Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

ajka82
12. nov 2009

ste sa mohli vyvalit niekde na deku... ale to uz nevratis a dalsie leto si pekne uzijete 😵
bru noc vam

nsoci
13. nov 2009

Hm... zmazalo mi cely prispevok

tak odznova

Egy ja mozem v sobotu... v tej Bednicke som bola, ale to nie je bio, su tu ine bio, ale tam zas neni ovocie a zelenina... tak si vyber. Ozi nechceli by ste sa s Potulkou, pripadne este niekto, podelit o objednvku bio masa? V zime uz nebude tak nacim napeckovat mrazak... taka telacina napriklad...

Vianocne darceky este neriesim... maly dostane sanky, mamina malovatk, lebo to si sama nekupi a osttni nejaku malickost z vianocnych trhov... Kuci inak to odrazadlo ma snehulienka a je dost dobre...

Ad topanky: Snehu to nastudovala, tak j sa len prizivujem, konzultovala to aj s lekarmi... podrazka musi byt lahko ohnutelna (to vraj protetika nema), za nohu sa m,usi zmestit este jeden prst do kona topanky, ortopedicke clenenie podrazke a pevne uchytenie clenku... kupuje v beni.sk... najradsej znacku Starfit, maju ju aj v centre, jak je pasaz z kamenneho na grosslingovu vedla tety, skus kuk tam ajka...

iron
13. nov 2009

bre ranko...teda my sme uz zahajili fazu prveho spanku a sme uz aj po desiate... 😀
Museli sme skor vstavat, lebo som isla na krv, tak som zvedava aky bude mat krpec rezim. No a kedze som unavena idem spinkat s malou.

iron
13. nov 2009

tak napisala som do Miracle staznost a hned je svet krajsi.

ajka82
13. nov 2009

nsoci neboj ja to mam tiez nastudovane a bola som aj v meste v pasazi luxor a tam predavaju az od c 19 a zimne od 21...takze nam su velke

potulka
13. nov 2009

ahojte
matejko sa vyvaluje na zemi mimo koberca a ozuzlava na striedacku krajcirsky meter a moju papucu. 😀

denka, ked to takto napises, s vela vecami suhlasim. je to zlozite... 😔

nsoci, fakt, v tej pasazi je topankovy obchod. a potom este Topanocky v pasazi z laurinskej na gorkeho. este som nebola ani v jednom, vidim to tak, ze z tejto strany vianoc nam topanky nebudu potrebne. 😉

ajka82
13. nov 2009

nsoci a preto som aj pisala, ze mam nejake predstavy aj ja a musim vidiet, len tak z netu topanky neobjednam
a tusim si sa sekla, lebo ta znacka je superfit 😝

ajka82
13. nov 2009

potulka ta pasaz laurinska-gorkeho, to je ta o ktorej som hovorila, su tam strasne drahe topanky, zastupene drahe znacky...ale zase su take jak si ja predstavujem, ze by mali byt a su kvalitne... len naozaj tie ceny 😅

egyptanka
13. nov 2009

Ty kokos ... mna taaaaak boli chrbtica. Hroza ani malu nemozem poriadne zdvihnut na ruky.
Maminka umyta, nalicena, pradlo vyprate a vyvesane, riad umyty, obed pre nas aj s polievkou a aj pre malu bez polievky navareny a maminka ide ranajkovat.

ajka82
13. nov 2009

dnes sa tatinko rozhodol, ze do prace nejde 😵 ... zato vsak ide vecer hrat a zajtra tiez pojde na nejaku akciu az do dalsieho rana...

egyptanka
13. nov 2009

Fuj a v noci mi bolo tak na zvracanie, ze som rozmyslala ze ci pojdem sa vygrcat alebo nie. Ale tuzba spat bola silnejsia, ale este to s tym zaludkom nie je vyhrate. Ale dostala som do seba strudlu a jogurt.

egyptanka
13. nov 2009

ajka, tak to mas dobre aspon cez den budete spolu, ako ste oslavili jeho meninky?

egyptanka
13. nov 2009

ajka ... jeeee podla vsetkeho si napisala 10000 prispevok v tejto teme 🙂

ajka82
13. nov 2009

egy rano pred odchodom do prace sme mu zablahozelali dali darcek a poobede dosla svokra ku nam, takze nic specialne nebolo...

egyptanka
13. nov 2009

Dnes som malej prvykrat uvarila ryzu (nasla som doma bio natural) ... no a ja ze idem ju varit, drzim v ruke olej, ze ju idem prazit a az potom mi trklo, ze idem varit ryzu pre Natalku a nie pre nas. No tak som ju zacala varit len vo vode, prihodila zeleninku, kuracie masko a ma to ako rizoto. Mixla a hotovo. Normalne mi to chutilo.

potulka
13. nov 2009

ajka, ved som si aj myslela, ze budu drahe. hned vedla je obchod s detskymi handrami a pri pohlade na ceny som mala pocit, ze mam nejaku poruchu zraku, ktora posuva desatinnu ciarku. 😀

my dnes ideme testovat brokolicu.
matejko sa pred chvilou odgulal k stojanu na cd a pokial dociahol, tie vyhadzal. a ze morča! 😀

pasoa
13. nov 2009

denka, máš pravdu. nič nie je iba čierne alebo biele. takže beriem späť, čo som ti radila, lebo po tvojom príspevku vidím, že tu je radiť ťažko. na vzťah sú dvaja a svoj život si musí žiť každý sám. Tak Ti len držím palce, aby si mala konečne šťastný život a aj Tvoja Tánička pekné detstvo.
a žiarlivosť? to je ničiteľ nie len lásky ale aj života ľudí.

egyptanka
13. nov 2009

nsoci, sobota?? no to by slo, skocila by som na Slavicie na cintorin a potom by to slo. Tak cca o jednej. Ale este sa musim spytat maminy aky ma program, lebo nerada ju nechavam samu.

egyptanka
13. nov 2009

potulka, u nas brokolica moze byt ... aj teraz som ju hodila do toho rizota ... mrkva, brokolica, kusok kalerebu ... asi taky prvy dospelacky obed.

egyptanka
13. nov 2009

potulka, a nemali nahodou ceny uvedene v SK?

egyptanka
13. nov 2009

Ty kokos a nacapala som malu ako prelieza zabranu z perin na nasej velkej posteli (ja ju uspim na cecku a ona spi tam), chybalo fakt malo a zletela by dole na zem. Baby ja si ani nechcem predstavit co by sa mohlo stat. Dosla som v poslednej chvili. Ja uz fakt neviem ako jej spravit barikady. Z jednej strany je postielka ale co tie ostatne strany??

pasoa
13. nov 2009

ozik, dávam všetkým mamičkám do pozornosti článok o lození a chodení v rubrike "dojča" v novembrovej Mama a ja.

egyptanka
13. nov 2009

pasoa, hej dobry clanok a v mnohom ma pravdu ... co si ty o tom myslis?

potulka
13. nov 2009

egy, hej, to bolo este minuly rok, ale aj tak - 1800 sk za tenky overal (pyzamko) je hadam trocha vela, nie? 😅

matja
13. nov 2009

ahojte. Aj ja vo všetkom súhlasím v tom článku. A potešilo ma, že dieťa najskôr lozí, postaví sa a až potom si dokáže sadnúť. Lebo Paťko stále nesedí a už som začínala váhať, či ho to mám učiť a sama posadiť, nech sa udrží, ale nerobím tak. Nanajvýš sedáva v mojom lone, ináč ho sedieť nedávam.

egy, ináč tvoja Natálka je iná šikulka. Čítala som, čo si písala včera, aké robí pokroky 🙂

egyptanka
13. nov 2009

potulka, no nie je vela ... pokial sa vyperie sam, ozehli sam, rastie s dietatom a ked uz nebude sluzit tak sa zmeni na flasku dobreho vina 😀
matja, Natalka je mala ale vrtka. 🙂

egyptanka
13. nov 2009

matja, hej sedi len v mojom lone, inac Natalka je vo vacsinu dna na zemi a okupuje obyvacku. Jooooj o chvilu pojdeme papat.

nsoci
13. nov 2009

Egy daj vediet ako v tu sobotu.
Mne uz maly takto bacol. Este sa napadaju. Napriek tomu ho nechavam spat na nasej a kontrolujem. Nasadili sme bocnicu na postielku prisunutu k nasej, ale nakoniec sme vypilili vacsinu tyciek....nam tam prisiel jak v klietke 😀

nsoci
13. nov 2009

egy 😀

mne sa zda aj 180 vela za pyzamko... ale ja som krkavcia matka
mne sa vobec paci taka filozofia recyklovani veci... co nenosim posunut dalej a kupit "nove" v sekaci co zas iny nepotrebuje... to je ekologia podla mojho ponimania 😉

Ajka no vidis aj tak som to doplietla a to som mala skolenie....
Skus zavolt do toho Beni ake maju velkosti...

pasoa
13. nov 2009

egy, matja, ja s tým článkom súhlasím na 100% a vstúpila som si do svedomia, čo sa týka lehátka.-... 10% času to je mmax. 2,4 hod do dňa, tak som ho dnes, hneď ako som odsala dala na deku, hoci som videla, že ešte zjavne nemá pretrávené.
a potom so ho len prekladala, keď si pod seba nagrcal a hemžil sa v tom 😀
ale ma to aj vyplašilo, že lehátko brzdí vývoj... dokelu, teraz mám brutálne výčitky svedomia. 😖 😖 😖

a mi to už vravela aj tá dr. v dojčáku a som si iba pomyslela svoje, llebo ona mi kázala, že namiesto dávania do lehátka ho mám nosiť na rukách, hoci aj hodinu a až potom odsávať...no to isto... zbohom môj chrbát 😠

no po tomto článku som ho nechala v lehátku tých 20 min a potom som ho hneď dala na zem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre