Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

nsoci
21. feb 2010

kuci slusny pupek 😀

juuuj matko tiez vie kedy choriet... ked sa citim jak vyrcnuty rezanec...

egyptanka
21. feb 2010

Nsoci 30.1., to bola prva mrcha od pôrodu.

snehulienka
21. feb 2010

nsoci, sa rychlo vyliecte,

my sme tak mali teplotu 2 dni vysoku, vysiel zub a vyhadzala sa 6choroba.
snad to mate len z tych zubov, sak 3 stolicky naraz...

snehulienka
21. feb 2010

kucina, dobry pupek teda, len tak dalej!!

pasoa
21. feb 2010

nšoči, včera, keď mal 38,3°C som dala Nurofen. potom už nič. Sestra mi dokonca z múdrej knižky (Mámo, táto, zeptejte se přírody) prečítala, že sa nemá zrážať do 39°C ! 😕

nsoci
21. feb 2010

No ked som ho videla teraz jak mal 38.7 a cely sa triasol, tak som sa skoro zberala na pohotovost a nic mu nedat by som veru nedokazala.
Uz je lepsie klop klop... beha po byte s choditkom, sirup zabral. Rano poslem vzorku mocu a stolice, pre istotu. Kaka take riedke... ale nesmrdi jak pri hnacke.

munu
21. feb 2010

nsoci a ty preco este nemas v albume fotku bruska? Ci nechces album na konovi? Mohla si len dat, povedat, my by sme kukli a potom hned vymazes 😅

munu
21. feb 2010

ja som strasne nedockava osoba.. ja neviem ako ja vydrzim do dalsej mrchy, aby som videla, co sa to deje so mnou.. 😒 ja neznasam cakat a nevediet na com som ☹ ked by NAAAAHODOU z toho bolo babatulko dalsie, tak by sme boli s Matom stastni ako blchy.. ale ak nie, ze len hormony alebo ovulka, tak nic sa nedeje.. len to chcem uz vedieeeet a nie cakat

nsoci
21. feb 2010

Munu nemm vhodnu foto, vsade som bud polonaha alebo bez podprdy... 😀

munu
21. feb 2010

viete mozno som s tym otravna uz, ale mne to len vrta hlavou, lebo este v zivote som nemala pri ovulke krv ani jedinu kvapocku.. a ked som bola tehu s Matkom, tak pri zahniezdovani som tiez nekrvacala vobec.. tak len rozmyslam.. a este dobre, ze sa mam kde vypisat 😅

munu
21. feb 2010

nsoci 😀 tak hod bez podprdy 😀

munu
21. feb 2010

no nie.. a nemozes sa teraz cvaknut?

munu
21. feb 2010

este k tej mojej nevedomosti, ze mna najprv napadlo samozrejme to najhorsie.. ze mam nejaku cystu alebo daco.. len neviem, ci je jednym z priznakov krv pri cyste a ak hej, tak uz asi riadne krvacanie a nie to, co som mala ja... ja som uz na nervy z toho a mrcha este tak daleko... ach jaj 😠

munu
21. feb 2010

a egy, ja ked som bola tehu s Matkom a robila som si tehu test vo 4tom tyzdni, tak bol negativny.. a ked som ho zopakovala v 5tom tyzdni, tak uz tam bola slaba ciarocka druha..a v 6tom mi potvrdila uz aj doktorka z mocu..

egyptanka
21. feb 2010

Baby byt tehu nehrozi. A to vazne.

munu
21. feb 2010

munu, no ani u mna nehrozi...

egyptanka
21. feb 2010

... no ked sme sa o Naty snazili dva roky tak nehrozi, aby to vyslo po prvej mrche ... a muzove spermie, ktorym dava teraz pravidelnu davku nikotinu su urcite viac zdegenerovane, pomale a lenive ako predtym ked tam casto nefajcil. Takze preto otehotneniu nedavam velke nadeje a ked sa nam niekedy zadari druhe tak to bude zazrak ... to by musel muz prestat fajcit, minimalne 6. mesiacov brat Selezin ACE, ist na dovolenku a ustriehnut moju ovulku, a to pri mojom nepravidelnom cykle je cinnost na meranie bazalky.

lenka138
21. feb 2010

tak nečítala som až tak veľa, lebo sa treba venovať Jurkovi, lebo aj my teplotkujeme. Boli sme na chate, a včera večer mal 38,3 tak sme dali nurofen, v noci o tretej mal 38,6, tak zase išiel sirup, dnes ráno sme hned sadli do auta a išli na pohotovosť, aj s odobratým močom, lebo to nám kázala naša dr., lebo Jurko má opakovane výskyt e.coli, ale z moču sa zápal neukázal, našťastie, a dr., ktorá bola na pohotovosti nám to uzavrela tak, že je to z tých zúbkov, lebo za chvíľu budú vonku spodné dvojky a vlastne ako si teraz dáva kadečo do pusy, tak sa to dostáva do tých raniek a rozšírilo sa mu to v ústočkách.
Zajtra ideme ešte aj k našej dr. aby ho kukla

dr. na pohotovosti, inak bola naozaj strašne zlatá, nám vravela, že mu máme dať 24 h, len dietu a hlavne nie mliečko a mäso, iba nejakú mrkvičku a ryžový odvar. Aby teraz ked má teplotku aby nedostával do seba bielkoviny, ale aby neprišiel o energiu, tak do vodičky mu máme dávať glukopur.

zle nám teraz spinká a musíme ho iba nosiť, lebo tak je najspokojnejší 🙂

pasoa
21. feb 2010

to čo sa deje, došľaka? To môžu byť zo zuúbkov také vysoké horúčky? lebo aj nám vyšiel včera ďalší horný klofák a teda sú už obe horné jednotky von... a pri oboch teplotoval... no ak to bolo len zo zúbkov, tak chvalabohu. ale radšej beriem vzorku moču zajtra k dr... ak mám ešte sáčok...

nsoci
21. feb 2010

Divne fakt. Matkovi nic nebolo pri prvych 7mich, ale tieto stolicky mu davaju zabrat. Teploty sme zrazili, teraz sa kupka, papa dobre, tak mu davam, snad nerobim zle. Som ho dost trapil dietou posledne tyzdne. Tiez poslem vzorky mocu aj stolice a uvidime. Snad len tie zubky.

katja78
21. feb 2010

Ahojte,

nešiel nám net, ale provider sa pochlapil a teraz je ako stíhačka 🙂

Egy - čo je Selezin ACE?

Leni - ako si tomyslela, že Jurko má "opakovane výskyt e.coli, ale z moču sa zápal neukázal"?

nsoci
21. feb 2010

Muz kupil take tie odberne nadobky na stolicu dve, vraj sacok nemali, ale tak snad sa da dat moc aj do toho ked mi dokina vravela po telefone, ze do hocakej nadobky.

Munu po 20tich pokusoch odfotit sa sa vzdavam. Bud rozmazane, alebo mi mAtko stahuje nohavice, alebo som zle otocena. Ak budem mat energiu upravim vecer.

katja78
21. feb 2010

Nsoci - chvalim Ťa za kočík, dobre si to vymyslela 😉 koľko stojí?

egyptanka
21. feb 2010

katja, vitaminy ... ked zacal chodit na spermiogram tak pred ich uzivanim mal b+c (alebo b+b) neviem teraz a po ich uzivani mal aspon a+b ... takze mierne zlepsenie a su lacnejsie ako Profertil.

nsoci
21. feb 2010

Katja na nete (internetovy obchod) som nasla za 300 plus sedatko 60. V obchode 480 komplet.

Egy trikrat nekric.... podla mna s tou moznostou trosku pocitas, preco by si si inak robila test? 😀 Uvidis ked mrska nedorazi.... juj to by bol goool 😎

egyptanka
21. feb 2010

nsoci, ved vravim, ze troska som bola smutna, ked tam bola jedna ciarka, ale fakt tomu nedavam velku sancu, ale indikacie ... palenie zahy a nechut na kavu co som mala pri prvom tehu nie su. A dalsia mrcha kto vie kedy pride ked kojim tak pride kedy sa jej zachce.
Tak na co si davat plane nadeje. 😉

mgk111
21. feb 2010

no babule, drzim,palce aby deticky tolko neteplotkovali... u nas po ockovani uz teploty presli, teraz isiel von s babinou... sme v pu a tatino ma o 8zapas takze ho domov povezeme spiaceho som zvedava ci mu to nabura rezim nejako alebo nie...

nsoci - to je jedno do coho to das ci moc alebo kaku, hlavne nech je to sterilne 😉

kubko je hrozne nervozny a okusuje co sa da, ale nevidim ze by cosi malo vyliezt... chudiatko ... ja som ako matoha, tiez sa nemozem vyspat ani dospat ani nic podobne... tretia noc taka ze sme boli dost hore a mne to uz chyba...

inak melir mam fuc a dala som farbu aku som mala na svadbe 😀 len ma stve, ze teraz to bude chcciet pravidelne farbenie a ja som leniva 😠

egyptanka
21. feb 2010

Maci, ja som melirova, farbu som mala asi dva krat co som experimentovala ... babule nesli by ste niekto chudnut, nech sa povzbudzujeme? Lebo ja jem ako najata ... teraz som spraskala tretinu velkej cokolady

katja78
21. feb 2010

Nsoci - teraz som si spomenula, Ty si už aj škrupinku predala, aj hlboký kočík. Teraz budeš všetko nové kupovať? Apropo, jedna škrupinka sa u nás povaľuje, Chicco, po 2 deťoch,má striešku a novorodeneckú vložku. Za 10 euro môže byť Tvoja.

katja78
21. feb 2010

Egy - si sa rozbehla s kuchtením 🙂 ja som tento týždeň nestíhala, a 2 kilá sú fuč.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre