Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

aaluska
5. mar 2010

Nsoci, tak potom super, že to s rátaním vyšlo.

Egy, ja periem v biowashball 🙂 nebodaj aj ty látkuješ (?)

aaluska
5. mar 2010

egy, detto

aaluska
5. mar 2010

Naša doki povedala, že sa niečoho musel hľaknúť, máme ísť na neho pomaly. Som zvedavá, čo bude robiť v bazéne, keď tam bude aj so mnou...aj vy chodíte plávať?

egyptanka
5. mar 2010

aaluska, nie zatial nie ... zbieram informacie a snad mozno raz ... teda v lete by som chcela aby bola v latke. Nooo ale zalezi aj od peniazkov, momentalne na celu vybavu nie su financie, takze budem kupovat postupne, pomalicky ...

potulka
5. mar 2010

chytam z vas depku, ze hadam ako jedina liecim synovu nadchu liekmi. 😅 nsoci, matejovi visel soplik az po bradu kazdych 5 minut, asi je to ine ako u vas. aj cely sa tvari dost zubozene, uslzene cervene ocka, odrety nostek...
ono je to takto: keby nesiel vikend, ostala by som este den-dva na cibuli a ak by sa nedostavilo zlepsenie, isli by sme k dr. takto som sa trocha bala, ci nejde o nieco viac nez len nadchu, hlavne ked mal matej rano 37,9 a predstava behania po pohotovosti ma nelákala, nuz sme isli k dr. dnes. a ked nas uz vysetrila, bolo mi blbe pindat jej do vyberu liekov. a ked nam uz dala recept, bolo mi blbe ist ho nevybrat. a ked uz som mala lieky doma, je mi blbe ich nedavat. a to je koniec rozpravky, mile deti. 😀 😀 😀

egyptanka
5. mar 2010

aaluska, chodili sme ... no vcera sme boli dlhsie v Auparku, tak asi preto, ze nie je zvyknuta na nakupne centra ... no uvidime zajtra.

potulka
5. mar 2010

egy, nielenze v slize perieme detske vecicky, ale aj vsetko ostatne. 😉 jedine na svetre a flisove veci davam mydlove orechy.

egyptanka
5. mar 2010

potulka, no ja by som robila to iste, takze klidek mlada pani jo? 😉

egyptanka
5. mar 2010

potulka, ty si ina ekoteroristka 😅

aaluska
5. mar 2010

dobrúúú

diocka
5. mar 2010

baby bratislavcanky poradte - chcem ist s muzom niekam sa dobre, ale fakt dobre a chutne najest - najlepsie nejake speciality 🙂))
zatial mam vo vybere ze Hacienda Mexicana na hlavnom namesti, Trafena hus alebo Malecon (v nedelu vsetky jedla za polovicu 🙂 🙂 🙂
a neviem sa rozhodnut... pripadne poradte daco🙂))
daaaakujem. dufam ze mi adminky nevymazu tento prispevok.

ozaj a ako sa mame:
uz nestojime vzdy a vsade - v postielke lezime (!!!), v jedalenskej stolicke sedime (predtym v nej stal v predklone a tak jedol), a vo vani sedime a ked je dobra nalada tak aj si aj trosku polezka 🙂))

a asi 3 dni uz je take ze megadavky jedla - cca 200 g (do minuleho tyzdna nezjedol viac ako 80 g), bez problemov cez den vypije aj 200 ml vody.

vecer zaspava sam bez uspavania a plakania, ked sa zadari tak aj cez den

proste sa zo dna na den zmenil... tak ako aj predtym ked prisli zmeny tak to bolo tak zo dna na den.

proste zatial super🙂)

a vsetci okolo neho sme chori ale on sa drzi od bacilov.

tak som sa s vami chcela podelit o tie vsetky radosti co mame 🙂

katja78
5. mar 2010

Diocka - teším sa, že sa Mareček umúdril 😉

Dobrú nocku 🙂

egyptanka
5. mar 2010

Diocka, no onoho casu ked som v Trafenej stravila nejeden piatok a sobotu vyborne varili, ale keby som si mala zvolit ist len s muzom tak by som isla do Maleconu.
Alebo talianska restika co je pri Aucafe.

egyptanka
5. mar 2010

inac my s muzom mame overene restiky, ale to je taka klasika v Petrzalke Engerau a v Jarovciach Jarovecky dvor ... tam sa tesim ked bude leto, lebo tam maju aj detske ihrisko 😀

potulka
5. mar 2010

diocka, vy ste vymenili dieta?? 😀
co sa tyka restauracii, prave po nejakej patram aj ja, lebo by sme mali ist von s kamoskou. spekulujem o la strada, ale to je vystrel naslepo. tebe by som odporucila paparazzi. ked uz fakt dobre, tak hadam nevadi, ze to nie je prave najlacnejsie. ale zasa su v BA aj drahsie restiky. neviem, ci si fanusik talianskej kuchyne. podla tvojho vyberu tusim ani nie... 🙂 hacienda mexicana je fajn, kedysi pradavno sme sa tam s muzom mali k dispozicii 1000 sk kupon a mali sme problem ho prejest a sa neprejest. dnes by to uz asi nebol problem. 😀

egyptanka
5. mar 2010

Inac aj u Natalky nastala zmena v podstate zo dna na den ... baby neviem, niekedy sa na nu pozriem ako sa hrajka a zacnem plakat.

iron
6. mar 2010

egy ty mas uz ake vykyvy hormonov... a kym ty zacnes latkovat, tak krpata uz bude aj na nocnik chodit...ale nie podporujem ta v tom....
No co sa tyka bratislavskych restik, tak ja mam pochodene len take kde som si mohla dovolit ist ako studentka, takze tie co tu hadzete boli vysoko nad moj financny limit.....
No kukala som ten Malecon....fuha skoro mi oci vypadli.

iron
6. mar 2010

A inak dobre ranko. Ninka prespala celu noc. Teraz pozera fidlibuma, pojdeme varit obedik pre nu aj pre nas. Potom s havuchom k veterinarovi zaockovat proti borelioze a vegetit cely vikendik.

kucina1
6. mar 2010

dobre ranko tak my sme mali tiez dobru noc, vecer sme dali tomaskovi nurofen mal troska teplotku z tych zubkov a aspon kludne si v noci pospal, zato majo vstal s hnackou a len lezi v posteli a chodi na zachod, tak z neho nic cez vikend tomasko mat nebude 😠 bo musi aj jeden den pracovat.

ja neviem co navarim na obed, chcela som sa dnes tulat a podvecer dat niekomu tomaska a sup do kina

nsoci
6. mar 2010

Bre ranko

Potulka, ale co si, to ja by som mala mat depku, ze som nesla k dokine... 😉
Diocka ja som na tom podobne jak Iron, drahe restiky som vzdy obisla velkym oblukom 😀 ale ak nemusi abyt super drahe tak Gatto Matto je fajn (robila som nad nimi...) alebo teraz som citala, ale nemam odskusane, ze Rambla ma akciu za 7 EUR all you can eat 😀

ajka82
6. mar 2010

diocka, v malecone som bola par krat este pred tehotenstvom, vtedy bola spokojnost, hacienda mexicana sa mi tiez kedysi pozdavala, ale raz tam zmenili jedalny listok a odvtedy som si tam nevedela vybrat, ale neviem ako je tam v tychto casoch... a este moze byt primi, pod michalskou branou, ale tam sa mi viac lubi, ked je teplo a da sa sediet vonku, vtedy to je super

taella
6. mar 2010

tak všetko pekne dočítané , však už som tu tri dni nebola 😅

zas sme mali doma vzrúšo 😖 Karolínka vo štvrtok večer 3x prúdom zvracala a potom ju už iba napínalo a iba slinky vypľúvala a tak ukrutne pri tom kvílila až mi uši trhalo 😢 samá fazuľka a zemiačky z nej išli , a veľké kusiská , takže to moje škvrňa stále nevie poriadne kusať , všetko iba hltá 😖 do rána už bolo potom dobre , zato ja som hnačkovala a zvracala , ale už aj mne je fajne , večer ma ešte poklepala zimnica a je dobre 😉

obidvom idú naraz zuby , lebo kušu jak o život a pri tom plačú , takže celý deň urevaný 😢 ja na nich sama , manžel ako vždy v práci ☹

zuby ( zatiaľ obidvaja majú 2 dole ) umývame , keď si na to spomeniem , ale to je len také šuchnutie kefky do úst a snaha o umytie , lebo stále kušú do kefky 😠

kucina1
6. mar 2010

tealla co tebe bolo tak teraz je mojmu manzelovi, co mu mam dat co ma jest?

taella
6. mar 2010

tak ja som za celý deň zjedla dva suché rožky s čiernym čajom a semtam som s deťmi pojedala piškóty .

matja
6. mar 2010

diocka, no Marek sa teda parádne zlepšil 🙂 Ale prajem ti to, mala si ťažké obdobie 🙂
Pri Patrikovi musím byť stále, keď zaspáva. Prvých 10 minút sa prehadzuje, vstáva, prípadne plače a hnevá sa, ale potom ďalších 10 až 20 minút je ticho a nechá sa hladkať po brušku, hlavičke, chrbátiku, až kým nezaspí. Takže tiež sa dá povedať, že je to lepšie, lebo keď ho prejde prvotný hnev, tak úplne ticho a nehybne ležká a pozerá sa uprene na mňa alebo na plyšáčika, s ktorým spinkáva. Ja ho jednou rukou hladkám a druhou držím knižku a čítam si. Takže pre mňa je to relax. Neprekáža mi to, viem si pritom aj oddýchnuť, len občas sa pýtam, dokedy ho mám takto uspávať? Kedy je vhodný čas na to, aby som ho učila zaspávať samého? Zatiaľ to nechám tak, má len jeden rok, budem ho uspávať takto aj naďalej, možno sa umúdri sám od seba ako Mareček.

egy, tiež mi napadlo, že sa chystáš látkovať počas obdobia, keď sa bude Natálka pomaly odplienkovávať 🙂

Prajem vám pekný víkend.

egyptanka
6. mar 2010

Dobre rano, ja som teraz vstala. Muž mi spravil raňajky, nechal ma spat a hraje sa s malou. Juuuj dobre mi je. Ináč s tými reštauráciami, ja som v ani jednej okrem Husi nebola. A do Husi sme chodili zväčša len pit 🙂 My s mužom preferujeme klasiku. Napríklad taký Rančik, Engerau a podobne.

egyptanka
6. mar 2010

Matja no je som myslela, ze ked bude nat látku tak to bude jednoduchšie ju ucit na nočník. Ci mam zle zmýšľanie?

diocka
6. mar 2010

dakujem za tipy na restiky. uz studujem jedalne listky. ja si totizto musim dopredu vybrat lebo som v tomto priserne nerozhodny clovek a som schopna aj hodinu studovat jedalny listok, casnik aj 3x pride ze ci sme si vybrali a ja potom v strese trepnem kadejake jedlo a potom len gulam ocami ze co to mam... takze si potrebujem doma v klude vybrat. a tak je asi 70% sanca ze si v podniku nevyberiem nieco ine 🙂 🙂 🙂

nemusi to byt nic drahe, len som chcela daco nove skusit, a podla moznosti nie talianske🙂

dnes davame krpateho 1x varovat svokrovcom a ideme akoze s muzom sa najest - odhadujem tam 2-3 hodky. som zvedava ako to zvladne. okrem toho ze sa tak polespil v jedeni a spani sa z neho stal total mamin pricucok - najde ma v celom byte a len sa mi splha po nohach a narieka ked nie je na rukach. nikdy taky nebol tak nevie co sa mu v hlavke odohrava.
a tesim sa na sukromne skupiny no novom konikovi.

diocka
6. mar 2010

a este totok som chcela - dnes sme 1x od narodenia spali iba s 1 prerusenim na jedenie🙂))) co je pre mna akoby prespata noc lebo ja v noci chodim na weco takze vstavam raz tak ci tak. takze sme sa dockali🙂

egyptanka
6. mar 2010

Klaudi super s tým spánkom. Tesim sa s vami. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre