Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

matja
28. okt 2009

munu, aj mne býva občas smutno, keď sme s Paťkom takmer celý deň sami. Od pondelka do soboty, jedine nedele sme všetci spolu. A teraz nemôžem chodiť ani von, už sa mi tak žiada. Celé dni trávime doma. Našťastie bol dnes Paťko dobrý, vynahradil mi včerajší mrzutý deň. Už aby som bola zdravá a budeme zas chodiť vonku, rýchlejšie nám prejde deň.

vlalu6it
28. okt 2009

lenka 138,,aj to sa stava,,,nevedomy orgazmus,,,hi

nsoci,,vau tak aj vy v novom??to tiez toho mate vyse hlavy,,,my tu praceme jedno,,a na sr nas caka este ovela viac,,ale ja sa takkk tesiiimmmm

krasny den som mala dnes,,bola som v horach na navsteve u znamich a supi den bol,,neskor za nami dosiel aj manzelik,,,juj,,take vzruusoo,,same rokliny a priepasti a krasna panorama,,vauuu

vlalu6it
28. okt 2009

munu,,,ale ved nie ste sami,,mate jeden druheho 😀

vlalu6it
28. okt 2009

tak ja idem,opat nieco pratat a zaziadalo sa mi opalit,,,,dostala som na meninky solarko,,,hups,,,taky darcek,,ze uz aj na narodky a vianoce a buduce meniny,,, 😖 tak fajn,,,chcem prist domov fesanda,,len keby som uz bola konecne ostrihana a prefarbena,,a keby som uz mala konecne to obocko vytetovane odstranene,,,a konecne mi narastlo moje,,,a keby mi uz aj tie moje znicene ruky niekto nakremoval a moje zadery osetril,,,mam pocit,,ze uz ani zenskeho pohlavia nie som,,,uz sa len pod capicou skryvam,,, 😔 ale hlavne ,ze mam zdravu dcerusku,,,mojho anjela certovskeho,,juj ako ona mi krasne papa,,,a zajtra bude opat plut,,ked ju pochvalim 😀

labutka
28. okt 2009

ja len na skok..
fajn stretko. 🙂

potulka, ja som truba velka, ta namakana ciapka od teba /respektive od Mateja/, jak hovori moj manzel, isla srat. neprezila cestu domov. niekde som ju vytratila..... ☹ ☹

lenka138
28. okt 2009

tento náš čert si už pred 2 hodinami žmolil oči, už je aj okúpaný, napapaný a nie a nie zaspať, tak som ho hodila na puzzle nech si ešte trochu popláva a nech sa unavý

inak dnes som mu tie puzzle kúpila a je to super vec, to sme mali mať už dávno a veľmi sa mu to páči, stále po nich ťapká ručičkami

potulka
28. okt 2009

labutka 😅 ocividne vam nebola sudena... kvoli nam si z toho tazku hlavu nerob, ale je jej skoda - adamovi pristala. mam ju aspon odfotenu. poslem ti, aby si mala nad cim truchlit. 😉

munu
28. okt 2009

tu je nejako prazdno dneska 😒

viem, ze ste mali stretko, ale uz je vecer, tak kde ste vsetky??? 😕

Matja presne viem, co myslis.. aj my ked sme boli chori, tak sme len doma sedeli a to bolo strasneee.. tak sa chytro uzdravte, aby ste mohli aspon von medzi ludi trochu vyjst..mne nezvykne byt takto smutno, ale dneska ma to nejako chytilo, neviem preco...a teraz Matko uz spinka a ja som uplne sama ako palec.. este sice bude papat mliecko o desiatej, ale to je este daleko.. a dneska mal tak spavy den, prespal cez den snad 5 hodin.. doobedu sme boli v meste, hladala som si pracu, aj do banky sme potrebovali ist a on cely cas prespal.. ako sme nasadli do auta, ked sme isli do mesta, tak v aute zaspal, spal cely cas v meste a zobudil sa az na ceste domov, zase v aute.. a to som ho aj prekladala, ked sme vystupovali z auta, tak z autosedacky do kociarika a potom zase z kociarika naspat do autosedacky.. a on len spal a spal 🙂 zlatusik moj.. a potom zase poobede este pospal tak 1.5-2 hodky.. zobudil sa, napapal, pohral sa asi 3 hodky a uz spinka..no asi mal dneska taky svoj spavy den, on tak raz za cas mava, ze prespi vela pocas dna..som zvedava aka noc nas caka, ked tolko spinkal cez den 😒

Vladka, viem, ze mame jeden druheho, ale moj muzik mi doma chyba ☹ co uz, niekto musi chodit do prace.. ale aj tak.....rodinu mam strasne daleko a mam tu len muzika a nasho drobceka, nikoho ineho.. mam tu sice aj sestru, byva asi 16km od nas, ale sa nerozpravame.. je to na dlhu debatu a ona sa hneva na mna.. asi jej to takto vyhovuje, co uz.. takze som tu akoby sama.. len so svojou rodinkou

nsoci
28. okt 2009

Munu a nemozte sa uzmierit? Taka skoda. Ak to je nejaka kravina, fakt je zivot kratky takto si ho kazit. Ale Ty vies sama.

Stretko bolo fajnove. Encore!

Ja som tiez sama cele dni teraz, muz robi na byte.... este si ma uzite holky, lebo kym tam spojazdnime net.... budete mat abstaky od mojej ocarujucej pritomnosti.

Ozi nechce nas s Matkom niekto pozvat na navstevu buduci tyzden? Byt bude hore nohami a radi sa vtirkneme niekam.
😀 Pondelok uz mame Snehulienku, ale dni je dost, takze... 😀 😀 😀

munu
28. okt 2009

nsoci, uzmierit sa nemozme.. ona nema zaujem, tak naco sa budem snazit ja.. je to na dlhe rozpravanie.. ale rozpisem to sem o chvilu.. teraz skypujem s mamou 😉

nsoci
28. okt 2009

Munu vies, neverim, ze nema. Ty nemas? Ste asi obe nastvate.Keby to bola kamoska, nepoviem. Ale rodina? Tam treba bojovat aj ked je clovek v prave.... Ja mam rozpadnutu rodinu, viem , o com hovorim.

munu
28. okt 2009

no napisem ti to teraz.. ale kym to napisem tak to potrva.. lebo budem pisat medzitym ako skypujem.. ok?

potulka
28. okt 2009

hej, hej, stretko bolo fajn. suma sumarum:
matejko ucil adamka jest hruskove pyre, ale bez uspechu. adam ochotne otvoril usta, prijal trosku hrusky, no potom drzal usta otvorene, az kym mu labutka hrusku zasa nevybrala. 😀 zato matej spraskal na mamickinu radost 2/3 poharika. atemi a jakubko mali rovnake kruhy pod ocami, pretoze jakubko mal dnes bdely den a od rana drzal bobrika nespania. 😅 nsocin matko predviedol kolegom, ako sa hra na digeridoo - niekolko minut v kuse "brmkal" cez zavrete pery. 😉 snehulienkina adelka si skratka mala z coho vyberat. 😉

nsoci
28. okt 2009

😀 lepúsie yb to nikto nenapisal potulka... a kedy budu fotky? neretusovane, hocake?

nsoci
28. okt 2009

Baby podte sa mi venovat som sama doma jak prst ☹

ajka82
28. okt 2009

a ja som kruzila okolo kuchajdy 😝

cvikota
28. okt 2009

Ahojte. Stretko fajnove. Rozlucili sme sa sice narychlo a s velkym revom, ale prisli sme dom, zhodila som triko a podprdu a Kubinovi som nestihla dat ani tie hrube ponozky dole, 2x potiahol a zaspal. Chudatko moje, cely den hore a potom ho to chyti a v tej sekunde by spal... skoda ze si nevie zaspat sam, ze k tomu potrebuje prso 😒

Munu, urcite sestre chybas, tak ako ona tebe. Nam sa to lahko hovori, ked nevieme o co ide, ale tiez si myslim, ze by ste sa mali udobrit za kazdu cenu.

Nsoci, vsak dojdite pozriet tu nasu kralikaren aj zvnutra 😉 V utorok a stredu poobede mame program, ale inak anytime ste vitani.

ajka82
28. okt 2009

nsoci mozes si vybrat den na navstevu...utorok stvrtok ale plavame, tak nieco medzi tym 😉

cvikota
28. okt 2009

Jooooj, to som bola ja Atemi 🙂 Len tu bola segra na navsteve a nalogla sa. 🙂

potulka
28. okt 2009

nsoci, fotky su u nas, ako vies, beh na dlhe trate... okrem toho, nemozem predsa zverejnit fotky z dneska, ked tie zo stretka v martine (august) este zapadaju prachom kdesi v pocitaci... 😉 poriadok musi byt!
ale venovat sa ti mozem. tak o com by sme dali rec?

nsoci
28. okt 2009

Atemi rada... dohodneme sa. Kym nam neurobia okna bude nas noyv byt len postel a nic ine... tak som az vsetky napady kde stravit den so zlobrom 😀

Potulka vymysli kde robim chybu, ze mi - zrazu - pretekaju vsetky vlniaky. 😀

nsoci
28. okt 2009

Ajka streda? Nic ine medzi utorkom a stvrtkom ma nenapada... 😀

ajka82
28. okt 2009

nsoci 😀 ale myslela som hoc kedy inokedy... ale ked chces stredu tak ta budeme cakat

atemi
28. okt 2009

No vooooobec nie som zlomyselna, ale koooonecne niekto, co ma rovnaky problem s vlniacikmi 😀 A to som si hovorila, ze PULky ani nechcem, vlniaky mi prisli take viac natural. Tak ked vyhutate nejake riesenie, hodte mi ho do IP 🙂

atemi
28. okt 2009

A necika Matko nejak viac? Plienky mas rovnako premocene?

nsoci
28. okt 2009

Atemi cika. Ale to asi nevyriesim.

Ajka fakt by sme mohli dojst sa uchylit?
Tesiiim. Fakt. Ale nieze Karinka nauci matka chodit bo ma slahne
😀

munu
28. okt 2009

no tie nezhody medzi mnou a mojou sestrou zacali ked som mala blizko porodu.. stale ma dobiedzala, ze chce ist pozriet na porod a pritom ma aj ona 2 deti, takze porod ma za sebou uz 2x a tu v nemocnici v UK si mozes aj cely porod natocit na kameru, ak chces.. teda manzel moze natocit a mohla sa sama hoci vidiet ak by chcela.. lenze ona chcela ist pozriet na moj porod.. ja som bola samozrejme proti, ja som tam chcela len mojho manzela nikoho ineho..(pri porode mohli byt 2 osoby pri mne).. no a tym to vsetko zacalo.. ona stale otravovala s tym,ze ona chce prist a hotovo, ze nech jej dam vediet, ked to na mna pride.. a ja som to stale odmietala.. ved pre mna by to bola hanba pred vlastnou sestrou.. to nieje ruka, alebo noha..chapes, intimne miesto.. ona je clovek, ktory nepozna hanbu, tak si asi mysli, ze aj ostatni su bez hanby.. lenze ona je uplne ina povaha clovek nez ja.. asi aj preto si nerozumieme.. ona doslova dobiedzala tym stylom, ze mojmu manzelovi v robote (oni robia spolu v jednej fabrike) povedala, ze ona sa ma pytat nebude, pride a hotovo.. ze ake, ze nechcem.. ona pride a vybavene.. chapes to? ja som nepochopila doteraz tu jej drzost..no a ked som bola po porode, tak potom prisla aj so svojim muzom ma pozriet do nemocnice, teda aj Matulka.. a uz tam mi vytkla, ze tak predsa si ma nezavolala ked to na teba prislo, hej? a ja ze, no hej.. nezavolala... aj tak som rodila dlho.. no a potom ona bola nastvana, ze som ju aj tak nezavolala a nemohla tam byt, tak zacala robit mojmu muzovi zle v robote tym, ze ona ma za muza cloveka, ktory je v robote jej manazer a teda aj Matov manazer (mojho muza).. a bola drza a mala strasne drze narazky na mna, na mojho muza v praci a doslova nas urazala a moj muz jej nemohol nic zle povedat, lebo to bonzla svojmu muzovi, teda ich manazerovi a on by mohol mojho muza vyhodit z prace.. a bolo by zle s nami, kedze ja som teraz nezamestnana.. no jedneho dna to mojho muza uz dopalilo, tak jej povedal aj on cosi, co sa jej velmi nepacilo.. prestala sa s nim rozpravat, ignorovali sa.. no a jej muzovi,teda tomu manazerovi sa to nepacilo, ze ako si niekto ako je moj Mato dovolil urazit jeho zenu.. tak prisli k nam do domu raz doobedu a poobede mal ist moj muz do prace.. no a povedal tak, ze Teraz som tu u vas ako tvoj manazer, nie ako rodina.. ok? idem vyriesit veci medzi tebou a Bodou(moja sestra).. a zacal mu hovorit, co sa mu nepacilo a tak.. a ja som z toho pocuvania ich vlastne zistila, ze moja sestra nakecala svojmu muzovi(manazerovi) same bludy a klamstva.. tak som mu skocila do reci a hovorim mu, ze pockaj pockaj.. ty si sice Matov manazer, ale nie moj, tak teraz pocuvaj ty mna.. co ti budem hovorit ja.. a sestra mi skocila do reci, akoze co si ja dovolujem.. sak manazer teraz rozprava.. tak mi povedala drzo, ze ty drz hubu!.. ja som jej povedala, ze nebudem, nech ona drzi hubu, lebo vidim, ze tu niekto klame.. a ona na mna vyskocila a zacala kricat v nasom dome, ze nech drzim hubu, ze nech necham jeho rozpravat, nech mu neskacem do reci, nech Matovi povie svoje a hotovo.. a ja som jej povedala (mala som maleho Matka na rukach a on ked pocul krik mojej sestry tak isiel plakat, lebo sa zlakol.. mal sotva mesiac).. Prestan tu vykrikovat po mne, alebo vypadni z nasho domu.. no a ona si vybrala tu druhu moznost a vypadla z nasho domu.. vtedy sa vsetko zkomplikovalo, lebo som tym padom vyhodila aj ich manazera (jej muza a Matovho manazera).. chapes, jej muz ako manazer ju vo vsetkom v praci kryje.. ona moze hocikomu hocico povedat a nikto jej nic nemoze urobit alebo byt drzy, lebo to doma nabonzuje svojmu muzovi a on si na toho cloveka co bol k nej nahodu drzy hned zasadne... a to sa mi vobec nepaci a je to nefer voci vsetkym, ktori tam pracuju.. potom som musela zavolat jej muzovi samozrejme a ospravedlnit sa jemu, ze ja som vlastne vyhodila sestru, lebo kricala a maly Matko sa bal.. a nie jeho.. aby nahodou nevyhodil Mata z roboty.. chapes.. takze a odvtedy k nam ona nechodi a nerozprava sa so mnou.. hovori o mne kazdemu same bludy, klamstva, ociernuje ma pred vsetkymi svojimi kamoskami, taktiez v praci ma drze reci na mna, ked hovori s mojim muzom... moj muz jej odporuje sice, ale vsetko do miery, kym si nenajde inu pracu, aby sme zase mohli slobodne dychat a nedat si od nich skakat po hlave.. takto to cele je..

atemi
28. okt 2009

Daj mu menej pit 😀 😀 😀
Ozaj a ked nalanolinujes, tak su az lepkave? Bo moje nikdy neboli a asi preto pretekaju, musim viac lanolinu dat...

ajka82
28. okt 2009

nsoci dobre, tak v stredu vas cakame...

nechcem byt zla, ale nam pampersky nepretekaju 😀 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre