Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

mona1111
21. aug 2009

taella tak to si nas dostala na plnej ciare, a my tu ze krasne nozicky, uska, mihalnice, ocicka ...... 😀 😀 😀

kucina1
21. aug 2009

tak hrakca na kocik je doma, dieta sa vytesuje 🙂
a ta trubka po slaceni trubi ako klakson 🙂 vyborna vecicka
som spokojna s nakupom a odporucame aj ostatnym

mona1111
21. aug 2009

kuci tu hracku si objednala ak ano das link?

lubi22
21. aug 2009

Kuci super, diki za info 🙂

mona1111
21. aug 2009

kuci no to je super hracka, aspon sa dieta nenudi v sportaku 😉 asi objedname aj my...

kucina1
21. aug 2009

na tej stranke su viacere varianty tak si vyberte co sa vam paci viac

pasoa
21. aug 2009

lubi, matja, sa máte.. 🙂

ja si dám na večeru svokrine slivkové gule, čo včera doniesli. a manžel dostal kožený klobúk z cyru, ja taštičku z cypru a matúško tričko s mapou Cyrpu, no to mu bude dobré asi tak o rok 😀
DObrá veľkosť je na ňom na štítku, že 6-18mesiacov. haha, som sa pobavila. to 6 tak nšočin matejko a 18 môj matúško 😀

tallea, super bod 4, veru tak, sestrička mu ho poriadne ponaťahovala, aby neskôr dobrú švagrinú pre ňu zohnal 🙂

matja, ja dávam tvoju patričekovi najšibalskejší úsmev! ten, čo na mňa hodil na poslednom stretku, dolná perička vcucnutá a úsmevček ako najnevinnejší anjeliček... no šibalček riaden!

a tety???? my sme zase kakali 😀
celou cestou na medokýš robil bruškáky, cestou z medokýša už som sa vzdala ho naprávať, tak ležal riťkou dohora, takže akokeby bol v lavóri (ja ho mám na vyvýšenej opierke apod nožičkami vankúšik, aby sa neskĺzaval, a on sa vyhádzal zadkom na ten vankúšik, tak hlava hore, zadok hore a chrbátik v jame 😀 ) a v tejto polohe vzdychal, ja si vravím, vzdychá, ako keď kaká, no a prišli sme domov a ja som sa zohla nad kočík a ňuchám ňuchám... 😅 😅 😅 jupíííí...
kakáva iba raz za deň a dvakrát za sebou až po 2 dňoch dokonca, tak sa veľmi teším z tých kakov potom 🙂
ja viem, že už som asi otravná s tým sr.ním stále dokola, ale keď ja sa TAK TEŠÍM 😅 😅 😅

pasoa
21. aug 2009

kucina, no ak to trúbi, to by sa matúško asi zjašil od zľaknutia, on prudké zvuky moc ee, som si všimla... 😒
podľadám niečo iné...

denkolc
21. aug 2009

No velice veľa píšete....nemám šancu prečítať, keďže som chorá... ☹ Musím ležať v posteli, bo ma bolí celý človek a malá toľko kričala, toľko, že už som ju chcela dať do hniezda záchrany a pak pomohlo jediné - UM...Nechápem, prečo ťahala a furt vrieskala, ale pak bolo vidno, že je faaaakt hrozitánsky hladná....Takže vypadávam z kruhu IBA kojacich matiek, ale na druhej strane sa to už nedalo vydržať a vidím, že pomohlo a hneď pekne zaspinkala...chúďatko moje utrápené, uslzené, uplačkané..juuuuj, srdco ma bolelo tiež...

Takže ak mi bude zajtra lepšie, prečítam vás, zatiaľ želám len to najlepšie každej maminke a bábätkáááám!!!!!

bershka
autor
21. aug 2009

my mame zajtra 6 mesiacikov. tak dufam, ze mi poslete gratulaaacie.

taella, no to by bolo body " mam najvacsieho pindura'' 😀

egyptanka
21. aug 2009

taaaak a mala spi... konecne, mne manzel spravil veceru ... mnam. O chvilu pojdem do sprchy, uz nam tecie voda a ja uz som nemala tri dni umytu hlavu, tak by som olej mohla zmykat.

denka, tak skore uzdravenie.

bershka
autor
21. aug 2009

nsoci, neni som tehuuuuuuu. dnes mi dosli kramy
ty si?

bershka
autor
21. aug 2009

baskaj, ze pol litra srajdy 😀 😀 😀 😀

egyptanka
21. aug 2009

bershka, ze aka radost 🙂

... a moja Natalka ma najkrajsiu šušku na svete 🙂

bershka
autor
21. aug 2009

egy, no to sa kuknem na stretku 😀

pasoa
21. aug 2009

zvrhlíčky úchyláčky nemravnice pedofilky !!!
😀 😀 😀

egyptanka
21. aug 2009

no idem si umyt tu hlavu, lebo sa uz osivam ako opica ...

matja
21. aug 2009

ale čoby pasoa, ľalie sú to predsa 😀 Na čele s bershkou 😀

matja
21. aug 2009

...na čele s najčistejšou bershkou 😀

bershka
autor
21. aug 2009

pasoa, ty si co z toho co si napisla? 😀

bershka
autor
21. aug 2009

ja som zoofilka, lebo som pred chvilou znasilnovala woodyho

bershka
autor
21. aug 2009

a drzal.... 😀 😀 😀 😀

pasoa
21. aug 2009

no, ja som asi úchylná pedofilka, lebo som dnes celého holého matúka vybozkávala, stehienka, ramienka, pod pazuškami, na pupkčeku, na prštekoch, na chodidlách. jojojojoj 🙂
cmuky cmuky cmukyyy 🙂

egyptanka
21. aug 2009

... jaaaaj citim sa ako znovuzrodena po tej sprchy.

babule, neviete mi odporucit nejaku dobru bezoplachovu masku na vlasy alebo nejaku kuru co sa nemusi oplachovat.?

bershka
autor
21. aug 2009

pasoa a pindura si vynechala?

egyptanka
21. aug 2009

ako madar ... "po tej sprchy"

bershka
autor
21. aug 2009

egy od garnier

bershka
autor
21. aug 2009

alebo loreal? 😅 😅

pasoa
21. aug 2009

bershka, no vynechala... to až taká úchylná nie som 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre