Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

mona1111
29. okt 2009

ja som dnes skusila malemu dat rohlik, drzala som mu ho a on ho olizoval, najprv si myslel ze som mu dala novu hracku, lebo po kazdej hracke zacne buchat, tak v jednej rucke drzal rohlik a druhou zacal buchat po rohliku, tak som mu dala rohlik do pusinky a on ho cmulal a cmulal, nieco si aj odhryzol a vidno ze mu rohlik bude chutit.... 🙂

kucina1
29. okt 2009

baby tu je daco o materskej a rodicovskom, ono to este v parlamente nie je ani schvalene !!!

http://www.porada.sk/view.php?pg=skolenie715

iron
29. okt 2009

kuci...no nie som si sto percent ista, ale zdea sa mi ze ten rodicovsky bol schvaôeny minuly tyzden.... 😅

kucina1
29. okt 2009

hej ale len v prvom citani, aspon tak to povedal tento chlap vo videu, este ho caka druhe citanie (t. z vo vyboroch) a potom schvalenie a podpis prezidenta. mali by to stihnut do konca roka

atemi
29. okt 2009

Ahojte. Nestihaaaaaaaam. V piatok palacinky anoooooooo! Napiste mi do IP potom ze kedy prosim.
Egy, budeme tam na teba spolocne mysliet. Ten bolavy zial tak rychlo neodide ale po pohrebe sa vacsinou aspon trosicku ulavi. Drz sa, vela sil!

kucina1
29. okt 2009

pri rodicovskom je dolezite od minuty 24 priblizne pre nas 🙂

munu
29. okt 2009

ahojte kocky 😉
Matko akurat spinka, muzika som odprevadila do robotky a ja som zase sama.. a mam chvilu cas pre seba.. tak idem trosku pokonikovat, pointernetovat, pozriet markizu a tak 🙂 potom sa drobec zobudi, budeme sa hrat a papat jogurtiky a mliecko 😉

denkolc
29. okt 2009

Kde sú fotky zo stretka? Ste sa nefotili?

lenka138
29. okt 2009

čo je tu tak pusto dnes 😨

mona1111
29. okt 2009

lenka aj mne je to cudne 😲

munu
29. okt 2009

halo halo kde ste vsetky zdrhli??? 😕

nsoci
29. okt 2009

Denka Potulka fotila. 😉
A co ty? Kde si bola?

mgk111
29. okt 2009

ahojte - docitala som vas ale uz si nepamatam co som komu chcela napisat 😒

kubko bol dnes hodne mrzuty tak som vybehla von tam si pospal a potom prisli svokrovci.. a ideme zajtra ku nim - akosi neplanovane ale asi na cely vikend 🙂 nestiham idem este zehlit a pozeram ordosku...

drzkajte sa a hlavne egy myslim na teba....

denkolc
29. okt 2009

Dani, tak Potulkine fotky sa trošku potulkajú a pak hádam dorazia....ale je krásne si ich spätne kukať, včera som mala záchvat minulosti, keď mali naše dietky na stretku tak 4-5 mesiacov.... 😉

Malá mi soplila, tak uvidíme, aká bude táto noc....

drozdik78
29. okt 2009

caute maminky 🙂

iron u nas je tiez spenat number 1 🙂)
lubi pri hladani vianocnch darcekov som nasla nieco pre teba 🙂)) i ked si uz profik 🙂 http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=6633672

egy prajem ti zajtra velmi vela sily...

potulka
29. okt 2009

denka, spravny postreh s fotkami. 😉 a zajtra pridete na palacinky?

munu
29. okt 2009

kjhhhhhhhh0 ~~~~~~~~~ o 0000 c u% 2+

w

egyptanka
29. okt 2009

Tak na zajtra vsetko nachystane.

Baby vyzera to tak, ze s tym MM to nie je az take zle ... ked som pisala s Annag tak mi dala tipy a mam problem len so spustacim reflexom. Nasadila som kojacie caje, beriem Senovku a liek Costi.

Mala som vysusenu svadobnu kyticu a tak ju beriem so sebou a dam mu ju do hrobu. Co si o tom myslite?

Mala by som napisat par riadkov, co pre mna znamena, ale nemam sily. Milujem dvoch muzov a pan Boh mi toho jedneho zobral. Uz mi ostal iba jeden tu na zemi.

baskaj
29. okt 2009

egynka - drž sa zajtra!!! 😔

iron
29. okt 2009

egy cokolvek urobis, bude to z lasky a bude to spravne.

munu
29. okt 2009

egy, budem na teba mysliet zajtra.. drz sa ☹

iron
29. okt 2009

netrap sa nad tym co si pomyslia iny....kto nezazije nepochopi.....nemusis mat prejavy, to najdolezitejsie je v tvojom srdci a tvoj ocino to vedel .....budem na teba mysliet a bud silna.

egyptanka
29. okt 2009

Bojim sa.

baskaj
29. okt 2009

egy - myslím si, že ak to tak cítiš, tak by to bolo pekné gesto - ak s tým tvoj muž nebude mať problm, samozrejme. ale muži s takým vňčšinou problém nemajú...

iron
29. okt 2009

egy...neboj sa...ja osobne som to nezazila...ale moj manzel ano a vravel, ze pohrebom mu tak trochu odlahlo...ale je to stale tazke, este aj teraz.....ale uz spominame na tie krasne chvile s nim...
spomiene si na neho kazdy den...a vies preco? lebo nasa Ninka ma jeho nos...a ked sa narodila vyzerala ako jeho kopia.....aj svokra hovorila....ja len ze...

tvoj ocino je stale s tebou ... v tebe a v Natalke.....

egyptanka
29. okt 2009

baska, moj muz je teraz pri mne a nema s nicim problem ... on je uzasny. V niektorych veciach su si s ockom velmi podobni.

Velmi zaujimavy album
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

baskaj
29. okt 2009

zajtra budeš mať veľmi ťažký deň... ale neboj sa!
a o natálku sa ti bude mať kto starať? aby nemusela byť stále s tebou a cítiť tvoje pocity...

egyptanka
29. okt 2009

Natalku, budem viest k laske k horam a ked vyrastie tak pojde na vsetky tie miesta, kde bol aj jej dedko.

baskaj
29. okt 2009

jeeej egy! práve som chcela dať na ten album link aj ja! si ma predbehla 🙂

iron
29. okt 2009

egy ty sa hadam o chvilku das na latkovky....nejako ta to chytilo....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre