Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
19. sep 2009

baby, len v strucnosti lebo dnesny vecer budem sa venovat manzelovi, mame 10 vyrocie nasho zoznamenia.

... vsetkym sa Vam ospravedlnujem, ze som tu rozduchala taketo vasne. Keby som vedela ake nasledky to bude mat tak sa radsej nezdoverim, ale budem sa nadalej trapit.

Prepacte mi. ☹

nsoci
19. sep 2009

Hej hou.... som vyburciakovana...aj ked sa priznam, ze to vinko a burciak mi kedysi viac chutili.... lizla som z kazdeho pohar a bolo po vinobrani.

Egy co si trdlo? Nech si tu kazdy ducha vasne.... 😀 baby nerobnme si iluzie jak sa super pozname, kazda z nas pise urcitym stylom... bershka riadne pikantne, denka vtipne, egy uprimne, lubka diplomaticky a pasoa od srdca.
Jasne cosi to odraza, ale nie vsetko...

Ja cely zivot len pocuvam, ze som sa narodila pod stastnou hviezdou, ze mi padol do lona super manzel, idealne dieta a vobec vsetko.... ja som proste pozitivny typ, neviem vidiet veci negativne.... ked sa s chlapom obcas posekame nejak rychlo mi to vysumi z hlavy a aj s Matkom su starosti, jasne, ale mne to pekne vzdy vsetko prekryje. Som sa tak naucila v case, ked som nemohla ani vyjst an ulicu od paniky (fakt!) a ludia, ktorym na mne zalezi ma vodili za ruku so zatvorenymi ocami. Vyskocila som za jazdy z auta, prebehla cez dialnicu, zliezla dole skalu bez istenia, a ine kraviny od samej paniky... proste to vo mne ostalo, taka ta strasna vdacnost, ze je dnes den a ja nemam v sebe ten vecny strach, ze som spala bez paniky, ze je proste obycajny den. Vycsina ludi okolo mna o tom, co som si prezila nevie.... aj ked nemam problem o tom rozpravat, aj ked zdaleka nie vsetko.

Takze ak napisem, ze je vsetko genialne, je to proste preto, ze pre mna je naozaj genialne, ked mozem celkom jednoducho zit. Neviem ci som to jasne napisala... proste nechcem, aby ste chytili poocit, ze Nsoci am nejake uzasne dieta laebo - nebodaj - je genialna matka! 😀

Ufff dost bolo vylievania duse....

nsoci
19. sep 2009

Blavacky nechcete sa pridat k objednavke?
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

iron
19. sep 2009

kuknite hento...mne to vsetko uhadlo

http://en.akinator.com

kucina1
19. sep 2009

nsoci ja by som sa aj pridala

baby a co poviete na toto: http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=63490&a... mne sa krpec strasne poti a uz som prala kocik pred dvoma tyzdnami a mozem to prat znova.

kucina1
19. sep 2009

nsoci ale nerozumiem tej velkosti pancuch 🙂 akoze pre 1-2 rocne je vlastne jedna velkost medzi 74-86? alebo maju aj velkost 80? bo ja neviem aku velkost, chcela by som asi troje

kucina1
19. sep 2009

baby nemozem najst na mimibazere tu tetu co sije tie nahradne potahy na kociky, nemate to niekto nahodou?

denkolc
19. sep 2009

Ja tiež neviem tie veľkosti pančúch, ale kúpia som minule číslo 74 (som myslela, že to je podľa cm dieťatka - blbaňa) a ono to je cm tých pančúch...takže by boli tie pančuchy Táničke až nad hlavu...hehehe....ale však dorastie...

Pasoa, ďakujem Ti.... 😵

Nsoci, neviem si fakt predstaviť, že si mala také ťažkosti...uuuuha......

Bershka, som sa nasmiala na tom Tvojom žartovnom štýle.....

Egy, prosím Ťa, už nech Ťa netrápia všetky tie veci..nech Ťa ten Tvoj manžel vylíže z tých trablov... 😉

Inak sme dnes tiež absolvovali vinobranie v PK, ale tam bolo národa...netrúfla som si nikoho hľadať, bo to nemožné.....

lubi22
19. sep 2009

Nsoci - no zase si vsetko vystihla super 😉 Ale fakt - diplomaticky - kazdy ma ine vyjadrovanie a to co sa da na papier niekedy vyznie inak, ako bolo myslene 😉 Ja si preto snazim davat pozor, aby som sa nikoho nedotkla. No a konflikty tak ci tak nemam rada.

Ja na zimu objednavam Filipkovi oblecenie velkost 80 - 9-12 mes, ale to preto ze HM a Next, oni maju veci tak o cislo vacsie.

No a pancusky chcem tiez, ale take co maju protismykovu upravu na nozkach, tie sa mi najviac osvedcili. Troje su tak akurat. Minuly rok som objednavala tiez cez MMB, lebo raz som kupovala Samkovi pancusky v Bepone a stali 300, co je fakt moc, na nete sa najdu aj krajsie aj za lepsiu cenu.

mgk111
19. sep 2009

ahojte - no vidim ze ste sa rozvasnili 🙂 inak k tej teme o tych "ublizovaniach" kriku a podobne - vsetky sme naj matky pre svoje deti, ktore by nikto z nas za nic na svete nevymenil - a ked to tu niektora spomenie tak len preto, lebo potrebuje vyventilovat, takze je uplne zbytocne sa niecim takym zaoberat 🙂

dnes sme mali zaujimavy den - rano kubko odmietol mlieko, na desiatu zjedol bananovo-broskynove pyre, na obed odmietol zeleninu (mliecko nastastie vypil) a potom pil uz aj malo mlieka ale zase ozuzlaval jablko a vecer dostal kasu... tu zjedol a potom som ho "dokojila"... tak som zvedava co priniesie zajtrajsok... odmietol aj "rozmrazovanu" zeleninu... takze mam asi smolu a musim robit vsetko len a len cerstve... neviem si to predstavit pri starostlivosti o drobca aj tatina, ktory sa nemoze ani pohnut a ani dlho nebude moct nic robit, ale... nejako bolo nejako bude... a dokonca kubko dnes brutal malo spal, bol jarmok tak sa nemal zaujem nechat uhojdat ani v kociku... co uz, snad to bude zajtra ine...

akasi som dnes total vystavena, tak nebudem vypisovat a asi radsej idem buvat, stiham vas docitavat ale nie reagovat, lebo sa snazim aj nieco porobit a pomoct u svokrovcov... bru noc a pozitivnu energiu, nech sa zajtra zobudite dobre naladene... papa

potulka
19. sep 2009

iron, ten vseved, co si poslala link je vyborny! ale raz som ho dostala. 😉
denka - pancuchy 😀 😀 😀 no ale dobre vediet, tiez by som uvazovala ako ty. inak, ja sa tak netesim na zimu... ked si predstavim tie revy pri obliekani... 🤐

matja
19. sep 2009

kucina, my máme podložku do kočíka, na MMB ich šijú tieto dve tetuše. Ja mám od jednej podložku a od druhej nánožník 🙂
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=1168
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=72252

baby, chcem kúpiť penové puzzle. Našla som toto, ale zdá sa mi nejaké lacné. Neviete, či to náhodou nemá nejaký háčik? http://www.mimino.sk/?menu=detail&id_inzeratu=2...
Neviem totiž, čo si mám všímať. Ani si teda nemám čo všímať, keď sa tam okrem rozmerov nič takého nepíše. A rozmery chcem tie väčšie - nad 30 cm, takže tieto by vyhovovali.

denkolc
19. sep 2009

A baby - ešte toto som chcela....fakt som si zobrala k srdcu, čo ste mi napísali a urovnávam si to v hlave....jednoducho sa musím zmieriť s tým, že z toho môjho manžela nikdy nič nebude a ak chce byť sebec, nechám ho a nebudem sa snažiť zmeniť našu situáciu, ani jeho a tento podivný vzťah.....rozviesť sa zatiaľ nechcem...Ak tento rok doštudujem, pôjdem na pár mesiacov, možno na dlhšie, do USA a keď sa vrátim, tak už bude všetko iné a pak sa môžeme aj rozdeliť úplne....

Každú hodinu, každú minútu som myslela na môjho manžela, čo robí, prečo mi nenapíše, či na nás myslí a podobne....z mojej strany nezmyselná láska k mužovi, ktorý si to absolútne nezaslúži....nie je jednoduché odľúbiť sa, ale keďže ste ma takto podržali, mám pocit, že to nie je nemožné, otvárajú sa mi oči a myseľ a postupne budem dosť silná a rozumná na to, aby som obrátila kapitolu života a zmierila sa s tým, že hentade cesta nevedie....

Verím v Boha a verím v to, že každému sa všetko v živote vráti....a preto sa budem aj naďalej snažiť žiť o niečo lepšie, aby som aj Táničke ukázala, že len to má v živote zmysel....snažiť sa byť lepším.....že najväčšiu radosť môže spôsobiť urobiť niekomu radosť...že je vždy krajšie dať ako vziať - prosto aby nebola ako jej foter..... 😉

bershka
autor
19. sep 2009

potulka, netesim sa jak jej nalozim. ale ked som na nu nasrana jak plny serbel, tak jej to poviem. keby si ju videla ako "je", tak by si ju prizabila aj ty 😀
dva mesiace do nej tlacim veci a ona furt to nechce. ja jej nemozem davat len mleko

nsoci, ja by som chcela take pancusky, su stylove

bershka
autor
19. sep 2009

nsocik, ako sa mam pridat k vasej objednavku? ci mam si objednat sama?

bershka
autor
19. sep 2009

denka, bozie mlyny melu neboj, ale ja ti neviem, to ze ta prestal milovat by som mu nevycitala. skorej to,ze sa tak hovadsky k tebe a k malinkej zachoval

kucina1
19. sep 2009

matja dakujem 😎

denka ja som nahodou stretla egyptanku 🙂 a cely den som pokukovala po nsoci a tebe a vas nikde 🙂

dosli sme domov okolo stvrtej a o piatej mi drobec zaspal ako vcera xixi. zobudil sa o pol deviatej, dostal kupel, veceru s poriadnym revom (od unavy asi stale) a hned zase zaspal. bude mi spat do rana ako aj tuto noc

bershka
autor
19. sep 2009

de ste?

kucina1
19. sep 2009

ja idem uz spat, dobru noc. zajtra planujeme ist do zoo tak snad plan vyjde

kucina1
19. sep 2009

baby a ja som bola dnes na paradom kolotoci, (pri nakuponom dome Plus, taky vysoka obrovksa hojdacka) som myslela ze sa od strachu pototo ale prezila som. potom sa mi trocha tocil zaludok ale parada, riadne som sa vykricala, vyvrieskala a z tej vysky stale sledovala nas cerveny kocik, ktory mi strazil segrin frajer. segra potom hodila tycku do mojej tasky z kocika. ale nebojte, taska bola prazdna a nachystana na vyhodenie, lebo som si kupila novu.

denkolc
19. sep 2009

Bershka, však to mu nevyčítam, že ma prestal milovať (ak to tak dakedy bolo, bo on velice opatrný v citoch, odkedy mu bývalka ublížila - a tá istá bývalka ma pred ním aj varovala, čo už)...to sa stalo aj mne, že som prestala milovať....ale nebudem niekomu trepať kaleráby, že chcem rodinu, keď o tom nie som presvedčený, ne? Som sa mohla aj inak zariadiť.....ešte v 7-8. mesiaci som s ním behala vyberať nábytok do nového domu, objednávať kachličky do kúpeľne a pod.....vybrali sme SPOLU komplet zariadenie do celého bytu, aj manželskú posteľ (v podstate som všetko vybrala ja, čo sa mi páčilo, to objednal)....Tak jaký pak co pak? Na čo kúpil vaňu v tvare srdca pre dve osoby, ktorá sa mi v katalogu zapáčila? Keď o dva mesiace potom ma nechal na holičkách? Nikto to nechápe a ja najmenej........čo som ja dáky upír, či čo? 😀 😀 😀

iron
19. sep 2009

matja...ved su to len styri kusy to sa mi nezda zbytocne lacne...v pohode cena
Ja teraz rozmyslam nad nejakymi hrackami na suchy zips na kocik, nech si to tam natahuje a este chcem sadu 6-tich kociek aby sa hrala....ona bude velmi lubit stavat kococky...

Nieco take...
http://www.predeti.sk/?c=detail&id=2509
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_hracky-pre-najm...
len sest...kurna ale neviem kde som to nasla...idem este googlit

matja
19. sep 2009

iron, práveže je tam 8 kusov. Porovnávala som ostatné a stále mi vychádzajú akosi lacnejšie.
tú hračku na kočík má kucina a pochvaľuje si ich 🙂
My máme kocky z fisher price, ale iné, nie mäkké.

denkolc
19. sep 2009

Iron, tam píšu, že v balení je 8 ks....to by aj mohlo stačiť...

iron
19. sep 2009

jáj, som nekukala...tak potom je to divné, ale šak skús uvidíš...
Som už našla kocky, len teraz neviem aby hrkaly a piskali alebo nerobili nič len boli kocky....

iron
19. sep 2009

inak matja, si čítala čo mi povedala dokina na druhe babo? 🙂

bershka
autor
19. sep 2009

kuci, henten kolotoc bol aj na trnavskom jarmoku. tam keby som si sadla, tak mi povolia veskere zvierace co mam na tele... uf

denka. hmmm, ja ti neviem.ked ti chlapi su niektori taki divni. sak prave, ked nebol o tebe presvedceny, tak to mal povedat rovno.

bershka
autor
19. sep 2009

iron, vy idete uz na druhe?

kucina1
19. sep 2009

iron hej mame presne taku istu hracku a fakt pochvaluje si to moje dieta 🙂

matja
19. sep 2009

iron, ano, ano, citala 😉 prajem vela stasticka 😉 My este nejaky ten mesiac radsej pockame 😀 Ale ak by sa pritrafilo, nevadiiii 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre