Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

ajka82
10. mar 2010

cafte, dnes sme boli cely den s tatinkom v praci, lebo sused dnes vrtal a mala rano len revala 😒 tatinko nas vzal so sebou pozret jak nahravaju pesnicku s detskym zborom 😵

karinka vazi 9400g, a vazia ju na novorodeneckej posediacky

asi nestihnem docitat co ste pisali potom
vitam novu clenku marcoviek 😉 ... my sle kupili PP Si, ani nie moc kvoli tomu, ze sme chceli golfac, skor kvoli cestovaniu, lebo je skladny do auta, kedze GT3 nam zaberala cely kufor 😅

egyptanka
10. mar 2010

😅
nsoci • 1d, 11tt • 10. mar 2009 o 19:24
Jeeej Miska, ta Tvoja krasavica ma krasne velike tmave ocka...
Inak holky co mate babatka pod tri kila, klobuk dole, mne sa zda Matko drobucky hoci mal vzdy cez styri kila, mensie babo by som sa snad bala aj vziat do ruky...

egyptanka • 1d, snž • 10. mar 2009 o 19:27
nsoci ani mi nevrav ved ja mam stres ci budem vediet malu chytit do ruky, a nemam kde trenovat.

egyptanka
10. mar 2010

Pavli, nasla som opis tvojho porodu 🙂 8:21
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

asandys
10. mar 2010

Potulkinmu Matejkovi zelam vsetko krasne k prvemu rocku. Ako tak citam refresh zoznamky, tak Matejko velmi pekne povyrastol a nabral na mierach, takym tempom o chvilku bude codit na rande🙂))

Ja strasne vela veci nezjem resp. mi vobec envonaju a ani nechutia a to mlieko, akekolvek syry, bryndza, spenat, brokolicca, cuketa, ziadne maslove natierky a kopeccccccccccc dalsich veci, este huby ma napadaju....
A ked mam daco take varit Adamovi, mne je ho strasne luto, ze to musi papat. Ja to nesom schopna ani okostovat. Dnes napr prvykrat som mu dala spenat kupeny, a zjedol uplne celu flasticku, bez napinania, vracania ci hanckovania. Ani raz hlavku neodvratil🙂))) Vcera sa statocne popasoval s cuketovou kasou s ovsenymi vlockami. A mliecko taha ako drak. Le raz ked povyrastie a uvidi, ze on ma iny obed ako ja, tak som zvedava co bude. Ja som v zivote v ochode nekupila brokolicu, kel a ine zeleniny, pokial sa adam nenarodil.

Ja este zubky necistim,len rano mu dam jeho mokru kefku do rucky, nech si robi co chce🙂)) zatial. No a odkedy sa naucil vypinat telku nielen cez ovladac, ale aj rucne, tak nemam sancu nic pokukat.

ajka82
10. mar 2010

mgk,som rada ze matejko peknen bojuje 😵
atemi, my pojdeme do talianska (caorle) na 2 tyzdne...s rukavicami neporadim, moja ich dava dole, len ked jej je v nich teplo, ked ma chlad na ruky tak si ich necha
kajuska, bratranec ti robi v limbe? ci to si len tak hodila link, lebo tam ta chata je?

potulka...karinka si v postielke sama nelahne ani nahodou, musim ju polozit...zato ked je unavena, tak si sama lahne na zem, na brucho a kukne smutnymi ocami, ze by uz aj spala 😎

baskaj
10. mar 2010

potulka, diocka - nachápem ako to, že si vaši krpci nevedia zo stoja ľahnúť? damián sa pustí zo stoja na zadok a zo sedu buď prevalí do boku alebo dopredu a tak sa dostane do ľahu 😕 akože oni si nevedia zo stoja sadnúť či čo? my máme povely "hač!" = sadni si! a na ľahnutie = "lažkaj!" a "polož hlavičku!". celkom aj poslúchne, ale musím to povedať prísno, nikedy so zdvihnutým prstom. - hoci po 3och sekundách "položenia hlavičky" si zase sadne 😝 😅

no ale ako som už písala, teraz zaspáva dobre. trápi ma ale to, že spí na svoje pomery málo. cez deň dáva iba 1,5 hod jedenkrát a v noci spí cca 11 hod, dokopy to je teda 12,5 hod... 😒

no a ja som už tak veľmi unavená, že zase po cca dvoch mesiacoch prišiel večer "V", kedy idem spať okolo desiatej. to ja ináč e-ee... tak brú

a PS: katja - ak by ten zajtrajšok vyšiel, tak mi asi radšej cinkni alebo SMS, lebo neviem, či hneď ráno zapnem PC... ja zajtra móžem...

ajka82
10. mar 2010

deni, zatial nedavaj mlieko pit, radsej ho sprav ako kasu(nemliecnu, do mlieka zarobit), alebopuding, alebo len do jedla skus priliat, ako ked robis privarok sosmotanou, len malej das miesto smotany mlieko zatial... az po nejakom case je dobre dat k. mlieko pit 😉

diocka
10. mar 2010

baska - presne to iste s dlzkou spanku sme mali aj my - ked sme presli na jeden spanok - problemy so zaspavanim prestali ale cez obed spal velmi kratko, max 1,5 hodiny. ale skor iba hodinku aj kusok. to trvalo asi vyse tyzdna a teraz tento tyzden spi "cez obed" cca 2,5 hodiny. tak podla mna daj tomu cas a sa to upravi na dlhsi spanok.

tie tvoje povely su perfektne - zacnem s malym zajtra nacvicovat. ale nejako mam pocit ze on je nejako uceniuodolny - vie aky velky narastie, dat papa a ked ma dobru naladu tak niekedy, ale malokedy da tapitapi. inak ho nejako neviem nic naucit. ani kde je ocko, usko.

no vsak ako ho poznam, dlho sa bude tvarit ze on sa nikdy nic nenauci a potom zase vsetko naraz.

ajka82
10. mar 2010

baskaj, tebe sa zda ze damian malo spi? 😲 co mam potom povedat ja? noc 8 hod,ked da viac tak som rada, ale aj to max 10 a aj to raz za mesiac-dva a cez den hodku-hodku a pol

egyptanka
10. mar 2010

och joj prave citam nasu staru temu ... citam svoje strastiplne zaciatky ... 🙂

ajka82
10. mar 2010

baby, neviete co zas buchlo asi pred pol hodkou?... sa nam okna zatriasli po tej rane 😕

egyptanka
10. mar 2010

ajka, no neviem ...

egyptanka
10. mar 2010

ajka, ale pocula som to ja a kamos na FB co byva na Dolnych honoch to pocul ...

diocka
10. mar 2010

ajka, bola to pecka aj u nas... sa nam okna zatrasli a susiak tiez... podla muza to bolo zase nejake vyrovnanie pretlaku v nejakom zavode.

aarwen
10. mar 2010

nsoci, tak to sme boli mozno susedky 🙂
dik za tipy ohladom cistenia zubov, u nas to je tak ze najprv ja mu trosku pocistim a potom sa s tym hra sam, no a pasta je potom vsade no ale hlavne ze je zabava 😀
Ajka, ja som bola v Caorle pred troma rokmi, v ramci babskej dovolenky v Bibione sme si spravili jeden den kulturny vylet, a bolo tam pekne, take typicke talianske ulicky, supis atmosfera, taliani, kraasa 🙂

ajka82
10. mar 2010

zeby zas slovnaft pustal? 😕 minuly rok bolo tiez take cosi

ajka82
10. mar 2010

aarwen, ja som tam bola asi pred 15-16 rokmi 😅

aarwen
10. mar 2010

a rukavice sa aj u nas stale davaju dole,ak prave nema cumlik. Musim to zabezpecit nejakou gumickou ale az buducu zimu, teraz to este nejako prezijeme.

ajka82
10. mar 2010

myslim, ze tie ugmickyna rukavice vam asi nepomozu, ale sudim podla mojej...proste ked ich nechce mozu tam byt vselijak prichytene a aj tak sa jej ich podari dat dolu 😝

ajka82
10. mar 2010

deni, aluska(?), vy ste satusim pytali na plavanie, mame prihlasku od aprila, teraz v marci mozno este nahrady vycerpame, mame este tri hodky

labutka
10. mar 2010

bry vecer.
bru noc.
ideme spat.
konecne mam novy slnecnik k nasej teutonke. objednavali sme zaciatkom augusta.
adam robi odvcera tak 4-5 krokov. 🙂
a teraz uz fakt dobruuuuu

labutka
10. mar 2010

pardon skoro som zabudla
potulkac secko naj. labut posiela pusu. 🙂
aj vseci co oslavuju, ked som tu ja neni, vsetko naj. 🙂

egyptanka
10. mar 2010

Idem aj ja spat ... dobru noc ...

potulka
10. mar 2010

labutka, asandys, dakujeme. ano, plural - lebo nielen syn, aj mamicka ma dnes vyrocie - prvy rok materstva. trufam si povedat, ze vcelku uspesny. 😉

labutka, slnecnik sa teraz naramne hodi. 😀 v lete zrejme dostanete konecne ten fusak. 😀 😀

baskaj - sadnut si matej zo stoja vie. ale zo sedu sa da len na 4 alebo naspat do stoja. u nas uspavanie vyzera tak, ze ho polozime do postielky alebo vedla seba. ked to nechame na nom, stoji v postielke aj dve hodiny. ale to sme skusili len raz; uplne nam to stacilo. 🙄 😅

ajka82
10. mar 2010

baby BA co robite zajtra? ak nam nahodou bude zas suded este vrtat, mozme sa niekde vterknut? 😅

ajka82
10. mar 2010

pre dnesok a dnesnu noc prajem dobru noc

potulka
10. mar 2010

ajka, k nam radsej nie, este soplime.
lucim sa s vami aj ja.

nsoci
11. mar 2010

Bre ranko

my uz hodku hore noc sice prespata bez papania, ale tren budicek o pol siestej 😅 o pol druhej sa precikal, ale v spanku som ho prezliekla uz naucenymi hmatmi, takze sa ni nezobudil...

aarwen nechala som tam snehulienku, v krasnanoch, ak by si mala chut vencit krpcov urcite sa potesi.. je januarovka, ale chodi na nase stretka

ajka aj my este soplime... ale uz as to lepsi klop klop

to ma ani nenapadlo, ze s i krpci nevedia lahnut zo sedu.... matko sa sice skor vrhne nez lahne, ale kazdopadne zvlada bez problemov...

inak sa mi zda, ze matko robi vsetko pre to, aby spal medzi nami... stratil baterky do vysielacky a ked mse ho dali do pristavenej postielky, tak sa tak prestal, ze v noci musel k nam.. loptos jeden

aaaa.... uz aj my masirujeme... tak max. 5 krokov dame 😉

nsoci
11. mar 2010

Tak a už fakt idem písať s diakritikou.
Aby z mašírovania nebolo masírovanie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre