie Ti presne....keby dačo... 😉
No a napokon som z tej torty ani neochutnala...vlastne som neochutnala skoro nič...to som celá ja... 😅

Baši - s tou živicou - stačí to prešiť inou látkou a je to... 😉 🙂

Egy, tie sosáky nefim....ale ja mám všeobecne z čaju tie fľašky žlté....však ak by to nešlo umyť, kúpim iné... 😅

mgk111
8. mar 2010

egy - super, ze ti zaspala naty aj inde ako doma 😉 tesim sa s vami... ale myslim ze je ovela viac flexibilnejsich deticiek ako je kupko 🙂
vyliec sa co najskor... a troska ta musim potratit - co si sisi, ze si nesla k dokine hned ked si videla nejake priznaky?!! ty trdlo...

anketa - masko davame mixovane, niekedy pokrajane na male kusky...

nsoci - gratulujem k prespatej noci 😉

denka - kajuska mala fotak, ale netusim co je na nom 😉 ich tatik musi stiahnut fotecky 🙂 tak cakame aj my aby ste videli aky je rozdiel medzi babami a kubikom 😀

aj ja som dostala ruzicky - hned dve, jednu od kubika, jednu od tatina 😵 😵

my sme dnes po dlhej dobe boli s kubkom doma, na prechadzke, na nakupoch - taky pekne den, noc sice preplakal ale cez den sa dalo... teraz tatik uspava... ja mam zase problem, ze kubko nechce nic pit - okrem mlieka - dnes som do neho dostala max. 150ml tekutin... som smutna, ze neviem ako z toho von... 😖 cakam kedy ho to prejde, ale on nic... 😖 ajtra idem k mame, tak tu zase nebudem...

inak uz mam problem sem skocit cez den - kubka naucil svagor, ze na kompe sa pustaju pesnicky a tak nie je mozne doma komp ani len otvorit 😒 takze ked tak vecer, ak stiham...

nieco som docitala ale neviem ci vsetko 😉 pozdravujem vsetky

egyptanka
8. mar 2010

baska,
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThread...

Na prechádzke lesom si môžeme oblečenie „vyzdobiť“ lepkavou smolou – živicou. Zmäkčíme ju najskôr olejom, potom trieme striedavo jadrovým mydlom, prepierame teplou vodou a potom terpentínom. Látku dáme medzi dva savé papiere a prechádzame žehličkou. Menšia škvrna potom pustí liehom.

egyptanka
8. mar 2010

Maci, nehres ma ... mna to chytilo vcera, v noci prepuklo naplno a isla som hned, len ona mala dnes ordinacne hodiny az poobede ☹

egyptanka
8. mar 2010

napchavam sa Marlenkou ... 😀

mgk111
8. mar 2010

egy - ja som pochopila ze ta to trapilo skor... oki promin sa ospravedlnujem 😉

idem papat udenacika a kukat panelak, potom hadam ozehlim...

iron
8. mar 2010

baska....veru na zivicu len prekryt novou latkou...

kucina1
8. mar 2010

zachvilu mi pride konecne muzik z prace, a ja som sa napchala tiez takym sladkym pudingom a nesie sa mi mc donalds vecera fuuuj ani na to tusim uz po pudingu nemam chut. a to rano idem na hematologiu tak snad mi z vecere nevyskocia zle cholesterolove vysledky

egyptanka
8. mar 2010

Co je tu take ticho?

katja78
8. mar 2010

Ahojte,

som mala bizi dej. Ako sa máte?

egyptanka
8. mar 2010

Katka na prd. Mam zápal močových ciest. :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre