Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

iron
22. feb 2010

no Nsoci fotkou si ma potesila, ja som s bruchom na tom rovnako...nejako rychlo rastie...
a kde si vypocitala pohlavie podla krvi..hod link

mgk111
22. feb 2010

kucina my mame concord ale neviem ci trimax .- to musim mrknut ale my mame do 18kg..

lubi22
22. feb 2010

Ahojte 🙂

Sarinke vsetko naj k narodeninkam a zelam skore uzdravenie 😵

Egy ved na rovinu svokrovi povedz, ze take nieco nevyuzije a hotovo 😉 A navrhni mu ine. Ja mozem dat tipy, co dostal Samko na rok, ja mam problem ale, co dat na rok Filipkovi, lebo Samko mal vsetko. Vsetci sa ma vypytuju, no a ja fakt netusim. Tak hovorim prachy, ale aj tak mu chcu daco kupit samozrejme a ja netusim co tak. Super darceky - trojkolka, odrazatko, hraci stolik, cyklosedacka, cyklysticka prilba, lego, knizky, autosedacka, nabytok do izbicky, pre dievcatko mozes nakupny vozik, kocik, to uz budu v lete potrebovat, je toho spustu.

Maci drzim Matejkovi paste, nech vsetko zvladne. Musi to byt hrozne 😔

Nsoci si ma pobavila tymi metodami. No som zvedava, ako Vam to vyjde. Kucina to dobre rozbehla s parikom 😉 Mne podla krvi vysli obe dievcata, podla cinskeho prvy chlapcek druhe dievcatko, podla jonasa prvy chlapcek druhe dievcatko a podla prstena jedno dieta chlapec. Takze suma sumarum - sprostosti - ani jedna moznost spravna 😅

Tu buginku nepoznam, co si dala link. Asi treba kuknut na zivo, ci je dostatocne pevna. Z tych lacnejsich co mali kamosky dobre skusenosti boli Chicco.

lenka138
22. feb 2010

my sme už o 8 boli doma od doktorky, tiež nám povedala, že hrdielko má trochu chytené, tak isto, že to možno je tá šiesta choroba, zobrala mu krvičku, zápal tam nie je, takže ATB netreba.
Stále mu máme dávať trochu dietnejšie a mlieko nie akurát trochu mu zarobiť do ryžového odvaru.

Sárinke všetko najlepšie

katja, na nefrologiu nechodíme, tam nás raz poslala dr., vtedy mu nacapili sáčok a odtiaľ boli výsledky najlepšie 10na2, a tam nám povedali, že sa máme zastaviť iba ak by boli nejaké problémy. My si myslíme, že aj vtedy ked užíval tie ATB tak to možno bol s tými výsledkami tiež len nejaký poplach. Ale našťastie nám Jurko veľmi dobre pije, takže obličky sa mu pekne prečisťujú. To nám včera aj dr. na pohotovosti povedala, že je dobre zavodnený a ža to je veľmi dobre

nsoci aj kuci, máte krásne brušká 😉

lenka138
22. feb 2010

ale čo je horšie, tak dnes ked nám dr. malého počúvala, tak vravela, že má šelest, že ked mu skončí choroba, tak nás pošle na kardiológiu ☹ , idem si o tom niečo vygoogliť, lebo poriadne neviem čo si mám o tom myslieť

iron
22. feb 2010

lenka138 my sme mali tiez drobny selest na srdiecku po chorobe. Pri takych malych detickoch je to normalne. Neboj, nebude to nic vazne...mne lekaraka vravela, ze to sleduje a je to v poriadku. 😀

Kuci ja mam recaro Sport line 9-36 kg. Tomasko ti v nej sedel ked som ta vtedy viezla. Ja som s nou max. spokojna...

kucina1
22. feb 2010

iron ja som aj s tym concordom spokojna ale nechcem pre dieta len podsedak tak chceme zistit ako to je s tou pridavnou chrbtovou castou, na concord.de som nasla ze to maju tak to v predajni budeme musiet zistit lebo ma zaujima velmi ta cena

lenka138
22. feb 2010

už som si o tom niečo prečítala a tiež som našla také veci, že to nie je také strašne
ďakujem iron, ved aj nás v prvom rade napadlo, že predsa len teraz ked má tú chorobku, a včera ked sme boli na pohotovosti, tak nám dr. nič nepovedala a to ho veľmi dôkladne počúvala

kuci my máme túto autosedačku a ja som s ňou veľmi spokojná, je podľa mňa veľmi pohodlná
máme ju vo farba chelsea
http://www.predeti.sk/?c=detail&id=3836

kucina1
22. feb 2010

no vidim, ze tu hadam nie je ziadne zdrave dietko, vsetky deti teplotuju, sopluju, zuby, trapia alebo kaslu ci maju hnacky ☹

mgk111
22. feb 2010

kuci - my sa momentalne hlasime do kkludu zdravych 🙂

mam klasicky obed - klobaska a hranolky 😀 dieta mi nedalo priestor na varenie... co uzl... poobed si vyvetrame hlavu s ajkou 🙂

nsoci
22. feb 2010

Iron
http://www.pohlaviditete.cz/pohlavi-ditete-podl...
Lubi
😀

Lubi no to ma byt len na toto leto, buduce leto bude drobec este moc maly na golfky....a uz nebude brucho. Sa mi lubi, ze tento ma iba 6kg, velky kosik, polohiovatelny chrbatik... a je lacnyyyyyyy....

Lenka selestu sa neboj. Matko mal dierku v srdiecku do 11m., kvoli ktorej bolo pocut selest. Dierka zrastla, ale selest je pocut furt a aj vzdy bude, lebo tam am nejake vazivo ci co... su rozne selesty, ja si veselo zijem so selestom, moj otec detto 😀

denkolc
22. feb 2010

Sarinečôčka, tak všetko najsamsárinkovatejšie a najlepšie, nech rozdávaš radosť a úsmevy na všetky strany a si čo najzdravšiaaaaa....🙂)))

Ja som isto závislák, bo sedím na café latte v kaviarni v auparku a čítam vás tu...hehehe.....Dnes bola kontrola u neurologičky a tá len čumela.....Tánička si tam pekne sadla, potom ju dala na štyri, tak štvornožkovala smerom ku mne, pak sa ma chytila za kolená a postavila sa....takže tá nechápala a bola velice rozradostená....ja však viac, že áno...a keď jej tam malá začala ukazovať, aká bude veliká, ako sa má a koľko bude mať rôčkov, to zabila.... 😀 😀 😀

Nsoci, tú bugi som už okukovala tiež...ale nemajú ružovú..... 😀 Takže idem kúpiť tú PP Aria OH Completo, aj keď sa mi kamoška na ňu sťažovala - myslím, že na behanie po obchodoch, sade j. kraľa postačí....má len 5,8 kg, pultík, nánožník, je ružová a cena 125 eur, to prežijem....ako sa poznám, aj tak to predám po lete.... 😅

kucina1
22. feb 2010

ja varim celej rodinke v jednom velkom hrnci kelovy privarok xixi a tomas mi roznasa po celom byte kadejake kuchynske naradie a prave mi trieska plastovym sitkom do klavesnice

michaelamia1902
22. feb 2010

Sárinka všetko najlepšie k tovjmu dnešnemu sviatku a hlavne skore uzdravenie.

Dodatočne aj vsetkým 1 rocnym marcovkam vsetko naj.

Ako som tak citala je tu vela chorich deticiek - tak nech to skoro prejde.

A idem sa pochvalit.
Ella presla sama asi 2 metre som skoro odpadla. A to som si myslela, ze zacne chodit sama neskor, bo sa za posledny tyzden strasne rozkecala. No co uz je to baba, ta dokaze robit viac veci naraz, to musite uznat kocky, nie?

michaelamia1902
22. feb 2010

Lubi som u rodicou az do stredy, vo stvrtok a v piatok som doma, sa mozeme stretnut?
Vy ste uz v BB, som nevidela auto?
A kedy ti zacina letny semester?

bershka
autor
22. feb 2010

DAKUJEME KRASNE ZA GRATULACIE

uz sme doma od dokiny. tak diagnoza znie... viroza. dnes sa ma zevraj este vysypat cela, hrdlo ciste, priedusky ciste, uz je bez teplotky, ale kasle jak das. teraz haja posrrana v postielke, a vsetkym vam posiela boztek

baby moc vam dakujem za podporu. chodim sem medzi vas malo, co ma mrzi, ale pocitac mam az po veceroch, no keby som vas nemala, tak neviem neviem.

cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk

iron
22. feb 2010

no takze mame mat dievcatko...druhe. A Ninka je podla vsetkych tabuliek chlapcek... 😀
Jaka bugina..my mame chicco liteway...je lahky, dobre sa vtrepe do kufra auta a da sa dat opierka dole. Takze krpata bude v tom a druhe vo vanicke v terajsom.

clea333
22. feb 2010

Ahojte,

nas drobec furt robi take kroky, ze akoze ja viem chodit 🙂prejde max dva metre a spadne ako hruska 😉 Filipko zdravy (klop klop), ja som uz na tom lepsie, len aby to nechytil odomna

Kuci, my mame Concord Trimax, ale povedali nam, ze potom sa zhodi ta opierka a netreba nic, len ten podsedak, inak je super 😉

Iron, az teraz som zistila, ze si tehulka 🙂 🙂 🙂 gratulujem, ja som nevedela, ze uz je to potvrdene 😉 Inak som pisala do toho e-shopu ohladom trojkolky a napisali, ze cakaju na platbu, to som mala odkial vediet, ze to mam uz uhradit, vsak mi nic neprislo 😨

Sarinke vsetko naj k 1.rocku 🙂 vela vela zdravicka, nech vam robi radost 🙂

lubi22
22. feb 2010

Miska tak sa ozvite, ked tu budete 😉 My sme prisli vcera podvecer. Letny semester uz zacal, ale ja nic neucim, tak do skoly chodim iba ked treba konzultacie a tak. Ella je sikovnucka, chce vsetko postihat do narodeniniek 😵

bershka
autor
22. feb 2010

jeziiis, iron, gratulujem. kraaasa, ako sa to tu rozbehlo

dzlucia
22. feb 2010

takže ahojky ako tak pozerám tak zopár vás tu čaká ďaľšie prírastky takže moc gratuľujem 🙂
Mi sa máme celkom dobre Luisíček nám rastie krásne máme 2 zúbky už aj bežkáme 🙂 takže radosti kopec 😀 drobček váži 10kg a meria 73cm takže taká pomenšia guľka 😀

samozrejme sa pridávame ku všetkým gratuláciam ročným drobčekov 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bershka
autor
22. feb 2010

teraz som muzovi hovorila, ze sa to tu rozrasta, len ze ja mam pocit, ze viac nez jedno nechcem.... tak mi povedal, ze :"ty si taky trt"

nufanek
22. feb 2010

Ahojte, Iron gratulujem. chcem sa opytat, ked meriate drobcom teplotu digitalnym teplomerom, tak v konecniku? Doma mame dotykovy teplomer, sme u rodicov a maju digitalny. V konecniku malej ukazuje 37,8 a pod pazuchou 38. Zatial je to asi v pohode, len sa chcem poradit. Pred pol rokom sme s vysokymi teplotami skoncili v nemocnici, tak som v strese. Teraz to budu asi zubky.

iron
22. feb 2010

nufanek, ja meriam len v konecniku, tam musis odratat 0,5 stupna a to je realna teplota

nufanek
22. feb 2010

Vdaka, este sa chcem opytat, ci jej mam dat nurofen az ak by mala teda realne tych 38,5

ajka82
22. feb 2010

aj my sahlasime k zdravym detickam 🙂
karinkauz zaspala tak si ohrievam rezne zo vcera co ostali... ja som tiez nic nevarila, iba karinke rychlo kelovy privarok s vajcom

ajka82
22. feb 2010

nufanek, ak ma teplotu nad 38, tak sa uz dava nurofen/paralen

iron
22. feb 2010

aj my sme zdravi ako rybky...klop klop..

egy som citala tvoje testiky...no urob si este neskor....mne ukazovala dva krat jednu carku a po tyzdni dve brutalne ruzove.... 😀

nufanek...ak bude mat teplotu nad tych 38 tak jej daj nurofen...ak jej neklesne tak daj panadal alebo paralen....tie mozes striedat kazde 4 hodiny. Pokial ale budes davat len nurofen tak kazdych 8 hodin ci ako pisu. Ide o to ze jedno obsahuje nejaku latku a druhe nie. Mne to tak kazala dokina striedat ked mala mala siestu chorobu...no ale to nepomahalo ani tak...to si musela vydrzat tri dni a potom bolo po teplote.

kajuska111
22. feb 2010

ahojte,
mgk, citala som IP, poslala som ti naspat 😉

ajka82
22. feb 2010

nsoci,podla tej tabulky mala byt karinka chalan 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre