Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lubi22
15. okt 2009

Ja tiez palacinky nepovazujem za rychle jedlo 😅 Teda cesto mam hotove rychlo, ale potom to pecenie, stat pri sporaku dve hodiny ma nebavi. Ale dala by som si. Teraz peciem rybku.

iron
15. okt 2009

Jo Lubi, B je fajn, len ked to das na ten pozemok, tak uz vela dvora nie je a hlavne je dost drahy. A este mi tam vadi jedna kupelna navyse. My mame A. Je pravda, ze izbicky pre deticky budu 3x4 m, ale na spanie a robenie uloh to bude stacit. My sme s manzelom chceli aby sme mali viac miesta na dvore, kde mozu santit.
Boze tu rozpravam o detickoch a mam zatial len Ninku....sak sa hadam raz podari

No de je ta Kucina s tym testom....

kucina1
15. okt 2009

iron ja si ten test nerobim ani nebudem tak skoro mozno tak o 10 dni 🙂 keby nic

iron
15. okt 2009

😖

iron
15. okt 2009

kde ste vsetky...teraz ked moja spi a mam cas, tak tu nikto nie je

lubi22
15. okt 2009

Iron no aby ich nebolo este viac viac viac 😀 Tych deticiek 😀 Ten vas domcek je tiez uplne v pohode, taky kompaktny. Moji rodicia sa teraz v maji stahovali do podobneho, vnutorne riesenie je velmi podobne, tiez maju 4 izby, akurat este jedno WC navyse a je to u nich uplne super. Je to take akurat, a aj ked prideme my, tak sa v pohode pomestime, stale je dost miesta. A hlavne, ze nie su schody, nemusim sa bat o drobcov, ako ked sme u svokrovcov a v pohode si sedim na terase, kym Samko sa hra na travicke. Fakt ta zahrada je na nezaplatenie hlavne pri detickach, ved preto sme aj boli cele leto prec a uzivali si travicku a leto u nasich alebo svokrovcov.

iron
15. okt 2009

co kupujete drobcom pod stromcek. Ja by som jej nieco chcela, ale vobec nemam tusenie, co take 9-mesacne dievcatko bude chciet. Asi by to chcelo nejaku rozpravaciu hracku...idem pokukat co ma Fisher price.

mgk111
15. okt 2009

alisia - aj ja som robila vcera puding 🙂 a dakujeme za gratulaciu...

a nastala zmena - ideme sa pobalik a k svokrovcom lebo zajtra ide manzelik na promocie sestre a ja az na oslavu s malym do restiky... auto mi prezuva moj hadam buduci svagor, takze budem mat vsetko ako-tak zmaknute akurat ja vyzeram priserne... este vyhrabatnejake slusne oblecko a nie rifle a mozeme ist...

kubko dnes nechcel zeleninku... vobec len mlieko... este som mu urobila aj banan, ringlota,jablko tak dufam,ze aspon to spapa...

iron - na vianoce neviem, riesim akutalny stav koruniek takuvidime ☹ tento rok to bude poskromnejsie☹ ale aspon sme zdravi a stasti 🙂

iron
15. okt 2009

lubi...no neprehanaj..stacia dve..mozno tri. Ale to uz manzel nechce.

iron
15. okt 2009

mgk...jasne, ved podla mna jej staci, ze bude postaveny stromcek a bude svietit... 😉

mgk111
15. okt 2009

boze baby balit sa v zime je "narocne" na mnozstvo... kde su zlate casy ked stacilo hodit par bodyniek a nieco navrch... ufff taku kapsu a pomaly nic v nej...

lubi - my snivame ze raz vyhrame v sportke a potom bude domcek 🙂

ajka82
15. okt 2009

mgk, to bysom aj ja chcela vyhrat, ale zatial sa podarilo, len poslednu cenu... podam za 5,50 a vyhram 3,60 😠
😀 😀

ajka82
15. okt 2009

no inac to balenie, ja neviem ako bude, sak doteraz sme chodili k nasim, ze krpecmal plnu velku cestovnu tasku a co bude mat teraz???

mgk ma este napadlo ci uz ste pozerali nieco na tie kubkove hracky... v nedelu odchadzame z BA, keby nieco 😉

mgk111
15. okt 2009

ajka - aspon cosi 🙂 krpec normalne spi uz hodku... a teraz ked potrebujem zbalit, nakrmit a odist... 😀

lubi22
15. okt 2009

To iste - pre nasich drobcekov bude naj zazitok stromcek. A pre nas behat okolo nich a snazit sa zabranit tomu, aby stromcek padol na nich 😉

Iron hovoriaci psik od Fisher-price je super darcek 😉 My sme kupili zatial hudobny klavirik, kde su aj zvieratka a pesnicky. Mne sa velmi tazko kupuje daco filipkovi, lebo pri Samkovi sa vsetci dost vysantili a tak hraciek mame zo vsetkeho druhu. Takze teraz to furt vyzera, ze kupujeme iba Samkovi, ale Filipko ma este po nom dost. A klavirik svoj hudobny Samko rozbil, tak Filipko bude mat svoj novy.

Maci sportka by sa hodila, ale kedze netipujeme, tak asi nebude 😅 Musime zvladnut domcek bez nej. Ale az ked pojdem aj ja do prace naplno.

mgk111
15. okt 2009

ajka - nepozerali - povedala mi kamoska ze mi donesie "sietku" z ikey... tak zatial nerieism, hracky som nahadzala do krabice od plienok 🙂 ale dakujem ze na nas myslis... a ako dlho tu budete? keby bolo pekne tak by som dosla... ked bude skaredo tak je to u nas na prd, lebo kubo sa boji prsiplasta ☹ nemozem chodit kocikovat ☹

lubi22
15. okt 2009

Sa vytesujem, uz ku mne cestuje overal na zimu, aj topanocky, aj dalsie vecicky, snad to bude Filipkovi dobre.

ajka82
15. okt 2009

mgk do dalsej nedele...sak na novej sa da na namesti prechadzat aj bez prsiplasta 😀

kucina1
15. okt 2009

prave som tomaska navliekla do jedneho overalu, ktory nemal nikdy na sebe. v tom mal ist domov z porodnice a uz to bolo vyradene ze vyrastol. teraz som mu to skusila a sup ako uliate, troska tesna kapucka ale inak sa da. a ze velkost 56 xixi http://www.facebook.com/photo.php?pid=456250&l=...

pasoa
15. okt 2009

Lubi, Šturec poznám dôverne, 8r sme bývali v BB, hoci sme z MT a tu pri MT sme mali chalupu a každý víkend sme na ňu chodili, aj k babke s dedkom do MT, takže sme sa čosi cez Šturec najazdili. A keď nebolo auto, tak vlakom - motorkou - cez tých 22 tunelov... to boli časy 😀

nakupovala som v DMku nejaké tie výživky (zeleninové) a kúpila som aj od Alnatuy Tekvica+zemiak+fenikel. Včera som to matúškovi skúsila dať, som to koštla, či už je to teplé, no bleeee... akýýýýý grrrrcccc 😖 😖 😖
matúško však otváral ústa ako aj pri domácom, nerobil žiadne rozdiely, tak muž kúpil cestou z roboty ďalších 5 a dnes sme to papali zas. Zbaštené za 10 min plný tanierik 190g...
Baby, do kedy mám dávať papať tak, že keď začnem nový druh zeleninky, tak 3-4 dni? Kedy budem môcť začať dávať každý deň niečo iné?
Či keď už budem mať čo-to odskúšané, tak potom kombinovať tie overené zložky? A sem-tam pridať aj novú ale iba po jednej? Tak?

A kedy to môžem začať s ovocím? v sobotu budú 3t, čo dokrmujem, ale svokrovci majú oslavu 50-tky (obaja naraz... apropo, svokror má narodky 11.9. 😎 ), tak skúsim začať v nedeľu s nejakým olovrantom. Konkrétne varené jabĺčko...

kucina1
15. okt 2009

pasoa ja som mu to skusala len pri prvych troch zeleninkach, ale nedavala som si velky pozor, bo u nas tie alergie v rodine nie su ziadne (okrem lepku)
s ovocim som zacala po 3 zeleninkach asi pribilzne po 2-3 tyzdnoch

pasoa
15. okt 2009

rozoberáte tu, či máte pre deti 1 alebo 2 izby. No.. my nemáme žiadnu. Máme 2i byt, takže obývku a spálňu a pri spálni taký kumbál, kde teraz kvendím, lebo tu je okrem všetkého možného aj PC. Nie sú tu okná ani dvere ani vetranie ani kúrenie, takže izba z toho nikdy nebude, ani len na spanie. Možno to raz vyriešime tak, že oferujeme spálňu a bude z nej detská a v obývke urobíme perestrojku, nejakú rozťahovaciu alebo sklápaciu posteľ... ešte sa uvidí...
keby suseda vedľa chcela predať (alebo najlepšie darovať 😀) jej 1i byt, to by bolo ideálne...

pasoa
15. okt 2009

ok, kuci,ja som už odhodlaná začať po tých 3 týždňoch. si myslím, že to je tak ok...

kucina1
15. okt 2009

pasoi aj my mame taky plan ze keby susedia oproti chceli byt predat, tak preburame spalnu a mame megabyt 😵
ale to je len jeden z nasich snov xixi
my sice mame trojizbovy byt ale detska je strasne malicka a neda sa poriadne zariadit, dve postele v ziadnom pripade. len jedna a nic viac. ked budeme mat nahodou 2 deti a neprestahujeme sa, tak to vidime s manzelom na poschodovu postel, alebo na prestahovanie detksej do spalne. no tam je balkon... aj nase stavane skrine tak netusime. ale podla vestkyne sa budeme o rok ci dva stahovat tak uvidime xixi ci to ale nahodou nebude pod most. a este vraj dceru porodim az v 30 rokoch tak teraz tehotna hadam nie som xixi

kucina1
15. okt 2009

pasoa bude to v poriadku, matusko je riadny papkos tak mu bude aj ovocie chutit

iron
15. okt 2009

kde chodite k tym vestkyniam...a co pytaju za sedenie...? a aj sa trafia?

lenka138
15. okt 2009

ha-ha, aj my by sme sa radi prebúrali k susedom, byt je síce fajn, ale prečo nemať radšej štvorizbový 😀

kucina1
15. okt 2009

iron ja som vlastne nebola ale bola segra co sa na mna opytala xixi tak ti neviem povedat

pasoa
15. okt 2009

námnejde dnes kúrenie, ani teplá voda a ja nemám ani žiandy ohrievač, požičaný sme museli vrátiť a nový bol na pláne až v sobotu. ani muža nemám doma, príde až zajtra večer, no aké mrzuté... dnes nebudem matúška kúpať. no čo sa pototo....? jeden deň vydrží, nebudem ho vyzliekať a máčať v takej zime... aj vojtovku cvičíme v ponožkách...síce sa to nemá, noale to je fakt nereálne nechať ho nacelkom holého...

iron
15. okt 2009

mojmu dietatu sa tlacia vrchne zuby, ma to tam brutal opuchnute a uz ich je aj citit. A je brutal umrncana, nechce papat, lebo ju to boli....si zase uzijeme.... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre