Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

iron
8. okt 2009

ja ho mam praveze rada..(no hej kvoli doprave je to blbe) ale aspon zakryje ten bordel ..
a neboj prikrmov...prikrmy su mnamky....jaj uvidis jak sa bude vytesovat ked bude ustocka otvarat.

atemi
8. okt 2009

Iron, a odkial si? Aj ja som spod Tatier 🙂
Aaluska, ja som davala cviklu ako tretiu zeleninku s mrkvou a zemiakmi a teraz ju mixujem so vselicim (tekvica, brokolica, kafiol). Ja cviklu mooooozem, aj si ju doma odstavjeme skoro kazdy den, tak nech si maly zvyka 🙂

elenam
8. okt 2009

Kuci - ja som na tom presne ako Ty. Mne by vodičák veľmi pomohol, ale mám hrozný strach. Bola som pár krát na cvičisku s manželom a celkom mi to šlo, ale pre mňa je cesta úzka. Asi tak

iron
8. okt 2009

Batizovce....

iron
8. okt 2009

Elenam...to musis zobrat sama a skusat . Musis sa vzit s tym autom. Ked bude niekto vedla teba a kibicovat, budes to brat ako zachrannu brzdu a nebudes nad vsetkym tak rozmyslam...

kucina1
8. okt 2009

jeeej batizovce tam robia krasne kraslice, dostala som od starostu dake xixi (ale rozbili sa mi)

atemi
8. okt 2009

Tak ty si echt tatranka. Ja som z L.Hradku

egyptanka
8. okt 2009

iron, najviac sa tesi moja mama, lebo chce, aby mala uz jedla a ona by s nou mohla byt cely den 😀
ste tu riesili kase ... tak davat ich alebo nie? Lebo mne sa na poslednej rizikovej poradni vyhrazali, ze ked Natalka nebude mat tabulkovu vahu tak v takom 8 mesiaci budem musiet nasadit krupicnu kasu a pudingy... no ja neviem.
a s tym zahustovanim, ja nase jedlo radsej zahustimn maslom alebo ked sa to hodi tak smotanou na varenie, nikdy som nepouzivala gustin a maizenu. Alebo mam hotovu susenu zasmazku a tak hodim lyzicku a je zahustene.

elenam
8. okt 2009

Baby, keď tak pozerám tu ordináciu, tak mi je ľúto, že už nie som tehotná. Boli to krásne časy a je mi za nimi naozaj smutno. Moja švagriná je teraz tehotná, mimochodom marec 2010, a ja jej ticho závidim tie pocity, keď dieťatko kope,ako rastie na ultrazvuku a pod. To by trebalo asi nejako zmeniť, ale keď si predstavím môj hrôzostrašný pôrod, tak ma to prejde 🙂

iron
8. okt 2009

Kurna tomu ver ze echt tatranka. Len uz totalne bez kondicky zijuca sedem rokov v Blave... ☹
Egy...ja davam kasu. Vecer zacala som po dvoch tyzdnoch prikrmov. Neviem ci z toho nejako extremne pribera, my sme ta lahsia vahova kategoria.

atemi
8. okt 2009

Ja som jazdila tiez len cez vikendy 10km k starym rodicom, vzdy ta ista trasa u nas na Liptove, kde ani semafory nepozname 🙂 A vzdy sa mi triasli ruky-nohy ako som z neho vystupovala... Potom som dostala sluzobne auto a vyrazila som do bratislavskych ulic... krst ohnom sa tomu hovori? A teraz uz neviem z auta zadok odlepit. Musela som mat skor svoje vlastne ako som odovzdala sluzobne 🙂

kucina1
8. okt 2009

elenam ja mam take iste pocity ale moj porod nebol hrozostrasny tak si to velmi rada zopakujem

mona1111
8. okt 2009

iron s akou kasou si zacala?

egyptanka
8. okt 2009

iron, my hovor nieco o vahe ... 😵

iron
8. okt 2009

vola sa to ze moja prva kasa....od neviem koho...

elenam
8. okt 2009

Kucina -tak to Ti závidim - ten pôrod.

Ešte popozerám Odsúdené a idem spinkať,lebo o 12 vstávam ako každú noc. Moja malá je dosť presná. 🙂

iron
8. okt 2009

egy kolko mate teraz vahu?

atemi
8. okt 2009

Iron, ja som v BA uz 11 rokov ☹ Od skoly. Nieze by som chcela nejak zhadzovat BA, to teda nie, aby ste sa Blavacky nehnevali, ale je to ine ked sa tu narodite a mate tu rodinu a zazemie a ste tu doma. To ja tu nikdy nebudem "doma" 😢 😢 😢 Fnuk, fnuk,... Pre mna je to zle, zle, zle mesto a nechcem tu vychovavat svoje deti. A veru pracujem na tom, aby sme sa este pocas mojej materskej prestahovali, asi do ZA, odtial je polovicka.

mgk111
8. okt 2009

kuci - ten vodicak je uplne neuveritelna vec, kdekolvek, kedykolvek sa dostanes nie si na nikoho odkazana... hmmm pre mna balada...

jej a ja som v ordoske konecne videla ako mi vybrali maleho 🙂 az na to ze on lenivec neplakal a ukazali mi ho hned... idem spinkat k malemu tatina sme dnes vyhostili do inej izby 🙂 bru nco

kucina1
8. okt 2009

elenam no mala som ho v porodnici vyvolavany, nabehli po 2 dnoch kontrakcie, hned 5 minutove, potom 2 minutove a nakoniec mi ich zastavili a porod ukoncili akutnym cisarskym 😒

egyptanka
8. okt 2009

iron, dlho som nevazila ale cca 5,2-5,3 kg. Uz to vidim ako ma zasa na rizikovej spucuju, ale ajka pisala, ze nech si z toho nic nerobim ...

kucina1
8. okt 2009

mgk som si pri ordinacii presne na moj cisarak tak isto spomenula xixi, ani moj vobec neplakal, odniesli ho zabalit a skontrolovat a potom mi ho zabalenho ukazali, dala som mu pusku a mne vyberali asi placentu alebo mozno aj uz sili. to fakt neviem xixi

lubi22
8. okt 2009

Ja som sa tiez bala soferovat, vodicak mam od 18, ale pustila som sa do toho tak vazne, az ked som otehotnela s Filipkom. Jednoducho som si uvedomila, ze s dvomi detmi musim a ze nie vzdy bude poruke muz, aby ma rozvazal. A teraz si nadavam, aka som bola cele tie roky hlupa, vsak to je uzasny relax - na chvilu vypadnut hoc aj na nakup potravin. Alebo vzdy soferujem, ked deti nespia, muz ich vzadu zabava a ja mam pohodicku pri soferovani 😵

Matja, Vladka ja takisto ako vy, ak uz treba daco zahustit, tak nastruhanym zemiakom. 😉

Matja co sa tyka tych kasi - nebudem davat na veceru, iba mliecko. Na ranajky obcas ano, ja som mala rada od Hami obilnu viaczrnnu a ryzovu malinovu. A od 10. mes su Hami ranajky s kukuricnymi alebo ryzovymi lupienkami. Ale nedavala som to kazde rano. http://www.mojalekaren.sk/hami-ranajky-ryzove-l...

Iron ja tiez planujem Optivital od Hami mliecko, pil ho aj starsi syncek.

Atemi - asi bude treba aj vetrovecka, aj overal, aj fusak. 😅

kucina1
8. okt 2009

bru noc, mne manzel este pracuje v kuchyni, mna boli hrdlo a drobec spinka v postielke tak idem aj ja papa

elenam
8. okt 2009

Atemi - si taká ako ja, s tým fňukaním za domovom. Len ja to mám k rodičom 13km - z jednej strany Blavy na druhu. Ale cítim sa niekedy sama. Presne ako hovoríš. Tu nemám moju rodinu a priateľov. Neviem, či si na to niekedy zvyknem. Hlavne, keď sa pohádame s mužom, tak mi je hrozne smutno. Ale čo narobím.

iron
8. okt 2009

sak pribera...potom zacnes davat prikrmy a rozpapa sa ako pasoin Matusko...pockaj, to bude o chvilu tiez iny rambo. No hlavne ze mu chuti.

Atemi ja ta chapem. BA nie je zle mesto, len ma hneva ta ignoracia ludi k prostrediu v ktorom ziju. Inak byva sa mi tu fajn...len ked niekde chcem ist, tak furt je tam kvantum ludi, tehnit sa busom alebo autom...
Nie ze vybehnem a som v prirode a sama..klud, pokoj pekny vyhlad...pohodaaa.

Jaj ked uz o tom, bola som dnes na hradzi, som sa tam prechadzala, havuch sa vysantil, mala vyhajala a nikto tam nebol...par zabudlivcov co neslo do prace. Preco nemavame stretka tam? Aj v bufete mali vincu, pivo...

egyptanka
8. okt 2009

elena a ty si v BA?

... baby prrrr s tym ohovaranim BA ... ja som tvrda a zaryta pastikarka 😀

elenam
8. okt 2009

Kucina- Teba pri cisárskom neuspali? Lebo mne ho robili pod narkózou, a malú mi oživovali, lebo nedýchala. Celá bola modrá. To mi vravela sestrička. A keď mi ju prvýkrát doniesli, tak nato sa nepamätám. A to ma mrzí. Po narkóze som bola ako ocapená.

atemi
8. okt 2009

Ja viem, ze BA nie je zle mesto... ale ja chcem domooooov 😢 😀
Vsak tu je zase kopec moznosti, kultura, koncerty, materske centra 😉 , hradza, restauracie, obchodaky,... atd, atd... ale ja som proste sedlacka a ani 11 rokov to nezmenilo. Presne ako pises, ta prirodaaaaaa, ten klud, ti vyvegeteni ludia... och joj...

iron
8. okt 2009

Egy vieme...to nie je ohovaranie. Len niektore veci clovek tazko pochopi kym ich nezazije.

Ja nastastie mam tu priatelov, ostalo ich tu pomerne dost po skonceni skoly.
Lubi...tak na tie lupienky sa tesime. Inak celkovo akosi od tejto znacky chuti tej mojej krpani.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre