Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

nsoci
7. mar 2010

Chrrrrr

mam taku nadchu, ze koniec
zajtra by som mala ist na cistenie zuba, ale vsak takto nemozem
chjo

egyptanka
7. mar 2010

nsoci, ked mas nadchu tak by ta zubar ani nemal osetrit ...

nsoci
7. mar 2010

sa Ti povie, ale ja mam otvoreny zub a ten treba osetrit, lebo onho pridem... a uz ich mam len par fakt

egyptanka
7. mar 2010

hm Dani tak tu uz len jedna rada ... OB alebo Tampax do nosa 😀

denkolc
7. mar 2010

Boldy, ona Sunaru vypije málinko, možno 40 ml. Dáva si aj kašičky. Nepomáha. O 22-ej je zas hore, chce dudlať a potom furt. Zlozvyk abo čo. Fľašku v noci nehrozí - hysterický rev.

Reni a aká bola oslavaaa? Odrážadlo môže už teraz, nie? Ja malú v tom vozím pripútanú po byte. Lúbi sa jej to.

renia
7. mar 2010

egy-ja obed este stale mixujem,takze aj masko v nom,aj vyzivky ovocne mixujem.ked dam miske hrudkave lyzickou,napina ju a nechce papat.ale take do ruky napr.chlebik,banan,chrumku si pozuje a spapa pekne.
Ja tie obedy neviem dokedy budem mixovat.aj vo vyzivke ked je kusok jablcka,vypluje.ale ak by som jej ten isty kusok dala len tak,mimo krmenia,tak nema problem.jaaaaa totok nechapem.

egyptanka
7. mar 2010

renia, tak skus odputat niecim pozornost ... napr. nieco do ruky, pomalicky davat male kusky, ... ja uz nemixujem, masko nakrajam na take kusocky ako ked bylinky, ale chcem uz davat normalne velke kusky ... klasicky napr. cestovinky nejake kolienka, vrtule a masko na vacsie kocky ...

Den, Boldy podla mna je to zlozvyk ... pokial pekne papaju cez den tak urcite zlozvyk.

katja78
7. mar 2010

Dobrý večer 🙂

ĎAKUJEME veľmi za želaníčka 🙂

pár fotos:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Anketa:
mäso - buď pomixované, alebo na drobné cca 3-5 mm kúsky nakrájané napriečno.

Idem vás dočítať 😉

egyptanka
7. mar 2010

Kati, kraaaaaasne fotky. Dievky su uzasne, Hanka ako pevne stoji a Maruska? ... Maruska hotova dama 😅

renia
7. mar 2010

denka-odrazadlo,no jasneee,na tom ficime od kedy doslo.to je super.ale odlozili sme hojdacieho konika-ten je tak pre mna-je dost velky,kocik pre babiku-lebo furt nan liezla,tak nech si ho neznici,a knizky sme odlozili.
Oslava bola dobra,svokrovci,nasi,segra s frajerom.v pohode bolo.sa naobedovali,popijalo sa,jedlo sa,svokrovci boli do vecera,ostatni az dnes podvecer odisli,bo su 200km od nas,tak tu vzdy spia.taka decentna oslavicka.tak to mam rada.aj miska bola zlata a spokojna.ma mrzi,ze ty si nemala oslavu podla tvojich predstav.
Idem haji.este kukam mis-drzim palce jednotke

Juuj,a pijem fernetik,aj vcera aj dnes,ved uz neodsavam.aj kolu pijem,uz mi to chybalo..

egyptanka
7. mar 2010

Colu, pijeme Colu, není to náhoda že u jednoho stolu
diví, asi se diví, co je to za kluka že mlčí a jen civí
jsem tý holce nejspíš k smíchu v tomhletom, tichu úplným tichu

😀 😀

renia
7. mar 2010

egy-keby som jej nezamestnala ruky,tak ju nenakrmim vobec.kym ju nezaujmem,nepapa,neotvori pusu.proste musi mat nieco zaujimave v rukach-napr.meter,sluchatka,nabyjacku-hrozne ja viem,ale asi to chce cas.napr.kusky cestovin v pomixovanom jedle jej uz problem nerobia.tak hadam to bude takto aj s maskom -onedlho.
Bruuu.

Koho to napadlo,
Dat na zed zrcadlo,
Vidim se vedle niii,
Polity cerveni,
Jsem tyyy holce nejspis k smichu,
V tomhle tom tichu,
Uplnem tichu...

Som sa rozjasila

Bruuu

katja78
7. mar 2010

Reni - Mišulke takisto blahoželáme k 1.rôčku 😵 😵

kočky- mi až teraz doplo, že tie básničky čítate asi z koly 😀

Přejeme si dobrou noc 😎

egyptanka
7. mar 2010

A dnes sa nam prerezala spodna dvojka 🙂 ... takze suma sumarom Natalka ma uz 7 zubkov 🙂

dzlucia
7. mar 2010

denkolc Luisíček moc ďakujeme za blahoželanie k narodeninkám a posieľa veľkú pusinku Táničke 🙂

egyptanka
7. mar 2010

No nikde nikto idem spat ... auuu to bude noc so ziletkami v mocovom mechuri 😖

potulka
7. mar 2010

ahojte

blahozelame vsetkym aktualnym oslavencom. 🙂

nsoci, takze nakoniec si aj ty ochorela? 🙄 my s muzom detto, vcera skrabanie v krku, dnes zacina sopel. kurirujeme sa cesnakom v mede, cajikmi, kloktame slanu vodu. ten cesnak, zda sa mi, pomaha najlepsie. popucis par strucikov, nakydas na to med, cesnak po case pusti stavu a to sa je 4x denne jedna lyzicka. mne to strasne chuti, jedla by som to aj castejsie. 😉
matejkovi sa uz polepsilo, sople hustnu, uz mu tolko nevisia. ani teplotu nema. dnes sme boli aj na hodinku vonku.

egy, kamoskina mama mava casto zapaly mocovych ciest a lieci sa tak, ze si napusti horucu vodu do kybla a nan si sadne. 🙂 znie to dost komicky, ale pomaha jej to. neviem vsak, ci v tvojom stadiu uz nie je neskoro.

den, ta vasa oslava... 😅

masko krajam na drobne kusky. mixer som uz veru davno nevytiahla. a viete co je dobre na pucenie zeleniny? pucic na zemiaky! predtym som sa babrala s vidlickou, pri vacsich mnozstvach to bolo nemotorne a teraz to ide jedna radost. 🙂

nsoci
8. mar 2010

Bre ranko

hlasim prvu prespatu noc - od osmej do tristvrte na sest 😀 a ani potom sa nedozadoval mliecka, proste vstal a zacal sa hrat... hip hip huraaaaaa 😎 (ano, vecer dostal viburcol, lebo mal 37, reku nech mu nestupne viac, ale ten mal aj predtym a vstaval na papanie)

Luisik vsetko naj k narodeninam 😎

Potulka dak, vyskusam... mna ani hrdlo neboli, ani mi az tak z nosa netecie, len furt kycham a oci mi slzia 😉 Matko sopli kusok menej tusim, ale zajtra sa asi stavim u dokiny, aj tak musim do mesta

nsoci
8. mar 2010

A ozi, rano sme prvykrat uspesne pouzili serbel... som ho nenapadne z polohy, v ktorej kakava nad umyvadlom posadila a neusiel! Potom sme s muzom stastne jasali nad vysledkom 😎

Katja krasne kocky mas!!!!

nsoci
8. mar 2010

Mne to dnes nejak pomaly zapaluje...

Egy masko davam pokrajane na male alebo kupenske, tam je mixnute....

A idem aj ja hodit anketu - tie co davate UM, davate z flasky ci sosacikom? Ja davam vsetko okrem UM sosacikom a vcera ma trklo preco vlastne aj UM nie?

nsoci
8. mar 2010

No a tuto noc ide Matko spat do svojej izbicky...

Ucime sa dalsiu novinku - hrat sa sam... mama je chora ledva zije.... zatial uspesne...

boldy
8. mar 2010

bre ranko,
denkolc> to ako keby si o nas pisala... vcera som skusila,ze jej dam sunar z flase, len som sa priblizila a uz revela a buchala do flasky, ani usta neotvorila... takze opat hrozna noc za nami, casto bola hore, som vyzmykana 😒

nsoci
8. mar 2010

Ale no tak spachtosky podte sa mi venovat 😉

pasoa
8. mar 2010

svetový rekrod... matúško sa zobudil 6:47 a o siedmej sme už aj raňajkovali.
takže nšoči som tu a som celá tvoja 😉

kucina1
8. mar 2010

aj ja som uz tu 🙂 drobca som prave uspala, budicek o pol piatej a potom o siestej uz uplne vstavanie, tomas je taky nestastny ked odide tatino do prace ☹

kucina1
8. mar 2010

anketa: masko krajam na kusky alebo len potrham, ja uz nic nemixujem

kucina1
8. mar 2010

no teda uz je hore, a ma obrovske ociska

nsoci
8. mar 2010

ahojte 😉

no potulkovsky cesnacik priparveny a kukam dalsie domace recepty
matko sa napchava hroznom 😉

normalne ma chytila nostalgia, kocik predany... predsa bol tu s nami kazdy den

baby uz vam prisiel niekomu ten zvyseny rodicovsky?

egyptanka
8. mar 2010

Baby, zle je. Mam krv v moci. A v noci som mala zimnicu. :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre