Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

potulka
8. mar 2010

den, ani ja som este nedostala zvysenie, ale ani som to necakala, lebo papier mi prisiel zaciatkom februara, potom bola nejaka doba, kedy sa dalo odvolat a az potom nadobudlo rozhodnutie platnost, cize do 15.2. to nijako nemohli stihnut. uz sa tesim na jednorazovy doplatok, potrebujem jarne topanky. 🙂

kajuska111
8. mar 2010

den, fotecky budu, stiahneme z fotaka a urcite ich tu zavesim...ale nie je ich vela a hlavne take sidla som mala problem zachytit na fotke, sak kym som zaostrila, tak uz boli niekde uplne inde 😀

a Tanicka je sikulka...Lucka sa zatial stavia pri vsetkom, spravi par krockov a sadne si...a sme sa bavili aj s Ajkou, ze im pomohlo na motoriku plavenie, my chodime plavat od septembra, ale myslim, ze tiez je to indi vindi, kamoska co nechodi s dietatom vobec nikam, tak mala jej cupka sama od polky 11. mesiaca...no hold moja dcera je lenivec po mame ;)

alisia
8. mar 2010

Čaute babulky, tak mi strááááášne chýbate!!! 😢 ešte tento mesiac marec musím vydržať, dúfam, že stihenem porobiť daňové priznania a v apríli som tu ako na koni 😉
Damiankovi som začala už čajík robiť z vody rovno z vodovodu. Robíte to už niekto tak? Zatiaľ mu nič nebolo.
Akú zn. jagortutíkov dávate drobcom? U nás activia biela a biela sladká nehrozí, mal zatiaľ jahodovú, tá mu chutila, ale začala som dávať pribináčikov, zatiaľ len vanilkových. Len neviem ako vyriešiť to, že Damianko mi už večer absolútne odmieta piť mlieko, vypije tak 30-50 ml a záverečná. Na olovrant má zväčša banán a jablko, alebo nejaké iné ovocie, niekedy dostane puding doma urobený. Ešte som rozmýšlala že či to mlieko nechce preto, lebo mu ešte stlále dávame HA-čkové a to je dosť horké. A predsa, už papá aj normálne gulaté piškotiky, takže nové sladšie chute a tým pádom asi preto odmieta večerné mlieko. Čo myslíte?

alisia
8. mar 2010

Bože baby, teraz ma napadlo to stretko naše, ešte to vlastne platí v máji či kedy to malo byť? Kam treba zaplatiť?
Dík 🙂

kajuska111
8. mar 2010

alisia, aj ja varim cajik z vody z vodovodu...sice pouzivam Britu - filter...

a jogurty, ja davam zatial activiu bielu a zvolensky smotanovy biely...iny sme este neskusali

Katja, teraz ma tak napadlo, aj ty si myslim spominala, ze pouzivas Britu, kde kupujes filtre? My ju mame len kratko, takze neviem kde to maju....vdaka za odpoved ;)

potulka
8. mar 2010

alisia, vodu z vodovodu pouzivame odjakziva, dojcensku nikdy. joguty - biely zvolensky alebo sabi. s mliekom ti neporadim, ja este kojim. stretko - ano, plati, bolo treba zaplatit zalohu do konca februara, ale hadam este mozes. neprislo ti v IP od nsoci cislo uctu?

denkolc
8. mar 2010

A k nášmu dnešnému sviatku MDŽ si prajeme, aby nás chlapi milovali.... 🙂 🙂 🙂

potulka
8. mar 2010

den, mna prekvapil moj ocino, prisiel sem s hojdackou pre mateja a s kvietkami pre mna. doteraz mi na MDZ nedaval nic. asi som uz v jeho ociach Ž. 😀

dedde
8. mar 2010

ozaj dnes je MDŽ

baskaj
8. mar 2010

čaute!

všetkým oslávencom, čo oslavovali cez víkend želáme všetko najlepšie!!! 😵 katja - krásne fotky, krásna torta, a maruška má aj krásnu vetrovečku. kočky!

ja som si včera vylomila zub na broku v bažantovi 😝 ozaj, aj dami mal bažantie mäsko - dúfam, že to mohol, aj keď je to také polodivoké... strýko upoloval...

mäsko krájam nožíkom na malé cca 3mm kúsky. malý mńá zuby, ale pekne si to požuje. odkedy jedáva chlebík, tak nemá s väčšími kúskami v jedle žiaden problém.

- čo poradíte na odstránenie živice z riflí?
- máte niekto skúsenosť, či sa tieto nové sklené pohaáriky od výživ dajú používať na sterlizovanie domácich výživ? bo som počula, že nie, že dobre nechytajú...

labutka
8. mar 2010

ahojte, ja len na skok.
adam vie ukazat okrem ineho bubliny. od vcera. 🙂
ale zato sme dnes hore uz od siedmej a spal asi len 5 minut. nechapem odkial bere energiu, ja by som uz zaspala keby sa dalo.

baskaj
8. mar 2010

labutka - a ako ste na tom so spánkom??? - teda zaspávaním?

labutka
8. mar 2010

baska, zaspavanie..... hm.....
vecer ukojim az do zaspatia, potom prenesiem do jeho postele.
vnoci vecsinou prvykrat sa zobudi okolo jednej, to sa snazim ho uspat (na fitlopte), teraz uz posledne dve noci som ho ulozila do jeho postielky (dovtedy zaspal uz len u nas v manzelskej.) potom sa zobudi okolo 4, nakojim a uz spime vsetci traja spolu.
myslim ze uz si zacina zvykat na svoju postielku vo svojej izbe.
idem ho skusit znova ulozit......

dzlucia
8. mar 2010

ahojte všetkým ďakujeme za blahoželanie 🙂
máme pár narodeninových nových fotečiek v albumčeku 🙂 môžte nakuknúť 😀

a samozrejme pridávame sa ku gratuláci ďalším drobčekom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nsoci
8. mar 2010

Alisia 14. februara som posielala mail, snad Ti dosiel.

nsoci
8. mar 2010

Baby mate niekto doma moka kavovar?
Cosik taketo?
http://www.kavicka.sk/obchod/moka-kavovary/bial...

Vraj ked tam pisu na dve salky su to dve ale talianske mini salky... je to tak?

nsoci
8. mar 2010

No Dzlucia aky fesak v tom oblecku bielom a ta torta! 😉

potulka
8. mar 2010

nsoci, mame presne takyto! a potom este dvakrat taky velky a muz si robi do toho velkeho sam pre seba. 😅 hej, z maleho vyjdu dve piccolo kavicky. ale je chutna.

nsoci
8. mar 2010

Takze ak mama pije normalnu velkost a robi si kavu vacsinou sama ked jej kupim tento, tak bude ok? Ci moc tuha?

alisia
8. mar 2010

Nsoci, dík, idem pozrieť, alebo si tam zavolám či sa to tam dá ešte objednať. Nepozerala som do IP, fakt som tu dlho nebola.

nsoci
8. mar 2010

Zavolaj, aj mna by zaujimalo ako na tom sme.

potulka
8. mar 2010

nsoci, myslim, ze to bude OK. ak by jej to bolo prisilne, tak do tej strednej casti si moze dat menej kavy a nebude taka tuha. alebo si urobi plnu davku a este v salke zriedi horucou vodou - to sa naucila moja mama priamo v taliansku v kaviarni. 😉

alisia
8. mar 2010

Tak som volala s pánom šuštiakom, že už by to chcel uzatvoriť, ale že ešte to môžem tento týždeň uhradiť a do poznámky alebo variabilného symbolu mám dať termín stretnutia.
A ten je aký? 30.4.-2.5.??

dzlucia
8. mar 2010

nsoci ďakujem celý deň som sa sňou trápila ale spapkala sa hneď 🙂

potulka
8. mar 2010

dievcata, moj syn vynural ocinovi kondomy. 😀 😀 😀

nsoci
8. mar 2010

Potulka 😀 a dak...

Alisia super, VS je 30042010

kajuska111
8. mar 2010

potulka, sikovny chlapcek...co sa za mladi nauci... 😉

kajuska111
8. mar 2010

a zabudla som...vsetko najnajnaj vsetkym rocnym detickam 😀

kucina1
8. mar 2010

potulka moj tomasko vsetky kondomy rozhadzuje kazdy den po celom byte, velmi rad to zuzle 🙂 a radsej ich potom vyhodime lebo to moze potom aj rozkusat a potom by doma nastala nehoda a tretie dieta by bolo na ceste. to by sme sa uz doma zblaznili

tomasko teraz zaspal a druhy krat mal hnacku, on mi denne kaka bezne 2-3x ale teraz 3 dni ma presne tolko isto kakanic v podobe hnacky. neviete ci to moze vadit?

ja som si dala 3 logy vajecneho likeru mnaaam, snad to lucke nevadilo

denkolc
8. mar 2010

Kuci a nie sú tie kondómy potiahnuté dákou látkou? Čo možno neni ani tak vhodné pre deti? 😕 Z toho by som sa dogrcala i ja a aj by ma akákoľvek chuť na jedlo prešla.... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre