Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

xixi7
19. nov 2009

Potulka
jasne gratulacia ale aj Matkovi, ze obsedel a vykonal, co vykonat mal 🙂.

pasoa
19. nov 2009

matejko, gratulujeme 😀

my sme dnes mali pokus dať kolienko pod seba pri "pasení", ale ručičky to nevydržali a skončilo to dunivým pristátim na čele 😉

taella
19. nov 2009

pasoa sa ospravedlňujem za dve fusaky 😉 a tak sa snažím na to dávať pozor , aj mne to trhá uši 😀 😀 😀
a super pokroky robí Matúško , naša Karolínka to ešte nedokáže , tá je stále iba na brušku ☹

teraz som merala Karolínke teplotu , tak konečne máme 37,1 . Na obed mi volala naša pediatrička , či by som nemohla skočiť preistotu na krvičku , tak sme tam boli , zobrala CRP , a bolo pod 8 t.z. že je to iba nejaká chrípková viróza , máme dobrať antibiotiká a bude do vraj OK . Normálne ma prekvapila , aká je starostlivá , že nechce nič zanedbať .

pasoa
19. nov 2009

tallea, to je pozitívne od vašej dr. ale nechápem, načo beriete ATB, keď je to viróza? 😕

a čo je tu dnes tak ticho? včera 5 strán za poobedie a dnes jedna za celý deň... či to dnes majú blaváčky stretko? tak to preto? 😨

pasoa
19. nov 2009

potulka a čo idete na Kramáre?

denkolc
19. nov 2009

Pasojka, ja neviem, kde sa flákate..... 🙂 Niekto asi prekladá, niekto behá za dieťaťom, iný zase varí večeru a blaváčky sa flákali na jesennej prechádzke.....

Potulka, Omrvinka zaspí iba ak ju utrasiem na spánok....len raaaaaz za čas sa mi ju podarí ukojiť k spánku.....a to by sa mi asi viac páčilo.....či to je zlé?

iron
19. nov 2009

tak ako ja vobec nestiham chodit vas citat....moje dieta je hyperkacne a urevane...no comment.
a nechce jest

letim

potulka
19. nov 2009

fiha, pusto je tu.
matejka asi tak zaskocil jeho nocnikovy vykon, ze od tristvrte na dve nespal. 😕 celu prechadzku bol hore a ani teraz na to nevyzera. stastne sa hra na deke a tesi sa zajkovi.

pasoa, ideme preventivne na reumatologiu. kvoli mojej artritide a matejkovym smradlavym plienkam. 😉 odkedy papa maso, zda sa mi, ze mu viac smrdi cikanica (teda plienky po nej). spomenula som to pediatricke, ona si dala nejake asociacie dokopy a preistotu nas poslala.

denka, na uspavani na prse nie je v zasade nic zle, len som sa este donedavna obavala, ze ak to takto pojde dalej, budu to horory pri uspavani, ked uz raz nebudem kojit. no ale ako vela veci predtym to matejko sam vyriesil. 😵

ajka82
19. nov 2009

nikde nikto? 😕

denkolc
19. nov 2009

Jaaaaj, Tánička zaspala sama od seba v mojom náručí....to bolo krááásne.. 🙂

Čo idete robkať cez víkend?

egyptanka
19. nov 2009

Denka, ja nemam ziadny program ... co ty?

iron
19. nov 2009

tak precitana kniha Kazde dieta sa vie naucit spat a zaviedli sme s manzelom novu metodu uspavania, to co hovorila Lubi...lebo vcerajsok ma dozral
musi sa jednoducho naucit zaspavat v postielke sama...sa uz zacinam bat ju nechat inde

egyptanka
19. nov 2009

iron aku metodu? daj ...
lebo aj ja som zufala. Uz nevladzem ...
vsetko mam pocit, ze robim zle.

denkolc
19. nov 2009

Egy, však už som sa Ťa pýtala, či máš tú knižku Každé dieťa sa vie naučiť spať...som si všimla dakde na fóre, že si si ju onehdy pýtala... 😉
Magdalienka, Ty ju máš z obchodu, či ju máš nebodaj v slovenčine? Prosím Ťa, ak to bude fungovať, hneď daj vedieť......ja tiež k tomu pristúpim, keď začne Tánička troška chápať... 😒

Egy, nemám program, ale som myslela, že hodíte dáke inšpirácie... 🙂

iron
19. nov 2009

no v tej knihe to je napisane...normalne pri zlozvykoch v zaspavani ako keby hovorili o mojom dietati

iron
19. nov 2009

ja ju mam v pocitacovej verzii v slovencine...dajte mi IP maily, poslem...
zatial reve ale s takymi prestavkami polospiacimi

mgk111
19. nov 2009

docitane - to co som si pamatala komentujem 🙂

asandys - to ti pije tiez slusne davky mlieka, co by som za to dala - kubko da tak 3x po 120ml alebo 4x ked sa budi a to je vsetko... tak davam radsej mliecne kase, jogurty a tak nech ma dostatok mliecnych veci...

egy - tak skus kasu cez den - ranajky, desiata alebo olovrant... ja na veceru nedavam lebo uz je unaveny a tahat z flase ano ale jest z lyzickou to uz nie...

katja - co je vlastne vincentka? pytam sa ako blba ale fakt neviem 😝

potulka - odkaz drobcovi ze gratulujeme ze pekne kaka na nocnicek 🙂 my nocnik este doma ani nemame...

taella - aj my mame taku pozornu dokinu ale ked nemusi tak antibiotika endava - aj teraz ked mal anginu...

my sme dnes boli u nasich - mala poobednu takze sa doobeda vyblaznila s malym, ja som bola u zubnej sa odhlasit z jej evidencii lebo sa spravala ako totalna krava - inak sa to napisat neda - a potom sme mali super obed - pizzu 🙂 poobede sme prisli domov,najedli sa, dala som papat krpcovi a zobrala ho este von, sli sme naproti mojej sestre do prace, ta sa s nim potom jasila, aj okupala s nim vo vani 🙂 a uz vypil mliecko a haja...

inak mame prerezany treti zubok 🙂 prvy horny lavy 🙂 a ja ze preco som bola minulu noc kazdu hodku hore a bud sme pchali dudel alebo trosku utriasli a tak - ale bez teploty a kakania, len trosku sople pri tom...

hmmm vikend - neviem nozno sa pojde gratulovat svokrovi k narodkam... ale esteze je stale pekne, aspon mozeme chodit von🙂

a jedna zabavna vecicka - stretla som tu jednu holku dost mladucku s dietatom 4mesacnym chlapcekom, sme sa zakecali a ona ze ci uz prevaram mlieko??!! a ja ze co ake mlieko, ona ze no normalne z obchodu sa dava po roku nie? 🙂 ma zaujimavy pribeh - kazdopadne som rada, ze tu konecne niekoho poznam - bola trosku vykulena ked sompovedala ze mam 30-tku na krku 🙂 ale inak pohoda...

egyptanka
19. nov 2009

Denka, jaaaj mam ju ale neprecitala som ju celu, musim zacat ... lebo som zufala.

iron
19. nov 2009

egy....je to taka radikalna metoda, ale ma to logiku...fakt to tam dobre pisu....No len sa obrnit davkou trpezlivosti...moja reve uz 15 minut v kuse...rekord je tri hodiny...no ma este co robit

egyptanka
19. nov 2009

iron, musim si ju fakt precitat.

ja som si myslela, ze mi lekarka pomoze, nasmeruje ma ... ale prd. Vraj si mam zvyknut, ze mam neposedne dieta a vyskusat plavanie. Ale na permanentnu nespokojnost sa neda zvyknut.
My ani na navstevy nemozeme chodit, lebo po pol hodine dobroty pride velka nespokojnost a zloba, ze po hodine navstevy to musime zabalit a ist domov.

nespkojna ked ma spat
nespokojna pri hrani
nespokojna pri jedeni
nespokojna vonku

jedina spokojnost je snad na cecku ale ked jej ho zoberiem tak zasa nespokojnost.

Ona by nedbala byt cely den na cecku.

Uz ma to fakt vycerpava ta permanentna nespokojnost.

denkolc
19. nov 2009

Egy, je to proste typická žena.... 😀

iron
19. nov 2009

egy viem o com hovoris...my sme mali tiez taku fazu, bola som niekedy rada ze dam aspon kolecko okolo domu, lebo mrncala.....jaj je to tak...
Rozhodla som sa jednoducho presadzovat nove metody....lebo ja to na nej vidim ze co chce tym revom dokazat...nosit sa na rukach, vtedy zazracne ozije a zivot je gombicka.
Zajtra pokracujem v metode
lubi kolko to u vas trvalo, kym sa samko naucil?

iron
19. nov 2009

jaj ja idem zajtra na plavanie...posledna hodina co si nahradzame... ☹
a potom pojdeme az na novy rok.
A to cvicenie som nebola skusit, taky blby cas dali, ze o 12:00....to bude obedujeme alebo jeme

egyptanka
19. nov 2009

iron, no ja som tu tiez dala do postielku polospiacu a prebrala sa ... skusala som ci nezaspi sama, som jej zapla aj kolotoc no a potom to co u vas ... rev. Po 15 minutach som to nevydrzala, lebo sa klepala ako ratlik.

iron
19. nov 2009

egy...mi to prave absolvujeme...klepanie sa ukludnilo, dieta vyzera ze melie z posledneho ale energia este je....
proste musi sa naucit a hotovo...robime to presne podla tej knihy...chodime za nou aby vedela ze ju lubime a sme blizko.....
Lebo ja som mala problem aby mi zaspala v postielke, len na velkej posteli a teraz ked sa mi preberie tak cestuje a nechcem absolvovat zbytocne pady.

matja
19. nov 2009

baby, ja vám tie stretka tak závidím, môžete si zavolať jedna druhej, vyjsť von, poprechádzať sa spolu, pokecať... Aj detičky majú kontakt s inými detičkami, to je super... Ja som dnes šla do MC a tam tiež nikoho, potom neskôr prišli detičky, ale o dosť staršie.

iron
19. nov 2009

a hlavne chcem aby nezaspavala na ciciku,....ja by som niekedy vecer tiez niekde zbehla s kamoskami resetnut sa.... 😉

mgk111
19. nov 2009

egy - no chuda nase... kubko je nespokojny ked ma spat, ked sa nudi tak pri hrani ale s jedlo ako-kedy a vonku to je paradicka 🙂 to by v kociku sedel aj cely den - tam vzdy kuka von az zaspi zlozim ho dolu a ked sa zobudi, zase dvihnem do sedu a kuka...

egy-iron - o com hovorite? o akej metode? som prehliadla asi...

inak uz som sa nemohla na seba pozerat - akosi vaha je celkom v pohode ale to telo 😖 tak veceriam ovocny salatik - jablcka, kiwi, banan...

egyptanka
19. nov 2009

iron, u nas to vyzeralo tak, ze som ju uspala kojenim a to sa pohybovalo od 30 minut do hodiny a pol, ale chcem aby sa naucila sama zaspat vecer, ze nakojim (ak nebudem kojit tak mliecko alebo kasa) a hybaj spat. A to iste aj cez den. Ved uz by sa mohli naucit zaspavat same.

iron
19. nov 2009

egy presne....rezim uz by mohli mat...je to jednoduchsie z hladiska stravovanie, spanku, clovek si lepsie den naplanuje a myslim ze to babenko ked bude vediet, ze teraz sa spinka a kazdy den rovnako, bude tiez pokojnejsie...

baby...v postielke nastal totalny klud, zeby sa to podarilo....klop klop...nechcem zahriaknut

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre