Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

ajka82
23. okt 2009

ja len ze sa mame vyborne a cakam akurat navstevu...karinkinu prababku a pradedka 😎 len uz tu mali byt podla toho co hovorili...

k dovolenke narychlo...asi pojdeme do talianska a vezmeme so sebu minimalne mojho brata s jeho priatelkou ak im to vydrzi, aby sme aj my s matkom mohli niekam vyrazit vecer (a mozno mojich rodicov)...bez karinky dovca nehrozi 😉

denkolc
23. okt 2009

Vy ste chceli tému dovolenka už uzavrieť a my sme sa ešte ani nestihli vyjadriť.. 😔

Ja hroooozne túžim po dovolenke s malou Táničkou....viem, že môj manžel nemá na také veci čas, ale pre mňa by bolo ideálne, kebyže idem s nejakými ľuďmi, ktorí majú tiež tak veľké deti....a je mi absolútne jedno, KDE by to bolo! Postačil by mi aj pobyt napr. v kempingu, dnes už sú aj moderné kempy, kde sú také drevené domčeky, s kuchynkou, priedomím a malými izbičkami....niekde pri vode, jazere, priehrade, mori...to je fuk....
Aj by sme sa hrali s deťmi, aj by sme si ich navzájom strážili a dakto z páru by šiel na večeru, dakto by s decami robil program a taaaaaaaaaaak......

Už začínam uvažovať aj o renovácii manželovej chatky v Dúbravke, úplne by stačila na relax a malej by sa to určite páčilo....urobiť jej tam húpačku, pieskovisko, bazénik a privítali by sme aj iné dietky....aby bolo veselo.....toť moje túžby...romantické dovolenky vo dvojici som si už užila s expriateľmi dosť... 😉

denkolc
23. okt 2009

Inak, dovolenky sú ešte ďaleko....ale podobne je to aj pri Vianociach...si neviem predstaviť, že by som Štedrý večer trávila v komornej atmosfére, že ja a manžel....to by bolo teda šedééééé...až moc...

Ale teším sa, ako budem pre malú všeličo vymýšľať, baliť nejaké dobroty na stromček, vymýšľať príchod Ježiška, ako budeme pri rozbaľovaní hýkať a deťúrence budú každý rok šikovnejšie a bude to všetko pre nich....a bude to super a konečne to bude mať skutočný zmysel.... 🙂 (Sme to dnes akurát s Kucinou na prechádzke rozoberali)

Jaj a Nsoci, ten link o tom zaváraní zeleniny! Chválapánu, že si dala ten link....že sa to nesmie a že to môže byť otrava.....isto sa mnohí prekvapkali....(Ja som sa síce nechystala zavárať, mám všeetko v mrazáku, ale aspoň ma to ani nenapadne...fu).

michaelamia1902
23. okt 2009

Egy - hej Ella ma ten jantarovy nahrdelnik, ale teraz jej ho nedavam, lebo pred mesiacom bolana druhej operacii. Jazvu ma tesne pod krkom, tak jej to tam zavadzia. Ale uz coskoro jej ho chcem znova dat, ved on ma pomahat aj na taketo veci.

Kucina - gratulujem k // 🙂

Lubi - ta cesta napriec amerikou v karavane tak o tom sniva aj Igor, takze mozno ma prehovori a raz pojdeme.

Mona- ja byvam v BB a tu este nie je sneh to sme ho len boli ukazat malej je to do nas tak 20 min auto na blizskom kopci - tam sa uz aj par ludi lyzovalo - si to vyslapali a bolo 😉 😉

michaelamia1902
23. okt 2009

Este som vam chcela napisat, mozno ste to tu uz rozoberali, ale detske piskoty co obsahuju len zltok, maju aj v tescu - je to znacka SESITA,, je tam nakreslene take vajko len so zltkom okrem tych slatinských, a kukuricne chrumky nesolene nasla moja mama v Bille.

michaelamia1902
23. okt 2009

Sorry to malo byt SEDITA

munu
23. okt 2009

Lubi, ja som zdrhla poobede, lebo Matko vstal a papal krupicku a sli sme hned na prechadzku kym sa dalo.. takze prepac.. no a k tym jaslickam.. nedame tam Matka..je este moc maly na to.. budeme pracovat na rozdielne smeny s manzelom, takze bude stale jeden z nas s nim doma 😉 budeme sa sice vidiet pomenej, ale vikendy budeme spolu a tiez manzel ma pracu, kde pracuje tyzden rano, tyzden poobede, tyzden nocnu a tyzden ma volno.. takze ak ja pojdem do tej istej firmy, tak mame vyhrane 🙂 tak mi drz palce,nech ma zoberu, pretoze to zalezi od toho, ci budu mat nejake volne miesta 😉

nsoci
23. okt 2009

Bry vecer vospolok

tak som vsetko osupala, uvarila, rozmixovala, zamrazila... a som dead. Aj vy furt lietate jak handra po byte a okolo krpca a vecer je vsade bordel? Ci len ja?

Lubi no z HMka nemam teraz nic tak neviem posudit. Tu 86tku mu kupujem tak vseobecne.... ked nieco kupujem. Bodynka 92 kvoli plienke, inak 86 su v poho. Podla mna uz mame 11 kilo, ale ani sa neodvazujem ho vazit 😀

Dnes dosla kocka tak Matko sa jej venuje, nedajboze spat, hodku sme ho uspavali s mamou, mama skoro zaspala a on je cerstvy ako rybicka...

Dnesna novinka: Dadadadada

U nas sa najnovsie papa velka Avent flaska... nechapem...aka zmena oproti kedysi...radost krmit ked dieta otvara usta...

Matja fuuuha, co si an ne davas? Skore uzdravenie

Idem ulozit maleho... potom docitam, nieze ujdete...

kucina1
23. okt 2009

ahojte tak sme doma
maly prave zalomil v posteli po vypiti trosky mliecka
deniska dakujem za uzasne chvile stravene s tebou a vybornou tanickou, tomasko vobec od poobedia nespal, az teraz spal. boli nase deti dnes uplne uzasne

no a k dnesnej prvej navsteve gyndy:

hned zobrali krv, prisla doktorka, sa zhrozila ze som tehotna, ze to vobec nie je dobre, a asi 2-3x sa pytala, ci to dieta chcem. potom si vyratala ze termin by bol 25.6 tak ze je to rok aj stvrt po cisarskom, tak by to mozno aj slo.
no a vobec ma nekukla na koze, pozrela sa len cez brusnu ultrazvuk a nic tam este nevidela, akurat iba malicku cystu. potom skonstatovala ze je to len prvy den 6 tyzdna tak tam nic ani vidno nemohlo byt, a objednala ma na vaginalny utrazvuk na pondelok 14.30. takze ani neviem ci som tehotna, ani neviem co sa deje. tak asi tak 😖 .

a kvoli malickej cyste by mi kramy mohli 14 dni meskat? ked som ich mala vzdy na den presne (bez antikoncepcie, hned aj po sestonedeli) a preco mi potom kramy vymeskali ked tehotna nie som? moze to byt potom mimomaternicove? no sama neviem nic, ale v podnelok budeme snad mudrejsi

nsoci
23. okt 2009

No uz som tu.

denkolc
23. okt 2009

Miška, tešíme sa, že sme mohli ísť na prechádzku s vami... 😉 Bo tunáka ani naše petržálčanky s nami nikdy nechcú ísť, okrem Diocky....ale to nič, však nemusíme byť každému sympatické....hehehe... 😀 😀 😀

Ani Omrvinka už nespala, len sa hrala, pak kúpkala, cuckala a zalomila sama od seba o pol siedmej..a hotovka....porádne bola unavená, parádička..... 😎

kucina1
23. okt 2009

aj v pondelok som od deviatej do takej pol druhej k dispozicii vsetkym v petrzke tentokrat xixi

nsoci
23. okt 2009

Deka Tvoje tuzby v Dubravke plne podporujem 😀

Kuci no fuuuha, tak snad sa v pondelok ukaze. Drzim palce.

nsoci
23. okt 2009

http://www.sedita.sk/?IDe=13081
Tieto?
Ale tam bude cukor, nie?

michaelamia1902
23. okt 2009

nsoci - tie pafino podlhovaste a je tam aj cukor, ale kde dnes nie je, to tak velmi vadi, ved zie tak max 3 za den a aj z toho jej polovica spadne a to uz potom len havuch robi vysavac, ten sa z toho najviac vytesuje 😉

lubi22
23. okt 2009

Poobede hned ako som dopisala, ze obe deticky spinkaju a ja mozem byt za kompom, tak uz bol Samko hore 😅

Munu drzim paste, to by ste mali uplne idealne, tak to nie je o com, ked by s Matkom bol tatinko, ked Ty by si bola v praci. Ved ci si s nim Ty alebo jeho tatinko, to je skoro to iste. Mozno ze je to este lepsie, ako ked je dietatko cely cas iba s maminkou a tatinka ani nevidi poriadne. Nech vam to vyjde 😉

Miska krasne fotky 😵 Som hned pozerala, ze ste sli za snehom na Sachticky. Ja sneh nemusim a Janko nech radsej nevidi, lebo ho zacne trhat, ze uz by siel snowboardovat. 😀 Tak ked k nam pridete kuknut konecne, hodime rec o crosstripe po Amerike 😉 Dufam, ze kontrola u lekara dopadla dobre.

Denka - co sa tyka Vianoc, tiez som na tom ako Ty. Nechcem travit Vianoce vo stvorici, iba my a deti. Mne by bolo smutno. Dost sme sami 4 po cely rok. Ja chcem mat pri sebe aj nasich, sestru, kym sa da, manzelovych rodicov. My odkedy som otehotnela so Samkom slavime Vianoce vzdy vsetci spolu, vsetci pridu k nam a je to uplne uzasne. Aj sranda, sklbit vsetky zvyky dvoch rodin dokopy ale vzdy to dopadlo uplne super 😵

Idem pohladat ten link o zavarani. Ja teda nezavaram ale dobre vediet, co a ako.

Kuci neboj, nestrachuj sa, isto je vsetko v poriadku, krv to v pondelok potvrdi. A ja som mala cystu tiez este pri samkovi v zaciatkoch tehu a v pohode, pekne sa vstrebala.

nsoci
23. okt 2009

Baby a co poviete na tieto kekse?
http://www.biologika.sk/e-produkt-1913-37-zeman...

Ja viem, som puntickarka, ale fakt nechcem do Matka cpat cukor a ine hovadiny pred rokom... uz len kvoli zubom...

asandys
23. okt 2009

ahojteeeeeeeeee

kuci, urcite je vsetko v poriadkua v pondelok sa to potvrdiiiiiii.
Dnes bola u mna cely den svagrina aj s 16 mesacnou dcerkou Ninkou. Som totalne mrtva z dvoch malych deti v dome. Som sa ujistila, ze u nas druhe dieta pride az vtedy, ked uz Adamko bude v skolke. Skor ani nahodou 😀 😀
Ked Ninka zaspala, Adam sputil rev, ze sa hend zobudila, ked zaspal Adam ,, zacali vrtat, tak uz revali obaja, Adam by zjedol vsetko co videl, Ninka nechce jest absolutne nic. Samoska, ze najlepsie hracky boli tie, o ktore sa mali bili, kazdych 5 minut ina aktivita. Adam sa v choditku chcel odrazat dopredu, mala ho tahala dozadu, no kopec takych malickosti. Popritom sme este varili pre nas aj pre deti, upiekli kolac. Z toho mi akurat vyplyva, ze

LUbi klobuk dole s dvoma malymi detmi, Taella detto.

Sranda bola, ze sa Nina cely cas prisposobovala Adamovi, ked Adam iezol, liezla aj ona, ked si sadol, on az anim, skoro vobec nechodila dnes, len lozila a lozila. A furt ho chela stiskat a pusinkovat jak babiku. 😵 😵

Este k dovolenke, ja chcem velmi ist s Adamom zrejme do Chorvatska, lebo mne sa furt snivalo ked som bola tehotna, ze Adam si stavia hrad z piesku pri mori. Videla som vo sne chlapceka s velkymi modrymi ocami, blond vlasmi, ale bol strasne pehaty. Adam zatial pehy nema 😀

No tak idem kuk pokecat na skype s muzom, a potom musim pocitat same somariny do roboty, nech to do pondelka postiham. Uz dva mesiace slubujem clanok sefovi, a ja este mam napisany len uvod, a experimenty su zatial nespracovane na papieri. 😒 😒

asandys
23. okt 2009

juj a dakujem za vsetky pekne ohlasy na Adamkovo lozenie. Uz ma taku techniku, ze 7 metrovu chodbu dnes prelozil za 12s. Som ho natacala, a lakala som samoska na moj mobil, ten ked vidi abo mysku od pc, je cely bez seba. 😀 😀
A dalsia velka zabava je plazit sa k psikovej miske z granulami, a on mala potvora na mna kuka, bo vie, ze ho okricim, vezmem na ruky, polozim do druheho rohu izby a za par sekund je zase pri miske, kuka na mna a nahlas sa smeje. Baran jeden tvrdohlavy.

michaelamia1902
23. okt 2009

Lubi - co myslis koho napad bol u nas ist na Sachticky 😉 . Ja mam rada sneh, ale nie v meste. V januari ideme na lyzovacku do Rakuska, tak uz sa tesim ako porasim snowboard, min. sezonu som vynechala, tak uz sa tesim na tuto.
Kontola dopaddla "v norme".

mgk111
23. okt 2009

kucina - noooo teda to su infosky... ja som kramy nedostala ked som mala mimomaternicove ale potom ma rozbolelo brucho a mysleli si ze mam slepak ☹ ako je to s cistami to neviem... drzim palceky vpondelok...

inak ajkina karinka je neskutocne babo 🙂 kubko ju cely cas pozoroval ako u nas lozila a plazila sa - a dnes vecer sa po 10minutach prebral a chcel sa hrat (zaspava okolo siemdej) dala som mu ruky lebo sa natahoval a postavil sa na nohy!!! a potom som ho dala na brusko na zem a hodila som tam dudel, ze co urobi a on sa zacal plazit - sice divnym stylom - rit dohora, nohami sa odrazal - ruky zapojil malo ale predsa a posuval sa -) takze ajka - asi by ste mali chodit ku nam castejsie 🙂
dnes uz ma menej soplikov, aj kasel uz je v pohode, zaspal a nekucka tak uvidime ako bude neskor... dnes si rano spravil o stvrtej tak dufam, ze zajtra to bude lepsie...

baby ja mam zase pocit zekubko zrazu nepribera... hmmm moze mu nieco byt? papa pekne, kaka denne (co zvykol raz za 5dni sa vylozit) ale na nasej vahe sa mi zda, ked sa s nim odvazim, ze nepribera ☹ tak neviem... my mame vecicky od 74 do 86 - takze je to take rozne, podla znaciek...

chcela som nahadzat fotecky na fbc a hodit link ale nejako to blbne ☹ hadam zajtra sa podari...

mgk111
23. okt 2009

na poslednych dvoch stranach nove fotecky 🙂 http://www.facebook.com/album.php?page=3&aid=10...
a idem na kute - bru noc

iron
23. okt 2009

Kubko je velmi zlaty...riadny chlapisko.
Ja sa lucim idem spat.

egyptanka
23. okt 2009

Tak a uz doma z kolegyninej kolaudacie noveho bytu ... bolo dobre ale doma je doma 🙂

egyptanka
23. okt 2009

nech sa mi uz dcera zobudi lebo mi idu prasknut kozy ...

nsoci
24. okt 2009

Fuha to je pocko... Blavacky co teda dnes ideme? Brrrr brrr

clea333
24. okt 2009

Cauky cauky!Dnes varim malemu kuraciu premieru-ma napadlo, ze dam trochu maska a vyvaru zamrazit tak na 3-4 dni, ostatne veci nezamrazujem, ale toto asi tak urobim. V com zamrazujete?Dajte naje tipy-v tych Via poharikoch sa to asi nema, ze?Ci ano?Neviem, ci su vhodne aj do mraziaka, ci len do chladnicky.
Dnes je otrasne pocasie aj tu, a to som chcela sit s malym von konecne, uz nam je lepsie, vidim to biedne.

Co sa tyka dovoleniek, tak ja by som bez maleho isto nesla, stale by som myslela len na neho, ako sa ma a tak.Jedine s nim, ja ho beriem vsade so sebou. Buduci rok, ak to vyda, tak by som sla rada vsetci 3 k moru najradsej do Grecka, ale to sa este uvidi, je to daleko.

Kuci, neboj sa, vsetko bude ok, prajem ti vela sily a pohody a tiez zdravie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre