Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

iron
14. nov 2009

no ono treba povedat co vsetko zaratat ako na minanie...
ja som len napisala kolko stoji mala mna. Niekedy sa vyskytnu vacsie vydavky na oblecenie, ale nie je to nic tragicke. Na prechadzky chodim do prirody, ked chcem dobru kavu raz za cas, tak zbehnem do prace kde mi ju uvaria 😀
Energie plati manzel, plavanie tiez. To su asi velke polozky...inak ja len take kazdodenne, jedlo, oblecenie.

ajka82
14. nov 2009

🙄 kraken od jedenast do dva spal, sice sem tam zamrncala ale buvala potom do stvrtej rev s prestavkami, to spala len na mne a ked som ju chcela odlozit tak sa zobudila a plakala...tak som ju nechala spat pri mne a teraz sme uz skoro hodinu hore

mgk111
14. nov 2009

ajka - hmmm neboj ono sa to poppravi ked vylezie zubok, ale vidis teraz ako je inym maminam co takto stale stavaju 🙂

ajka82
14. nov 2009

mgk, ono by to bolo asi ine, keby to mam na dennom poriadku...ale raz za cas, ked som neni na to zvyknuta, tak som jak na odstrel
idem si asi urobit kafe

mgk111
14. nov 2009

ajka - jasne - mne ked zacal s budenim len 1x a potom sa vratil k rezimu2 a viac tak to bolotiez hrozne, ale telo sa nejako nastavi a momentalne sa nam nastavuje na 1x 🙂 kiezby to tak zostalo 🙂 a ja som az pred tou desiatou nakoniec vyliezla z postele, obed je navareny tak sa mi nechcelo a chrnela som s krpcom ktory dal 40minut 🙂 nejaka som po vcerajsom "sportovani" zmohnuta 🙂

nsoci
14. nov 2009

Ajka vam idu zubky? Parada... tak uz aj vy.
dem s mamou na vylet aj s kocikom ked je tak krasne, muzik robi na byte.

egyptanka
14. nov 2009

NOVINKAAAAAAA

mgk111
14. nov 2009

egy - no von s nou 🙂

egyptanka
14. nov 2009

Nech sa paci fotky prezradia viac ...
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

katja78
14. nov 2009

Egyyyyyyyy - no to je šikovná Natálka, ona je taký zlatý chrústik, na spapanie 😉

Baška - pozri si bod 4.6. Máš čistý paracetamol, alebo je to s niečím skombinované?

Maci - ono keby človek chcel, tak sa zobudí aj o tretej v noci a "znásilní" manžela. Len človek a aj druhý človek je taký zmordovaný, že často sa nechce. Asi tak.

mgk111
14. nov 2009

egy - sikovnucka je 🙂 gratulujeme 🙂 najmladsia a ako jej to ide 🙂

katja - uplne to chapem 🙂m my sme to mali doma zlozite lebo ked uz mal kubko aky-taky rezim tak siel manzel na operaciu predtym bol z toho trochu vynervovany, potom sa nedalo a vcera to tak prislo samo 🙂 a povedali sme si ze to uz nemozeme nechat dojst az tak daleko, ze sme ako kamarati 🙂

oprate, vyvesane, obed zjedeny, kaficko vypite, idem navarit cajik, kubkov obed som nachystala, este ten prach a dlazky ale nechce sa mi a manzelikovi musim pripravit zoznam do obchodu lebo s kubkom nechceme ist ked je chory...

mgk111
14. nov 2009

a musela som zmenit foto v pase, ved ja som tam nemala doteraz kubinka!!! 😀

iron
14. nov 2009

egy...no ono ti to o chvilku bude chodit. My ideme obedovat a hor sa na prechadzku. A mame von zubok č. 5, vrchnu jednotku pravu...zajtra cakame jej kolegynu vrchnu jednotku lavu

egyptanka
14. nov 2009

Len nech zajtra neprsi.

egyptanka
14. nov 2009

iron, daj pokoj vsak ma len 7 mesiacov. Moja zalomila doma, zobudi sa, naolovrantuje a tak podvecer pojdeme pre mamu domov, aby u nas spala.
My sme po obede a vcerajsie rizoto jej dnes naaaaramne chutilo. Zjedla 225 g. 🙂 a pri tych poslednych lyzickach otvarala usta takym stylom, ze zjem to aj keby co bolo. Ale bolo na nej vidiet, ze uz ma dost. Na to, este mliecko ... fuuu sa ale moj poklad spraskalo. 🙂

denkolc
14. nov 2009

Ďakujem za rozpočty na dieťatká.....som to chcela, lebo sa ma manžel pýta, či je 200 eur málo na živobytie....a vidím, že niektorými by to aj vystačilo... 😀 Tak by som asi mala šetriť....ale keď si to tak vezmem, fakt platím nájom 100 eur, jedlo pre malú je 3xeuro denne = 100 eur mesačne, pak mobil, net, úver a som ďalekooooo cez limit...

Ono je fakt, že ve dvou se to lépe táhne...a to platí aj s financiami....bo ak si rozpočítam všetko len pre seba a malú, vyjde to fakt že dosť....a to nechodíme ani plávať, lebo sa bojím pýtať peniažky....musíme sa uskromniť... 😅

Egy a kam to zajtra vyrážate na výlet?

Baby a kedy sa zase stretneme v tom Horskom parku????V stredu?

mgk111
14. nov 2009

iron - ninka je ine zubadlo 🙂 my mame stale len dva zubky a sme starsi o mesiac 🙂

egy - hadam nebude... a ja by som zase aj chcela aby prsalo lebo ked nemozeme ist von a je takto nadherne ide ma slahnut ☹ to vzdy vazis jedlo? ja len tak od oka, aj tak je jedno kolko zje, vzdy len to co chce...

denka - na zivobytie je to malo, pre dieta by to stacilo 😀 ani nechci vediet ake my mame vydavky 😠

mgk111
14. nov 2009

iank niekedy mam pocit, ze ked potrebujem, tak sa tu vypisem a hotovo... nikto tu nie je, vsetky ste asi vonku ked je krasne 🙄 a moje male tu hovori mama mama asi sa nudi, ideme sa hrat... uz som stihla aj ten prach utriet ale umyvanie dlazok ked bude bobacik buvat... tatinka pustame von vyvetrat si hlavu - tak si asi precitam to ako sa nezblaznit na materskej 😀

egyptanka
14. nov 2009

Denka, ideme na turu ... tam kde nasli mojho ocina mrtveho. Ideme cela rodina, mamina, sestra s priatelom a aj jeden kamarat co s nim chodieval na tury. Ma nas tam zaviest clovek, ktory ho nasiel.
Aby sme mali klud na dusi. Chceme tam dat zatial nejaky provizorny krizik a na jar sa vratit a dat tam nieco trvalejsie. Sestrin priatel ma sustruh tak nieco vymyslia.
Mam z toho zvlastny pocit.
Malu hodim do manducy a pojdeme.

Podla jeho GPSka vieme kedy sa to presne stalo, kde sa to stalo a vyzera to tak ze ci ocino odfotil miesto kde sa to stalo. Ale aj tak nech nas tam zavedie ten pan. Som mu volala a bol celkom mily.

denkolc
14. nov 2009

Marcelka, ja tu tiež dakedy len odpíšem a robím zase dačo iné.....je však fakt, že cez víkend je tu mlkvo.. ☹ Len pekne píš, ako sa máte, my to sledujeme.... 😉

Inak naša dnešná noc hrrrooooznáá, malá o štvrtej oči rozpleštené a mrnkala....aj teraz cez deň je hotová....ach, jo...

egyptanka
14. nov 2009

mgk, hej ja to vzdy vazim ... obed urcite. Olovrant vo forme ovocia moc nevazim to od oka.

egyptanka
14. nov 2009

Nooo horsky park kedykolvek, ale bez toho treku, nemala by som s tym problem, keby som mala malu v manduce, ale fakt ten moj kocik nie je prisposobeny na taky teren.

mgk111
14. nov 2009

denka - aj kubko bol o stvrtej hore 🙂 asi si chceli pokecat len boli daleko od seba 🙂

egy - a ked vies kolko zjedla tak si kludnejsia ci ako? lebo keby som to vazila, zjedol by malo tak by som sa asi stresovala, ze preco tak malo papa... takto spapa kolko mu chuti a kedze pribera tak neriesim ci je to vela malo a podobne... hmm a zelam pekne pocko na zajtra aby si spomienky a klud na dusi odlozila do spravneho suflicka v srdiecku...

egyptanka
14. nov 2009

mgk, nooo ono je to asi tym, ze aku ma vahu a na rizokovej ma vzdy spucuju, ze preco tak malo vazi a uz sa mi vyhrazali, ze ked nepriberie tak to budu riesit inak. Ono ked za dva a pol mesiaca pribrala cca 250g tak ma to vystrasilo. Tak som zvedava ako dopadne dalsia rizikova poradna. Ved mala nema ani 6kg.
Tak jej priberanie je pre mna dolezite a vaha jedla bude pre rizikovu poradnu vypovednou hodnotou kolko zje a kolko pribrala.

mgk111
14. nov 2009

egy - niektore deticky su vacsie ine mensie... ja viem, ze to lekari beru inak, ale ked som stretla kamosku, tak sa pytala ze kolko kubko vazi a ja ze skoro 10kg a ona sa pozrela na karolinku ze ona ma teraz 10kg a skoro 2roky...

egyptanka
14. nov 2009

mgk, nooo 10 kilov by moja tiez mozno dosiahla v 2 rokoch ... ja viem, ze pre lekarov su dolezite tabulky, ale ked im poviem ze kolko spapa tak mi potom nebudu reptat, ze sa o nu nestaram a nedavam jej jest.

mgk111
14. nov 2009

egy - jasan 😎

tatino uspal kubka a ja som zase hladna 😠 ekby som bola vonku tak by som nemusela do seba stale cosi tlacit... hmmm ale ked musim tak musim 😀

egyptanka
14. nov 2009

mgk, ja som dopila kavu a dala si dve lazenske oblatky a mam dost. Inac viete na co sa tesim po skonceni kojenia?? ... na take dobre dvojite presso s mliekom, ktore ma prevrati tak ze ma postavi na nohy a ja budem ako naspeedovana vevericka. Hmmmm. Chyba mi to. Teraz pijem len bezkofeinovu kavu pripadne Caro.

mgk111
14. nov 2009

egy - mne bolo luto za kojenim, ale zase som si vynahradila vsetky jedla a tie kaficka 🙂 to teda hej mnam... a chybali mi jahody, kapustnica, pikantne jedla - no ja som zrut 🙂 teraz tlacim rozky so salamou a horou kecupu 🙂

egyptanka
14. nov 2009

No ditko sa zobudilo ide sa olovrantovat a von.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre