Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

ajka82
11. feb 2010

mychodime von sami ked iba soplime, medzi ne deti nie a ani sa nechystame...
a co si mala na FB? 😕

potulka
11. feb 2010

egy a co vari nemate niekde pobliz domu pizzeriu? ja som uz svoju spraskala. 😀 situacia s chlebom je u nas rovnaka, idem dat piect novy, kym su chlapi vo vani.

den, tanicka je uuuuuzasnaaaaa! 😵 parada. klbiky uz boli zjavne nastavene pracovat a magnetoterapia ich nakopla. tesim sa velmi. na stretku ostanu tentokrat leopardie oblecky v uzadi pred sportovymi vykonmi. 😉

volala som s pasoou, povedala, ze mam pozdravovat celu stajnu. 😀 maju sa lepsie ako na minulom pobyte. matusko poctivo cvici a lozi po herni za loptickou. 🙂

kucina1
11. feb 2010

egy ja by som ti dala moju veceru, teraz sa s tym napchava majo s tomasom

vobec mi nekupil majo co som chcela, nic nemali a polovicu zabudol ☹

zajtra budu na obed vajcove alebo bryndzove halusky, som zvedava co na to povie tomas

egyptanka
11. feb 2010

potulka, mame ... len som dostala chut na obycajny chlieb s maslom a sunkou a paprikou.

labutka
11. feb 2010

z FB - mena vymazavam - toto:
ja: nemám rada matky, ktoré svoje choré a soplavé deti vodia do kolektívu. :-/
reakcia 1: ani ja
reakcia 2: niektore nemaju na vyber :(
reakcia 3: je to tak...ale potom ked sa nakazia dalsie deti je to zacarovyna kruh.....
ja: ja si myslím že vždy je na výber. bohužial niektorým z nás je prednejšie niečo iné než naše vlastné zdravie alebo zdravie našich detí.
reakcia 4: Plne s tebou súhlasím Katka
reakcia 5: aj u Vás sa také nezodpovedné nájdu???
reakcia 6: Kati, a ja som bola este za divnu, ked som vcera odmietla ist na hudobnu, lebo maly ma sople ... jedna mamina mi hovori, sak dojdite, sak budeme budovat imunitu :-/ ... btw. ani ja to nemam rada, tak to ani nerobim ...

ja som predchvilou dopiekla chcleba, celozrnny, s orechami, sezamom a lanom. mnam. uz som z necho obrala vrchne opecene orechy.

kucina1
11. feb 2010

tak ja som mala chlebik s maslom, bryndzou, slaninou, parenicou a paradajkami

labutka
11. feb 2010

egy, prave si ma inspirovala. idem vytiahnut maslo a sunku a papriku. mnam.
neviem kedy mam dat spat adama.....

potulka
11. feb 2010

labutka, tomu nerozumiem. akoze niekto nema na vyber? nemoze ostat doma, ci co? 😕

denkolc
11. feb 2010

Uspím, dočítam a pripojím sa.....už som si lízla portského, tak bude krásny večer.... 😅

munu
11. feb 2010

Matko ked mal sopliky, tak sme vacsinou sedeli doma a ked sa mu uz trosku polepsilo, tak sme isli na prechadzku a cestou sme niekedy zasli aj do tesca kupit co uz nam doslo v domacnosti.. kedze moj Mato musi chodit aj do prace a rodinu inu tu nemam (okrem sestry, ale ta nebyva velmi blizko nas a navyse robi v rovnakej firme a na rovnakej smene s mojim Matom, niekedy dokonca robia spolu pri jednom stroji), takze nemam niekedy na vyber a musime ist s Matkom do obchodu my dvaja pesi s kociarikom.. ale fakt, ked ma silne sople, tak cusime doma a cakame kym sa polepsi..

labutka
11. feb 2010

munu, nakupovanie nepovazujem za kolektiv. ale ked niekto zoberie svoje soplave dieta napriklad do MC alebo na kurz alebo do skolky, to mi fakt vadi.
proste lahkovazna matka, ktorej dieta nakazilo adama, mi uplne prekazila moje plany. takze som nasr.ta.

potulka
11. feb 2010

egy, uz davnejsie sa ta planujem opytat, ci sa da flaska so sosacikom pouzit aj ked dieta lezi. ked napr. niekedy davate, alebo ste davali naty v noci cajik, da sa to so sosacikom?

a druha otazka pre bratislavcanky - kde v starom tescu v meste je kutik s biozeleninou&spol.? minule som tam nakukla a pripadala som si ako teta z hornej dolnej prvykrat vo velkom obchode. nic som nenasla a pritom nsoci hovorila, ze maju vselico. kde mam hladat? dik.

ajka82
11. feb 2010

potulka, karinka pije so sosakom aj poleziacky 😉
do stareho tesca nechodim, neporadim

munu
11. feb 2010

labutka, tak to hej.. to by vytocilo aj mna..my zatial do takych centier nechodievame s Matkom, ale urcite ak bude mat sopliky, tak nepojdem tam nakazit ine babatka...

potulka
11. feb 2010

dakujem, ajka. nechce sa mi zavadzat cumel po 11 mesiacoch. 🙂 chceme skusit dat matejkovi o polnoci a o 3. nieco z flasky namiesto mlieka, ktoreho uz nie je az tak vela. vsetko si vypije vecer a o polnoci a potom rano uz skoro nic nema. 🙄
den a akym sposobom sa chystas odstavovat tanicku? uz jej chuti sunar?

kucina1
11. feb 2010

uf ja sa idem ukaslat uz k smrti vobec mi ten hedelix nepomaha a kasel sa mi zhorsuje
tomasko nam prave zaspinkal

baskaj
11. feb 2010

baby - ešte ma napadlo - švagra som sa pýtala na piecku na chleba a povedal, že ju už nepoužívajú. že chleba má takú... elektrickú (?) chuť, nie ako z pece originálny. čo vy na to? asi nebudete súhlasiť 😕 takže - kto mi donesie ochutnať v máji na chatu??? apropo - labutka, slubujem, avšak keď budeme soplaví v máji pred chatou, veľmi budem zvažovať či neporuším.... 😝

denka - moc moc sa s tebou z táničky teším! viem aká je radosť z pokroku! ja sa vytešujem, keď dami konečne štvornožkuje. ani sa nenazdáš a budeš táničku naháňať po celom byte 😀

kucina1
11. feb 2010

idem sa naparit a spat bo uz nevladzem tak rano

baskaj
11. feb 2010

kuci - skús mucoplant, ten sa môže aj v tehu (a super chutí 😀 )

snehulienka
11. feb 2010

nsoci, sledujes, ze sme my dve chore...?
blili sme a ja aj srajdovala.

kucina, koxo ze 21tt, super. a super ze zas dievcatko pre zmenu. tesime.

labutka
11. feb 2010

baska, v maji nikdo chory nebude. to je rozkaz. 🙂
chleba z piecky ma podla mna lepsiu chut nez z obchodu. chleba z obchodu nezjem len tak, suchý, ale keď upečem doma, tak si odkrojím a len tak ho zožerem. mňam. nečakaj do mája, švagor nech ti pekáreň posunie. 🙂

egyptanka
11. feb 2010

Prave sme dokoncili s muzom nacvik personalneho pohovoru ...

egyptanka
11. feb 2010

potulka, kedze v noci sa u nas spi, caj uz nedavam ... ale ked chcem, aby sa napila tak ju musim dat do polohy lezmo a tak pije s tej sosakovej flasky. Posediacky nevie pit dobre, lebo nevie zaklonit hlavu ...

egyptanka
11. feb 2010

a davam opat do pozornosti moj vcerajsi prispevok na ktory nik nereagoval ... !!!!

egyptanka • 1d • Včera o 18:01

Blavacky, viete co mi napadlo ...

viem, ze to moze byt zlozite ... ale co tak raz sa stretnut niekde na kave a kolaciku ale bez deti ... hmmmm??? ... Hodinku, dve by snad priatelia, muzi postrazili ... alebo vecer niekam vyrazit. Haaaa??? ... alebo som trapne naivna???

labutka
11. feb 2010

egy, bez dietata niekam ist? pome na hokej. 🙂

egyptanka
11. feb 2010

labutka, nooo len my prave o 18 zaciname vecerny ritual ... xixi, ale dalo by sa to zariadit. Ale ja som uzvazovala, zeby som raz malej narusila rezim a ked zacinaju o 17 tak by sme s nou isli aspon na dve tretiny.
Inac muzovi som kupila listky na hokej k meninam ... Slovan - Kosice 🙂

denkolc
11. feb 2010

Potulka, čo sa týka toho Tesca, ja ho síce nemám komplet prechodený, ale dole v potravinách je oddelenie, kde majú bioveci(zeleninu, klíčky, šťavy a pod.)....je to v tej časti, kde je normálna zelenina.....ale že by tam bol dáky super výber, neviem...možno Nsoci myslela dačo extra... 😅

A ak ide o to odstavovanie....myslím, že prosto a jednoducho jej dám najavo, že buď Sunar alebo nič...."mama už nedá"....verím, že to čoskoro pochopí....kamoška odstavovala teraz (tri deti za sebou odkojené) a bol to len jeden večerný rev a odvtedy ťažká pohoda (ona bola vždy za kojenie, proti chémii a neviemčomu, ale čo je veľa, je veľa proste)....naše deti si chcú vydupkať to, čo im vyhovuje....ale z posledného roka som sa 6 mesiacov nevyspala, možno dva razy dlhšie ako dve hodiny vkuse...ale nejde len o to, aby som sa ja vyspala, aby Tánička 5 krát v noci nerevala....ide o to, že už mám pocit, že aj tak jej už nedávam to a toľko, čo by potrebovala....rok si myslím, že postačuje...

denkolc
11. feb 2010

A ešte som sa chcela poďakovať vám všetkým za podporu a milé slová k Táničkiným úspechom...aj keď sami máte doma úspechov a úspechov a tešíte sa z nich, tak sa tešme spoluuuuu..... 🙂 🙂 🙂

Nuž, Iron, som rada, že si na tom Nám. Hran. bola úspešná...videla som tam fakt aj menšie topánočky, také jarné červené, zlatuuuunkéé...by som si dala do auta na zrkadlo.... 😀

Egy, Ty si taká zmorená z toho plávania? Mňa to tam hrozne baví.....ale tiež som bola prvý raz vyfľusnutá, že až... 😅

egyptanka
11. feb 2010

Den, aj tak si to dotiahla daleko ... 🙂
a coze mas nove, okrem Tanickinych pokrokoch??

egyptanka
11. feb 2010

Den, ale to nebolo z plavania ... isla som spat o pol druhej ... uz o pol siedmej hore, do toho toto hnusne pocasie, zima, furt okolo malej, ked som si zavrela oci u mamy, ze si zdriemnem tak mala sa zobudila o 20 minut, prisla som domov, Naty mala mrncavy den, neviem preco ... nepatram, neriesim ... ved aj my nemame niekedy dobry den, no a prisla som domov a vybalit veci z plavania a kopec dalsich drobnosti ... takze sadla som si az ked sa mala vecer kojila.

Zajtra ju berieme do Avionu, maju tam akciu na detske veci, jedlo a tak v Hypernove. Mozno ak bude mat dobru naladu, spravime jej radost a pojdeme si sadnut do nejakej kaviarne blizko nejakeho detskeho ihriska ... asi tam kde HM, CA a Peak Clop. ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre