Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

mgk111
22. nov 2009

matja - to som zatial kupila neviem ci budeme hned aj pouzivat, ale kefku isto hej...

iron
22. nov 2009

rohliky - ja davam biele, dokonca mne osobne gastroentrologicka hovorila, ze celozrnne nafukuju...teda aspon mna, takze ja len biele pecivo aj chlieb
prechadzky - nezalezi na pocasi, von sme stale. Ked ju tam zakuklim je to jedno. Neviem si predstavit neist jeden den von /okrem toho ked bolo chora samozrejme..teda maly teploty, sople sme chodili von/. Podla mna sa tym buduje imunita.
kefka a pasta - dobre ze si nasla matja...tak pockame na stolicky kym sa prerezu, ale kefku jej davam nech sa hra a vecer len vycistim cistou vodou....

matja
22. nov 2009

mgk, kefkou čistíme aj my 🙂

matja
22. nov 2009

aj my chodíme von za každého počasia, no snažíme sa aj počas dňa, keď je škaredé počasie, nájsť chvíľočku, keď je aspoň o čosi lepšie 😀

už som zabudla, ako sa počítali fourierove rady a laplaceho transformácia, kedysi som na to mala nejaký dobrý link a neviem ho nájsť. 😠 Už ho hľadám hodinu...

egyptanka
22. nov 2009

matja, co ako sa pocitali??? 😲 😲
ja zubky pretriem po jedle vlhkou handrickou
no mne ked sa nechce ist von tak malu aspon dam na vzduch na balkon 🙂

matja
22. nov 2009

egy, díčko, ušetrila si mi čas 😉 ja som zatiaľ hľadala iba fouriera 😉

pasoa
22. nov 2009

aj my chodíme von stále, však my 99% v manduce pod bundou, takže v pohode.

Mgk, tie keksy boli iba desiata, obed potom bol riadne o pol tretej 😉

ja som dnes mala vetranie na vzduchu také, že som cca 2 hodiny riadila suterén a chodník pred panelákom - máme službu. Normálne mi to dobre padlo. Vypla som mozog a len tak nechala myšlienky prúdiť, total relax. Pohrabala som aj lístie popod orgován, čo je síce práca navyše, ale ja záhradkárčim rada, tak som si to užila...

muž bol medzitým s matúškom von, aj sa vrátili a ja som tam ešte behala s mopom 🙂

a teraz idem trošku prekladať.

vy čistíte zúbky.. ja som kúpila tú trojicu z DMka, a matúška tak striasalo z toho, že som to zas odložila... radšej má hryzátka a hrkálky, tak neviem, ako my budeme čistiť zuby, lebo ho total striasalo a napokon naplo, no... to z tej gumenej, čo má byť na masírovanie... 😖

egyptanka
22. nov 2009

Joooooj spala by som ... 😲

matja
22. nov 2009

som zvedavá, ako sa bude vyvíjať táto téma: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
tiež by som potrebovala vymyslieť niekedy niečo nové, ale nápady dochádzajú....

pasoa
22. nov 2009

čo znamená skratka SF na výraze "SF-Portalachse " ?? nemčinárky...

egyptanka
22. nov 2009

Natalka uz spinka 🙂

matja
22. nov 2009
matja
22. nov 2009

egy, aj Paťko už asi 15 min. spinká 🙂

a zistili sme dôvod dnešnej nervozity - vyšiel 5. zúbok 🙂

egyptanka
22. nov 2009

pasoa a co je to Portalachse??

egyptanka
22. nov 2009

matja, fuuuuha.
no Natalka rychlo zaspala ... do 20 minut 🙂 a sama v postielke.

matja
22. nov 2009

Paťko nemá problém zaspávať večer. Dnes aj včera mal cez deň iba dva spánky a preto večer zaspal totál unavený do 2 minút. To je výkon, čo? Ale normálne zaspí večer do 20 min, max. do pol hodiny. Len cez deň nevie sám zaspať. Dnes nám to nevyšlo ani raz.

nsoci
22. nov 2009

U nas sa spinka uz spred siestej... cely den nespal poriadne, kvoli zubkom, teraz ma cipok Viburcol a haja... zubky uz prerezane, ale ani za nic na svete ich neukaze.

Nakoniec sme isli na hodku vonku, prijemne bolo.

Matko sa uz plazi po celom byte, vsade upratuje, presadzuje svoju volu, tuli sa k nam... uz to veru nie je babatko.
Ad rozok: papame ho len mesiac a Natlaka je predsa o dva mladsia... a navyse u nas sa len zuzle a rozmrvuje 😉 spapa len minimum 😉 aj dnes zuzlal stary chlieb kvoli zubkom...

egyptanka
22. nov 2009

matja, u nas su standardom dva spanky ... ale oba tak cca 1,5 hod - 2 hod.

nsoci
22. nov 2009

Egy tak si to uzi...aj u nas tak bolo dva mesiace dozadu a teraz nist 😉

egyptanka
22. nov 2009

mam ist pozerat supersracov alebo sa to tu rozbehne??

egyptanka
22. nov 2009

nsoci, ty mi musis pokazit radost?? 😠 😀

matja
22. nov 2009

egy, ja idem pozerať a popri tom žehliť 😝

egyptanka
22. nov 2009

matja, aj ja by som mala zehlit... ale v nedeli sa nedela 🙂

denkolc
22. nov 2009

Mgk, však nikto netvrdí, že robíš Kubinovi zle.....však tisíc ľudí, tisíc názorov....Tak Tvoj je taký, že mu dávaš aj iné veci a môj je napríklad taký, že ak dokina uviedla, že tvaroh ešte nemá papať, tak nedám....ale včera som si kukla Pripináčka a tam je aj dáka zložka, už neviem, čo to presne bolo, znelo to ako xenothionový škrob...(či tak dáko)...a to mi neznie ako dáky vitamín.... 😀 😀 😀

....no prosto vieš, ako to je....ja mám niekoľko dôvodov, prečo Tanke nebudem dávať napr. ten vanilkový tvaroh, ale nemám vlastne ani jeden, prečo by som jej to dala....však je ešte toooooľko toho, čo ju čaká... 😅

Nsoci, mala by si teraz tie vlniačiky na sebe roztiahnuť, ne? 😀 😀 😀

Ozik a tú pastu na zuby - to jako? Načo? A jak mu vypláchnete ústa? Neviem si to ani predstaviť....to treba? Ja nedám....sa mi zdá, že to až keď bude samostatnejšia.... 😲

My sme vonku boli iba, keď sme sa prekladali z auta....november rain neni moc na prechádzky, ale zajtra pôjdem, aj keby trtkáče z neba padali... 😉
Juj a zážitok z dnešného dňa - asi pre vás všetky dennodenná realita, pre mňa však prekvapenie - manžel ma dnes pri aute objal! A hladkal ma po vláskoch s takým mojkacím hláskom..si ma túlil....bolo to šokujúce a stále na to myslím....(a tiež na to, že mu musím oprať tú bundu, čo mal na sebe, bo nevoňala 😀 )... 😝

egyptanka
22. nov 2009

Denka, ze aka romantika ... inac kedy poriesime tu kucinu??? Haaa??

mona1111
22. nov 2009

ahojte

cely den sa chem pripojit a nejako mi to nevyslo.... dnes sme mali navstevny den... najprv moji rodicia a potom kamarati s ich 17 mesacnym Christopherom....Bolo veselo

Ja z peciva som uz davala. biely rohlik, vianocku, kolac a chlebik a ked som mala grahamovy rohlik tak som dala aj ten a pekne papal......

Co sa tyka spanku tak jeden naobed druhy poobede, ale vsetko zavisi kedy rano vstaneme definitivne, lebo niekedy ked sa este o osmej napapa tak spi aj do desiatej, pol jedenastej no a potom uz spinkame len raz a to poobede.... Vsetko zavisi ako zacneme den....

Zajtra idem so Samkom na ultrazvuk zaludka, tak to musim uz o pol osmej utekat...lebo o osmej zacinaju o deviatej koncia s ultrazvukom tak chcem byt medzi prvymi... dufam, ze sa podari....

My sme uz aj zaspinkali ale pred chvilkou sme sa opat zobudili asi vycitil, ze ide superstar.... Minule sa tak hral na deke mal v ruke hracku, my s muzikom pozerame telku a zrazu pocuvame ze Samko si pospevuje,.....no fakt bola to sranda....a nebolo to falosne... mozno nam rastie superstar buducnosti 😀

denkolc
22. nov 2009

Egy, aj zajtra.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre