Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

mgk111
22. feb 2010

ajka - vyzera to tak ze okolo takej pol druhej-druhej budeme na novej... karinka este buva asi buvat ze?

mmyska
22. feb 2010

Ahojte volám sa Alex narodil som sa 18.2. 2010 o 5:45 ráno v 33tt vážim 1800g a meriam 45cm zatiaľ som ešte v nemocnici spinkam v inkubátoriku aby som nabral veľa síl a trošku narástol . Na svet som sa vypítal sám už mi v brušku bolo tesno a bol som veľmi zvedavý na mamičku ocka sestričku a moju malú tetu Mathilde 🙂 Papať mi veľmi chutí papám mamičkyne mliečko a dúfam , že ma čoskoro pustia domov .

ajka82
22. feb 2010

mgk,hej, este spi...ale kludne mozte dojst, sak sa prebere 😉

ajka82
22. feb 2010

mmyska 😲 , no gratulacia velika ku vam leti, nech je alex cim skor domka 😉

mmyska
22. feb 2010

ajka ďakujeme pekne .

mgk111
22. feb 2010

ajka - aj tak si nepamatam panelak tak zavolam ked dorazime 😉

dedde
22. feb 2010

Sárinke prajeme všetko najlepšie k 1. rôčiku!!!!!!!!!!

dedde
22. feb 2010

mmyske gratulujeme tiez, malý Alex bol už nedočkavý 😉

michaelamia1902
22. feb 2010

mmyska - gratulujeme , to som ani nevedela ze si tehu a ty uz druhe baba takto rychlo skoro do roka, este raz gratulujem a nech ste cim skor doma

baskaj
22. feb 2010

ahoj fešandy! kuknite aká som bola včera šikovná: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

baskaj
22. feb 2010

jeeej, máme ďalšie bábo? mmyska - moc moc gratulujem k synčekovi!! nech sa drží a nech je zdravučký a tebe veľa radosti, síl a pomoci!!!

baskaj
22. feb 2010

a sárinke fešande prajeme všetko najlepšie k rôčiku!!!!!!!! 😵

kucina1
22. feb 2010

tomasko kelik spapkal a stale beha po byte s kadejakymi vecami zo suflikov juj a ja chcem aby si siel pospinkat

dnes som mu ani raz neodsala soplik ani neutierala z pod nosteka a zakaslal asi 3x a teplota ziadna tak mu chorobka uz hadam odchadza

kucina1
22. feb 2010

mmyska gratulujem k babatku, vela sil a zdravicka

sarinke tiez tomasko a mamina i lucinka v brusku zela krasny svoj prvy rocik

lubi22
22. feb 2010

Mmyska blahozelam k syncekovi, zelam vela zdravia, nech ste cim skor z nemocnice doma. A Tebe vela energie na takych dvoch malych drobcekov 😉

Takze uz su styria mladsi surodenci marcovych babeniek, super, v tejto teme to ide veru hopom 😀 😵

iron
22. feb 2010

Mmyska, jej gratulujem, hlavne vela zdravicka celej rodinke....Jej dalsie babatko to je krasne.

Moje prave vstalo tak ideme pekne von.

nsoci
22. feb 2010

Mmysak gratulujem, nech amte drobceka coskoro zdarvuckeho doma. A Zoe ako narastla, krasne fotky, mala fesanda.

Den ten Tvoj kocik ma 6.5 kg,a le schvalujem. Co tak taketo cosihttp://4.bp.blogspot.com/_YIxwMj6f1YE/Sx2iJ8r17...

lenka138
22. feb 2010

mmyska veľmi ti gratulujem

baskaj tá plienka je úúúúúúúúúúúúúúplneeeeeeeeeeee perfektná 😉 😉 😉 , z čoho si ju robila? a strih si si robila sama. Ja som sa tiež chystala ušiť nejaké plienky, ale akosi som sa k tomu vôbec nedostala a nejako sa mi nechce

denkolc
22. feb 2010

Nsoci, teraz kukám, že som zase zlý kočík napísala....už aj Ajke minule som kecala o hentom, ale vlastne idem zobrať tento: http://www.pegperego.com/page.php?sid=11f2d992d... a ten má 5,8 kg...
Ten, čo si poslala nemajú rúúúúúžový??? 😀 😀 😀

pasoa
22. feb 2010

tak sme boli dnes u Dr. a vybavili sme akurát tak to, že tam zajtra ideme zas.
Lebo som chcela ísť na 11:00, že okolo 10:30 Matúška nakŕmim a pôjdeme.
Noale Matúško mal iné plány, o desiatej zaspal a spal 1,5 hod, aj to som začala robiť nenápadné šuchoty, aby sa už prebral a tak sme sa dovalili k doktorke o 12:00, nikde ani nohy samozrejme, iba sestrička v ambulancii, kukala na mňa, či je mi dobre, keď sme došli tak neskoro a tak po zhodnotení Matúškovho denného režimu sme sa dohodli, že prídeme zajtra ráno a sestrička nás vezme, len čo nás tam uvidí, aby sme nemuseli byť v čakárni s chorými detičkami

(Matúško po tom jednom dni (sobota) a jednej noci vysokých teplôt nemal už vôbec horúčky, v nedeľu ráno trošku zvýšenú teplotu a potom už nič.)
Už v nedeľu na obed bol celkom fit, ako keby mu ani nikdy nič nebolo.

Že by to bolo fakt zo zúbkov? Moč bol OK (to nám čekla sestrička, našla som doma ešte sáčky na moč, tak ani nejako špeciálne som nemusela odchytávať).

denkolc
22. feb 2010

Nsoci a Ty si jak našla hned safari kočík??? 😀 😀 😀

denkolc
22. feb 2010

A teším sa, že je detičkám lepšie!!!!

U nás sa štvornožkuje...síce pomaly, ale predsa... 😵

mmyska
22. feb 2010

Ahojte ďakujeme veľmi pekne za gratulácie.
Ja som sa práve dohádala zo sestričkami, primármi a všetkými čo sú tu 😠 chceli ma poslať domov no ja sa od malého ani nepohnem.

nsoci
22. feb 2010

vsak guglim, nie? ale ten tvoj novy mi nejde otvorit....

baskaj sikulka!
pre ine nadsenkyne
http://www.strihplinky.xf.cz/navody.html
http://fernandfaerie.com/sewing_flats.html

pasoa
22. feb 2010

den, gratulujem k lezeniu! To je krása, že? Hneď sa zmenia obzory - aj dieťatku, aj mamičke 🙂

pasoa
22. feb 2010

mmyška, nedaj sa! Máš prirodzené právo byť so svojím dieťatkom 24 hodín, nik Ti to právo nemôže uprieť.
Gratulujem Ti k Alexovi a držím Vám veľmi tuho palce, aby bol zdravý, zdravý a ešte raz zdravý... 😉

matja
22. feb 2010

mmyska, gratulujem k narodeniu synceka, prajem vela zdravicka a skory prichod domov.

sarinka, prajeme ti vsetko najlepsie k tvojmu prvemu rocku, nech maju otecko a mamicka z teba velku radost a hlavne vela zdravicka 🙂

my sme cez vikend oslavovali, V sobotu s jednymi rodicmi, v nedelu s druhymi, Patko dostal peniazky a kopec hraciek, ach jaj, uz to zacina, chcela som ho vychovavat k skromnosti... Jednu tortu spravila moja mamina - auticko, druhu tortu dala robit druha starka - slniecko. Patko sfukoval sviecku ostosest, ale nezhasla 😀

dievcata, v juni mi konci platnost na poukazky do DM drogerie. Nechcete niektora? Mam rozne, ak chcete nieco konkretne, tak sa opytajte - su tam dojcenske mlieka (hami, hipp, beba, sunar), rozne kase (sunarka, hami), pampersky, obrusky, 15 % zlava v obchode predeti.sk a ine...

denkolc
22. feb 2010

Nsoci, je to tiež PP Aria, ale volá sa to On Track Classico....taký obyčko.....ale po sade j. k. postačí.... 😉

Pasojka, tak tomu ver!!! Díky, díky.....a veruže, už si máčala ruky v psovej vode....takže dnes a zajtra reorganizuvávam izbu...video, telka, krabice, všetko preč....ach, to sú krásne starosti... 🙂

Dnes som jej kúpila nové botky na doma, ale nie sú to sandálky...sú celé, také jak za komáčov boli....tak hádam splnia účel čo najlepšie....

Apropo - baby, ako častou a akou technikou čistíte pupík? A ušká ako často? Nechcem jej to moc často, aby sa jej tam netvorilo moc toho mazu, ale zase, aby jej tam nenarástli štuple... 😀 😀 😀

nsoci
22. feb 2010

A ozi, Tanicke sikovnicke Matko odkazuje nech sa neopovazuje zacat chodit skor ako ona... ze zacnu naraz a on ju pocka 😎

Egy tak ako budes kupovat tu tasku? A ozi, uplne som na to zabudla, co ta moja kniha? Chces ju? Sme sa dlho nevideli.

Den nijak specialne necistiim, proste ked je vo vani sa omoci a vymydli ako zvysok tela.

mona1111
22. feb 2010

Sarinke vsetko naj k jej prvemu rociku 🙂 🙂 🙂

mmyska gratulujeme k syncekovi hlavne vela zdravia, drzte sa a aby ste boli co najskor doma 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre