Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

kucina1
19. sep 2009

bershka no ale bola to naozaj parada 🙂 ked to islo na maximum som myslela ze vyletim z tej stolicky do neba. fuj ale potom asi hodinu sa mi triasla hlava i zaludok 🙂 ale neviem ci pojdem aj o rok xixi. o rok budu tie male vlaciky, mala retazovka a ta detska manez pre nase jeden a pol rocne deturence. to bude srandy xixi

kucina1
19. sep 2009

ja sa na druhe neponahlam xixi, ale pri nasej nechranennej postelnej akcii clovek nikdy nevie xixi

iron
19. sep 2009

kuci co to bolo? centrifuga?...ja mam strasne rada take grcajuce kolotoce..

http://www.babytrend.sk/miniland-zabavne-kocky-...
take chcem a nikde ich nemaju len v ružomberku.... ☹

mgk111
19. sep 2009

aaa este som nezalomila - baby pre depkujuce aj nedepkujuce, skvela zabava - kupili sme kubkovi na jarmoku heliovy balonik - santil s nim cely den a teraz vecer nas napadlo, ze co by sa stalo keby sme ho "vdychli " tak odporucam - ja, svagor, svagrina, manzel a babka sme sa natacali na kameru ako "rozpraveame po heliu"... joooj slzy nam tiekli od smiechu... a chudak manzel ma dve operacne jazvy ale nemohol a rehnil sa ako kon 🙂 🙂 a teraz taka rozjasena, vysmiata idem buvat 🙂 ak vas chyti depka, skuste to vazne 🙂

iron
19. sep 2009

kuci ja sa tiez neponahlam, len o tom uvazujem a chcela som mat v tom jasno co sa tyka dojcenia, tehotenstva a inych suvisiacich veci....

kucina1
19. sep 2009

nie to bola taka ze asi 4 alebo 5 sedaciek oproti sebe (do kruhu) na jednom ramene a to sa hojdalo ako hojdacka a ten cely kruh sa otacal z prava do lava. priputanie ako 5 bodove pasy xixi. a neslo to dole hlavou. juj parada na vykricanie. ale cely zivot tuzim po obrovskej horskej drahe

baskaj
19. sep 2009

potul - o sárinku sa určite neboj! tá ak bude mať grády po svojej matke, tak sa nenechá a hneď jej jednu struhne naspäť 😀

nsoci - o tom, že sa už poznáme, som to myslela tak, že vieme, že aj keď tu hocčo popíšeme, že sme všetky normálne a že reálne násilnícke sklony nemáme, že to eln tak plácame... (jasné, že okrem bershky 😝 )

egy - netrep, ja som sa tvojmu "odlišnému" príspevku úprimne potešila. no a čo, že to cítiš inak! o tom to tu je! a že to cítim inak zase ja, som tu už napísala. (hmmm... sorry, ale aj ja budem úprimná - mne ešte počas tehu tie reči o "uzlíkoch šťastia na konci dlhého trápenia" a pod. tiež strašne vadili... šak porodím decko a budem sa tešiť, nie? ...som asi málo poetická... 😅 )

denka - čítala som ťa a pridávam sa k tomu, čo ti radili baby. aj keď radiť je ťažko... 😒 nech ti Pán Boh pomáha!

matja - ja som kúpila veľké puzzle s číslami 10ks za 270,-sk v dráčikovi. inde mi vraveli, že to museli stiahnuť z trhu 😕 . ale je na nich napísané "meets safety standards" a "non-toxic material. acetophenone, phthaltes free"

a ešte som chcela dodať, že mám pocit, že ja s materstvom moc problémy nemám. asi preto, že som asi rodinný typ, že dami je dobrý a že som mala poctivý zácvik u sestry, takže som vedela, do čoho idem.

iron
19. sep 2009

jéj to aj ja...horska draha....musim ist niekedy do Prateru ci ako sa to vola....
kuci co konkretne mas na kocik tie hracky?

bershka
autor
19. sep 2009

mgk. no vidis, k stastiu ti chybalo helium
kup si bombu

bershka
autor
19. sep 2009

dobru noc.

kucina1
19. sep 2009

mgk poznam take srandy xixi. my sme drobcovi nekupili ziadny balonik, vlastne sme mu kupili dnes obrovsky balik tych kukuricnych chrumiek, novy poharik na pitie v dmdrogerii a dostal od znamych z ikei zelenu zabaciu jedalensku sadu ako tu niektore babatko uz urcite ma 🙂

kokso moj manzel priserne prdi, dnes spi kvoli tomu v obyvacke. fuj idem uz spat, lebo tu od toho smradu uz asi zdochnem

kucina1
19. sep 2009

no a nerozosmievajte manzela 😀 s jazvamy je to narocne xixi, to pozname mi po cisarskom velmi dobre

iron
19. sep 2009

kuci... 😀
bru noc...ja este nejdem spat.....
sakra ako tak kukam tak tie kocky maju fakt len tam.....ze ja sa tam neprestahume. My sme hadam vsetko mali z Ruzomberku, tu BA maju len drahe obchody...
ja chcem tie kocky...a chcem a chcem a chcem.....lebo krpatu jednu taku ma, a sa z nej strááásne vytesuje....
No idem asi objednavat...

munu
19. sep 2009

jaaaj...som citala o dokonalych a supermamickach, ci ako to bolo... ja som si povedala, ze sa k takymto problematikam uz nebudem vyjadrovat, tak radsej som ticho.. len tolko poviem, ze podobne ako baskaj, aj ja sa snazim byt dokonalou mamickou pre Matka...nehovorim, ze nou som.. ale snazim sa...

Iron, tak ako? Kedy miesite na druhe babatulko? 😉

kucina1
19. sep 2009

iron my mame presne tu istu hracku, na ktoru si dala link na predchadzajucej strane

mona1111
19. sep 2009

AHOJTE

tak som vas len tak v rychlosti precitala.

iron - my sme kupili malemu z dracika take gumene kocky, na kazdej strane je iny obrazok, su velmi lahke a maly ich okusuje..... a ked mu postavim pyramidu tak ju hned zbura.....Je skoda ze ani nepiskaju, ale jemu to teraz staci aby ich ozuzlal.....

matja puzzle mame penove tiez z dracika, sice stalo okolo 8,9 je ich tam desat kuskov a my sme kupili dve balenia a poskladali sme mu kobercek na hranie. Inac ked bude starci tak obrazok co je na puzzle da sa rozobrat a naspat poskladat, takze verim ze sa s tym bude hrat aj ked bude mat 2 a viac rokov.....

mgk - urcite ste rozpravali ako smoulovia, musela to byt fakt sranda....

asandys
19. sep 2009

baby ja som dnes Adamkovi kupila v Hornbachu take puzzle penove ako pisete, je take 25 dielne, z toho 9 kociek 30x30cm, potom 12 takych akoze bokov a 4 rohy, kazda kocka m azvieratko, ktore je zlozene z mensich dielkov, je to pekne farben e a stalo to 15 eur, asi trosku vela, jak tam citam vase prieskumy, ale to nic, ma to k polrociku a hotovo.

No a keby ste ma dnes videli v tom Hornbachu. Manzel mi kazal nakupit vsetko co treba na zapojenie vovododnej baterie a umyvacky (aby sa zbytocne nezdrzoval po obchodoch, lebo pride iba na vikend,, aby mi zlozil kuchynsku linku). No tak som tam behala a kupovala vselijake redukcie, tesnenia, bateriu, hadice a ine hluposti, hmozdinky do dierovanej tehly a pod. No a ked som prisla domov, tak som sla hend poskusat moj nakup, ci som dobre kupila, tak okrem dvoch dielov, ktore musim iste vymenita za mesie s inym zavitom, vsetko pasuje 😀 😀 😀 Som ja ale dajaky technikkkkkkk. No a kupila som mangelikovi aj nadherny obraz do nasej novej obyvacky, lebo v paitok ma narodky a v sobotu nas pocti svojou navstevou 😀 😀

allisia
19. sep 2009

Ahojte

no dalo mi zabrat kym som vas docitala 🙂
som bola dnes v skole a manzel bacoval sam s oboma detmi a vsetci ziju 😀 zvladol to uplne na jednotku, musim ho pochvalit

my mame tiez to penove puzzle z hornbachu a k tomu este som objednavala tusim z mmb ale to este pri Natalke vsetko tak uz neviem ceny no ale je to cez polku obyvky a na jednom konci sa vala Oliverko a na druhom Natalka sklada tie vyberatelne zvieratka a maly sa snazi ku nej dostat a ozuzlavat dieliky tak maju obaja zabavku tak na dve hodky 🙂

a tie kocky my sme kupili v tescu taku sadu latkovych makkuckych a su take farebne, obrazkove, niektore sustia, ine hrkaju alebo maju zrkadielko alebo sa daju roztvorit a maju aj rozne tvary ze ihlan, mostik, kocka, obdlznik. Ale uz nemam obal tak neviem znacku ani cenu. My mame vsetko taketo este po Natalke a postupne to vytahujeme 😉

iron
19. sep 2009

asandys super...mne taketo nakupovanie tiez idu, radsej ako behat po potravinach.. 🙂
mona....hej aj moja vsetko okusuje, ale nech uz to aj cenga...ale kvoli 300 korunam nemam chut davat dalsich 150 takze asi budem kupovat necingajuce....no zadala som to manzelovi ako bojovu ulohu nech hlada. Lebo este chcem jeden ohrievac flias do auta, tak ked sa bude kupovat nech to je naraz...od BabyOno.

Ja som tie puzzle tiez pozerala, ale ked sa daju rozobrat tak sa mi zda, ze su to male dieliky a este to nie je pre nu. Mozno ked bude mat okolo roka...ja neviem. Ja sa bojim, ze si to napcha do ust...

asandys
19. sep 2009

no a to som mala adamka cely cas v nosici na bruchu, ale dnes bol take ukazkove babatko, v noci vstal iba raz o 2 na papanie, potom o 7 uz kukal na mna spoza postilkovych mrezi, do 9 sa salel so mnou na posteli, dnes sa rozhodol, ze stoj co stoj sa bude hrat s kaktusom 😀 no a 9 sme zalomili spolu do 11, potom sme papali a o 12 sme uz boli v obchodoch. Sestrin priatel mi robil sofera, aj na s policajti zastavili, ze nesvietime, sme ho ukecali na pokutu dohovorom, tak nas pustil, ale cely cas som sa na neho usmievala, skerila zuby, len nec nemusim vytahovat penazenku 😀 😀 Presli sem 4 obchodaky, lebo som hladala koberec pre mamu an narodeniny, ziadny peky som nenasla, ale nakupila som opec hluposti a jasnacka utratila kopec euracikov 😵 😵

allisia
19. sep 2009

som chcela ist dnes kuk na vinobranie do Pezinka ale manzel neznasa tlacenice tak sme nikam nesli 😝

dnes sme mali o nieco mensi cirkus pri zaspavani, som ho nakojila a pri tom zaspal ale klasicky po piatich minutach sa zobudil, tak som si k nemu lahla a hladkala ho, zaspaval ale Natalka ho zobudila lebo mala soplik tak potom zacal mrncosit tak som ho zobrala do narucia a spievala mu a hojdala ho, ked zaspal tak som ho ulozila ale ked som bola pri dverach izby tak sa zobudil, chvilku plackal, som sa vratila a drzala rucku a za dve minutky zaspal a spinuska 😵 takze maly uspech u nas

matja
19. sep 2009

iron, ale nad 30 cm to nie sú malé dieliky.
Napísala som tomu predávajúcemu, či sú vyrobené zo zdravotne nezávadného materiálu a či je to na výrobku aj uvedené.

allisia
19. sep 2009

Iron ono to nie su az take male dieliky, maly ich v pohode ozuzlava ale cele sa do pusinky nezmestia 😉

iron
19. sep 2009

ja viem ze samotne puzzle je velke, ale to co vyberies je mensie..... 😢

iron
19. sep 2009

no len aby, lebo moja to urcite dokaze....rozhryzie to s tymi svojimi zubakmi a bude 😉
😀

allisia
19. sep 2009

tak potom tie dieliky vyberies a odlozis a das ich tam ked bude vacsia 😀 ale niekde predavali aj take ciste bez dielikov, take sme my dokupovali ale uz fakt neviem odkial to bolo

allisia
19. sep 2009

asandys sikulka si 😉

diocka
19. sep 2009

ahojte marcovky.
mozem k vam vpadnut aj takto neskoro a pridat sa k vam? citam (smirujem🙂)) vas od cca januara, ked sme boli este vsetky tehule. a hoci som mala aprilovy termin porodu, mojmu drobcovi boli vase deticky take sympaticke ze sa popytal na svet este v marci - presne 30. marca vecer🙂 (miery 3270 g a 50 cm). narodili sme sa v Ba na Antolskej, s labutkou som bola na cviceni u Jezikovej a aj na pouceni o epiduralke, ale ona si ma asi nepamata. Byvame v petrzke, blizko pri dostizke.
Moj drobec sa vola Marek, a momentalne sa trapime s priberanim a (ne)papanim :((((
je fajn vas citat, lebo vsetky problemy co riesite viem ze budem s oneskorenim asi 2 tyzdne riesit aj ja. a na veci nad ktorymi som ani neuvazovala som sa vdaka vam aj namotala. napr. v utorok mi ma prist prva minivarka latkoviek a vybava k nim... no som zvedava.
no a predvcerom som pisala denke a som si tak uvedomila ze vas takto smirujem a ze niekedy mi chyba s vami ja kontakt, kolkokrat som uz chcela na nieco reagovat🙂))
i

denkolc
19. sep 2009

Diocka, tak vitaj aj online..... 🙂

diocka
19. sep 2009

ked ste pisali to tych kockach pre krpcov, nemate niekto tieto? ako ste spokojny?

http://eshop.babyportal.sk/catalog/product_info...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre