Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

diocka
16. okt 2009

pasoa a egy, tak vy sa hadajte o predsednictvo a my teda zaberieme miesto tajomnika, alebo nastenkara liliput klubu 🙂)) este uvidime🙂))

iron
16. okt 2009

idem spat, lebo mala je nejaka akcna...zubky nase malinke ubolene...chrustik moj malinky krpatucky...

iron
16. okt 2009

Pripomente mi zajtra niekto ze ideme plavat, lebo ja na to zabudnem....mozem sa na vas spolahnut?

pasoa
16. okt 2009

iron jasné. my ideme zajtra na oslavu, ale v nedeľu, keď sa vrátime, ti napíšem IP-čko, že si mala ísť v sobotu plávať 😉
stačí?

diočka a keľo má Marek?

iron
16. okt 2009

pasoa, ale tie kocky si nemala pri tej deke...lebo my sme nemali. Boli tam dve visiace hracky, tri stojace, vankusik a slniecko so zrkadlom.

egyptanka
16. okt 2009

pasoa, no tak to som zvedava, kolko bude mat v 7. m. - nemyslim si ze tolko ako Matusko teraz. Uvidime. 🙂

pasoa
16. okt 2009

iron, nie, tie kocky tam nepatria. aj vy máte tropický ostrov (alebo slnečnú záhradu?)

mapa
16. okt 2009

pasoi, u nas sa hovori, ze ked sa babetko zo spanku usmieva, ze to sa hra s anjelikmi 😉 krasny je

taela, no trapas 🙂 hej, ale aj nasa kaja obcas plakala, ked sa k nej prihovorila svokra, ale uz z toho vyrastla 🙂

jo a dalsiu novinku si vymyslela, som si spomenula, ked egy napisala, ze prso=hracka... uz asi tyzden kazdy vecer pri kojeni, ked uz je plna, tak chyti bradavku medzi palec a ukazovak a skuma ju zo vsetkych stran, tak sikovne, vaaazna tvar, no na popukanie je vtedy. a dnes ju stlacila a vyslo jej trochu mliecka a spustila hlasny rehot... asi pochopila, ze z akej srandovnej veci je to mliecko vlastne tecie... maly prieskumnik 😀

diocka
16. okt 2009

no marek ma 6520 gramov (vazeny presne dnes, a 72 cm) ale za posledne 2 mesiace pribral 130 g / mesiac...

egyptanka
16. okt 2009

- Co je to tady za hnusnou máničku?
- Myslíš Gagarinova bratra?
- Já jsem ti chtěl tu nástěnku svěřit, smrade.
😀 😀

pasoa
16. okt 2009

iron jaaaj, už vidím fotku v albume. bože, tá tvoja ninka je úžasná! vlasaňa!
Muž ma hreší, že stále len počítačujem, tak to tu vypínam a idem do sprchy 😠

brú brú

asandys
16. okt 2009

potulka, ani ja nemam byt z coho tehotna 😀 😀 😀 A hoc kojim uz iba 1x v noci, alebo vobec, kramy sete stale nemam, ale jasne, ze mi nechybajuuuuuuuuuu.

mapa, ta ty si sa kde flakala? Ako sa pacilo karle na baby cviceni? Juj sa vytesujem, ako pekne prbrala, zachvilku dobehne Adamka. Magne b6 som mu este nedala, elbo neviem tie ampulky otvorit, v baleni neni taky pilnik pri nich. Asi to budem musiet dajako odrezat.

Dnes som bola v Polsku v Krosne. Vobec sa mi tam nepacilo, a si myslim, ze sa ani velmi neoplatilo co kupit. Iba Adam vyfasovala dajake oblecenie,a kupila som mu sanky pod stromcek. Sebe som nekupila nic.

😵 😵 😵 😵 😵 Kuci, zajtra uz budes na 10000000% stastna, 😵 😵 😵 😵 😵

egy, tvoje prso ej dajake multifunkcne 😀

iron
16. okt 2009

my mame slnecnu zahradu, najlepsia kupa v zivote...naozaj. Mala tam travi vsetok cas. Velmi dobre ste vybrali.

Jej mojej kamaratke sa dnes narodila dcerka...same dobre spravicky..sa vytesujem z toho.....
Ja chcem babo.....ale nie, vsetko bude ako ma byt. Idem k mojmu anjelikovi hajat.

Papa

egyptanka
16. okt 2009

mapa, to si opisala situaciu u nas doma ... kuka na to prso, hra sa s tou bradavkou, vazna tvar ... no nemozem z nej vtedy 🙂

egyptanka
16. okt 2009

jaaaaj a zapacil sa mi vladkin napad, jeden den bez konika. Tak som to navrhla muzovi a tak sme sa dohodli na pondelok. 🙂

egyptanka
16. okt 2009

- Vy na co čekáte?
- Na pohlavní choroby...
- Nemáme, nevedeme!

egyptanka
16. okt 2009

ta nikde nikto ... mam ist spat?

potulka
16. okt 2009

no, tak temu ako uspat dieta bez prsa som sice nenasla, ale zato som nadabila na kadejake ine, z ktorych som pochopila, ze robime zle, ked davame mateja sediet. 😕 ze sa tym brzdi v lezeni. asi na tom nieco bude - na brusku sa mu velmi nepaci a ani sa nesnazi lozit. az teraz pred par dnami zacal konecne robit take polokliky - vzoprie sa na rucickach asi tak po bedra. hmmmm, a ja som si myslela, ze ked sa uz v sede pekne udrzi, ze ho tak mozeme davat. 😕

potulka
16. okt 2009

myslite, ze by malo este vyznam kupit mu taku hraciu deku, ako ma ninka a matusko?

diocka
16. okt 2009

potulka, tuto je to podla mne pekne vysvetlene:
http://sedmikraska.mb-net.cz/view.php?cisloclan...

ajka82
16. okt 2009

potulka, no pokial sa sam neposadi, nemali byste ho davat sediet...aj ked sedi pekne...
ale vies co by som teraz niekedy dala za nelezuce babo? aj najest v klude by som sa mohla 😝... ta moja zas neobsedi na mieste ani 10 sekund...aj keduz som zistila ze vie pekne...
ale aj tak ju nevymenim 😵

diocka
16. okt 2009

potulka, my nemame hraciu deku, mame obycajnu deku ale su na nej take detske motivy a ja mu porozkladam hracky po deke a marek sa za nimi nacahuje. skus tak. a najvacsia zabave je pre neho ze mu vsetky hracky dam do 1 krabice, naklonim mu ju tak aby videl co je vo vnutri (to je pre neho silna motivacia) a dam mu ju tak daleko aby sa k nej musel dogulat alebo doplazit.

ajka82
16. okt 2009

inac dnes mi zas zaspala na hrudi...hodku a pol po kasi dostala prso, napila sa, este co to polozila a potom som ju brala na seba a zaspala...len som zistila ze treba vystihnut taky spravny moment, inak zaspi len na prse, alebo vonku v kociku

potulka
16. okt 2009

diocka, tento clanok som citala, ked bol matej malicky a vtedy som spokojne skonstatovala, ze postupujeme spravne. potom uz akosi zabudla, co mame robit dalej. kurniksopa a aka som bola pysna, ze vie pekne sediet a hrat sa! 😲 🤐 no sila. idem sa zahrabat pod zem...
ale ked papa, tak by mal sediet, hej? to sa nepocita?
napad s krabicou s hrackami je super. hned zajtra zacneme. dakujem. 🙂

egyptanka
16. okt 2009

ajka, len kedy je ten spravny moment ...

diocka
16. okt 2009

petrzalcanky, nechcete ist na seminar? - na gessayovej v CVC

Milé mamičky,
dňa 27. 10. 2009 pripravujeme seminár ZNAKOVÁ REČ BATOLIAT,
príďte medzi nás od 10:00 do 12:00 hod. Je potrebné sa ohlásiť v CVČ
u Mgr. Oľgy Švecovej alebo e-mailom olga.svecova@centrum.sk.
Po absolvovaní seminára je možné sa dohodnúť na kurze.

ajka82
16. okt 2009

egy u nas, ked si len jemne pozmoli oci a troska pomrnkava, ked uz sa to stupnuje uz zacina byt zle

boldy
16. okt 2009

potulka: hrabem sa pod zem s tebou.. aj nasa sa nechce plazit, na bruchu nechce dlho byt, ale zato by sedela celz den 😕 aj my teda skusime krabicovu metodu... a este novinka u nas 2x som ju dala na nocnik a sa vycurkala, tak asi chape 😀

ajka82
16. okt 2009

asi uz spite...no ja ako vzdy, piatok vecer a nie a nie zaspat 😒
je tu este niekto?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre