Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

matja
14. okt 2009

Dnes sa mi zdal Paťko v noci akýsi nesvoj, často sa budil, plakal, kýchal. Hneď ráno som mu dala Osciloccocinum, či ako sa to píše a zdá sa, že pomohlo. Ale von radšej nejdeme. Tiež sa nám prvýkrát stalo to, čo tu opisujete niektoré, Patrik sa o 23. hod. zobudil, my sme práve šli spať a on čulý ako rybička, vyškieral sa, jašil sa ako na pravé poludnie 😀
zato teraz asi dospáva 🙂 hlásim aktuálny čas spania - 2 a 3/4 hod. Potiahne ešte dlhšie a budú to 3 hod? 😀 To sa mu ešte nikdy nestalo 😀

matja
14. okt 2009

no čo už, práve sa zobudil, idem sa mu venovať.
ja len, že kuci, na MMB nájdeš aj plné nevyberateľné puzzle, ak nenájdeš, hodím ti link neskôr, musím letieť k malému

matja
14. okt 2009

hladaj ako penove puzzle alebo penovy koberec, je to uplne nove.

lubi22
14. okt 2009

Penove puzzle maju akurat v akcii aj v Dracikovi - stoji necelych 7 eur, maju rozlicne druhy, cize ak nechcete male cistocky, co by sa dali vyberat, tak sa daju kupit cisla alebo pismena. My sme kupovali dopravne prostriedky a zvieratka, ale ja sa nebojim, ze by daco z toho spapal, az take male casti to nie su. 🙂

lubi22
14. okt 2009

Egy tie cizmicky aj overalcek su peknucke, ale nebude to Natalke v zime male? 😕 Jasne , ze ona nie je velmi velka, ale cizmicky 10 cm, to su hrozne malinke, to max na 3-6 mes a aj ten overalcek. Ale Ty vies, sorry, nechcem sa Ti starat 😉

kucina1
14. okt 2009

lubi ved nie su ale ked si odkusne tak sa znebojis ze sa bude dusit?

lubi22
14. okt 2009

Kuci moj starsi syn ma takmer plny chrup, ale z toho puzzle odhryznut nedokaze 😀

vlalu6it
14. okt 2009

lubi presne vyslovujes moje slova,,my sme kupovali naraz asi 9balikov pazzl a este sme aj dalsie podostavali,,,tu mame sice len 1balik v tally zvisok nas caka na sr,,ale tie ciastky nie su az take male,,ani len oko nie je male,,to do pusy urcíte neda,,,a ani to inak vobec nerozobera,,,ju to nezaujima,,ju zaujimaju kable a zasuvky 😠

vlalu6it
14. okt 2009

som sa dnes nejak rozlutostila a zamyslala,sa nad tym,,ci ju teda na ten tyzden dam,,ked denkolc dala take slova,,ale predtym by ma to nenapadlo,,brala som to ako vyriesene,,,a teraz premylsam,,,hmmsnat sa z toho vyspim,,,

vlalu6it
14. okt 2009

inak tie bodiky a tricka co sa tu daju kupit s kadejakymi motyvmy co tu chodi ako reklama,,ja som nasej kupila maminkin osobny trener,,a mliekoholik,,ale v juzanke obycajnom obchode za 2,5eura jedno a tu jedno stoji okolo 8,,,to co su normalny????

munu
14. okt 2009

Denka, jeeeej ako pekne si ma oslovila 🙂 tak ma nikto nevola z kamaratov.. kazdy ze Duska, Dusana..
😉
my druhe babatko chystame niekedy na buduci rok.. mozno zase marcovciatko bude 😉 este uvidime, ale buduci rok isto.. chceme max vekovy rozdiel tak 2-2.5roka.. takze uz musime buduci rok makat na druhom 🙂

mona1111
14. okt 2009

pomoooc u nas uz treti den v kuse prsi je strasne chladno,keby aspon prestalo prsat tak by sme sa obaja naobliekali a na hodinku aspon vybehli ale takto to sa neda.....
😠 😠 😠

munu
14. okt 2009

Mona ja som akurat prisla z dvojhodinovej prechadzky, ale nechcem provokovat 😎 😉
mame tu krasne teplucko a slniecko.. Matko ma este nadchu, ale uz mu prechadza a ocividne mu v tom pomaha cerstvy vzduch, tak chodime kazdy den vonku, ci je chladnejsie, ci teplo.. no nastastie tu neprsi, to by sme inac, aj my doma sedeli, lebo Matko neznasa ten kryt na kociar proti dazdu..

kucina1
14. okt 2009

moje dieta od tretej stale spi ale uz sa budi pomaly, jedol naposledy o dvanastej

ajka82
14. okt 2009

boli sme chvilu vonku...no az do SJK by ma asi nikto nedostal v takomto pocasi 😖 sak aj psom bolo zima co sme videli, sa triasli vo vetre a dazdi 🙄

egyptanka
14. okt 2009

lubi, a ostatne ... nebojte sa nebude jej to male. Ona je take male štúpla. Niektore bodycka su jej dobre pre 3 mesacne deti. A ten overalcek je HM a tie veci su o cosi vacsie tak by jej to malo byt a dobre som ju premerala tak tam bude mat dokonca volu. A moja sestra (Natalkina krstna) jej chce kupit tiez overal tak nech sa realizuje a bude mat dva, tak jej poviem nech kupi radsej vacsi, keby nahodou sa Natalka vytiahla.
A co nosime take capacky tak 16 su jej velke a tak 17 by mali byt ok ... ale ved to len do kocika nech ma nozicky v teple. 😉

ajka, my sme boli v SJK asi hodku sme sa presli, potom sme zakotvili v mekaci kde si hovela labutka v teplucku 🙂

ajka82
14. okt 2009

ale labutka asi nesla pesi 😒 ale autom ... nam stcilo autom rano...

ajka82
14. okt 2009

jaj...ked sa mala prebere a zleze zo mna, tak ti hodim tu dlzku overalu... lebo zatial som ho len prilozila k dupkam, co boli pri nom odlozene a bol jak 62...

clea333
14. okt 2009

Caute baby, nam tu dnes snezi taky morky sneh, no hroza ist von.Sice sa hovori, ze sa ma chodit kocikovat za kazdeho pocka, ale toto je dobre akurat na chorobu-aspon ja by som isto prechladla.Dala som dnes maleho na hodinku na balkon, ale potom som ho stiahla, bo sa mi zdalo strasne chladno.
Mame za sebou aj plavanie, bolo super!Malemu sa pacilo, bol nadseny.
Cez MMB som objednala overalcek, tak cakam, kedy dojde. Lebo dnes som uz nahodila fusak a dala drobcovi zimnu bundu, vsak taka je kosa...
My sme sa zacali dvihat do sedu, ale len trosicka sa nadvihne a dalej uz to nejde.Skor mi to pripada akoby cvicil brusaky 😀 to by sa skor mne hodilo.
Baby cvicite niektora? Ja by som rada, aspon na odreagovanie, vsak mam doma orbitrek, ale vobec necvicim, lebo sa to da len vecer a to som grogy, radsej otvorim coko ☹ 😀 😝

clea333
14. okt 2009

ze morky sneh 😀 😀 😀 myslela som mokry 😉

nsoci
14. okt 2009

hej hou

my uz chrnime od siestej, Matka asi zmohol ten vetrisko, nas skoro odfuklo z mosta ked sme sli do SJK, Matko ceyl prefukany, snad neochorie, vietor siel presne oproti...

Egy tam bludila sama a mala v termoske cajik, som ju mala chut vybozkavat, ale som sa zdrzala predsalen dve zenmslke s kocikmi bozkavajuce sa same v parku, nikde ani nohy.... skoncili sme v mekaci kde labutka dlavila menu, nechcelo sa jej potvore do zimy.

Rozvrtali mi zub, au au, a kukli mi zadok (inde), vraj je ok - mam tam po pade taku anvreninu uz dav roky. Matka som nechala na dve hodky mame, spinkal, potom zjedol vsetko, vratane obeda naraz, teda deiatu a obed naraz, taky bol hlados. Posledne tri dni je ako keby rok nejedol.

Pasoa, hm, neviem co an to povedat. Ale viem, ze na amnio uz nepojdem, nikdy. Taky krasny chlapcek a vraj postihnute dievcatko? A to je moderna medicina? Mozno je trosku iny, ale iny neznamena horsi. Je fuk kolko chromozomov a akych ma. Podla fotiek a Tvojho rozpravania je to chutny maly chrustik...

egyptanka
14. okt 2009

jaaaj som zabudla, ze sme sa prechadzali s nsoci 🙂

ajka82
14. okt 2009

egy...dlzkapplece-pata 50, krk- rozkrok 34, rukav 26, sirka 31

ajka82
14. okt 2009

a chodidlo 10 😅

potulka
14. okt 2009

som rada, ze sme neboli vonku. najprv som si pripadala ako padavka, ale podla toho, co pisete, to bolo spravne rozhodnutie. 😉 zato byt stale doma bola strasna nuda. tento den mal asi 50 hodin. matej bol mrzuty, ja ochrapana. az s prichodom muza sme obaja obzivli. 😀

mona1111
14. okt 2009

dufam, ze zajtra sa bude dat aspon na hodinku vypadnut z bytu, lebo uz mi trosku z toho asi sibe..... Bola som chora tak som s malym nechodila vonku, uz som relativne zdrava teraz je zle pocasie..... Manzelik ma zajtra sluzbu takze sama s drobcom opat...

Idem o chvilku k malemu, prezlieceme do pyzamka, umyje rucky, tvaricku, dame papat a dufam, ze bude spinkat a bez placu , lebo manzelik isiel pozerat futbal, tak nas nechal samych...... Jaj to zaspavanie by sa konecne mohlo zlepsit aj u nas.....

clea333
14. okt 2009

Pasojka, fiha, to co za veda, a nemohli sa pomylit?Uz som si zazila, ze mi pomylili vysledky krvi.V kazdom pripade ste skveli rodicia, o tom niet pochyb a Matusko vam bude obom este robit vela radosti 😉 je to krasne chlapciatko 😉

clea333
14. okt 2009

Mona, napodobne 😉 ja verim, ze bude krajsie, aj ked pocasie tomu nenasvedcuje.Ale v chumelici von ist nemienim.Idem kupkat maleho majte sa

kucina1
14. okt 2009

ahojte dala som par novych fotiek na facebook mozte kuknut na verejnu adresu http://www.facebook.com/album.php?aid=25116&id=...

ja som dako nestastna z dnesnej zasielky z mimibazaru, nesedi mu ten overal, este je aj vyblednuty od prania, a papuce su nepouzivane, a navyse je strasne tenky tak hned urcite premokne 🙄

nohavice ze vraj zateplene, su to tenucke sustiaky ktore su podsite latkou a este nefunguju medzi nozkami 2 cvoky co su plastove a len tam nalepene lepidlom 🙄

a este aj nas stary fusak je dost na prd, bo sa nezmesti dobre do toho kocika 🙄

a mam doma len dve dost tenke deky do kocika

ale aspon ma tomasko paradnu zimnu bundu

svokra upletie salik

a cakam na dalsie 3 zasielky z bazaru, dufam ze budem viac spokojna ako z dnesnou

mona1111
14. okt 2009

pasoa este tebe som len chcela napisat, ze veda ne veda.... ked sa pozriem na Matuska tak vidim krasneho usmievaveho chlapceka, ktory sice zo zaciatku mal problemy s papanim, takze bol drobunky, ale teraz ked papa tie prikrmy, a ako pises je z neho hlados tak to urcite vsetko dozenie a mozno aj niektorych obehne.... uvidis len treba verit.....

matusko je zlatunky, mily chlapcek len ho vystiskat a vybozkat ..... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre