Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

mgk111
24. nov 2009

ozaj baby - aj to znakovanie praktizujete? kolke? ja asi uz pockam kym bude kubko recnit sam 😉

lubi22
24. nov 2009

Pasoa nadherny smiech 🙂 😵

Maci vy nebyvate v jednom meste s rodicmi a svokrovcami? S druhym babulkom mas uplne pravdu, tak to bude najlsepsie aj pre Teba po cisarskom, aj pre Kubka 🙂

mgk111
24. nov 2009

lubi - veru nie, my byvame v ilave, nasi v dubnici a svokrovci v puchove ... po dialnici si tam za 20minut a do dca 10minut... ale stale to nie je v jednom meste skratka... ale to vies najlepsie na vlastnej kozi 😉

iron
24. nov 2009

preco mi nejde ta debilna IP...som pisala, ze sa nejako dotrepeme na to stretko s Matuskom, ho naucime valat sudy......sice este neviem ako sa dotrepeme, ale dotrepeme...

mgk...myslim ze len labutka....

iron
24. nov 2009

mgk...to mas dobre...do nicoho ti nekefru ale pritom nie su tak daleko...to je podla mna idealna vzdialenost od rodicov.... 😀

mgk111
24. nov 2009

no idem sa pritulit k manzelikovi a potom buvat - bru noc babule zajtra citam piste 😎

baskaj
24. nov 2009

baby, sa vám, ktorým deti už štvornožkujú, sedia, stoja, chodia, kreslia, lúštia krížovky a pod... chcem skromne pochváliť, že dnes ráno sa dami začal plaziť 😵 som sa načakala!!!

katja78
24. nov 2009

som zabudla, takto pekne vedela maruška zaspať bez fľašky:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

egyptanka
24. nov 2009

Joj ja by som mala ist nieco malej na zajtra navarit, ale asi dostane kupenske. A rozmyslam ci pojdeme po plavani hned domov alebo ju nakrmim v Poluse a doma uz len uspim ... neviem.

denkolc
24. nov 2009

Asandys je Saška...kráásne meno... 🙂 🙂 🙂

Kati, s tou Maruškou je to dáke komplikované....v podstate som len uvažovala, či mám malú odučiť od spania so mnou, cickovania alebo to môže mať "trvalé následky"....?.... 😉

Kucinu mosíme zavolať na stretko asi telefonnicky....labuťka oslavuje zajtrajšie meniny.... 😀

iron
24. nov 2009

katja...no vidis a vy ste z nej urobili zavislaka na flaske.... 😉

baska..moja vala sudy ako som uz niekolkokrat dnes pisala a snazi sa dat na styri...tot vse. Ale to sa furt rozplasti ako zaba lebo mame parkety, takze to este musi vylepsit

egyptanka
24. nov 2009

katja, krasna poza 😉

iron
24. nov 2009

egy...odporucam ti ist domov...bude unavena a nie uplne sucha...prepotena a do zimy prenasat hore dole...najskor vyskusaj ist rovno domov a podla reakcii sa potom rozhodnes.

Ja chodim s malou rovno domov...ja mam mokre vlasy a ona este tiez trosku.

katja78
24. nov 2009

Hej, hej, SASI tam bolo napísané 😀

No mamuľky, myslím, že so všetkými deťmi je život komplikovanejší ako by bol bez nich. Ale so všetkými deťmi je život nádhernejší ako by bol bez nich. Našťastie 🙂

Idem, kláboste si pokojne ďalej 😎

asandys
24. nov 2009

katja pijem brusnicovy cajika dostala som atb Ciplox, robíl mi aj utz obliciek poctivo, lebo pred polrokom som mala taky brutus zapal, ze miesto mocu iba sama krv, teraz tak pol na pol 😒 A volam sa Alexandra, ale mangel mi hovori Sasi, abo Sasik, abo my sa tak oslovujeme ze bubo (on) a bubko (ja) a bubinko (adamko)

dakujem dievcata, za prianie skoreho uzdravenia, asi to ma fakt z toho bazena.

Inac minule ked som nevedela spat, tak som tak pocitala, ze mnohe tu mame nase spolocne virtualne kamaratstvo uz 16 mesiacovvv!!!!!! a to je super, lebo som si predstavila, ze ked budu mat nasi mali tri roky, ze ci este stale budeme takto suprovo fungovat 😵

egyptanka
24. nov 2009

iron, hej to bude najlepsie, ale tak ci onak s nou do Polusu budem musiet ist, lebo tam bude na nas cakat sofer a auto bude v Poluse zaparkovane.
a ty chodis tiez do toho Mobika?

iron
24. nov 2009

Ja som chodila do Alvy...najlepsie sa tam dostat autom, neni problm parknut...a tak

iron
24. nov 2009

Moje dieta bolo dnes mimoriadne narocne......nebola zla len narocna. Nic nepapala, nic nespala...a moja mam mi povedal ze ja som okolo 10. mesiaca mala uz len jeden spanok a to max. hodinu....no sa tesim. Lebo co si vsimam moju krpatu, tak ona si tie spanky v poslednej dobe tiez akosi spaja dokopy na jeden.

iron
24. nov 2009

Viete co dostanete pod strom?...ja som si uz bola vybrat, zase zadne prekvapko.... 😖

iron
24. nov 2009

no idem spat...lebo mi dala zabrat..papa

egyptanka
24. nov 2009

iron, co dostanem pod strom ma vobec netrapi ... ja nic nechcem a to co chcem uz nikdy nedostanem.

asandys
24. nov 2009

iron ja som lepsia, ja uz som svoj vianocny darcek aj oskusala- piecku chleba 😀 Teraz v kutiku duse dufam, ze mi Juraj kupi este dajake prekvapko, ale najlepsie dajaky doplnok do bytiku, abo konecne sa mozno dockam parfumu Dolce-gabana, uz ho chcem tretie vianoce a stale nist 😀

a co si si vybrala? Ci je to tajne?

potulka
24. nov 2009

baskaj, blahozelam k plazeniu. vobec sa nemusis okunat, je to super! a ako ti uz iron napisala, viaceri sa tu este neplazia. matejko tiez len vala sudy a rucickami sa vie otacat na pupku. niekedy uz aj velmi rychlo - napr. dnes vecer, ked si muz sadol na zem s pizzou. matejko mu bol povodne otoceny chrbtom, ale ked to zaregistroval, v sekunde sa preruckoval o 180°. 😀

ajka82
24. nov 2009

egy, zober si len plavky, uteraky, a tebe nejake slapky...samozrejme, natalke nieco na prebalenie a jedlo ak treba...vsetko ostatne tam je 😉

ajka82
24. nov 2009

egy a neviemci si citala vsetko co je na stranke... k bazeniku sa ide dolu po schodoch a neni tam vela miesta, tak je lepsie zobrat manducu, alebo rovno nech ta manzel vyhodi pred vchodom a vezmes ju na rukach, alebo v sedacke... my chodime vzdy s manducou a nemusim trepat kocik a stresovat kde ho necham...
a chodim s nou aj do polusu po plavani niekedy a neni problem...sak je dost casu na to aby sme sa adaptovalli po plavani vo vnutri aj aby sme obe poriadne vyschli 😉 mala sa tam aj napapa...

egyptanka
24. nov 2009

ajka, slapky .... ze diky. Som zabudla, inac by som musela utekat ci na Vajnorskej nejake neostali z noci 😀

egyptanka
24. nov 2009

asandys, Light Blue 🙂

ajka82
24. nov 2009

egy, ti poctivo ked zacne svitat vymiznu 😀

asandys
24. nov 2009

egy, presne 😀 😀 😀 😀

egyptanka
24. nov 2009

asandys, ten kupoval moj ocino mojej mame na vianoce kazdy rok ... teraz jej ho kupim ja 😔
ajka, nooo hej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre