Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
16. dec 2009

Denka, nooo chcelo by to nejaku vianocnu besiedku spravit pre detvaky ...
Nsoci, som sa chcela spytat 26.12 budete v Dubravke?

nsoci
16. dec 2009

Tak som dokopirovala prispevky od augusta ide sa na reviziu.

pasoa
16. dec 2009

egy, čo si pipi? čo depkuješ? ja nechápem, rpečo máš pocit, že ak si nepravila nič VÉNIMOČNÉ, že nie si dosť dobrá na dokázanie lásky k otcovi.
Predsa kým ešte žil, tak si písala, aký máte pekný vzťah, ako ste ich išli prekvapiť, keď šli na Veľkú Fatru a cestovali ste do B. Bystrice...
proste to, že SI a že si jeho dcéra a máš ho rada je predsa najväčším VÝNIMOČNÝM...

vieš... raz umrel jeden starý ujo z ulice, kde bývali aj moji starí rodičia. Ja som toho uja mala veľmi rada, často sme k nemu chodili a videli sme, že ho navštevuje z x-tich vnučiek iba pár a tie má veľmi rád.
A potom na pohrebe jedna z tých vnučiek, čo uňho boli len párkrát, tak tam recitovala básničku, veľmi dojímavú, všetci plakali a potom všetci kukali na tú vnučku akože "joj, ako ona milovala toho svojho deda, chudinka!" a pritom ona nemala ani toľko záujmu, že by ho šla sem-tam kuknúť.
A tie vnučky, čo k nemu chodili a veľmi ho ľúbili, tam sedeli na tom pohrebe ako také sivé myšky v tieni veľkej "slávy" ich recitujúcej sesternice...

ale všetci blízki vedeli, že je to len pozlátko a kto čo pre starého pána skutočne znamenal.

Mňa dnes prišiel pozrieť môj oco. Druhýkrát, odkedy sa narodil matúško. A bol tu vyše hodiny, veľmi dobre sme si pokecali... a ja som šťastná ako blcha....
viem, že ma má oco rád, aj matúška, celú dobu sa s ním hral, ľahol si k nemu na zem a stále spolu čosi šantili, no môj otec very bízy, podníká a má roboty nad hlavu, aj teraz prišiel o 19:30 a to išiel rovno z roboty ešte potom okolo pol deviatej s kýmsi telefonoval pracovne...
proste stále si voláme, ako sa máme, píšeme si mejly a stále mi napíše, prídem prídem a takto ubehlo 3/4 roka ani sme sa nenazdali.
A mne sa veru tiež za ním domov štrachať moc nechce, zvlášť, keď sa moc nemusím s jeho manželkou, no tak to potom často ostáva na mejloch a telefonátoch...

drozdik78
16. dec 2009

caute 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=zHwg17I2hNQ

ja som to tu kedyysi spominla ze aj skusam znakovat je to uzasna vec 🙂 a mam doma vsetky 4 cd takze ak by ste mali niektora zaujem staci sa ozvat 🙂

katja78
16. dec 2009

Baska - vcera som videla Tvojho manzela v meste, pred Nitranom 😉

katja78
16. dec 2009

Deni - to je velmi podozrive z hypoglykemie, na to velky pozor !!! ak je mimina skutocne diabeticka, doteraz bola na tabletkach a po inzuline jej to takto prudko skace, tak ma pravdepodobne bud vysoku daku inzulinu, alebo malo jedla. v kazdom pripade je to zle. nech hned rano zavola diabetologicke, a ak ma doma glukometer, nech sa odmeria pred spanim a pred ranajkami. Vie, ako sa prejavuje hypogylekia ?

katja78
16. dec 2009

Deni - oprava: vysoku DAVKU inzulinu

egyptanka
16. dec 2009

halooo a v ktorej restike ste to boli na tom poslednom oktobrovom stretku??

pasoa, dakujem pekne za tie slova ... len vravite, ze vychovavam jeho vnucku, ale to by som robila a robim bez ohladu na to ci by bol ocino zivy alebo mrtvy.

denkolc
16. dec 2009

Egy, nechcú prezradiť.....a to bolo len chalanské stretko, či kde sme boli my? 😲 😉 🙂

A urobíme si veru dáky večierok....vianočný punč v bieli....kto dojde? 😉 🙂

denkolc
16. dec 2009

Nikto? Nevadí....aspoň mi viac ostane a nebude toľko riadu.... 😀 😀 😀

iron
16. dec 2009

den...šak aj tak by si ho asi ručne neumývala... 😀
egy...výnomčná si tým, že si.
no a kde bolo to posledne stretko...mna zaujal labutkin tanier....

egyptanka
16. dec 2009

Denka, nooo moze byt ten vianocny punc ... a ja som bola doma, to bolo par dni pred ocinovym pohrebom.

denkolc
16. dec 2009

Egy, aháááá....tak potom je jasné, že sme ani my neboli.....egy rešššššpeeekt.... 😉

denkolc
16. dec 2009

Iron, jakože sa ponúkaš, že umyješ? 😉 😉 😉 😉 😉 😉

iron
16. dec 2009

nie, nahádžem ti do umývačky...ak nemáš...tak radšej použijem papierové taniere. Ja nenávidím umývať riad...to je za trest.

potulka
16. dec 2009

stretko bolo na kuchajde a ako sme obchadzali jazero, videli sme v koloseu pizzeriu s velkym napisom detsky kutik. tak sme sa tam nanominovali. 😀 a sa netvarte, ze sa sukromnicime, pozvane boli ako vzdy vsetky bratislavcanky, ibaze nie vsetky prisli! 😝
najlepsi detsky kutik vsak podla mna maju v Grande pod manderlakom. restika/cafe ma len tu nevyhodu, ze niet velmi kam napchat kociky.

egyptanka
16. dec 2009

No guuuuglila, som guuuuglila a uz som objavila kde boli ... http://www.rossonero.sk/index.php

iron
16. dec 2009

aha...uz som si kukla aj ten Grand caffe...pekny kutik....
hm, zeby sme sa isli s drahym cez vikend niekde najest....

lubi22
16. dec 2009

Egy baby Ti uz presne napisali, co by som povedala aj ja. Dala si tatinovi vnucku a okrem toho nie je dolezite, co ako kto urobi verejne, dolezitejsie je to, co prezivas a citis vo vnutri.

Katja nech Ta netrapi, ziadne konflikty, len rozlicne nazory. Zase na ine veci mame nazory rovnake. 🙂 To Ti Hanka riadne spinkala tri a pol hodky, uzasne 🙂

Vcera sme sa tu bavili o tom, ze kto ako dokaze nechat svoje dietatko rodicom. No a dnes ma moj manzel tak napalil, zajtra som objednana na kontrolu gynekologovi aj kvoli tomu zapalu a inym vecom. Manzel to vie tyzden, a vcera zistil, ze tam daco ma. Volal svojej mame, ci by nemohla pricestovat, ale nemoze. Tak som mu povedala, ze je to jeho starost a musi postrazit Filipka on, pretoze ja toho lekara potrebujem, vie o tom vyse tyzdna a dalsi temrin je az dakedy koncom januara. No a moj manzel dnes vitazoslavne prisiel, ze vsetko zariadene, ze Filipka pride varovat nejaka studentka. Osoba, co som ja nikdy v zivote nevidela! Chapete, ako ho moze taka vec vobec napadnut, ze zverim svoje dieta co i len na hodinu a pol uplne cudzej osobe, co som v zivote nevidela, vsak on nie je kus dreva, on tiez potrebuje respektovat, ze ma svojich ludi a nie ze len tak hocikto cudzi bude pri nom sam. Tak sme sa s manzelom na tom pohadali a vysledok je asi taky, ze bud bude Filipko som mnou u gynekologa, alebo bude na ich meetingu 😅

katja78
16. dec 2009

Hej Lubi - rozlicne nazory, lenze Ty si tie moje oznacila za extremisticke. a to ma skrie. 😔

mgk111
16. dec 2009

lubi - uuu to ma mrzi, ale nechapem, ako mohol taketo hovadinu vymyslie 😒 som sa pytala manzela, co by urobil vo vasej situacii a povedal, ze bud by si zariadil chvilu volna, alebo by ho zobral so sebou... takze chlapi ... 😀

no ozehlene a ide sa spinkat... kubko dostal druhu davku oscilo, uvidime co bude rano...

ja som dala do aromalapmy eukalyptovy olej, teda zo svedskych bylin a akurat som citala v mame a ja ze to nie je vhodne pre male deticky, ze im to moc nepomaha skor im to moze ublizit 😠

bru nocku bambulky...

iron
16. dec 2009

katja...nie nazory len to prirovnanie bolo extremisticke....nechajme to tak...

no lubi, povedala si muzovi ze je to jeho vec a on sa postaral....to je proste chlap, je happy ze to dokazal zariadit..Neboj sa vsetko bude dobre. Mne by to tiez nebolo jedno, ale vies,...chlapovi musis zadat presne instrukcie co ma ako robit, iank budu taketo nemile prekvapenia... 😅

lubi22
16. dec 2009

Katja - mozno som pouzila nevhodne slovo. Chcela som tym povedat, ze vacsina veci nie je ani biela, ani cierna, ale je niekde medzi. A metoda uspavania 3-5-7 isto nie je zlom, ani prejavom akejkolvek nelasky alebo flegmatizmu rodica, nie je to nic odsudeniahodne, je to sposob, ako sa da niektorym detickam pomoct. Ja vnimam tu situaciu tak isto ako Ty, tiez by som utekala svojmu dietatu pomoct vstat v akejkolvek situacii, ja praveze si musim davat pozor, aby som za malych aj nedychala, ale tu metodu sme vyuzili pri Samkovi lebo to inak neslo a pomohla nam. Neviem, ci som to teraz uviedla na spravnu mieru.

katja78
16. dec 2009

Iron, ved to je ten for. Ja som nikoho neporovnavnala s nikym. Naozaj. Ked som si citala Tvoje riadky, som si Ta predstavovala s Ninkou. A sa mi v mysli vynorila scena, ktora sa ma dotkla. Tak som len napisala, ze mne sa paci toto. Citim, ze ja som taka. Budem za svojim deckom utekat a nechat sa vycecavat, aj ked ma uz mozno nebude potrebovat. V tomto so rovnaka ako moja mama.

iron
16. dec 2009

no jo...
oné, sme piekli s drahym chlieb v pekarni a asi sme tam dali zle drozdie....pruser,...dost zly vysledok...sakra. Mozem piect zajtra zase...akurat hladam nejaky receptos.....

denkolc
16. dec 2009

Iron, že oné... 😀 😀

A tá umývačka by aj bola, ale ešte ju nikto nezapojil...hehehe...tak to je taký maličký háčik..... 😅

Kati, ostanú Ti len handričky...či ako to tu minule dakto zadrel...hehehe.... 😀 😀 😀

katja78
16. dec 2009

Deni - ???

egyptanka
16. dec 2009

Objednana bio zeleninka ... moj mrazrak dychal prazdnotou.
Inac zistujem tak trocha, ze malu neukecam na zeleninove a masove kupenske pokrmy. Dava skor prednost ked navarim.

lubi22
16. dec 2009

Iron to hej, chlapi rozmyslaju inak, ale som netusila, ze ho taka vec vobec moze napadnut a este sa tvari aj nechapavo, ze som neodcenila, ako on to super vymyslel 😅

Takze chlebik ani havino nezje? 😀

iron
16. dec 2009

no aspon tu pekne smrdi cely byt...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre