Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

atemi
25. jan 2010

pridala som par foto z GranCafe z poslednej stretavky. Baby co mate basnicke crevo, feel free pridat komentar, nestiham, Kubco ma uz hryzie do kolena...
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... (poslednych 10 fotiek)

pa zase o par mesiacov 😅

atemi
25. jan 2010

Tak kym som sem dala tie fotky, tak mi krpec obzul mobil tak, ze za sklickom displejovym plavaju sliny... Dufam, ze nepadol za obet 😒

katja78
25. jan 2010

Egy - bradykardia je pomalšia srdcová činnosť než je normál (u novorodencov 140-160 úderov srdiečka za minútu).

Je mi na prd, asi sa na pár dní odpojím od koňa, lebo nevládzem a keď čumím do monitora, je to ešte horšie.
Majte sa ženušky.

egyptanka
25. jan 2010

No ide sa kojit ... a uspavat.

egyptanka
25. jan 2010

Kati, a co sa deje??? 😲
No snad uz spime ... ked som odchadzala tak sa este prehadzovala, ale ziadny plac 🙂

denkolc
25. jan 2010

Možno je predčasné hovoriť o zázraku...ale po jednej jedinej magnetoterapii a poobednom cvičení sa Tánička na posteli SAMA POSADILA z chrbta!! 😲 😲 😲 A nebola to náhoda, urobila to niekoľkokrát za sebou pred pár minutami....skapeeeeeeeeeeeeem.....

labutka
25. jan 2010

egy zavidime zaspavanie... 😉 ja idem zamiesat pomaly kasu... a vyvesat plienky. sa bude v noci lepsie spat, budeme z nich mat vlhky vzduch. 🙂

egyptanka
25. jan 2010

Den, supeeeeer ... 🙂
Labutka, ja nemam co prat... 🙂 ... labutka ale v noci nestaci len vlhky vzduch ... treba vlhke aj nieco ine 😀 😀

mona1111
25. jan 2010

ahojte

den super tesime sa 😉 😉 😉

My sme mali celkom v pohode den, len neviem kedy zaspi lebo vstal o siestej..... nejako dnes dlho spal aj doobedu dal dve hodky aj poobede dal dve hodky co som velmi prekvapena, ale mohol by este v noci lepsie spat tak by to bolo super , ale asi by som chcela vela.....

lenka138
25. jan 2010

denka tak to je super správa 🙂 🙂 🙂 , len tak ďalej

náš bobáčik už spinká..., zajtra nás ešte čaká poradňa, som zvedavá koľko váži

mgk111
25. jan 2010

atemi - asi sme nevybrali "dobre" meno pre tych krpcov 😉 jasne ze nie, aj u nas ale po vysledkoch a reciach lekarov som kludna, uz to nie je s takou intenzitou to chytanie odkedy cistime olejcekom... a vsimla som si ze ked ma vyjst zub, tak je to hrozne - to sa pomaly bucha cely a vraj to tak svrbi az mu to lezie skoro do usiek...

katka - tak dufam, ze to je len unava a ze ta to rychlo prejde ked si oddychnes 😉

den - pisala som ti komentar uz na fbc 🙂

ja som kubka uspala ako vy - v postielke po 30minutach placu a neustaleho davania do polohy lezmo - som si povedala ze to skusim jeden tyzden a ked to nepojde tak to vzdam... hlavne ze je ciel 😀
teraz sme sa okupkali a idem mu dat papat a budem dufat, ze nebude dlho plakat kym zaspi...

denkolc
25. jan 2010

Baby, maminky, ľudkovia!!! Dnešný deň sa v mojej mysli zapíše ooobrovskými písmenami!!!! Ďakujem, ďakujem, ďakujem za všetkoooooo...som totálne mimo, triase sa mi celé telo, slzy na krajíčku... 😅
Tánička si vie sadnúť, spravila som skúšku z práva a teraz zaspinkala absolútne samučká, len som na ňu hľadela, ona sa otočila na bok, potom na bruško, zavrela očká a zabuvala....aaaaaaaaaach, ten život je nádhernýýý....aspoň teraz...

Aj vám prajem také šťastie, aby ste zažili a zažívali....všetkým do jedného!!!! 🙂 🙂 🙂

egyptanka
25. jan 2010

Jeeeee vecera dosla 🙂

egyptanka
25. jan 2010

Den, no este aby ti niekto zavaril broskynu, coooo?? 😀 ... a svet bude dokonaly 🙂

egyptanka
25. jan 2010

halo lo lo lo, halo la la la, halo lo, halo la je tu niekto??? 😀

potulka
25. jan 2010

den, to je skvele! 😵 no nie je uzasne byt mamou? clovek pride na to, z akych "malickosti" sa sklada prave stastie. 🙂 a ako dopadli krvne testy?

mgk, vdaka za informaciu o zuboch a uskach. lebo nas matej si ich tiez kazdu chvilu ohmatava a lava dolna dvojka je momentalne uz na spadnutie. budem si vsimat, ci to spolu suvisi.

egy, ty si take trapidlo. 😉 kasli na jogurty, teraz bodujete na poli uspavacom. a necit sa zle, ze naty spi vo svojej postielke - ked vam to vsetkym vyhovuje, to je hlavne. ako som pisala, u nas by matej tiez bol v postielke, keby sa nam ho chcelo prekladat. zatial sa neobmedzujeme, samozrejme, az na pripady, ked ma matej systematicky skopava z postele. 😀 ale to len obcas.

denkolc
25. jan 2010

Egy, jakú broskyňu? 😅 To je určite dačo perverzné, že? 😀 😀 😀

egyptanka
25. jan 2010

Den, ako inac 😉 ... taku stavnatu 😅

labutka
25. jan 2010

adam zaspal behom 20 minut. tesim sa.

zeny, toto poznate? http://www.mabets.sk/?333,hippsy ja mam jeden biely, a tusim si idem objednat este jeden. blavacky, pridate sa niektora - rozdelime si postovne...? do IP... 🙂

egyptanka
25. jan 2010

labutka, pozname ... segra som kupovala na vanoce pod stromek 🙂

labutka
25. jan 2010

ten link si skopirujte aj s tym ,hippsy .... inak to hodi odveci stranku.. 🙂
http://www.mabets.sk/?333,hippsy

mgk111
25. jan 2010

den - to je uzasne, len nech to tanicke vydrzi takto aj dalej aj pokroky aj spanok 😵

potulka - nie je zac, daj potom info ci je to aj u vas tak...

dala som kubka 20:50 do postielky, musim byt pri nom a vtedy nemrnci - skusim ci tak aj zaspi, trosku som ho hladkala a uvidime ci to pojde... odbehla som si pre rozky co som urobila manzelikovi a on vraj bude jest huspeninu tak sa musim obetovat a zjest to 😀

labut - super... a nehovorila si ze cez den to nejako neslo dnes? ci si to mylim s niekym?

potulka
25. jan 2010

zasa je tu dako mlkvo. idem sa realizovat v kuchyni, tym vas sem urcite prilákam. 😉

egyptanka
25. jan 2010

idem do sprchy, lebo v poslednom case je u nas pravidlo,, ze po desiatej tecie len vlazna voda ... vrrr

mgk111
25. jan 2010

neveriiiim kubko zaspal v tej postielke sam - kym som dojedla rozky, tak je na brusku, sice vsetko rozhadzadne, vankuse, deka, pocula som ako debatil s dudlom a teraz chrni - no ty koky.... 😀 😀 toto mi tatinko neuveri 😎 bud bol moc unaveny alebo si to neviem inak vysvetlit... zeby pochopil, ze sa mu neoplati tolko plakat ako predtym ked som ho tam dala ? 😝

ajka - ozaj vzdy sa chcem spytat, ci karinka uz sama papa 😵

mgk111
25. jan 2010

potulka - do kuchyne vravis, tak to si idem dat pomaranc z kuchyne 😀

cakam na tatinka - a inak som zistila ze ked si jeden vecer rubnem pred spankom, tak nevnimam tolko kubkove suchotanie a lepsie hajam 🤐

denkolc
25. jan 2010

Potulôčka, veru, veru....nádhera.......mať také šikovné dieťatko.. 🙂 Krvné testy sú v norme, aj baby odtiaľto potvrdili... dokina vravela, že už je v nejakých skupinách zaradená (asi myslela tú hypotoniu a hypermobilitu) a plánujem sa u nej ešte zvlášť objednať a prediskutovať to, čo mám na srdci...dnes som tam bola len zaniesť výsledky....

Labuťka, to vážne solíš také prachy za odstrihnutý kus trička? 😀 😀 😀

Maci, tak to je supeeeeeeeeeeeeeer....asi sme poslali trochen z toho optimizmuuuu....Kubko si berie pekne príklad... 🙂

mgk111
25. jan 2010

denka - alebo je nejaka dobra konstalacia hviezd 😀

jooj ja som dnes taka spokojna, aj ked unavena, ale takato bodka na zaver uzasneeee este keby tatinko nebol unaveny, ale zase dnes cesta rano do presova a teraz z presova, to mi asi neprejde zvalit ho rovno vo dverach 😵 😵

denkolc
25. jan 2010

...že rubnem pred spánkom.... 😀 😀 😀 😀

Inak, Labutik, k tomu Apgar, či čo to je...možno Tánička stratila tie body na tom svalovom tonuse....lebo vyzerala ako taká handrová bábka, keď si to tak spätne predstavím....ale som myslela, že to tak má byť...neviem...fakt som plná dojmov... 😅 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre