Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
12. feb 2010

ajka, ja sem tam prebehnem fenom, ale mala sa otaca za vzduchom ... ale iba ked jej umyjem vlasy (co je teraz tak raz za mesiac) ... ona spava pri otvorenej ventilacke, tak aby nenachladla.

Vela upratujem??? 😲 ... skor mam pocit, ze stale zanedbavam domacnost 😕

labutka
12. feb 2010

kukam pre adama nejake nove plavky, yo starzch uy pomalz vzrasta, a aha co som nasla...
http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...

tusim mi prehodil klavesnicu na anglicku... to jak sa mu podarilo< >/| to mal bzt usmievacik... takzto> 🙂

labutka
12. feb 2010

plavky som myslela na tie tretie v poradi - kvetinkove.... kraaaaaasne su... 😵

ajka82
12. feb 2010

egy, no podla toho co pises tak hej...ja rano umyjem riad z predosleho dna 😅 ked je vela mojich vlasov na zemi tak vezmem rucny vysavac...velkym povysavam raz za tyzden a utrem prach ked ho je vidno a to moc neni 😅 radsej sa bavim s karinkou

a dokedy ide karinka spat tak ma vlasy uplne suche, tiez mame trochu pootvorene okno...

labutka, my chodime plavat v "normalnych plavkach" od bambini , tie papierove nepouzivame...okolo vianoc som jej vacsie kupovala, lebo do starych mala uz velku prdel 🙂

ajka82
12. feb 2010

ci bambino mio? ... nechce sa mi ist kuk jak sa presne vola ta firma

potulka
12. feb 2010

no ahojte
ako vzorna gazdina som si pocas doobedneho spania ani nezapla pocitac, bo by zo zehlenia nebolo nic. mudra teta potulka! 😝

kupko ma dnes jeden rok? hepi brrrzdej tu juuuu.... 🙂
(dievcata, vy mate vytlacenu tu nsocinu tabulku o tom, kto sa kedy narodil, alebo mam len ja mimoriadne rozvinute stadium materskej demencie? 😅)

egy, tiez sa mi zda, ze toho chces postihat nejako vela pocas dna. ja som dnes zehlila, vecer umyjem riad z celeho dna a tym to hasne. kazdy den nieco mensie. na druhej strane ta chapem, aj mna obcas prepadne pocit, ze zijeme na hnojisku a potom by som sparchala spinu zo skar v parketach spendlikom. ale zvycajne mi k spokojnosti staci, ze mame co jest a zvysok ide bokom.
neskusila si upratovat s natalkou v manduce alebo v inom nosici?

vlasky nefenujeme, dokonca zatial ani nesamponujeme.

ajka82
12. feb 2010

krpec sa rehoce na simpsonovcoch 😀

iron
12. feb 2010

fuha ste toho popisali...egy tebe len jedno...

navar vecer ked je muz doma, budes mat na zajtra...nestihas?, zohrej male nieco kupovane...Upratovanie, pranie a ine veci, este nikdy nikomu neutiekli ak sa trochu odlozia. Ze budes mat doma bordel, no a co?...Lahni si ked bude spat Naty, ty budes oddychnuta a hned vsetko pojde....
Ja som asi divna, ale ja fakt nechapem co furt sa robi pri tych detoch. Ja som s nou cely den na zemi....a stihnem vsetko. Ked je den blbec ze nestiham, kaslem na to. len nech sme my v pohode....
som zla co?

potulka
12. feb 2010

ajka, "radsej sa bavim s karinkou" - ved jej by sa upratovanie mozno pacilo a povazovala by to za hru. 😉 niektore cinnosti by sa urcite dali robit, to len my mame opacny pocit.

ajka82
12. feb 2010

potulka ja sa verejne priznam...mne sa moc upratovat nechce 😀 a ked nieco upratujem tak s nou, takze vsetko zbezne aby vyzeralo ze je upratane 😉 jedine zehlenie nemozem cez den, to az vecer ked spi a popri tom pozeram TV 😎

ajka82
12. feb 2010

😀 a ked vysavan velkym vysavacom, musim ju mat v manduce lebo sa toho boji...alebo vysavam ked je mato nahodou doma a ona sa na neho vystvera, kedze sa boji

iron
12. feb 2010

no my mame vyhodu, ze mame malo nabytku, proste minimalizmus...utretie prachu mi nezabera viac ako 10 min. U nas sa upratuje len cez vikend, ked sme doma obaja. Inak len trosku povysavam ked krpata je piskotu alebo co....lebo to je cista katastrofa...ale ona je fascinovana vysavacom...a furt ho natahuje

potulka
12. feb 2010

a este k tomu vareniu - ked matej doobeda zaspi, prva vec, co urobim, je, ze postavim na sporak hrniec s vodou, nahadzem tam nejake suroviny a kym sa uvaria, robim nieco ine. ked je uz matej hore, posadim ho na nocnik alebo do stolicky, popucim jedlo a ide sa obedovat. varenie pre mateja uz ani nepovazujem za domacu pracu, ved to dokopy zaberie mozno 10 minut. ci, egy, ty vyvaras nieco specialne?

ajka82
12. feb 2010

potulka, sak ja varim karinke uz aj normal jedla, a vobec to netrva dlhsie jak tie zeleninove mixy...do pol hodky mas vsetko nachystane aj uvarene 😉

iron
12. feb 2010

egy....podla mna ty si v niektorych veciach strasna perfekcionistka,...priority dievca, priority....nieco vobec nie je dolezite...

jáj potulka vy ste este dvojspankovy....

ajka82
12. feb 2010

asi karinke dam teraz len nakrajane jablko a banan do tanierika nech papa sama 😅 som zvedava co to urobi, ci sa vobec naje dostatocne, ked bude jest bezomna

potulka to mas fajne ze si uvaris ked spi...karinka si chce varit obed spolu so mnou 😀

iron
12. feb 2010

ajka my tiez varime spolu...formou ze Ninka mi vlezie do mrazaku pre suroviny, do skrine, vytahuje....sranda...mne sa to paci.
A s jablkom nema problem...nedrhne sa nim? Lebo moja truba jablko nevie jest...pritom s ostatnym nema problem.

mgk111
12. feb 2010

ajka potulka - dakujeme 🙂 potul tu demenciu mam aj ja a pamatam si iba niektore deticky 🤐

egy - troska si musis uvedomit, ze to bude ako kedysi predtym, ked bol muzik v praci ... a mala ti spinka celu noc - kolke by sme dali za to neviem co 😉 a zase ze nieco neurobil, nechcem obhajovat, ale nemyslis ze aj on chudak mozno bol nezvozny z toho pohovoru? sikovna natalka najmladsia a sadne si 😎 egy mi nefenujeme, lebo to paperie staci poutierat... a hadam ak mozes, kasli na upratovanie, ja mam tiez na figu dnia tie lepsie... takze ked je lepsie nieco urobim, ked je na figu, tak som len s kubkom... a radsej ideme prec, von, na prechadzky, na navstevy... skratka niekde kde si aj ja prevetram hlavu...

iron - ja som vzdy cchela davat cerstve ovocie, kubko je podla mna narocnejsi a ked nemam, tak supnem presnidavocky co sme robili cez leto a hotovo... vsetci su spokojni... mna mrzi ze vecer nemam cas a klidek na stupidne veci ako su serialy, starat sa o seba, prihadzat fotky a tak... ale inak pohoda...

ale su dni, ked som uplne hotova nevypsata, vtedy si uvarim klobasu, drobcovi vzdy varim vecer na druhy den takze to je ok, upratovanie - hmmm ti co ma poznaju ma neodsudia ze neupratany byt a ti ostatni su mi ukradnuti 😉

potulka
12. feb 2010

ajka, mne je uz jasne, preco si so mnou tak dobre rozumies. obe mame vrodenu vrucnu lasku k upratovaniu. 😀 😀 😀

iron, my sme dvojspankovi asi mesiac, predtym troj. dufam, ze nam to chvilu vydrzi, velmi si to pochvalujem. predtym tri polhodinky, dnes napr. 1,5 h doobeda aj poobede.

iron
12. feb 2010

potulka...pekne 😀

no ono kazde dietatko je fakt ine, tazko sa radi...moja pol dna nahana psa...super hracka. Furt sa hybe, len mi ho krmi trdlo male....vsetkym a najnovsie moj havo lubi rohlik, chleba....no nekomentujem...
Idem ju napchat chlebom...lebo tu pobehuje ako strela a vsetko zhadzuje.... :

mgk111
12. feb 2010

kubicek bude mat torticku lienku a potom klasicku ale s laskou urobenu od tatinka a urobime foto ako mal pred rokmi tatik - v tom istom svetriku 😀 😀

baskaj
12. feb 2010

jeej kubinkovi všetko najlepšie k rôčiku!!! 😵 😵 😵 😵 😵 pekne oslávte!

ajka82
12. feb 2010

iron, ona nema tusim s nicim problem...ked je na nu vacsi kus, pomelie v ustach a prehltne neskor ( a to stale mame len 2 spodne zuby 😅 )
a teraz pekne papa, dala som jej jedno mensie jablko, jeden banan a 4 okruhle detskepiskoty a uz polovica zmizla 😵

labutka
12. feb 2010

ajka, to si ma nejak podcenila, to su neni jednorazove plavky! 😀
aj my sme dokukali simsonovcov. idem si vypit caj a potom vyvesat pradlo, ppmaly by sa malo doprat.
adam si odkusne z bananu, vcera jedol hcleba. a dnes tu ohryza stol.
kubkovi vsetko naj, a teraz je narade nsociin matko, nie? 17 februar, to si pametam, 11 dni pred adamom. 🙂

mona1111
12. feb 2010

Kubkovi vsetko najlepsie k jeho prvemu rocku prajeme 🙂))))

Ja ked vysavam tak ma Samko vsade prenasleduje, ked dojde k snure tak ju zoberie do ruky a uz s nou hadze , natahuje sa za vysavacom a mu je fuk ze to huci a ked ho dozenie uz po nom bucha.....

mona1111
12. feb 2010

Co sa tyka varenia, tak varim niekedy ked spi, inokedy ked je hore a pekne sa hraje..... Niekedy si sadne ku mne do kuchyne a pozera co to robim, alebo ma chyti za nohu a taha ma, alebo pride pred chladnicku a zacne po nej buchat..... tahame stolicku..... prosto sa celkom zabavi aj v tej kuchyni., ked ho to uz nudi tak pojde do obyvky tam ma svoje hracky a hra sa.....

ajka82
12. feb 2010

labutka, sak ja sa chvalim, ze my tiez nepouzivame jednoraze...ked uz plienky hej, aspon plavky nie 😀

matja
12. feb 2010

oslávencovi kubkovi prajeme všetko najsamlepšie!! 😵 Paťko je so svojimi prvými narodeninami teraz asi druhý v poradí - po Nsocinom Maťkovi.
Mgk, s tým svetrom to bude fakt originálna fotka 🙂 Už budeš kubkovi dávať vašu stravu?

egy, malému tie jeho jemné chĺpky na hlavičke nefénujem 🙂

ajka, keď vysávaš s malou v manduce, kde ju máš? Na chrbte? To by nebol zlý nápad, musím skúsiť aj ja, ale na chrbát si ho ešte neviem dať... Ani si to neviem predstaviť, to by ma vykvákal za vlasy 😅

nedávno som sem písala, že Patrik sa nevie sám prebaviť a stále musím byť pri ňom, lebo keby som sa venovala niečomu inému, už by nebol pri hračkách, ale by sa hrabal v kvetoch alebo ničil žalúzie. Už pár dní ma veľmi prekvapuje tým, že sa vie pekne hrať aj sám. Dnes som bola dosť dlho v kuchyni a varila, Paťko sa zatiaľ hral v obývačke. Občas som chodila nakuknúť, čo robí a on celý čas sedel pri svojich hračkách, zlatúšik môj 🙂 Párkrát chcel ísť na ruky, popozeral, čo robím, ale v podstate niekoľko hodín bol fakt dobručký...

ajka82
12. feb 2010

matja, niee, mam ju vpredu...ona si vzdy hlavu zaryje do hrude ako pstros do piesku ked vysavam 😀 neviem co by robila na chrbte, neskusila som...
z olovrantu zostalo stvrt jablka a rozbehala sa, este som jej dodala dve piskotky... sumar:3/4 jablka, 1 banan a 6 piskotov okruhlych zjedla sama po kuskoch 😵 uz asi nebudem tolko struhat 😝
tu zvysnu stvrtku mozno zje este popri pobehovani, nechala som jej to v obyvke na stoliku vedla cajiku

kucina1
12. feb 2010

baby uz mi ide manzel z roboty, uz sa oblecieme a ideme dnes do blavy, aby sme to pre deti stihli, prespime u svokry a ostaneme s tomasom v rakusku, v stredu alebo stvrtok sa ozveme pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre