Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lubi22
15. nov 2009

Mapa Bobacikovi Karle blahozelam k vymesaciu 😵

Nsoci museli ste sa vylakat. Fakt nehody sa stavaju rychlo, clovek aj ked je v kuse v strehu.

Nasi spinkaju obaja, Filipko od pol 8 a Samko od 8. 🙂

Filipko sa vie sam posadit, zo styroch si hacka sam dozadu. Pekne lezie, kombinuje s plazenim, je rychly, takze uz sa neda riesit, ze by nemal lezkat a lozit po podlahe. Popri nabytku sa este nesplha, ale splha sa po mojej nohe hore, ked je na 4. A na nozkach stoji pevne, vzdy ked je na posteli, tak zlieza na nozky. Som ale rada, ze nevyzaduje zatial chodenie za rucky, starsi syn to vyzadoval od 7 mesiacov a mala som krize uplne na nic, kym sa sa dal do bezkania v 11 mesiacoch uplne sam, dovtedy za rucku. 😵

mgk111
15. nov 2009

ajka - pekne topanocky 🙂

denka - to by som aj ja brala auto a servis 🙂

munu -d rzim palce nech sa nenakazite a manzelik uzdravi... a inak pekne pokroky robi matko 🙂

pasoa - gratulujem k vystieraniu ruciciek 🙂

matja - zevraj na brusku - nooo to by som chcela vidiet u nas, sice kubko sedi ukazkovo ale ked ho dame na brusko tak rev ako hrom a len sa zlosti - ziadne posuvanie, lezenie nehrozi, zuri ze tak nechce byt 🙂 inak pekna nova foto 🙂

nsoci - urazom nezabranime - aspon nie vsetkym... my nechame kubka sediet s hrackami a on skratka nechce pouzivat ruky a vzdy sa rozhodne slahnut hlavou o zem ked sa nakloni... 😖

baskaj - vidno ze nie som dieta, lebo ja ked nemam ticho tak nemozem zaspat (aspon kedysi - teraz musim pocut kubkov dych 🙂) takze by som tie hodiny asi rozbila...

taaak a uz som docitala a doreagovala 🙂 kubko bol dnes zlaty - doobeda sme navarili, oprali, poobede sme slii k starym rodicom a na nakup - potom my s tatinom na florbal a krpca strazili, ked sme dosli domov, tak sa prebral nekupali sme, len prezliekli a dali mliecko - prisla som na to, ze mam este v mrazaku MM tak to je najlepsi vitamin pre lieciace sa dietatko 🙂 taaak sa vytesujem, ze ho mam v mrazaku 🙂 sice pouzitelne len do decembra ale v pohode - aj to je lepsie ako nic 🙂 kubko zaspal okolo deviatej az - neobvykle, asi presun autom ho pomylil... a bratranec so zenou cakaju babatko 🙂 sa tesime s nimi 🙂 s manzelikom sme viedli debatu, ze ak by to bolo mozne, tak by sme druhe babo chceli ked bude mat kubko dva rocky - vtedy by sme zacali pracovat na dievcatku a to by sa volalo dominika, sarinka alebo lucinka 🙂 ale to viem, ze este 500x zmenime keby sa cosi deje 🙂 no po prichode domov sme vybalili nakup, postarali sa o drobca, ja som pripravila zajtra obedik pre kubka, olovrant - neviem kedy pojdeme na kontrolu, tak nech je navarene aspon pre neho...
a kukame superstar...

a dufam, ze bude krasne zajtra, lebo uz mozeme chodit na prechadzky asj s tatinkom - sa taaak tesim🙂 konecne ako rodinka vonku 🙂

iron
15. nov 2009

Katka...ja som Magdaléna a ked ma niekto vola Magda, tak to vrcholne neznásam, to radsej ten Iron.. 😅
Krpata teraz zaspala...ide v slapajach Karinky. A ja idem spat, lebo dnes som s nou nespala, lebo ona chrnela len von....to je drzost.
Jej mgk bude dalsi surodenec marcovciatka...Ja uz mam mena tiez vymyslene, my sa s manzelom v podstate zhodneme hned.
pozerala som superstar,...skoro som prisla o usi, dva vykony boli pocutelne...

ajka82
15. nov 2009

iron, jak zev slapajach karinky?
karinka je od pol stvrtejpoobedia hore,doteraz este chodila pri skrinkach, radiatore, balkonovych dverach a tak dokola...uz somju zobrala nech si dudlea dufam, ze zaspi,lebo stale netrela tie jej ocka od unavy 😒

vsetko naj oslavencom 😵

ajka82
15. nov 2009

iron podla mna boli pocutelnetri vykony...ale tym,ze nemaju hlas na rokove balady asom zvyknuta na "inu" verziu zvukovu tak dvaja z toho boli onicom 😀

mgk to jesuper, zeuz vsetcia mozte ist von spolu 😵

iron
15. nov 2009

ajka no normalne, zasapava coraz neskor...ako tvoja pred mesiacom.... 😉

asandys
15. nov 2009

ahojteeeeeeeeeeee

mapa, posielam Karle pusinku, vsetko najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj🙂)))) No a ked ti ide mangel na sluzobku, tak sa kluden mozeme stretnut, ked sa budete s malou nudit.

Ja som z Adamka uz celkom zufala. Ten enposedi ani sekundu, vkuse lozi a vsade sa stavia, dnes 5x tresol hlavku a moj muz sa na mna nahneval resp. nas..l, ze na neho nedavam pozor a sa vypol zo skype. Dnes si robil Adam prekazkovu drahu. Stiahol medveda, ktory je vacsi ako on z kresileka, vyliezol do neho, v kresielku sa postavil na nohy, tak ze sa pridrziaval oepradla, potom sa otocil ku stolu, natiahol sa na spicky a vzal cd zo stola. Skoro som odpadla a cakala som jak zide dolu. A on pustil sa stola, chytil operadlo kresielka, cupol na kolena, ritkou sa posunol na kraj kresielka, spustil nozky a sup n azadocek a uz bol bezpecne na zemi. Ja som stale blizko neho, ale nikdy ho nedrzim, iba ho sledujem, bojim sa , ze si zvykne, ze ho stale pridrzim a nebude obozretny. No a to mu nestacilo, presunul sa do druhej izby a zapacial sa mu ovladacka polozena na tv. Tak a hend sa rozhodlo ju mat. prihrmel k tv stoliku, vedla stolika je este taka krabica s vecami od kuchynskej linky, tak sa vysplhal na krabicu, nejprv jednou nohou , zrazu uz bol na styroch na krabivi, prinusul sa k tv stoliku, vstal na nohy, chytil telku, spicky a uz ma ovladac, no a naspat som uz enmala na neho nervy tak som ho vzala☹On sa mi zachvilku vydriape na postel a to budu pady☹(((

Dnes spal Adam cez den dokopy 4 hodiny, tak trhol rekord🙂)) Stihla som navarit, popratat, hodit vanu, pokecat s muzom, kym sa neoffol. Vecer zaspal o 9, co je na neho dost neskoro, uz bol 2x hore, dala som cumlik, pretocila v postielke a spi sa dalej.

A v noci adam spal od polnoci vkuse do 7 rana, ale zato ja som nevedela spat, sa mi snivalo, ze som tehotna, tak som sa zobudila, kukla do positelky, uistila sa, ze adam je tam sam🙂)) a spala dalej, a o chvilku zase ten isty sen. Konecne ked Adam spi, tak mne sa snivaju taketo pre mna zatial nocne mory 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nsoci
16. nov 2009

Bre ranko...

tak som sa vyspala snad uz bude lepsie dnes a nic na mna neleze...

vcera som Matka vazila a ma 11kg.... fuuuha.... kupila som mu Bebu na dobru noc, ale zjavne nepochopil princip a dalej veselo pijeme 2x300 ml v noci 😉

inak zasa ma pistave obdobie.... furt pisti v roznych toninach podla nalady, ludia kukaju jak puci v busoch atd., to su ine ultrazvuky, takze jak zapisti vsimnu si nas fakt vsetci... ked sme boli v tescu na nakupe ukazala som mu vianocny stromcek a bol uplne hotovy, pistal, maval vsetkymi styrmi... 😀

mapa vsetko naj krpani...
ajka ta tvoja na com slape 😀 clovece tak dlho bez spanku
asandys.... matko je na tom podobne, furt niekde stoji, pcha niekam ruky, splha sa... ked nespi je v jednom kole a neobsedi, ani na kolenach, ani v naruci, furt sa mece a hlada co by podnikol....

matja
16. nov 2009

baby látkarky, kupovali ste niektorá vlniačiky od tej baby z českého MMB? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3264006

nsoci
16. nov 2009

este nie, ale rozmyslam o tom...

ajka82
16. nov 2009

nsoci, vcera poobede ficala na jablku, piskotach a medovej kasi 😀 a troska bylinkoveho caju sidala ...neechapacka... ale do desat minut zaspala kedsom ju vzala do parady

mgk111
16. nov 2009

dobre ranko - my sme vstali o siedmej na to ako malicky recnil medzi nami - mama papa mama papa 🙂 takze som musela vstat a dat papat - to mam za to ze stale hovorim - pod kubinko maminka da papat 🙂
vytesujem sa lebo sme volali s lekarkou a nemusime ist na kontrolu, pri herpetickej angine vraj iba pluzgieriky zmiznu a hotovo... ostatne je len na piti tekutin a vitaminu C... a pytala som sa aj ked yje mozne ist s dietatkom von pri chorobe - takze vtedy ak nema teploty, choroba uz je minimalne 3dni za nami, nekasle a vonku je fajn- to znamena ze nefuka, neprsi a nie je hmla... a idealne je ak babo je v kociku a tam aj zaspi 🙂

ozval sa mi kamos z irska, tak riesime ci dnes pride on, alebo my idem ku znamym do Ndca alebo len tak krasne naprechadzku ak vyjde slniecko...

asandys - ja viem ze je to tazko, ale tes sa z jeho prokrokov 🙂 co by sme niektore za to dali 🙂 a preco nocne mory? druhe babo enchces? 🙂

nsoci - to on da 300ml? ty koky... to ten nas drobec (neviem kolko azi asi cez 10kg) vypije tak max. 150 a zvacsa len 120ml...

tak som stihla prispevok este pred odstavkou :-ň a idem kubkovi zmixovat obed a olovratn 🙂

egyptanka
16. nov 2009

Ahojte, noc bola hrozna ako kazde pred tym ... ☹ ja uz ani neviem kedy som sa poriadne vyspala. ☹

Baby co sa mi vcera stalo ... ked sme odchadzali tak som malej zohrievala vodu na pitie a vyzivku v ohrievacke flias a potom som este nechala vyzivku na takom programe, ze udrzuje teplotu ... no ked som uz balila veci tak som vyzivku odtial vybrala, zabalila do alobalu nech si drzi teplo a isli prec.
Prideme vecer domov a ja pozeram ohrievacka stale zapnuta a voda co bola v nej na zohrievanie uz tam nebola a ten spodok mi zacal cernat, lebo sa to stalo ohrievalo. No este pol hodina - hodina a nechcem si predstavit co by sa stalo.

egyptanka
16. nov 2009

Aj vam sa deti budia po spanku umrncane???

egyptanka
16. nov 2009

Ty kokos toto co je??? ... pomaly 50 minut spanku a hned mi tu reve o dusu a to ju mam na rukach.

ajka82
16. nov 2009

egy, moja ked sa zobudi umrncana, este by spala, tak ju este ulozim, nech sazobudi s usmevom...

egyptanka
16. nov 2009

ajka keby to u nas bolo take jednoduche ... ona potom nie a nie zaspat ... to je uspavanie na hodinu a viac

ajka82
16. nov 2009

egy, preto mam ja tie povinne odpocinky 😅 kedvidim ze je umrncana ked sa prebera tak ju hned pritulim aby este spala a ked to nepomoze, dam prso a este zaspi... len sa nemoze rozbehnut,za lozit, stavat, lebo to uz sa neda potom

egyptanka
16. nov 2009

ajka, no tak to chapem. Cicu som nasla ako stoji v postielke.

ajka82
16. nov 2009

egy, parada...tak postielku dat co najnizsie aby ti odtial nevyliezla 😉
matova mama mi vravela, ze ked bol mato taky maly, tak ho nasla ako visi dolu hlavou na strane postielky ale z vonkajsej strany...tak putoval rost hned dolu 🤐

egyptanka
16. nov 2009

rozmyslam kam von, akosi sa mi nechce ist kocikovat tu v okoli ☹

egyptanka
16. nov 2009

ajka, no a to sme pred tyzdnom uz znizovali rost ...

egyptanka
16. nov 2009

asi pojdeme do Horskeho parku na kolac ... este neviem.

pasoa
16. nov 2009

blavačky, tak za 10 dní prijecham s rodinkou do blavy.
a rada by som vás VŠETKY videla.
ktovie či nám bude priať počko, preto vymyslite nejaké suché pekné miesto, kde sa bude dať v kľude porozprávať, nakŕmiť, prebaliť, kde bude teplo, nie prudké svetlo, nie veľký hluk, nie prievan... hmmm.... čo by som ešte tak.....
ja som z tých skromnejších 😀

ajka82
16. nov 2009

egy, ak tam pojdjete tak daj vediet...by sme sa pridali ak by sme mohli 😉

pasoa
16. nov 2009

jaj, a kde sa bude dať dobre zaparkovať a bude blízko do auta 😉

matja
16. nov 2009

pasoa - a kde sa nebude fajčiť, bude príjemná obsluha, v pozadí jemné melódie (nemám na mysli stanicu 😀), bude bezbariérový prístup pre kočíky... 😉 to iba také detaily som doplnila 🙂

matja
16. nov 2009

pasoa, vy by ste už aj chodili do MC alebo je to ešte pre vás skoro?

pasoa
16. nov 2009

áno áno, matja, presne tak!!! 😀

do MC.. hmmm neviem... teraz je o dosť bližšie, no je zas chrípkový mor 😅 jaaa nefííím... 😒
aj by som rada, ale asi ešte počkám, kým prehrmí táto chrípková sezóna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre