Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

katja78
12. mar 2010

Potulka - čoby matrika, len keď sa to denne hemží sviatkami, tak mi nedá sa nenaloggovať ako marcovky, aby sa na nikoho nezabudlo 😉

Matja - energia mi v dôsledku môjho ponocovania chýba a som jak mátoha 🙄

xixi7
12. mar 2010

Nsoci, a ako to robis rano? Vecer by som to akotak zvladla, to si nachystam hodinu vopred, v pohode vychladne..ale krpata vstava o siestej rano a nechce sa mi vstavat o piatej a chystat jej mliecko.

xixi7
12. mar 2010

Kuci dik...tak to davame rovnako..najprv som jej dala 90ml, ale pytala viac, tak jej robim dvakrat tu davku ..musim si kupit vacsiu flasu. A tiez dvakrat do dna.

labutka
12. mar 2010

no, my sme vcera rozoberali adamov nocny "spanok" a doholdi sme sa na tomto:
1. od pondelka vecer skusime naozaj dodrziavat cas denneho spanku; uz sme relativne zabyvani, vecsinu veci uz mam tu, ziadne velke akcie sa nechystaju (okrem hokejoveho play off, ale to dufam nejako vyriesime zo svokrou alebo dobrovolnikmi na kocikovanie)
2. denne spanie bude v kociku vonku na zahrade, alebo prechadzka. vonku adam zaspi ovela rychlejsie nez vnutri.
3. uvidime po tyzdni ci sa zmeni aj nieco vnoci, ak nie, tak skusim ukladat do postielky nie uplne spacieho ale "polomrtvolku"
4. chcem dosiahnut jedno nocne kojenie, okolo 3 - 4 hod. a zobudzanie okolo pol 8 - 8.

a dnes rano mi dosla navsteva, po roku a tristvrte... nic ma neboli, idem si vyhrabat nejake tampony. som zvedava ci budu stacit tie co som pouzivala pred tehu alebo ci bude treba vacsie. sa mi zda zatial, ze to nebude nejaky extra krvak...

no idem si lahnut aj ja. dnes sme vstavali o stvrt na sedem.

potulka
12. mar 2010

labutka, takto si ma zradila? ostanem posledna nemrchava? 😝

nsoci
12. mar 2010

Xixi vsak rovnako. Rano sa zobudim, v termoske mam teplu a v hrnci studenu a namiesam. 😉

nsoci
12. mar 2010

Potulka aj ja uz som bez mrchy, ci to sa nerata?

katja78
12. mar 2010

Potul - však aj ja ešte 😀

renia
12. mar 2010

Xixi-vecer 180ml,a v noci raz alebo 2x tiez zo 180ml vody.ale mam prax len 2tyzdne,tiez som v tomto novacik.

potulka
12. mar 2010

nsoci 😀

a co s tym sporakom? vam deti nesteluju gombiky?

labutka
12. mar 2010

potulka, my mame taky sporak, ze ked chces zapnut plyn, musis potlacit a potom sa da otocit. ale trubu mi uz nastavil teplotu. nastastie nezapol. aj ked nieco varim/zohrievam, vie mi sefko nastelovat plyn. 😕 tiez neviem co s tym.

egyptanka
12. mar 2010

A musí sa na UM prevariť voda? Mne to pripadá úplne zbytočne, ved ani do kase a do čaju neprevarám.

mona1111
12. mar 2010

ahojte

nam zatial samko nesteluje gombiky na sporaku ved tam ani nedociahne ked este sam nestoji.... ale ked si klakne tak na telke mu to ide lahsie, ale to ked vidim skriknem , pozriem na neho a on potom mi nieco zablaboce pozrie tym jeho krasnym pohladom otoci sa a ide akoze k nejkakej hracke.....

renia
12. mar 2010

Ja prevaram aj na kasu,aj na um,aj na pitie.ktosi tu nedavno hovoril,ze dokyna povedala,cim najdlhsie prevarat,tym lepsie,tak prevaram nadalej.
Egy-a nic si nerob z muza,ze ste sa vecer o tom kojeni nebavili.muzi su z inej planety,a mozno bol len unaveny.mojho tiez nebavilo bavit sa o odsavani...hm...chlopi.

mona1111
12. mar 2010

oslavencom vsetko naj naj naj k ich prvemu rociku 🙂 🙂 🙂

diocka
12. mar 2010

mojmu dietku som dnes vymyslela novu hracku - vkladanie roznych poharikov do seba. a teraz je z toho taky uneseny ze sa s nimi uz 3/4hodinu potichu hra v postielke a nie a nie zaspat 😒
a sporak mame ako labutka - plyn nevie pustit, ale teplotu rury mi steluje stale.
my vodu prevarame stale a teraz mame aj konvicu Britu tak este aj filtrujeme 🙂 🙂 🙂 ale inak sme normalni🙂 prevarat uz asi prestanem, ale filtrovat budem. ta voda je taka nejaka jemnejsia. uz som aj rozmyslala ze ked ostranuje vodny kamen z vody ze by sa mi takato voda hodila na pranie. ale to by som sa ani nedoliala do pracky 😀

kucina1
12. mar 2010

aj mne tomas stale stlaca tlacitka na trube, hlavne budik mi tu casto pipa, takto ked sa s tym hra a peciem v trube tak mi niekedy aj trubu vypne, mame asi tiez taky podobny sporak ako labutka i diocka

ja vodu neprevaram uz pol roka vobec, ked som neprevarila tak som este prefiltrovala cez britu ale to mi vydrzalo asi dva tyzdne a potom uz vobec nic take nerobim

labutka
12. mar 2010

fiha a ja som rozmyslala, ze si kupim filter a budeme si filtrovat vodu na caj. nie pre adama, ale prenas... tak myslite ze ma to prejde? 😕

pasoa
12. mar 2010

potulka, ja ti nejako neviem. bravčové ani hovädzie nejem, zato guláš a klobásy jem (z gulášu však najprv vyhádžem fyzicky mäso. To, že je v tom vyvarené sa neráta 😉 )
nuž, čo už so mnou.
ale nie je to zas nejako často, iba párkrát za rok 😉

nšoči, ani ja som ešte nemala mrchu (chvalabohu)
a ty čo vlastne riešiš mrchu, keď si tehu? 😕

BOŽE, to písala potulka... hehehe.. sa mi nejako oči krížia 😎
takže opravujem: Potulka, ani ja som ešte... atď.

čo sa sporáka týka, keďže matúško ešte nestojí/nechodí, tak na gombíky nedočiahne. takže riešiť to budem až potom.

clea333
12. mar 2010

Dnes mam "skvely den". Malinky vstal 4.30, cely den je mrzuty, lebo je aj unaveny zo skoreho vstavania, obed nejedol, dala som ho nakoniec spat. Netecie nam tepla voda, tak nemozem ani poumyvat podlahy, ani kuchynu dat doporiadku ☹ oznam samozrejme nikto nedal dole na dvere 😠
som si uvarila puding na dobru naladu 😀 ale hlavne, ze anjelik uz nema teplotu, hura 😉

Nas drobec na trubu nedociahne, bo ju mame vyssie, zatial nedociahne ani na plyn, ale to pride casom, tiez neviem, co tam dat.

clea333
12. mar 2010

Ja vodu tiez filtrujem cez Britu a ju prevaram. Cez ten filter pijem aj ja, lebo ta voda je chutnejsia.

Inak uz nam prisla trojkolka Leonardo, je super, mame tu modrozelenu 😉 maleho sme nemohli odtial odtrhnut, sme ju museli schovat, kym nebude mat rocik 🙂

kucina1
12. mar 2010

fiha musime dat zraz deti v trojkolkach leonardo xixi uz je tu tolko deti co to ma 🙂

my mame prezmenu super den

egyptanka
12. mar 2010

Tie co mate Britu hodte link akú značku mate. Mam kupón na 20% zľavu tak ju chcem kupit, ale neviem akú.

baskaj
12. mar 2010

no a ja už ani neviem, na čo všetko som chcela reagovať 😝 ...

detičkám, čo dnes oslavujú, prajem všetko najlepšie!!! 🙂

tie bábiky - strašné! otrasné! tým, že sú také realistické, vyzerajú ako z nejakého hororu. by som sa bála, že to ožije alebo že to nežije, že som tomu ublížila. ja by som z nich asi skôr scvokla, než by mi mali psychicky pomôcť. podľa mňa je to hrozné.

egy - ja kojím večer, v noci, niekedy ráno - teda cca 4x

vody ešte preváram. keď kúpime teraz niekedy odvápňovačku, tak budem požívať už iba vodovodovú. teraz lucku na pitie a vodovodovú na varenie.

šporák - minule keď som varila kapustnicu a mala malého na rukách, tak sa mi načahoval do hrnca, tak som mu na okraj na chvíľku priložila pršteky, jemne ho to popálilo, aj zaplakal, ale odvtedy, keď sa načahuje na šporák a poviem nono pa! tak si s rešpektom dá odpich. ale gombíky máme zhora a rúra je inde. ale bojím sa, že keby sa nčahoval, tak neskôr môže zhodiť hrniec z plynu (máme znížený šporák). dá sa kúpiť taký ochranný panel...

no už neviem, idem rýchlo spať, kým dami spí...

babulka123
12. mar 2010

egy my mame tuto a je ok..
ked som prevarala ninke vodu do termosky tak sme ju museli odvapnovat pomaly kazdy 2 den... teraz staci snad raz za mesiac.. vobec sa netvori .. a voda je super..

http://www.brita-filtre.sk/product/Filtracne-ko...

clea333
12. mar 2010

Kuci, aj vy ju mate?Uz ju pouzivate?Mne sa zda byt zatial super a hlavne malinkemu sa paci 😉 len on by ju chcel najradsej sam tlacit 😉

Vsetkym oslavencom prajem krasne narodeniny!

Egy, my mame tu Britu, co hodila link babulka123 a tiez sme spokojni 😉

potulka
12. mar 2010

baby, nechcete si rovno zaobstarat destilator vody? 😝 vedze to tak neprehanajte. vo vode by mali byt aj nejake mineraly.

egyptanka
12. mar 2010

Natalka musí byť dnes inak smädna. Uz vypila skoro 250 ml čaju a ovocnej stavy.

aarwen
12. mar 2010

caute baby!

prajem vsetko najlepsie oslavencom 🙂
my sme sa prave vratili z obeda na kuchajde s kolegovcami, tak cestou naspat nas riadne prefuklo. Maly ani nemukol 🙂
Ja uz dva mesiace davam UM a v noci to riesim ako nsoci, prevarenu vodu dam do termosky a nachystam dve flase so studenou prevarenou vodou a potom v polospanku len mixnem a je to. A vodu na kasu aj caj tiez stale prevaram.
Nemate niektora rucny vysavac? Lebo ja vysavam skoro kazdy den kopec ormviniek, ryze a tak podobne, a nechce sa mi stale rozkladat velky vysavac. ( a Lukasko mi ho za jazdy rozobera a vypina)Takto by som to rychlo povysavala rucnym. Dufam teda ze rucny vysavac nieje len na prach,ci?

xixi7
12. mar 2010

Ja som tiez niekde pocula, ze tie filtre na vodu su zbytocne..ale neviem ako je to pri detickach, i ked ani tym zevraj netreba ani dojcensku vodu uz davat, staci voda z vodovodu...ja vsak zatial prevaram aj na kasu aj na pitie.
Aj my mame objednanu Leonardo, tak sa hlasime do trojkolkoveho klubu, mozme spravit preteky 🙂.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre