Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

ajka82
27. okt 2009

no obed sa asi este nekona...kraken sa len preplazil na moju hrud a spi dalej

iron, ja to mam take divoke...par mesiacov v pohode, vobec neni zle a potom zas par tyzdnov na h..no 😠

baskaj
27. okt 2009

labutka - ty akože ešte žiješ? som myslela, že keď máš tie najlepšie plienky, tak sa s nami ostatnými už ani nebavíš 😉

vladka - dík 🙂 si zlatá! ešte ani my nesedíme 😠. a to už čakám na to ako kura na sopel, bo chcem už prehodiť športový kočík! a to už Itally balíte definitívne? SR už natrvalo? nebude ti ľúto?

mona - gratulujem k 7 mesičikom! aj miškamie k 8!!!

len aby som sa uistila - to zvýšenie rodičovského príspevku sa týka len tých matiek, ktoré si predtým odpracovali, že?

my dnes v noci zase 5x hore... a som zvedavá, ako zje ryžovo-karfiolovo-morčacoprskový príkrm, bo včera zjedol len polovicu. už varím na 2 dni. mäsko jeme už od soboty. vraj ak kupované, tak morčacie je zdravšie chované ako kuracie... ale už sa teším na ovocko 🙂

mona1111
27. okt 2009

dievcence dakujeme velmi pekne za gratulacie 😉 😉 😉

moj sa uz na mne vychrnel nemohla som nic robit, prisal sa a do piatich minut uz spal, musela som hodinu kukat telku, lebo keby som ho prelozila tak okale otvori a koniec spanku, tak radsej nech si pospi ved aspon som mala taky hodinkovy relax....

Varim obed este neviem co to bude az to bude, ale dusim bravcove masko, vsetko mozne tam dam, zahustim a k tomu ryza a hranolky.....
Samko bude mat zeleninu s kuracim maskom........ tak som zvedava na jeho reakciu

Menstruacia to je co???????????, ja uz ju nemam rok aj 4 mesiace.............samozrejme sestonedelie neratam a vlastne raz som ju dostala hned ked mi skoncili sestonedelia tak o tri dni prisla ale od vtedy nic,....

mona1111
27. okt 2009

my tiez este nesedime ale ked ho posadim tak sedi, trosku chyta balanc.... ale trenujeme aby sa to uz aj sam naucil...

baskaj ja ked mu varim tak tiez na dva dni, nebavilo by ma mu stale vyvarat kazdy den.... a s maskom prave dnes zaciname.... inak na olovrant sa najviac tesi lebo to basti ovocnu vyzivku jedna radost aj s piskotami....

matja
27. okt 2009

huráááá!!! Podarilo sa!! Uff... po dnešnom dvaapolhodinovom uspávaní by som si od Paťka zaslúžila minimálne rovnako dlhý spánok. To bolo revuuu. Normálne som nechápala, kde sa v ňom berie toľko síl. Lebo mne dochádzali...

matja
27. okt 2009

to snáď nie!!! Plač... ☹ Čo mu je??

vlalu6it
27. okt 2009

baskaj,,ani my sme nechceli dat sport.cast polial si sama nesadka,,ale presne na 6mesiacik sme nakoniec sport.cast dali,,koli tomu ,ze vanicka jej uz bola total mala,,nohy trcali kade tade,,ale sport,cast stale mame len na lezmo,,,sediet nedavam,,,,najskor si musi sama pekne sadkat,,,,

obed dopadol komicky,,,robila brrrr a vsetko pekne lietalo,,,,ale naspat sa papalo,,,

mgk111
27. okt 2009

pasoa - aha a ja ze to tak mam robit a doteraz som nerobila 🙂 chuda kubko, ked neviem, robim podla seba 😀

ajka - to ti ten tlak pekne mava... alebo ze by mozno vazne nejaky bracek aelbo sestricka? 😝

menstruacia? no ja som mavala pred tehu tak raz za 32-38 dni a nakratko max. 4 dni, teraz sa priznam, ze presnost nesledujem ale asi zostala rovnaka a trosku dlhsie5-6 dni a trosku viac, ale da sa to vydrzat...

matja - pevne nervy ...

baskaj, vlalu - aj my sme dali sportiak kvoli malej vanicke a len nalezaka a v pohode... teraz uz veselo sedi a kuka 🙂 ved uz je aj "starec" 🙂

vlalu - a ako vymalovala? co to lietalo? 🙂

matja
27. okt 2009

fúha, malý po veľkom plači zaspal až teraz. Od rána nespal... Neviem, čo mu bolo, možno zúbky, potrela som mu ďasienka gélom, tak možno pomohlo. Už mu ide štvrtý. Ale keď už vytŕča, tak už nemá bolieť, či áno? Kedy vlastne bolia tie zúbky? Predtým, ako sa prerežú?

Paťko už má 8 mesiacov a 9 dní a stále nesedí. Ani to nijako neriešim, plazí sa ako partizán a to mi nateraz stačí. Raz sa určite aj posadí. No možno by aj sedel, ale pokiaľ sa sám neposadí, tak ho sedieť ani nedávam. Iba keď ho mám na kolenách, ale to ho vždy pri tom aj držím.

mgk111
27. okt 2009

matja - kubko zase sedi a ani to uz nechce, chcel by len stat... ale vobec sa neplazi... vidis aky su rozny...

zubky by mali boliet ked su naliate dasienka a prerezavaju sa - aspon myslim, ale kubko bol nervozny aj ked bol uz zubok vonku kusok ...

lubi22
27. okt 2009

Ja akurat ranajko-obedujem, spia obe deti, juchu. Pol hodina uspavania a behania z jednej izby do druhej, dnes to bolo celkom fajn. 🙂

Ajka ja som tiez myslela na to iste ako Iron, no ale ked nie, tak bude zatial Kuci sama. Nepisala si Ty nahodou o bylinkach, co si pridala Karinke do jedla? Ake prosim Ta?

Vsetko naj Saminkovi k vymesaciu a takisto aj ostatnym vymesacnikom 😵

Pasoa tak ta vasa chata veru ina romantika. Nikde som nevidela elektricke vedenie, to by veru nebolo pre mna 😅 😀 Ale Matusko je zlatunky a ockovi to s nim velmi svedci 🙂 Ta Tvoja kamaratka 4 deticky, to vsetko chlapci? To je na medailu 😉

matja
27. okt 2009

ja ani neviem, či zaspal od toľkého plaču alebo či mu pomohol gél. Asi do 10 minút, ako som potrela, sa podarilo zaspať. A kúsok mu už zo zúbka trčí.
No napríklad mňa bolel zub múdrosti aj vtedy, keď už trčal vonku. Auaa, to bola bolesť, zrovna som bola tehu.

ajka82
27. okt 2009

karinka ma dnes nejakyspiaci den...uz dava poobedneho slofika
so zubami naporadime, este stale sme strbavi 😀
krpec uz zo styroch vie sadnut 😵 ale nesedi dlho, radsej sa plazi a stavia kade-tade
mgk, nerob si srandicku, sak ked rano ukazalo jednu ciarku, tak mame zatial len jedno dieta, az ked ukaze dve, bude aj druhe 😀

ajka82
27. okt 2009

lubi, ja jej tam davam co sa mi hodi podla jedla...bazalka, provensalske, oregano, ... vnate-petrzlenova a zelerova vzdy ked mam do polievky, rasca(ale tu len necham vyvarit,snazim sa ju moc nenechavat v jedle), aj bobkovy list

ajka82
27. okt 2009

ked tak rozmyslam, ona ma uz celkom take jedla ako my, len bez soli a cierneho korenia... 😵

lubi22
27. okt 2009

Ajka a to davas cerstve bylinky, alebo aj take normalne susene?

ajka82
27. okt 2009

lubi, davam susene...ale keby mam cerstve, radsej by som dala tie

lubi22
27. okt 2009

Vdaka Ajka 🙂

iron
27. okt 2009

bola som v tescu a pokupila prikrmy... sa vytesujem....krpec mi zase urobila bleeee na jablko...tak skusime zajtra slivky.... 😀

kucina1
27. okt 2009

mna boli tak strasne hlava ☹
krpec je od zobudenia uknucany
ale tesim sa, bo som si spravila zaciatok krasneho dennicka tehotenstva pri tomaskovi do 15 tyzdna. to bolo roboty xixi este ma toho caka spuuuuusta a potom povkladat fotky, upravit texty a kadeco dalsie

my tie prikrmy nekupujeme ved to vyjde aj tak velmi draho a radsej mu doma kazdy den varim dnes mal kalerabovu polievku. zajtra mu musim nieco z mrazaku zbalit do blavy kedze mame to stretko na kuchajde

lubi22
27. okt 2009

Iron ja sa tiez chystam na nakupy na prikrmy do tesca. A pozriet aj dake hracky.

lubi22
27. okt 2009

Surfujem na nete, Samkovi som nasla take pekne postelne pradlo Cars a uz mi tri odpisali, ze je vypredane 😠 Dufam, ze ho este dakto bude mat. Ze som mu ja robila izbicku, ked este nemal ani rok. Robila som to vsetko v style zvieratiek a on na zvieratka kasle. Robit detsku teraz, tak zo serie Cars maju vsetko, to by bol uplne vo svojom zivle 😀 No aspon mu zostane trosku triezveho rozumu aj na ine ako auta 😀

carrot
27. okt 2009

ahojte žienky 🙂
náš valibuk sa síce narodil v máji,ale chcela by som sa poradiť o tom,ako ste zavádzali príkrmy(a aké druhy).o 17 dní máme pol ročka a zatial papáme len materské mliečko,občas čajík...

lubi22
27. okt 2009

Carrot tu je vsetko o zavadzani prikrmov na stiahnutie:

http://www.kojeni.net/prikrmy.php

carrot
27. okt 2009

juj Lubka diky diky 🙂

baskaj
27. okt 2009

jej, daminko mi doprial 2 hodky spánku. paráda 😵 . aj obedík zjedol a to ho včera nechcel. buď ho nas.ala ryža-nová zložka alebo pokrájané kúsky mäsa.

mona - ty si začala dávať ovocko ešte pred mäskom? to máte teda 2 chody? zelenina a ovocko?

aj dami je vo vaničke dosť nacpaný, ale našťastie máme jednu z tých väčších (concord). ale už jej nedávam veľa dní 😀 no dobre, ideme trošku von. tak naschle!

iron
27. okt 2009

lubi, sa mi zda ze v quelle maju...kukni

lenka138
27. okt 2009

jaj ja som taká vymrznutá. 2 a pol hodinky sme sa prechádzali vonku, z toho hodinu a pol spinkal

ja mám nakúpené príkrmy, ale to len na to ked niekam ideme, inak varím, najskôr som varila každý deň a teraz som už začala na 2 dni, lebo to bolo strašne veľa prplačky

náš si tiež ešte nesadá, ale dúfam, že nevadí, ked sedí, že ho mi dáme do sedu a ked sa udrží, či by sa to veľmi nemalo?

lenka138
27. okt 2009

bože, že mi s mäkkým i 😒

mona1111
27. okt 2009

lubi dakujeme 😉

baskaj ano ..... najprv sme papali zeleninove obediky, a po takych troch tyzdnoch som uz zaviedla ovocny olovrant...
velmi mu chuti jablcko, proste on nepovie nie na nijaku ovocnu vyzivku...... vsetko spapa a ak nechce tak zatne pery,.....

dnes som skusila dat hami zelenina s kuracim maskom.... fakt je velka skoda, ze je to take pomixovane..., ale zjedol cely poharik aj ked na zaciatku trochu si musel zvyknut na chut ale potom vsetko zjedol......

lenka aj my to robime najprv som ho podkladala s vankusikmi aby nepadal a teraz ked ho posadim tak sedi sam a trenuje balanc ale vzdy som pri nom a istim ho aby nespadol....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre