Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

vlalu6it
2. feb 2010

taelka,,aj nam posli ucet,,,aj my prispieme,,,

asandys,,krasne si to vsetko rozpisala,,som nahlas citala manzelovi,,a s tymi vankusami to mame tiez,,,mame take 2male rozpravkove,,a ona si stale na ne kladie hlavicku,,miluje ich akby napodobnovala nas,,, 😀 chudatko adamcek,,prajeme skore uzdravenie,,,,

my sme nastastie od narodenoia chorucky este neboli,,,,a zuby stale nemame,,ani dnes nie,,,

tak dnes som bola na krv predoperacne,,,a brali mi 6anpuliek a kazda stoji 3,5eura,,skoro som odpadla,,a nakoniec mi to dfala ako celkovu preventivnu po 2rokoch tak som zaplatila len 2eurace... 😲

teraz o 13.10sa idem ostrihat,,v sobotu na ples,,tak musim vypadat k svetu,,,,

dnes doobedu som este malej robila vyzivky,,,zavarala som,,mrkvovo jablckovu,,a asi ich nakoniec zozerkam sama,,su skvele,,este sa to dosterilizava,,,,

baby,,nasa mala zacala odmietat strihanie nechtov,,to sa vobec neda,,ani ked spi,,,uz je taka doskriabana,,,neviem co si to vzala do hlavky,,,no,,,neviem ako na to,,poradte,,,

egy nas mala dostala sanky od babky na vianoce a boli sme sa sankovat a ona hned pred vchodom zaspala,,,tak sme ju poriputali pasami a prespala celu sankovacku,,,,

mgk,,,kubik je zlatucky,,s tym harom nema chybu,,, 😀 a inak,,ako sme dosli na slovensko,,tak pri malej spava tatko,,,takze nevyspaty je stale on,heh,,, 🙂

egyptanka
2. feb 2010

No prd spime ... pocujem buchoty ... asi je zaujata kolotocom nad postielkou ... musim ho uz demontovat nech ju nerozptyluje.

vlalu6it
2. feb 2010

egy,,my spime presne teraz 16minut,,takze nam ostava este 4minuty,,je ako hodinky,,tak bezim zmyt vlasy,,ide sa ku kadernicke,,,, 😎

egyptanka
2. feb 2010

vladka, nieeeee neumyvaj vlasy, lebo sa budu tazsie strihat ... ved ona ti tam tu hlavu tak ci onak umyje.

ajka82
2. feb 2010

dnes zatial ziedna teplota klopi, klop 😵 ale usoplena a ukaslana je statocne...v noci sme startovali vysavac 😔 ...ale uz aj ocka sa jej vedia zasmiat

egyptanka
2. feb 2010

ajka, super 🙂
stale sa nespi ... uz som musela ist do izby, lebo vrieskala ako pavian... teraz je ticho, len bucha ... podla zvuku cumlom o tycky postielky.

diocka
2. feb 2010

egy, ani my nemame sanky ani ziadne zimne fotky. a doteraz ma to ani nenepadlo 😵
ale ked tak nad tym uvazujem tak fakt by som mala nieco poriesit.

a napadlo ma toto - ak zajtra pojdeme k nsoci, tak ta ma sanky. poziciame si - pojdeme sa von fotit, budeme sa tvarit ze sme na sankovacke - ja budem fotit teba s natalkou, potom ty mna s krpcom a nik ani nezbada ze to je akoze sankovacka nie ozajstna🙂))))))
a ked budu deti velke budeme im hovorit story o tom ze ked bol r. 2010, tak boli strasne zimy, mraz a kopa snehu a my ubohe matky sme sa borili 2 hodiny snehom aby sme nasim zlatickam dopriali sankovacku. a ako dokaz vytiahneme fotky co urobime zajtra pred nsocinym palenelakom🙂)))

nsoci
2. feb 2010

Egy vsak my mame sanky. Vyteperime malu pred dom a budes cvakat z balkona 😀 Problem solvd. Este keby sa tak solvol problem s Matkovym zaludkom... vyzera takmer normalne... hodil mi este mini tycku... ale inak... len papat nechce...

egyptanka
2. feb 2010

Ticho! 😲

egyptanka
2. feb 2010

do ritky ,,, sused zacal vrtat 😠

egyptanka
2. feb 2010

no ale uz spi ... hodinu jej to trvalo ... mrncala pri tom, trochu revu, buchala ... ale nakoniec sama zaspala.

pasoa
2. feb 2010

egy, ani my nemáme foto na sánkach ;)
sánky sú stále u starých rodičov a najnovšie zistili, že asi nemajú to operadlo, tak bohvie, či túto zimu nejaká sánkovačka aj bude?
Hlavne, že som objednala overal do sánok 😠

egyptanka
2. feb 2010

Pavli, tak budes musiet robi operadlo ty 🙂

asandys
2. feb 2010

nsoci, ako som pisla, adam ´hanckuje a vracia 4 ddn, z nicoho nic zacal- ze je to virusova hancka alebo infekcna, uvidi sa podla vyteru co budu vysledky vo stvrtok. Zatial dnes zjedol banan a vypil mlieko zriedene ryzovym vyvarom, jak kazala dr. Caj odmieta brutalne ☹

denkolc
2. feb 2010
denkolc
2. feb 2010

Diocenka, ďakujem, že ma pustíš dopredu......ale keď nad tým tak uvažujem, kľudne sa postavím aj za Teba, lebo v hrubšej podstate som si už na to nespanie zvykla... 😀 Teraz je síce extrém, ale ten pominieeeee...a bude svet krajší... 🙂

Egy a keby ste sa chceli dakedy ísť sánkovať, kľudne sa nabaľte, vyrazte, cestou sa zastavte Hrobákova 7, podám Ti sánky a ideteeeeeeee.... 😉 🙂

egyptanka
2. feb 2010

Den, noooo uz aby som isla objednavat 🙂

labutka
2. feb 2010

vlalu, my strihame nechty pri telke. zapnem TV, adama si dam na kolena a striham, kolko vydrzi.
nsoci dobry napad, taella daj cislo uctu, prispejeme na plavanie. 🙂

ajka82
2. feb 2010

mne dieta spi, tu nikoho...

nsoci, dufam ze to matkove vrackanie nic vazne nebude, uz aby bolo dobre

moncicii2000
2. feb 2010

ahojte ..
tak zas doobeda velka bieda v spanim len pol hodka .. a ted poobede zas bude spat vela... vcera spal skoro tri hodky .. na balkone spal hodku a potom sme ho supli kocikom donutra a tam spal este dve hodky ... v noci isliel spat az o 22 hod ako vzdy ... v noci sa stale budi aj tri krat za noc ...

vlalu : a prespi ti mala celu noc?? ked cez den len tolko ?? ... co by som ja dala za celu noc prespatu :D ... cez den by mohol spat i len hodinu vobec by mi to nevadilo len keby spal uz od nejakej 7 do 7 :D :D

denkolc
2. feb 2010

mončiči LEN 3 krát???bud stastnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

baskaj
2. feb 2010

dami mi tu hopsá na podhradskú

som ho dnes zachránila od udusenia nálepkou, čo odtrhol z lietadla na stene nad postieľkou. dobrý kusisko to bol! a takej trvrdej! 😔 ja že čo tak čudne prehĺta. som mu to na 3x lovila z hrdla. už to tam mal šmyknuté. keby to úplne prehltol, tak by sa podľa mňa určite zadusil. sme sa hneď pomodlili, že to dobre dopadlo 😖

a dnes sme mali hroznú noc!

nsoci a asandys - ďeťom skoré uzdravenie!

den - že nevyspatá? tak prijmi nsociu ponuku na návštevu, zahraj to tak, že si si doma ešte niečo zabudla, táničku jej nechaj, ty si behni dimov na 3 hodky pospať a nsoci si aspoň nacvičí ako je to, keď musí okolo dvoch behať 😎 😝 som to dobre vymyslela, čo? keď sa už ona tak ponúka 😝 😀

denkolc
2. feb 2010

Bašenka, tak to je fakt nechutné...s tou nálepkou....ale mám ja taký pocit, že my matky máme fakt šiesty aj siedmy zmysel a vieme, že sa čosi deje....presne mi to pripomenulo, keď som počula Táničku kašlať a zrazu jej lovím z hrdla dve visiace náušnice..proste inštinkt jak hovado....

Tak som rada, že ste v poriadku...a u Nsoci párty nebude....myslím, že by to bol brutálny trest, kebyže ku grcajúcemu Maťkovi jej dám sopľavú Táničku....to ani nepriateľovi.... 😅 😅

My spime...takže otváram svoju diplomovú prácu a budem na to čumieť a čumieť, až dokým sa Tany nezobudí... 😀 😀

baskaj
2. feb 2010

den - aj táničke skoré uzdravenie. aebo dojdi na celý deň ku mne. fakt!

moncicii2000
2. feb 2010

denkolc: niekedy to je i viac .. uz neviem preco ... chodi spat o 22 a o 8 je hore .. a to medzi tym ma este niekolko prestaviek co je hore ..

no myslela som si ze si dnes potiahne zas tri hodky ale nie tristvrte hodinka mu stacila a uz je hore hra sa s pinpongovymi raketami .. :D :D .. tak som zvedava ze ked spal len tolko ci dnes skor zalomy alebo nie .. 😒

moncicii2000
2. feb 2010

baskaj: viliamko sa dnes hral s rukavicami na nich boli take babiky .. nejak sa mu podarilo jej otrhnut hlavu a mal ju v ustach ... ked som ju zbadala jeho ustach tak som k nemu letela .. nebolo mi vse jedno .. nasilu otvorila usta a vytiahla ... uff ..
dnes je daky zvlastny den ...

zajtra idem na vytrhavanie zuba mudrosti jako sa mi nece .. uz ted citim tu bolest :D 😠

egyptanka
2. feb 2010

odsavam ... opat

Anketa:

1, kolko ovocia zjedia vase dietky? v akej forme? (vyziva, v kasi, surove,...), kolkokrat denne?
2, ako vyzera vas denny spanok?

moncicii2000
2. feb 2010

egy:

- to je podla toho co ine cez den je kolko mlieka, kase, mäsa .. niekedy zje maly skoro cely banan, neskor zas polku vyzivy .. alebo na opak .. fakt to zavisi kolko zje ostatneho ...

- denny spanok u nas vyzera tak ze doobeda spi len pol hodku niekedy aj menej, poobede vzdy spi dlhsie od hodky do troch hodin ..

iron
2. feb 2010

egy k tvojej ankete:

1. na desiatu dostava ovocie. To zje bud celu vyzivu alebo cely banan. Ked davam ine ovocie, tak zje mnozstvo ako keby to bol cely banan. Niekedy jej pridam piskotku, to jej viac chuti. A este zje aj ma v obede /napr. kuracie prsia s jablkami) ale to len sem tam.

2. denny spanok....vstavame o pol osmej ideme spat o pol dvanastej. Spi hodinu, niekedy az tri. Tot vse.

ajka82
2. feb 2010

egy
1 surove ovocie(olovrant)-jablko(nie nejake velke)+banan+pol pomaranca(najnovsie)+nejaka piskota(ak je ine ovocie, tak rovnake mnozstvo aby vzniklo, napr miesto jablka hruska), ked ideme prec a nestihnem nachystat cerstve tak vyziva 200g
2 denny spanok 1 hodina poobeda(max.2 hod) zaspi medzi 12 az 13 podla toho kedy sa rano zobudi (vacsinou o 7 hod) a obeduje...potom fici do deviatej vecera

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre