Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

dievcatko84
22. aug 2009

lenk mozem si ta pridat aj ja?

lenk30
22. aug 2009

áno jasnačka, ja som to tu aj hladala, kde nikto vypisoval vaše mená ----------------- ale nenašla

bershka
autor
22. aug 2009

ahojte.

dnes reveme my jak debil
kurnik, asi jej pritlacim podusku na ksicht 😠 😠 😠 😠

lenk30
22. aug 2009

dítko mi vzácne zaspalo, umývala som si vlasy, baby až sa mi chce plakať čo po mne zostáva vo vani. A to bol ráno plný hrebeň vlasov a malý ma furt šklbe.......

my už papkáme 3. týždeň. včera sprášil také množstvo, až som zírala. tekvicu so zemkom, ale rozpučila som mu len štvrťku takého velikého zemiaku a k tomu tekvičku a on to spapal a kukal čo ďalej a takto sfutroval celý. už mi za tie 3 týždne došla domáca mrkvička od maminy. naši majú takú záhradku, že lehátka, trávička, slnečník a mamina sa špecializuje na jahôdky. tak pár mrkvičiek sme tam našli, ale už pošli. včera mi doniesla mužova starká, ale to také bzdošky, síce domáčne, ale keď ich oškrábem, tak mi z nich moc nezostane. už zajtra asi kúpim v obchode. kde kupujete zeleninku, keď kupujete?

vôbec sa mi nedajú dať popisky k fotkám

lubi22
22. aug 2009

Ahojte 🙂

Bershka vsetko najlepsie Sarinke k polrocku 😵 😵 😵 Maj s nou dnes trpezlivost, ma narok na speci maniere 😉 😵

Baskaj frekvencia mojho prispievania zavisi od miesta mojho pobytu 😀 Ked sme doma v BB dostanem sa sem jedine vecer okolo 9, ked drobci pospia, pripadne poobede, ak sa prekryva spinkanie oboch mojich chlapcov. Ale ak sme u svokrovcov alebo nasich, ako teraz tak mi je sveta zit. A mam frei, na ranajky napecene cerstve slivkove buchty a deti vidim iba na kojenie 😀 Teda toho mladsieho 😀

Lenka a mne vyhadzuje Tvoje meno na FCB uz dlhsie a ja nechapem, ze odkial sa tam zobralo, ze ved nikoho takeho nepoznam 😅 Super, ze Filipkovi tak chuti papkat 🙂 Zajtra oslavujeme, ze? 😵

Katka dakujem, na ten McLaren som uz pozerala, tiez som citala tu na nete pozitivne odozvy na neho. Ten dizajn nie je bohvieco, ale asi sa budem musiet rozhodnut, ci chcem super vyzerajucu buginu, co ale nesplna moje poziadavky, alebo spatak, co je ale plne funkcny. Clovek by si myslel, ze v dnesnej dobe snad uz bude bugina, co bude splnat obe kriteria 😠

lubi22
22. aug 2009

Munu - prave vcera sme s muzom hovorili, ked hovorili v telke o Sky Europe, ze to je hrozne, ze urcite su tam aj rodicia s malymi detickami, ze je to brutalna nezodpovednost 😠 Lebo my sme s nimi leteli minuly rok na dovcu a prave kvoli tomu, aby sme maleho usetrili 10 hodin sedenia v aute, lietadlom je torychlejsie a pohodlnejsie, mal vtedy rok a let bol uplne super rychly, ale kebyze mam na letisku skysnut tolko hodin, tak Samko by nas bol asi zozral a ja by som ich tam vystrielala 😠 Este dobre, ze Matko to zvladol tak super 😉

tinkaaa
22. aug 2009

ahojte baby čítam si vás priebežne ale nepíšem... mali sme isté nedorozumenia v okrese tak som všetko zrušila tiež som na fcb a budem rada,ak si tam budeme písať... môj nick na fcb dám do ip egy ak budete niektorá chcieť kľudne napíšte budem len a len rada... p.s.nezabudnite mi napísať váš nick tu z koňa aby som vedela ktorá ste to paaaaa

zuro
22. aug 2009

tak v rychlosti, lebo moje dieta je uzasne, ked chcem aby cez den spala viac ako 15 minut, tak musim spat s nou...to mi dava asi najavo, ze mama pekne si pospi so mnou, vsak aj tak v noci budeme vstavat...je to sice super,ze mozem spat 2.5 hod cez den, ale ja by som aj rada nieco sparvila,... 😀
a k tomu stretku... egy super, ze moze byt v stredu... ja by som bola neskutocne rada, aspon by som konecne videla ako mala reaguje na ine deticky...este sme neboli v kontakte s inymi babatkami... aj ked to moje uz ma od babatka daleko... 😀 takze kto sa este prida, a miesto necham na Vas skusenejsich... nejak sa hadam doteperime.. potom by som ta egy chcela o nieco poprosit, alebo atemi... ale to neskor, lebo slecna vyzaduje moju pritomnost pri spanku... 😠

asandys
22. aug 2009

ahoj tinka, velmi dlho si tu nebolaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ale uz teraz chapem, skoda lebo predtym si casto prispievalaaaaaaaa. Stretneme na fcb. 😉

zuro
22. aug 2009

az teraz som si vsimla IP,(nie som zvyknuta, ze mi tam niekto pise) tak sa tesiiiim...

lenk30
22. aug 2009

lubi, mňam slivkové buchty! hneď volám mamine..........
ja sa s kynutým cestom moc nekamarátim 😒
zuro, pohoda, aj my spávame iba v objatí. že nočné vstávanie, čítam samé, že potrebuje istotu. spí tak, že má nohy vyložené na mne, prsty v mojej nosnej dierke, ja ho držím celého a medzi tým už zo spánku hladkám po hlavičke. dúfam, že do 20tky ho to prejde
😀

už mu aj mužík závidí

zuro
22. aug 2009

lenk30... 😀 bola som ju znova uspat, a idem to risknut, aspon spratanim vcerajsich riadov z vecere... 😅

lubi22
22. aug 2009

Lenka tak to musi byt super pohlad na Vas, ked spite 😀 My spime od prveho prebudenia tiez spolu v posteli, manzel je vyhosteny uz davno pri starsom syncekovi, ale kazdy spime na svojej strane 😀

Zuro vidis ako sa malinka o Teba stara, aby bola maminka odpocinuta 🙂

zuro
22. aug 2009

lubi vsak ano, ona je uplny anjelik... 🙂 a uz je hore, ale aspon som stihla, nalozit umyvacku a pracku... 🙂

lenk30
22. aug 2009

babule by ste nechápali, čo ten môj krtko na obed sprášil. ja sa mu až bojím toľko dávať, ale on len pusinu otvára.......normálne vyškrabkané 😀

ste mi neodpovedali na tú otázku so zeleninkou. pleaseeeeeeeeeeeeeeee

ideme vonku, kým neleje. tak pekný deň

zuro
22. aug 2009

nsoci... krasne fotecky, ale ta posledna je uzasna... 😀

lubi22
22. aug 2009

Nsoci ta posledna fotka nema chybu 😀 Vy jedavate takto na holatko? 😀

Lenka - co sa tyka zeleninky, co nebudem mat zo zahradky od svokrovcov, budem nakupovat v Tescu v oddeleni Bio zeleninky a ovocia.

Idem trosku pracovat. ☹

taella
22. aug 2009

tak ja nakupujem normálne v Kaufe zeleninu , čerstvú aj mrazenú 🤐

lubi aj my papáme nahoľáka , netreba prať potom , stačí ísť poumývať deti a neostávajú škvrny 😀

nsoci , fakt tá posledná fotka sa vydarila 😀

dievcatko84
22. aug 2009

Krasavice moje skusene...hm..spekulujem kde kupit stolicku na papanie a ohradku,lebo akosi uz sa zacina snaha o plazenie a sa bojim,ze mi zleti z gauca... neporadite? Ake su normalne ceny za ohradky a za stolicky? Ja spekulujem nad jednou, vola sa Agatka a je drevena a potom sa to da rozobrat a je to ako stolicka a stolik..mile..tak ja neviem..co poviete? zbieram nazory kocky!
nsoci naaadherne fotky! Nadherny syncek! Ste taki zlatucki tam! Ale Matko je teda poriadne velky chlap uz!!! Fesacisko jeden 😉

taella
22. aug 2009

my sme kúpili ohrádku v Hypernove , myslím v máji bola na ne akcia za necelých 40 € , taká drevná 120 x 120 cm . A stoličky nemáme , momentálne sa kŕmime v autosedačke 😉

kucina1
22. aug 2009

my ohradku nebudeme mat, pouzijem cestovnu postielku ako ohradku. jedalensku stolicku mame velmi drahu a zabera dost miesta, inak som velmi snou spokojna. ked uz bude miska sedkat ta stolicka agatka bude dobra. ja mam taku polohovatelnu, kvoli tomu, aby mi tomas v nej mohol aj leskat ako na lehatku s novorodeneckou vlozkou. lehatko zo stolicku uz teraz nepouziva 🙂

asandys
22. aug 2009

ahojjteeeeeeeeeeee

Idem si ku Vam po radu. Zajtra ma Adamko 5 mesiacov. A ja neviem, kedy mam zacat s prikrmami, kedze je kojeny ale aj n aUM. Papa asi takto: vecer o 8 ma 200 ml UM, poom s zobudi o polnoci to ho kojim, v noci okol 3 znovu kojime, a potom aj rano kolo 6-7 zase kojime. No a potom 10 vacsinou UM, o 12-13 zase UM, okolo 16 kojima a znovu uz je vecer n aUM

Doktork ama dovolenku, pride az v septembri, ze by som sa jej opytala.

Dievcatko, stolicku mam jednoduchu nepolohovatelnu CAM z bazarik za 20e, no a miesto ohradky mam tiez cestovnu postielku za 52 e. ako kucina. Snad im tam nebude tak skoro tesno.

bershka
autor
22. aug 2009

my mame dnes 6 mesiacooov

asandys
22. aug 2009

vsetko najlepsie sarinke, bershka mozno preto plackala rano, aby ti ukazala aka je ona uz velka slecna a aky ma silny hlasok, ze nieje ziadna padavka 😵

ajka82
22. aug 2009

uz sme domaaaaa 😎 o d nasich sme usli pred velkou burkou a tu tiez slnka nevidiet 😀

baskaj
22. aug 2009

daminko posiela sárinke veeeľkú hubičku 🙂

baskaj
22. aug 2009

kočky, idem hľadať nejakú prácu na doma. je tu taká téma, tak idem rozhodiť siete... nemáte niekto skúsenosti?

ajka82
22. aug 2009

dievcatko, stolicku sme kupovali drahsiu,od chicco vyse 100€, da sa polohovat opierka, lebo karinka sa este dlho neudrzi ked sedi sama a ohradku kupovat nebudeme, podla jmna to obmedzuje deti v pohybe, tak davame pozor kam nase dieta cestuje...
a co sa tyka ovocia a zeleninky, ked neni akurat zo zahradky nasej tak kupim na rznici od tych co nemaju pokladnu, a ked neni ani na trznici tak kupim hockde v obchode kde sa mi zelenina a ovocie pozdavaju, nevyhladavam bio

bershka
autor
22. aug 2009

dakujem baskaj. srajdicky si uz odpratala z postele? aj my posielame pusku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre