Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

matja
22. jan 2010

lenka, takže už ste zdraví, super 🙂
pasoa a vy ako? Matúško už nie je chorý?

katka - nemala som zlú skúsenosť. Ale akosi mi je proti srsti zverejňovať naše fotky, neviem, kto všetko si ich pozerá. Zakaždým, keď som aktualizovala album, som so sebou bojovala, či to mám robiť, ako každá mamička, aj ja sa rada pochválim so svojim miláčikom, ale nakoniec som sa rozhodla albumy vymazať...

nufanek
22. jan 2010

Inak, mam dost obavy z ryze. Jedna znama mi poradila, aby som ju vyskusala este ked mala Paulinka 6 mesiacov. Skoncilo to zvracanim a to poriadnym. Rovnako to dopadlo aj pri druhom pokuse. Teraz neviem, kedy ju opat vyskusat.

katka0602
22. jan 2010

Matja, to mas pravdu. Ja som nad tym tiez uz podobne uvazovala. Moze si to pozerat naozaj ktokolvek.

egyptanka
22. jan 2010

nufanek, kludne skus ... pripadne vyskusaj nemliecnu ryzovu kasu alebo vlocky ... mozno vtedy brusko nemala na to pripravene ...

katka0602
22. jan 2010

Nufanek, to je zvlasne s tou ryzou. Na tu som este nepocula ziadne alergicke reakcie alebo podobne.
Ved ta sa odporuca medzi prvymi prikrmami. Hmm.

lenk30
22. jan 2010

katka, to musí byť supíš. niečo také hľadám aj u nás, lebo filipko keď začuje hudbu už má ruku hore a spieva. k našim keď prídeme, dedka hneď naviguje, kde má mandolínu a musí mu hrať. so segrou hrá na gitaru, stále by tancoval.

vraj je u nás niečo také v ľudovej škole umenia, ale ešte som sa nedopátrala.
no pevne verím, že sa mu to bude páčiť. celé leto sme strávili v bazéne, ale teraz vo vani začal strašne jačať. tak to skončí tak, že ho len osprchujem a muž ostane s kačičkami vo vani 😀

matja, áno už je zdravý a doháňa stratené kilečká 🙂

nufanek, mne malý dlho ryžu nechcel, ale obavy nemáš mať prečo. na žalúdok je ľahšia ako zemiaky. môj malý mal teraz sračkový vírus a doktorka odporúčala iba ryžu.

lubi22
22. jan 2010

Ahojte 🙂

Denka odrazatko by nemalo skodit, je na inom principe ako choditko. Ja ho pouzivam pri Filipkovi a pekne sa vie odrazat sam 🙂

Nsoci je mi luto, ze to nevyslo. Ale mne lekar ked sme este chodili na kliniku pred Samkom zakazal robit si tehotenske testy, povedal, ze polovica testov, co si robia pacientky vyjdu nespravne, stacia male zmeny v hladinach hormonov a uz sa moze ukazat tehotnost, hoci tehotna zena vobec nemusi byt. Babulko urcite pride, ked sa pren rozhodnete 😉

Lenka takze Filipko je uz zdravucky?

Matja aj ja mam z fotiek na MK zly pocit, ale rozhodla som sa tam nechat tie najaktualnejsie - kvoli mojej maminke, co na FB nechodi. Tam mam fotiek viac, ale tam je pristup obmedzeny.

snehulienka
22. jan 2010

nsoci, ty koki, to fakt? ze preco si sa tak divne citila...
ci to je skoda ci nie musis vediet ty..
sme u mamy po 2tyzdnoch, tak neplanujeme daleko ist.ked chces pridi ty na strkovec

lenk30
22. jan 2010

tak som pomazala aj ja albumy, nechala len pár fotiek. inak myslím si, že FB je ešte horší. ako tam obmedziť prístup?

ja si nemyslím, že by odrážadlo bolo zlé. malý mi popri ňom chodí - bud to drží zo zadu, alebo z boku a vykračuje si

lubi, hej hej. filipko už je v poriadku. ved už som aj ja bola vysratá z neho. teraz o dušu spasenú papá, aby to všetk dobehol. tak či vonku v tej kose, či doma stále vykrikuje mňam mňam.

a nočné kojenie............hrúza, už si ani tričko nedávam, lebo je prilepený non stop

nsoci, asi mi niečo ušlo..............mysleli ste, že si tehu?

labutka
22. jan 2010

trochu odveci... ale v tom sustiaku sa nevari?? nevidim na ich webke ziadnu info o tom... 😕

egyptanka
22. jan 2010

labutka, nevari ...

lubi22
22. jan 2010

Labutka nevari 😉

katja78
22. jan 2010

Čaute, ja som hore, je tu niekto?

katja78
22. jan 2010

Ahooooooooooooooj Lubi 😉

matja
22. jan 2010

maci, ako si myslela v téme o stretávke toto: "a este nas nakoniec odradilo ze na orave je asi drahsie trosku jedlo" - keď sa tam nevarí?

matja
22. jan 2010

či to práve preto je na terchovej lacnejšie, že tam žiadne nie je? 😀 😀 xixi

ahoj ľubi, dlhšie si sa tu neukázala 🙂

egyptanka
22. jan 2010

Lubi maka na titule miss fitness 😀

denkolc
22. jan 2010

čoooooo? Labuťka nevaríííí? Má osobného kuchára??? 😀 😀 😀

Díky Labuľka za popis káblov... 😀 ..ale ona žiadne káble nemá, iba hnačkové až vodové kaku...fakt divnééé...a dosť dlho...ja krava furt čakám na bobky a nechodia... ☹

Lubi, díky.....vraj sa dá to odrážadlo používať aj ako chodítko a hojdačka...ale tak sama uvidím, na čo to bude vhodné..no... 🙂

katja78
22. jan 2010

Baška - detto, čo Matja. Tak sa trochu čudujem, že aká je moderná vaša dokina, chodiť do roka ani za svet, ale mierne opražené na cesnaku sa môže skúsiť? 😕 Ale asi má svoje dôvody. Hanka je tiež taká, že tie začiatočnícke príkrmy už nemôže ani cítiť. Musím ju vyhladovať, potom mi horko-ťažko zje polovicu misky, krúti hlavou, že už ninčem, a keď si pri nej naložím na tanier ja, tak chce ochutnávať z môjho. No nedaj jej 😅 Takže tá soľ (od odborníčky na výživu mám ešte na mííííííííle ďaleko 😉) - nie je otrava, len sa zdôrazňuje, aby sa už 1/2 ročné a menšie deti nenaučili na slanú chuť, lebo potom ju budú preferovať celý život. Obličky už sú skoro hotové (počet nefrónov) 🙂

katja78
22. jan 2010

manduca - tiež som sa na začiatku bála, že zamrzneme, ale mám takú dlhú širšiu bundu, tak ju pod ňu schovám 😎 A má na sebe: body s dlhým, punčochy, pulover, tepláčiky teplejšie, ponožky hrubšie, overal celotelový (aj na nožkách), šálik, čiapku hrubú a rukavice. A páči sa 🙂

topánočky - na doma väčšinou dávam, lebo bez nich sa jej šmýka po podlahe. Kým sa nestavala a nechcela chodiť, tak protišmykové ponožky. Topánky trocha vidno tuna:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
sú kožené aj zvnútra, ľahučké, Hani nemá po nich nič odtlačené a hlavne sama si ich pýta. A Potulka - slovenské 🙂 (začína mi to niekedy myslieť ekologicky)

lubi22
22. jan 2010

Ahooojte 😀

Egy miss fitness 😀 No to tak 😀 Nie iba som vela skusala a vela opravovala skusky, mam 120 studentov, tak mi to zabralo kazdu volnu chvilu. A este odpovede na neskutocne maily, by ste neverili, co vsetko su ludia schopni napisat, len aby dostali dalsi termin - vyhovarat sa na umrtia, tehotenstvo a tak podobne je najmenej. Som znechutena z toho.

Denka aj my mame take 4 v 1, co je aj odrazadlo, choditko, hojdacka - Chicco. Priznam sa, ze hojdacku sme este nidky neskusali 😅

Co sa tyka stretavka, mne by sa viac pacila Orava, lebo v Sustiakovi sme uz boli, tak nieco nove a paci sa mi, ze je tam moznost stravy. Ale prisposobime sa, je mi to v podstate jedno. 🙂

mapa
22. jan 2010

cafte kocky, citam vas dozadu, tak pol prispevku na kazdej strane 🙂

strasne rychlo zijete 😀 aspon tu na koniku.
gratulujem lezcom, chodcom, zubacom a spacom 😉
karla sa len plazi, nema ziadne zuby a spi ako kedy, ale zato uz ma celkom slusnu zasobu slov 🙂 mama, babta- babka, hav hav, ampa-lampa, homba (ked sa nieco hojda, alebo ked sa hojda ona v kresielku), jeeej- na vsetko nove, co ju zaujme; baba je babika, alebo babetko.
ja som sa tiez prvy krat v zivote odhodlala na cvicenie vo fitku, zatial mam za sebou 2 navstevy a uplne prekvapivo nic nevidiet 😀 😀
chorusikom skore uzdravenie!

katja78
22. jan 2010

Nufanek - staršia mala čosi podobné s banánom ☹ 2x mi ho vyvrátila ešte ako 8- a 9-mesačná, ale alergiu na ňho nemá. A dodnes do nej banán neviem natlačiť. A tak ľahko prenosné jedlo to je.

katja78
22. jan 2010

Ahooooooooooooooj Marianka 🙂
Z Karličky bude hovorkyňa 😉, alebo poetka 😉 😉 😉

lubi22
22. jan 2010

Ozaj a vyzera to, ze uz sme vybrali dovcu na leto, nakoniec Chorvatsko autom, ale hladali sme co najblizsie, aby sme tam boli do 8 hodin, pieskovu plaz, vhodne pre deticky, detske ihriska, hotel so stravou. Povodne sme chceli sice nieco ine, ale caka nas jedna velka investicia, tak aj Chorvatsko bude super, hlavne, ze budu drobcekovia dychat zdravy morsky vzduch a kupat sa v slanej vode. Samkovi to naposledy velmi pomohlo.

http://www.imperial.hr/hotel-complex-san-marino/

egyptanka
22. jan 2010

Lubi, domcek? 😉

lubi22
22. jan 2010

Mapa tak to sme na tom rovnako s tym fitkom 😀 Ja som bola po prvej navsteve vysmiata ako leco, hrozne dobre mi to urobilo, normalne som bola v soku, ja co som cely zivot sla velkym oblukom okolo takychto zariadeni 😅

potulka
22. jan 2010

no jasne, kym tu sedim, skoro nikto nie je pritomny, ale akonahle odidem debordelovat kuchynu, dohrnu sa aj davno nezvestne osoby. 😠
😀

egy, v poslednom case varim cestoviny bez soli, lebo matej ked vidi, ze mame nieco na tanieri, dava jednoznacne najavo, ze aj on chce prezuvat. 🙂 ale myslim si to, co uz bolo popisane - ta troska soli je v poriadku, pokial teda samozrejme nedavate na jedny cestoviny pol klila. 😉

labutka, ty si ksicht! 😀 ze kable! 😀 😀 😀 ozaj, mam tehotnu kamosku, ktora je jednoznacne rozhodnuta zaobstarat si latkovky. rodi az v aprili, ale vsak jej v pripade zaujmu urobis prezentaciu? 😉

den, katja nedavno spominala, ze hanicka tiez este nema bobky. neviem, ci to stale plati...

egy, nedolieva manzel tajne do tej flase vineu? 😀

mapa
22. jan 2010

joj katka, som ti chcela napisat, ze ja mam velmi rada podhradsku... ja som sa do nej "zamilovala" este ako pubertiacka, ked sme s nasim zborom v 94tom boli s atlantou (kapela, v ktorej ona vtedy spievala) na snure po slovensku. pripadala mi dokonala, krasna s nadhernym hlasom 🙂 a minule som ju po dlhom case videla v rannom magazine s ooobrovskym bruskom a lala ma katusku, sa tesiiim 😵 to uz je tretie, vsak?
no a karla veru, asi z nej atletka nebude 😅 hm a rozmyslam, komu by mohla but hovorkynou 😀 nenapada mi zatial nikto 😀

lubi22
22. jan 2010

Egy najprv pozemok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre