Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

mona1111
21. okt 2009

egy viem co myslis my mame zaspavanie stale s revom, neuspi sa ani na prsniku, a ak nahodou sa podari ze zaspi tak sa o hodinu zobudi a ideme odznova uspavat a to mame opat vecerny koncert............

pasoa
21. okt 2009

nšoči, tú stránku som už mala opozeranú, je tam tých tašiek viac, ale nepáčia sa mi až tak. tie krajšie sú bez pevnej konštrukcie a tie s pevnou konštrukciou zas nie sú až také pekné.
ale vybavila som si s potulkou tú z IKEA... 🙂

matja, ok, tak nebudem súriť tú desiatu 🙂

egyptanka
21. okt 2009

ajka, niekedy ano ... niekedy nie.

... fuuuha, dnes si musim poznacit do kalendara, ze mala nejajčila pri večernom dojčení ... ani raz nerevala, pekne tahala 15 minut, potom si ešte dudkala a za 20 minut najedena a uspana. No ja neveriiim ... to musi byt len sen.

egyptanka
21. okt 2009

No ktovie ako dopadla Denkina Tanicka vcera v noci ...

ajka82
21. okt 2009

inac mne uz krpec nezaspava iba na prse(to vacsinou len cez den ak nie sme vonku) ale na hrudi ako ked sme kedysi klokankovali 😵
a pridavam sa ku kucine s krpatym spachtosom 😉

egyptanka
21. okt 2009

ajke, hej to niekedy funguje ... to ju musim hojdat este hore, dole ... len ona niekedy reve ako tur, lebo zdvihne hlavu a ja jej ju musim drzat, aby ju nezdvihala a nebudila sa.

denkolc
21. okt 2009

Helou....Egy, práve sadám za PC.....a hlásim, čo sa udialo...

Nuž, Nsoci sa pýtala, že prečo to doporučila pediatrička...tak preto, že ma pozná od malička a videla, že už celé mesiace nespím a vraj som moc schudla (už však priberám) a že takáto nevyspatá môžem robiť len samé chyby a vraj aj to dieťa to zo mňa cíti a teda treba vypnúť aspoň týmto spôsobom...manžel bol s malou a neumreli a ja som sa vyspala a získala nový pohľad na svet...

Takže sumárum: otecko si so svojou dcérkou poradil, síce v noci plakala od pol druhej do štvrtej, Jano spal na gauči, ona v kočiari...ale prežili to, malá bola síce špinavá jak cigánska hračka, ale neva...ráno o siedmej som letela po ňu do Bielu....a baby, poviem vám, že ju nedám nikomu a nikdy a je to mooooooje najkrajšie, najmilovanejšie a je jedno, že sa nevyspím...dnes viem, že život bez nej je absolútne prázdny... 😅

A bol to vlastne krásny deň, opäť ísť za ňou, manžel mi urobil raňajky, zakúril v krbe, pustil mi domáce kino a nechal nás u seba, dokedy sme chceli (akoby bol rád)....a aj keď som u neho na gauči našla tmavé vlasy, vysvetlil mi, že je to pani, čo mu upratuje a ja som celá happy...

Babuľka už je u mňa, v bezpečí a ktovie..možno bude mať zase raz kompletnú rodinku.... 😉 A teraz idem dočítať, ako ste sa mali vy... 🙂

kucina1
21. okt 2009

egy som tiez zvedava ako dopadla ta denkina noc
u nas zaspavanie funguje obvykle fakt len v kociku, teraz je okupany, reve lebo ho tatino oblieka, dostane vecernu kasu a snad do pol deviatej zalomi. uz nezaspava hned po napapani, ale skor je strasne rozkokoseny

kucina1
21. okt 2009

deni no krasne si to napisala 🙂 drzim palce k stastnej rodinke 🙂
ved mne tomasko chyba len ked je chvilocku bezomna, nikde nikdy a nikomu ho nedam. samozrejme s vynimkami surnych vybavovaciek.

egyptanka
21. okt 2009

Denka, aka ranajsia idylka ... hmmm ranajky, krb ... aj ja chceeeem.

mgk111
21. okt 2009

egy - ked je to rano alebo doobeda tak davam kasulyzickou, na veceru by som dala do flase...

denka - super, tak sa zadarilo 🙂

ja mam teraz pocit, ze by som kludne kubka dala a avyspala sa - bo vcerajsie dve tri hodky su mi akosi malo ☹ a boli ma hrdlo, takze idem vyklokta slanou vodou, vypit teply cajicek mozuno mrknut s tatinom poker a chrnet 🙂

denkolc
21. okt 2009

Ja viem, znie to divne, akoby som predtým necítila, že je pre mňa Tánička najdôležitejšia....určite bola, ale viete, ako sa hovorí....človek si váži niečo, až keď to stratí a preto takýto ventil umocnil môj pocit potreby Táničky na neviemkoľkú.... 😉

Ďakujeme, že ste na nás mysleli...veľmi si to vážim a fakt - tento koník je úžasný v tom, že som tu stretla kopu fakt perfektných ľudí, z ktorých ide energia a ktorí vedia podržať (aj keď je to tak trošku virtuálny svet)....vďaka Bohu za to....za vás.... 🤐

mgk111
21. okt 2009

babule kde ste kupovali tie penove puzzle? a kolko to asi stoji? manzelik ma spoveda ze preco take nemame - ked sme kukali maleho adamka - ty brdo ten inak rychlo stvornozkuje za havinom 🙂 klobuk dole, to by ste mali vidiet toho nasho spunta, ktory len sedka na ritke a kvaka 🙂 uz sme pridali k mama, baba, babo, aj teta a aj tata sa zadarilo ale tak smiesno 🙂

ajka82
21. okt 2009

mgk ja som kupovala v draciku tie puzzle a balik (10ks) stal okolo 8,- €

mgk111
21. okt 2009

a ake je to vlastne velke ajka?

nsoci
21. okt 2009

Denka kiezby si mala takych peknych ran viac.

denkolc
21. okt 2009

Nsoci, snáď nechceš, aby som sa zbláznila? Ale díky, jasné....kiežby bolo všetko ináč...ale isto je a bude všetko tak, ako má a osud to už dajako zariadi......
Chytro si poďme užívať tie naše dietky, lebo už to bude len náročnejšie.... 😀

ajka82
21. okt 2009

mgk, jeden ten stvorec ma tusim 30cm

egyptanka
21. okt 2009

mnaaaam vecera 🙂

egyptanka
21. okt 2009

denka, jaaak ze virtualny ... sak ked dokojime tak sa ozereme. 😉

egyptanka
21. okt 2009

Dnes som dosla na to, ze z coho mam strach.

mgk111
21. okt 2009

egy a z coho?

ajka - dikes

egyptanka
21. okt 2009

mgk, dat Natalke flasku ... aj s tou kasou. Ja mam normalne potom fobiu, ze mi zacne odmietat prso. Ako ked sa niekto boji pavukov tak ja odmietania prsnika.

... a novinka ... neviem ci som to vcera pisala. Za tyzden sme pribrali 200 gramov 🙂

iron
21. okt 2009

denka ja som si myslela, ze napises, ze si sa prd vyspala, lebo si stale myslela na malu.....ale ked si sa vyspala tak super...a take ranajky,...teda, to vyzera ze tatino sa ide snazit o rodinu. Drzim vam palce

Marcelka...puzzle som tot nedavno kupovala. Maju dva druhy. Jeden za 6,99 Eur...10ks 30x30 cm a potom za 5,99 42ks 15x15 cm...Ja som jej kupila aj tie velke aj tie male. A z tych malych som jej poskladala kocky...
tak sa dietatko vytesuje...
No idem kukat serial a tak.

denkolc
21. okt 2009

Egy, aj ja som mala z toho strach, ale napokon - Tánička žiadnu fľašu ani nesce....hrá sa s cumľom, vypľúva to...proste chcela by som tiež vedieť, komu sa to stalo, že dieťa ochutnalo fľašu a nechcelo didi...podľa mňa by to fungovalo skôr naopak...raz ochutnať z didi a už nikdy fľašu... 😉

egyptanka
21. okt 2009

Denka, no ja malej davam uz pit vodicku pocas jedenia, aby jej to lahsie klzalo, ale davam jej to z flasky s tym naustkom a z toho taha.

drozdik78
21. okt 2009

deni tak ti zelam aby vam to vyslo 🙂 mne vo Velkom Biel byva ujo 🙂)
egy ja tiez uvazujem o nastreleni nausnic, tak som chcela vediet ze ci si mala ny vyber nausnicky ci musis prist vymenit za " klasicke " a kolko to vlastne stoji 😀 a ako to zvladla malaaa 🙂 a klobuk dole kolko ti mala pribrala za tyzden, velmi pekne to maja ani zdaleko tolko nepribrala m sme sa dnes boli vazit a ma 7200 a 8 mesiacikov takze skor to bude liliklub 😀 ale za to je to sikulka plazi sa jak rusk partizaan 🙂 a v postielke mi preuckuje len tak ficiii 😉

denkolc
21. okt 2009

Iron, tomu ver, že mi bolo večer neľahko a všelijako...ale som sa snažila urobiť všetko preto, aby som zaspala, lebo ak by som sa len trápila, bolo by to všetko vlastne zbytočné.....a to som nechcela....

Drozdik, ja tú dedinu moc nepoznám, ale ak pôjdeš niekedy na návštevu k ujovi, tak na konci dediny (SC - BA) pri ceste vpravo taký žltý dom - dojdi na kávu... 😉

Jaj a pikoška, ktorá sa môže udiať iba v petržalskom paneláku...bývam tu 3 roky, z toho tehotná som bola 9 mesiacov, Táničku vozím denne na prechádzku aspoň raz už skoro 8 mesiacov a dnes som stretla vo výťahu dáku babu s chlapčekom....rozdiel medzi nimi je 10 dní, prosím pekne a býva o 2 poschodia nižšie!!! Je toto vôbec možné??? V živote som ich doteraz nevidela...

egyptanka
21. okt 2009

drozdik, mala som na vyber, az som nevedela ktore vybrat. Tie docasne su z chirurgickej ocele a mali na vyber pozlatene a postriebrene. Mala to zvladla v pohode ... troska poplakala ked jej drzali hlavu, aby si mohli poznacit, kde budu nastrelovat. A potom ked jej to nastrelili, ale to skor sa zlakla. Ked som ju zobrala na ruky tak uz bolo v pohode. Ono to tazsie znasala len kvoli tomu, ze nebola vyspana. Stalo to 13€+5€ za tie nausnicky. A po takom mesiaci mozem vymenit nausnicky za tie moje co dostala od krstnej.

egyptanka
21. okt 2009

denka, tak ja som po 2,5 rokoch zistila, ze v Panelaku byva moja byvala kolegyna z ineho oddelenia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre