Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

katja78
21. feb 2010

Idem sa venovať Hanke, večer nakuknem.

egyptanka
21. feb 2010

katja, no napr. dnesny obed ... zapekane kuracie prsia v jogurtovo brusnicovej omacke s ryzou a hranolkami. Np snad ked muz pracovat tak bude toho varenia menej, ale najhorsie na tom je, ze ked sa nenajem normalne tak sa napchavam nezmyslami co je horsie, ako by som normalne jedla.

mgk111
21. feb 2010

egy - no ja by som aj chudla ale potom pride den, ked sa s kubkom neda a cely den nejem a vecer zozerem co najdem 🤐 a ja sa napchavam kadecim - ale aj normalnym jedlom 😠

katka - pekny vecer 😉

bershka
autor
21. feb 2010

cafte.
no kukam baby, ze nie sme sami co horuckujeme.

nsoci, aj my ideme zajtra s mocom. len sa bojim ako ho budem chytat, ci ju na serbli udrzim.

egy, meska ti? aj mne, lebo som posuvala jak debo min. mesiac a teraz pre istotu nedosli. tehu som dufam neni

egyptanka
21. feb 2010

bershka, nemeska ... len mi bolo dnes nejako blbo, stale sa mi v poslednej dobe chce spat ...

bershka
autor
21. feb 2010

IIIIHA

bershka
autor
21. feb 2010

si testovala?

ajka82
21. feb 2010

mgk, co robite zajtra? otec sa pyta ci mi ma nechat auto, ci mame nieco na plane

bershka
autor
21. feb 2010

baby jak mam popohnat kramy? okrem vina a vane

mgk111
21. feb 2010

ajka - to je telepatia ci co? akurat som na vas myslela, ze na kedy mate ake plany... by som cinkla kajuske... priznavam ze som mierne unavena ale to budem asi kym este kubik nepodrastie, takze zatial nemam plan... auto nie je problem... ja mam doma - tatik ma sluzobne... len je otazka, ci my ku vam, my vsetci ku kajuske alebo vy ku nam??? ... jak je libo... 😉

mgk111
21. feb 2010

berskha - sexom 😀

bershka
autor
21. feb 2010

pomaha to ?

mgk111
21. feb 2010

no mne hejh... ak mam dostat a nechce sa to spustit tak hej... alebo sa potom ozer 🤐

bershka
autor
21. feb 2010

no to radsej sex 😀

ajka82
21. feb 2010

mgk, my mozme hocikedy hocikam, len neviem ci mate vy uz nejake plany alebo nie a nam ani autobus nerobi problem...mozte kludne dojst ku nam...a keby kajuska mala cas tak ona mi este predtym spominala, ze by nas prichylila...len sa nam nepodarilo sa stretnut min. rok

egyptanka
21. feb 2010

bershka, hej ... len /

ajka82
21. feb 2010

a otec sa na auto patal kvoli sedacke, ale vraj nema problem aj dobehnut do 10 min z prace aby nas odviezol...

mgk111
21. feb 2010

ajka - auto nepotrebujes staci nam jedno keby sme sli aj do tn len sedacku aby ste mali 🙂 dve nemame...
idem kajuske napisat ze ci nieco maju alebo nie...

mgk111
21. feb 2010

ajka - a kedy asi? myslim casovo... neviem ako karinka buva...

clea333
21. feb 2010

Cauko maminy,
ja som este stale akasi nanic, chvilu zabrali tie homeop., ale teraz mi je akosi horsie zase 😝 ☹ boli ma hlavne hrdlo a potim sa ako somar v kufri 😠
Maly ma uz lepsiu tu nozicku...MGK, vy ste ako dopadli?Dufam, ze teploty nie su.

Egy, ty si taky dobry obedik urobila?Normalne si mi na to urobila chut. Ja to iste, ked nemam obed, tak jem hovadiny, hlavne vecer to vsetko dobieham sladkostami.Ked sa nas tatik stravoval doma, tak som furt travila pri hrncoch vela casu, teraz uz menej, ale zase potom pre mna sa mi nechce moc varit 😉

Inak sme si kupili jogurtovac, super vec, ten jogurt chuti uplne inac ako kupovany 🙂 Este by som chcela pekarnicku, baby ktore ju mate, aky typ mi poradite?Ja sa v tom vobec nevyznam.

ajka82
21. feb 2010

karinka buva vacsinou 12-14...ale je nam to jedno v podstate...ak niekde pojdeme cestou sa trochu vyspi a cestou domov dospi 😉
tak vyzisti kajusku a ked nist tak dojdite zajtra sem ak nemas ine plany

clea333
21. feb 2010

Teraz citam, ze akesi nove tehulky na obzore, babule drzim palce!

Pasoa, kamoska co ma synceka, tak tiez sa morili s teplotami tusim 38,5, ked vychadzal uz mozno aj 5-ty zub, predtym nic.

Egy, na to chudnutie ma zoberes do partie?Teda ja by som skor potrebovala odvykaciu liecbu anticokoladovu 😀

egyptanka
21. feb 2010

clea, napodobne ... pojdeme od zajtra?

clea333
21. feb 2010

Este mam otazku, nas drobec vsetko olizuje a minuly tyzden sa mu zacali robit take vyrazky drobne okolo ust a pod nosom, akosi to nechce miznut, neviete poradit co na to?

Kuci, pekne brusino 🙂

egyptanka
21. feb 2010

inac kto to tu spominal skripanie zubov?? ... za posledne dva dni to zacala robit aj Naty.

clea333
21. feb 2010

Egy, kludne, ale musime to vydrzat aspon do konca mesiaca 😀 😀 😀 ale naozaj, som si vstupila do svedomia 😉

clea333
21. feb 2010

Egy, nas maly skripe o 106 🙂 mne z toho idu zimomriavky po tele

egyptanka
21. feb 2010

clea, ved ja musim, lebo v oktobri idem na svadbu a budem musiet byt krasna, stihla maminka. Ale ty co chces, ved ty dobre vyzeras 😉

mgk111
21. feb 2010

clea - teplotky boli do 39 dva dni ale uz je to ok... jasi sa v perinach 🙂 strasne rad sa hra na schovku... hmm a antibiotika nechces lebo kojis ci preco? na tie vyrazky skus excipial - nam zabera... aj kubko vsetko obhryza a vzdy to pomoze...

ajka - uz som jej pisala uz len pockam co povie 😉 a jasne, ak nebude moct tak prideme kuknut my a kludne kedykolvek... bud kubka ulozim do kocika nech si pospi, ale on obeduje okolo tejjednej a spanok je vzdy rozne, takze to sa u nas ani neda planovat... vacsinou doobeda od deviatej az do obeda - to da jeden spanok v tom case a poobede ako kedy - niekedy o druhej, o tretej, o piatej ... takze to neriesim, tiez zvykne zaspat v aute...

pasoa
21. feb 2010

egy, ja som písala o tom škrípaní zubami. sotva vyšiel prvý horný, začalo to ;)

clea, no, ak to boli horúčky len zo zubov, tak som rada. Som zvedavá, čo povie zajtra dr.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre