Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

pasoa
15. dec 2009

denka aká vtipná 😎

egyptanka
15. dec 2009

Denka, nic ... ja pod stromek kazdemu hodim nejaku fajnu cokoladku typu Rafaelo, Mon cheri a taaaak.
Inac ja sa ponozkam a gatkam nebranim ... to mozem. A teraz som si na trhoch od mamy vybrala take super termo podkolienky ... mnam.

pasoa
15. dec 2009

denkolc, to fakt tvoj brat? ja že len menovec a že robíš srandu...
a nečítam aj tak, bulvár grc ble grc ble ble ble strata času, radšej idem prekladať... 😀 😀 😀

potulka
15. dec 2009

no dobre, dievcata. vypinam sa. ideme si pozriet nejaky film a zajtra rano nam drzte palce, ideme na kardiologiu kvoli tomu matejkovmu selestu. hadam to bude len nieco prechodne. papa.

egyptanka
15. dec 2009

pasoa, bleiben Sie mit uns.

potulka
15. dec 2009

ahaaaa, ten clanok? pravdupovediac, zacala som, ale aj som ho hned zavrela - pri vsetkej ucte k tvojmu bratovi. 😉 na superstar sa divam ako na zabavu a ked sa mi nahodou dostane k uchu nejaka dehonestujuca informacia, mam potom zabavu pokazenu, takze preto.
ale teraz uz naozaj papa.

denkolc
15. dec 2009

Pasojka, to fakt môj brat....však ako píšem a teraz bez srandy, on je z Nového času....na jednej strane...na strane druhej robí mnohým našim muzikantom manažera..ako sa to dá skĺbiť, sa ma nepýaj.. 😀 😀 😀
A bulvár veru nečítaj....ja sa na ňom dosť bavím aj s manželom, u nás klepy idúúúú... 😀 😀 😀

Egy, veru...ponožky treba, aj gaťky..ja mám plnú skriňu tangáčov a neviem, na čo...v zime je na ne zima a v lete načo nohavičky? 😀 😉 Tento rok zas fičím na hrubých pančuchách...rada by som sukne nosila....ale to si musím dáku ušiť...a to sa mi nesce... 😖

Jaaaaaj, keby ste videli Táničku, aká zlatá....začala tak doširoka otvárať ústa a kričať UAUAUAAUAUAVAVUUAAA, popri tom tak nadskakuje, ako papagáj....sa idem ušúľať... 😀 😀

matja
15. dec 2009

ja mám svokru taký mix mgk a denky 🙂 ale môj postoj sa dá prirovnať potulke. Rodičia by malého aj zjedla od samej lásky, chcú byť s ním čo najviac, asi by sa od šťastia zjašili, keby som povedala, že ho dovolím mať na noc... Ale ja nie... Nejako mi je to všetko proti srsti a budem možno hnusná, ale mne sa to samé ťuťuli-muťuli nepáči a pomaly sa inakšie ani nevedia rozprávať. Už sme im aj povedali, nech pekne vyslovujú, keď sa rozprávajú s malým a nie takým štýlom, že "šeluš" - to akože serus 🙄 V nedeľu som im prvýkrát dala malého na hodinu a pol, lebo sa isté veci nedali inak zariadiť, no nazdar, teraz im to už nestačí, chcú ho mať na dlhšie a častejšie...

mona1111
15. dec 2009

potulka- vystihla si to,co ti budem hovorit, svokra nebola na krstinach lebo bola odcestovana to chapem, ale svokor bol doma aj sme ho pozvali a ani neprisiel tak to bola asi posledna kvapka....... manzel mu odspustil, aj ja som odpustila lebo tak ma to ucili, ale zabudnut som nezabudla a nikdy nezabudnem........ vies svokra sa na maleho aj tesi a ked pride domov tak sa ukaze mozno dvakrat (a to neratam, ze je doma aj mesiac )..... takze ja ich uz vobec neriesim, len som citala vase prispevky ako kazda z vas ma super svokrovcov tak som to asi zo seba potrebovala dostat von, s manzelom sa mi tazko na tuto temu rozprava, lebo su to jeho rodicia.

denkolc
15. dec 2009

Baby, keď ja si spomeniem, ako bolo u mojej starej mamy faaaajn...každú nedeľu ráno sladký rožtek v kakauku, potom do kostola, potom slávnostný obed...a keď ma rodičia nechali aj na noc, to bola aká romantika...nikdy na to nezabudneeeem.....
O toto nemôžem Táničku pripraviť a dúfam, že starí rodičia vydržia dlho, lebo z tohto pohľadu máme malinkú neskoro (30, 34)... 😔

mgk111
15. dec 2009

joooj ja by som sa bez auta citila ako bez ruky..

egy - ja lubim zo zabijacky takmer vsetko 🙂 a marek prave povedal, ze ak sa do vianoc dohodnu, ze by pracu dostal, tak si kupime to 19stupnove pivko Portera 🙂 ale musime spat u niekoho bo z toho budem ako cinka 😀

potulka - jasne, ale asi u niektorych to tak je, ze si vynahradzaju spolocnost darcekmi...

denka - to by bol dareeeecek pre nepriatela xixi 😀

matja - hmm ked sa zamyslim tak oni sa s nim rozpravaju normalne, sem-tam pride zdrobnelina jasne ale da sa 🙂

mgk111
15. dec 2009

denka - ja z maminej strany mam neskutocne uzasnu babicku, ja som taj aj byvala do troch rokov, takze hoci som nebola prva vnucka tak najoblubenejsia isto 😀 a neskutocne sa milujeme 🙂 tie pribehy, zazitky to sa neda opisat, dufam, ze to aj u nas bude rovnakel... a ako dlho vydrzia? nebooooj tanicka je predsa motivacia nie? 🙂

egyptanka
15. dec 2009

och jo ☹ 😢

matja
15. dec 2009

zabíjačky? ja nemusím, každý rok aspoň dva razy je pre mňa utrpenie 😀 Teda ja nechodím, chodí manžel a aj si to všetko poje. Ja nanajvýš čisté mäsko alebo ešte aj klobásu zvládnem.

no aj svokra už rozpráva pekne čisto, ale ja toľké ťuťuli-muťuli nemusím. Ja sa s malým tiež mojkám, ale tak "normálne" 😀 Zdá sa mi to totálne prehnané.

mgk111
15. dec 2009

egy - co? natalka hore??

matja
15. dec 2009

egy, škoda, že tu nie je objímajúci smajlík, hneď by som ti ho poslala

o tom hryzení som písala včera annag, nech tam vloží ten článok 🙂

mgk111
15. dec 2009

aaa uz nam kubko place takze tatinko letel za nim.. ☹

mona1111
15. dec 2009

zabijacky - to ja tiez nemusim, jaternice, klobasky, tlacenka, huspenina,skvarky----- nic z toho nezjem.......ja klobasku ani kupenu nezjem.....

egyptanka
15. dec 2009

mgk, jo jo ... muz isiel uspat ... mala by som hodit sprchu, oholit nohy ... zajtra mame plavanie a ist spat. Kaslat na mastne vlasy ... gumka a sponka to zakryje.

egyptanka
15. dec 2009

ja zabijacky ako take nemusim, ale vyrobky hej ... taka jaternicka, skvarkova pomazanka, klobaska staci malicka.

egyptanka
15. dec 2009

matja, tak citaj, citaj 😉

mgk111
15. dec 2009

egy - zda sa, ze natalka ma zurku s kubkom 😒 len kubka trapia aj sopliky 😠 nooo dohadzujem fotky na fbc a pojdem aj ja buvat... zatial beha tatinko a uspava...

matja
15. dec 2009

k natálke a kubkovi sa do trojky pripája aj Patrik 🙂 Už bol hore dva razy a stále počujem, ako sa vrtí v postieľke...
A zase sa začal budievať 5x za noc (niekedy aj viac).

mgk111
15. dec 2009

inak sa musim pochvalit, dnes sme boli vonku doobeda a na obed a poobede ked uz sa ochladilo, tak som sa bala, ked sopli, tak uz sme sa hrali doma a tatinko si uzival kubka, tak som stihla upratat kuchynu aj sporak, trubu a vyvesat pradlo... som si povedala ze nebudem upratovat, ale akosi stiham a este k tomu som siuvedomila, ze minule na vianoce som lezala uz v nemocke, takze by sa zislo aspon tento rok 😝 bohvie co bude o rok 😲

matja
15. dec 2009

ja som dnes vygruntovala celú špajzovú skriňu. Veru, zišlo sa 😀 Ale vydrží to po najbližší nákup (keď budem musieť ukladať do nej nové potraviny) alebo pečenie (keď z nej budem vyberať) 😀

egyptanka
15. dec 2009

mgk, aj ja som dnes odsavala, nema ich vela ... ale mam strach, aby nebola chora a najme takto pred sviatkami. A rozmyslam, ze zajtra pojdeme na plavanie a v piatok to nechame tak.
A tuto zimu s plavanim skoncime, nechame to az na nejaky marec, april ... i ked sa hovori, ze plavanie otuzuje deti a nie su velmi chore, ja sa bojim, ked bude rozhorucena z plavania a vyjdem s nou von do nejakych minusov.

ajka, pls. ako to je s nahradzanim hodin? Lebo uz minuly piatok sme vynechali.

mgk111
15. dec 2009

matja - co nevedia ze zurovat mozu az od 15-tky hore? 😀 😀 a si sikulka so spajzou 😉

egyptanka
15. dec 2009

mgk, o rok budes opat tehotna 😀

egyptanka
15. dec 2009

ma 🙂 tja, sikovna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre