Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

potulka
4. dec 2009

alline, kludne mozete mat kiahne, ak ste s nimi prisli niekde do styku. prave tu dnes pisala nsoci, ze snehulienkina adelka ich asi bude mat, lebo sa hrala s kamaratom, ktory uz bol infekcny (tesne pred vysypanim, este o tom nevedeli). ma natalka aj horucku? vyrazky by mali zacinat na trupe, tvari a vlasoch a sirit sa dalej. maju tvar sosovice, postupne sa z nich robia pluzgieriky a nakoniec chrasty. cele to trva 1-2 tyzdne. ockovanie proti nim je nepovinne.
aby ste si nemysleli, to nie som taka mudra od prirody ale od googlu. 😉

alline
4. dec 2009

Dakujem potulka, presne tak, zacali sme trupom a uz sa mi zda, ze to ma aj na pravom licku, ach jaj zase choroba, ja sa uz snad zblaznim... ale dakujem za info... 🙂

potulka
4. dec 2009

alline, este sa neplas, mozno to predsalen bude nejaka alergicka reakcia. aj nas matej sa nedavno skaredo vysypal - pod bradou, pod pazuskami a sem-tam aj vselikde inde na telicku/koncatinach... asi z petrzlenu. nesvrbelo ho to a po dvoch dnoch to zmizlo.

lubi22
4. dec 2009

Alline moze mat kiahne, tie sa mozu dostat uz od narodenia, hoci kojene deti by mali byt z nejaho dovodu chranene do 4 mes. Zaockovat proti kiahnam sa da, ale nie je to povinne ale dobrovolne ockovanie, ockuje sa spolu s trojvakcinou v 15 mes. Ja mam Samka zaockovaneho a Filipko to snad do 15 mes. nechyti 😕

Miska aj Filipko soplikuje, v noci sa stale budil, mal plny nostek. Ani mi uz nespinkal, ked sm prisli z plavania, taky bol nejaky nesvoj cely vecer. Asi sme dam daco chytili, ked aj Ella soplikuje 😖

potulka
4. dec 2009

tie sople su teraz nejako popularne... mam dojem, ze odkedy matej travi viac casu na zemi, stale fufne a chrchle. z nosa mu vsak nic netecie a odsavacka ostava takmer prazdna, tak tomu nerozumiem. co mu to tam hvizda? 😠 zeby mal opuchnutu sliznicu alebo nebodaj mandlu? davame mu niekolkokrat denne vincentku na zvlhcenie, no zda sa mi, ze ucinok veskery zadny. 🙄

egyptanka
4. dec 2009

pasoa, si sa pytala na to oplachovanie horucou vodou ... tak ja sem tam aj lyzicky na papanie oplachujem.

chcela som odsavat nech mam nieco v zasobe a teraz je to uz o nicom ... nechce sa mi.

Varim Natalke zajtrajsi obed nech mam zajtra pokoj ... mala mat vajko, ale manzela som neinstruovala ked kupoval vajicka nech nekupuje klietkovy chov.

Potulka, aj Natalke hvizda v nose, ale sople nema ... ja nezvlhcujem tak neviem aky uragan tam v nosiku ma.

potulka
4. dec 2009

egy, to som rada, ze je este niekto taky! 🙂 samozrejme, nemyslim to tak zle, ako to vyznieva. 😅

pocujte, nasla som na mimibazare DVE podobne kocky, ako sme sa tu za nimi vsetky pachtili. obe su k dispozicii. idem sa s muzom poradit, ktoru berieme a na tu druhu dam potom link, ak by niekto chcel, OK?

diocka
4. dec 2009

este info pre latkarky, koncom decembra chcem ist este pozriet uja babyluciaka, tak ak by ste nieco chceli, dajte mi vediet. ceny dufam ako minule 🙂)))

matja
4. dec 2009

diocka, co to znamena, ze ceny ako minule?

egyptanka
4. dec 2009

Tak Natalka ma obed navareny, my sa najeme na zajtrajsej party ...

egyptanka
4. dec 2009

potulka, hod to ...

a to nik nema tie Farlin termosky???

Ja uvazujem nad tymto ... lebo reklamna taska na Studentsku pecat a alobal okolo vyzivy (blavacky vedia) ma prestava bavit.

http://www.biga.sk/chicco-nerezova-termoska-na-...

potulka
4. dec 2009

egy, este chvilu strpenia. klasika: muzovi je to jedno a ja som strasne nerozhodna. 🙄 takze este som si vypytala dodatocne informacie od jednej z nich. dufam, ze obchod prebehne najneskor zajtra. 🙂

diocka
4. dec 2009

egy ta 500 ml farlin ma priemer 7 cm a hlbku 10,5 cm. cca.

diocka
4. dec 2009

ste ma namotali na tie "tlacitka - choditka" pre deticky - ale neviem sa rozhodnut medzi tym ktore kupila ajka a medzi tymi plastovymi ktore tu linkovala katja.

ajka, neskusala si nahodou tu kocku na laminatovej podlahe (bez koberca)? nesmyka sa to? najviac sa mi paci ta kocka ale bojim sa ze maly za nou nebude stihat utekat ked sa to bude na plavacej podlahe smykat...

egyptanka
4. dec 2009

diocka, diky tak tie moje sa tam nezmestia ... tak to poriesim tou chicco. Diky

denkolc
4. dec 2009

Diocka, mne sa tiež páčila tá drevená kocka....a nestála moc veľa, je interaktívna a dajú sa do nej dať aj hračky....odložíš škatuľu... 😉 😉 😉

Ja som malej objednala toto a idem po to v pondelok - teda Ježiško donesie:
http://www.ihracky.sk/18918-stastne-kocky.sk.html

http://www.ihracky.sk/17202-dino-s-loptickami.s...
(díky Lubi)

A ešte dostane aj sánky (15 eur drevené aj s opierkou) - zase Nsoci ma navnadila.. 😀 😀 😀 Juch, teším na darčeky pre malúúúú... 🙂

ajka82
4. dec 2009

diocka,ide tam dost rychlo, ked sa krpec o to opre a nevie co s tym... ked som ju skladala, tak mala sa chvilu s nou hrala... ale mala to sikovne zvladla...

ajka82
4. dec 2009

deni...dina dostane karinka od prababky aj k vianociam aj narodeninam spolu, kedze je to velka hracka 😉

denkolc
4. dec 2009

Ajka, tak Karinka bude mať Táničkinho dina bratranca? To bude super!!!

ajka82
4. dec 2009

deni hej...a bude plna obyvacka karinkinych veci a hraciek a my sa tam uz nepohneme 😀

egyptanka
4. dec 2009

Jeeeee ten Dino je uuuuzasny ... skoda ze uz velky darcek uz mame pre nu kupeny.

Denka, tie kocky su super ... mala ich ma u nasich. ... teda u mamy ☹

egyptanka
4. dec 2009

Hmmm ... zeby som vyuzila dobrosrdecnost svokra a poslala mu tip na darcek pre Natalku na Vianoce ... ze Dino???

Ajka, inac chcela som sa ospravedlnit, ze sme s plavania tak zdrhli.

potulka
4. dec 2009

my prave pracujeme na nakupe hojdacieho konika pre matejka pod stromcek. tiez z mimibazaru, je to tam fakt zlata bana. 🙂
ale teraz uz naozaj idem umyt riad. 😝

diocka
4. dec 2009

mame nove fotky.
az 3 🙂)))

lubi22
4. dec 2009

Denka nie je zac 😵 U nas sa Dino tesi oblube este aj teraz 😉 Sice vyrobca asi nepocital, ze bude sluzit ako pretekarska formula a bude sa v nom tahat dieta po celom byte a este aj driftovat, ale Samko je z toho nadseny, tak preco nie 😀 Multifunkcna hracka 🙂

egyptanka
4. dec 2009

Inac Natalka sa nevie dohrat s tymito kockami ... su uplne super
http://www.biga.sk/didakticke-rozvojove-hracky/...

egyptanka
4. dec 2009

Je tu niekto alebo mam skocit na muza?

ajka82
4. dec 2009

pozeram wasabi... kludne skoc, urcite sa potesi 😉

egyptanka
4. dec 2009

hmmm ... asi tazko ... kuka finale Davis cupu ... ale tiez tam vydavaju ti tenisti divne zvuky ... 😉

potulka
4. dec 2009

lubi, tak mi napadlo, odkedy si zacala na samkovi pozorovat jeho auto-maniu? reku, ze kedy mam zacat davat pozor... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre