Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
2. nov 2009

Denka, kludne ... staci len povedat kde a kedy a my prideme ak sa bude dat. A ako som pisala, mozno by som zobrala aj maminu. Tej sa teraz venujem ako sa da, nech je co najviac s Natalkou.

egyptanka
2. nov 2009

Pozerala som na nejake tancovanie s babatkami, ale ked som si predstavila, ze by som sa musela vyteperit z domu ... obliekat doma za revu, prist niekde na tancovanie, vyzliect, zatancovat, potom opat za usedaveho revu obliekat tak ma to preslo.

egyptanka
2. nov 2009

to co je v poslednom case?? ... ked bolo leto a pekne tak ste tu boli vsetky nasackovane a pisali ste o dusu a teraz ked je zima a skaredo tak tu ani pes nestekne.

egyptanka
2. nov 2009

😠 😠 😠

nsoci
2. nov 2009

Ahoj Egynka

nsoci
2. nov 2009

Iron preco musis ist do prace?

Matko sa uz druhy den stavia fuuuha.
Stretko? Huraaaa

nsoci
2. nov 2009

Egz ten prvy clanok sila, vsak to je uplne ine ako to co vsade citame.

drozdik78
2. nov 2009

ahojte .)

nsoci tak ako v novom bytiku 🙂 ? zapamatala si si co sa ti prvu noc snivalo 🙂 ? Moja emmka ako nahle priezie k stolicke..k susiaku a stoliku tak sa hned postavi na nozky 🙂 a v postieke ai pocut ze sediet stale iba stat a chodit dookola 🙂 len malo je...neviem kde sa v nej tolko energie berie 🙂

iron mala je ktasna so psikom 🙂

egyptanka
2. nov 2009

nsoci, ako v Dubravke?

egyptanka
2. nov 2009

nsoci, asi tak ... to aby sme mixovali do puberty.

egyptanka
2. nov 2009

baby ja vzdy zabudnem nakremovat malu ked ideme von ...

nsoci
2. nov 2009

aj aj vzdy zabudnem 😉
este som sa tu moc neohriala, behme, vybavujeme

denkolc
2. nov 2009

Jak, nakrémovať? Však to slnko už moc nepáli... 😀 😀

nsoci
2. nov 2009

drozdik zapamatala... hroza... sa mi snivalo o zenskom vazenskom tabore a o tom ako tie zenske sexovali s dozorcami 😖 🙄

egyptanka
2. nov 2009

denka, takym tym poveternostnym kremom ...
som sa chcela drozdik teba nieco spytat ale uz neviem co ☹

denkolc
2. nov 2009

Nsoci, nekukaj pred spaním radšej Odsúdené....zvrhlíčka jedna... 😀

egyptanka
2. nov 2009

Baby, keby som vedela skor o tych tabletkach co teraz beriem na mlieko tak by som sa tak kvoli mlieku netrapila v zaciatkoch.

egyptanka
2. nov 2009

nsoci, velmi zaujimavy film z vazenskeho prostredia je film Motylik ... videla si?

drozdik78
2. nov 2009

nsoci 🙂 a t co pozeras odsudene 😀 ?

drozdik78
2. nov 2009

egy a co mas za tabletky ?

nsoci
2. nov 2009

Nevidela som ani Odsudene ani Butterfly.... ja kukam strasne malo telku, evidentne si vystacim aj bez nej co sa snov tyka. 😀

egyptanka
2. nov 2009

drozdik, Costi 10mg ... oni su povodne urcene na uplne nieco ine, ale vedlajsi ucinok je zvysenie prolaktinu. Taktiez zrieduje mlieko co ma za za nasledok rychlejsi tok a tym padom vytecie viac a viac sa vytvori. Mam to od laktacnej poradkyni a su vyhradne na predpis.

egyptanka
2. nov 2009

nsoci, ja taky tak ... ale toto som si musela pozriet po tom co som citala knihu a je to podla skutocnej udalosti. A perfektne herecky to zvladli Steve McQueen a Dustin Hoffman.

drozdik78
2. nov 2009

nsoci a to stale byvas vdubravke 🙂 ? tam om chodila na cvika z logopedie 🙂

egyptanka
2. nov 2009

uz 10 minut nikto nic nenapisal??? ... to mam ist prec???

nsoci
2. nov 2009

prekladam....
ako stale? uy tu byvam dva dni... 😀

drozdik78
2. nov 2009

som myslela ze predtym si bvala v dubravke 😀

nsoci
2. nov 2009

nie... v krasnanoch, raci

baskaj
2. nov 2009

čaf kočeny, dneska konečne fajn deň 😵 ... ale ešte mám horu žehlenia, tak len v skratke:

labutka - a ty ešte nedávaš mäso? veď to by sa po 7m malo, aby neboli deti chudokrvné nie? 😕

pasoa - ryžu pasíruj cez sitko

denka - k tej tvojej ankete len z rýchlika - cez deň spí celkom v poho, 3x, ale práve sa ho snažím naučiť spať len 2x, lebo ten večerný predspánok ho potom robí moc aktívnym v ten nesprávny čas 😀 . zaspáva na rukách. a nočné spanie sa pre mňa nepochopiteľne rôzne mení. boli týždne, keď každé 2 hod len prso, z dudla chytal hysáky, ja som bola už na odstrel. a teraz 2 noci zas len 2x kojíme. časté nočné budenie zhruba odkedy začali príkrmy už bolo, potom prešlo, zase bolo a teraz zase prešlo 😒 po zuboch ešte ani chýru.

ako sa máme?
- už 3. deň papáme doobeda aj ovocko. síce len týždeň po mäse, ale to preto, že som už moc vycucaná a nevládzem. jablko samé je mu kyslé, miešame s mrkvou. dnes zjedol zase viac lyžičiek ako včera.
- nesedíme, nelezeme, len točíme
- už 2 dni sme v športovom. bo mi vždy na ceste domov zvonka chytal hysáky, tak som ho musela dať do sedu. teraz si zvyká, ešte tam nevie bez plaču zaspať, inač ok. škoda, že sa mi nedá otočiť tvárou ku mne. je tu ešte niekto v hlbokom, či sme poslední?
- moje mlieko do sosáku nepomohlo, damián mal z neho záchvaty ako keby som mu ponúkla čokoládu, ale pred ňu dala ešte sklo 😒 . tak dnes som 1.x urobila feniklový čaj, dala do fľaše s cumľom, dala tesne pred obedom a čuduj sa svete, vytiahol 5ml. ale potom večer už nie. veď budeme skúšať...
- už týždeň si lámem hlavu nad tým, ako skonsolidovať náš denný režim tak, aby som si doobeda stihla s malým ešte chvíľu pospať, aby stihol desiatu, ja urobiť obed, nakŕmiť obed, ja obed a ísť von ešte za svetla a popri tom stíhať aj tých tisíc ostatných drobných vecí... hmmm... tažko plánovať, keď naše poobedné spánky sú totál nevyspytateľné...

a ešte, kočky, čo máte deti a články v časákoch - nemôžte to nejak naskenovať alebo čo a zavesiť to sem? bo ja tie časáky voobec nekupujem 😅

matja
2. nov 2009

ahojte, joj, dnes som mala parádny deň, po dvoch týždňoch som bola vonku 🙂 A k tomu ešte aj slniečko svietilo, paráda, užívala som si to 🙂
Bola som v potravinách so zdravou výživou a nakúpila pre Paťka samé zdravé veci 😝 A jemu tie zdravé veci aj chutia, to ma tak veľmi teší. Už sa teším na to, ako mu budem pripravovať na raňajky kaše. Chcela by som vyskúšať aj amarantovú kašu, len neviem, ako ju spraviť a kdesi som sa dokonca dočítala, že samotný amarant sa nedáva? Iba v kombinácii s niečím? Neviem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre