Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

pasoa
23. aug 2009

😅 😅 😅

včera som bola celý deň s matúškom u svokričky, tak som nemala kedy koňovať, ste tu toho zas počarbali, závisláčky jedny! 🙂
a môj muž bol u mojej mamy maľovať, som sa smiala, že máme výmenný pobyt 😀

ajka82
23. aug 2009

egy ja ked rano vstanem, tak uz nespim...az poobede si pochrnim ked sa podari...
pasoa 😵

pasoa
23. aug 2009

a ozik, aby som nezabudla... prajem všetko najlepšie k prvým meninkám všetkým Filipčekom... :-*

egyptanka
23. aug 2009

ajka, ja som sedmospac 🙂

egyptanka
23. aug 2009

... ale zasa su niekedy take dni, ze som schopna vstat rano a urobit vichor v domacnosti... ale to je malokedy 😔

nsoci
23. aug 2009

Bre ranko krasky...

ja som vysvadbena, muz isiel s Matkom domov o osmej vecer a ja som santila do druhej... a potom mi uz bolo smutno za malym... nejako mi to trsanie uz nejde.... ale pozrala som vsetko, co nepozralo mna, este furt nie som hladna co je u mna o tomto case zazrak...

A dnes pasiem maleho sama, muza som vyslala na bike a upratujem bo u nas vybuchla bomba a moje vlasy su vsadeeeeeeeee

Stolicku mame Ikeacku Antilop, zatial ok, obsedi v nej tu chvilku a dobre sa sprchuje. A ano, papame na holasa, a nielen matko, ale aj ja... bo co on stvara s tym jedlom je hruza...ale nechavam ho sa vyhrat, nech sa zoznami, mozno konecne pride papaniu na chut... (zasa uz neotvara usta...)

Ohradku budeme mat v novom byte celu jeho izbu, kupim zabrani an dvere, do izby koberec... a tam bude lozit a ked bude treba zavrem zavoru, aby neusiel 😀

No Matko "stoji", strasne sa zapiera nozickami a udrzi si celu vahu a hlavne ho to strasne baviii.... a neohne nohy ani za svet, taky je nasúponovany jak lata...

Gratulujem k zruseniu PPP klubu...

lenk30
23. aug 2009

ahojte,
dievčatko všetko naj. kokso iný vek ty dievčatko 🙂
egy, teraz z postele. prosím ťa nepíš to tu, lebo mám zasa traumu

ja som včera mojim chlapcom pripravila oslavu. zajkovi zabalila hračku, tatovi kúpila raffaelko, dobré syryky, J.P.CHENET, takže sme mali pekný večer. dítko po prvý krát zaspalo samo od seba o 19:30, takže sme mali bezdetný večer so sviečkou........sme pospomínali, že aká to bola pre nás normálka. tak dúfam, že sme nevyoslavovali Veroničku

Filipko ďakuje k prvnám meninkám 🙂

pasoa, taký výmenný pobyt si u nás neviem predstaviť 😀 , obaja holohlaví s nervami v prdeli

lenk30
23. aug 2009

hračku si Filipko sám vybral. sme boli v dráčiku a všetkým mu hrkali a mávali a on si vybral že: interaktívna kocka pre deti od 6m. celkom dobrý výber, chce byť študovaný 😀

nsoci
23. aug 2009

No uz tlacim vysluzku... to mi ta dieta teda dlho nevydrzala 😀

Egy mne ten link nefunguje co to malo byt pre nas alternativne zienky?

latkarky vam ten sliz peni? Lebo mne nic...ako keby som s vodou prala...

Vsetko anj Filipkom...

nsoci
23. aug 2009

Matja super fotky s mrkvickou... Matko sa takto tvari furt a to uz papa 6 tyzdnov...

ajka82
23. aug 2009

akoze to moje dieta, sa na chvilku prebralo, oplulo ma a zaspalo... to uz co je 😀 😀 😀
ozaj, pomaly nam zarasta nasa akcna plesinka vzadu na hlavicke 🙂

asandys
23. aug 2009

ahojte

Dievcatko, vsetko NAj Naj Naj, nech Ti cely zivot iba stastie skrizi cestu 😵

Pasoa, supis, takze klub PPP uz neexistuje?

Egy, tromfla som ta, ja som este stale v posteli. Adamko sa zobudil o pol 7, papal, a odvtedy som si ho vzala do postele, tu sme sa jasili a hrali, potom o pol 10 kus potahal a zaspinkal cca na 20 min, zase sme sa hrali a teraz zas potahal a zaspinkal pri tom, ale to som ho uz supla do jeho postielky, spinka asi polhodku, ale uz pocujem jak potahuje cumelll, uz bude zas hore 🙂

U nas doma jak vybuch bomby, obed od vcera, taze vidim to na nedelnu siestu, pratat budem cez tyzden, az pride svokra ku malemu, u nas prsi celu noc a cely dnik 😉

egyptanka
23. aug 2009

nsoci, taka retiazka z jantarov co ma ulavit pri prerezavani zubkov,,,ja nechapem preco ti to nejde otvorit, ☹

egyptanka
23. aug 2009

asandys, ja mam tiez plan, ze dnes nebudem v domacnosti noc robit ... v nedeli se nedela 🙂

lubi22
23. aug 2009

Ahojte 🙂

Dakujem za Filipceka k blahozelaniam k meninkam 😵 A vsetko najlepsie aj Lenkinmu a Cleinmu Filipkovi 😵 My budeme oslavovat buduci vikend - budeme vsetci pokope, aj starki, babka, dedko, krstni. Samko ma meninky o tri dni, tak budeme mat spolocnu velku oslavu aj Filipkovych aj Samkovych meniniek 😵

Egy myslis, ze taka retiazka moze pomoct? To ako? A ja som akurat kukala kamoskinu dcerku na fotkach a ta ma na kazdej fotke taky jantarovy nahrdelnik, som si myslela, ze mama ju chce paradit od babenka, netusila som, ze to ma daky iny zmysel. Lebo niekedy sa jej to nehodilo k oblecku, tak som nevedela, ze preco furt te korale 😅

egyptanka
23. aug 2009

lubi, neviem ale vraj ma kazdy kamen nejaky zdravotny ucinok. Tak nieco na tom moze byt.

egyptanka
23. aug 2009

... ono u dospeleho by som povedala placebo efekt, ale dieta este nie je tak zrele, aby si ho vedelo vytvorit ... kamoskina znama to ma u syna a vraj prerezavanie zubkov zvladli v pohode a bolo to znesitelnejsie.
Ale zasa na druhej strane, sa mohlo stat, ze rodic si vsugeruje, ze to nie je tak zle, kvoli tej retiazke a preto sa citi viac v pohode i ked dieta ma rovnake priznaky ci by malo tu retiazku alebo nemalo.

zuro
23. aug 2009

spolu s Tessou prajeme vsetko naj Filipkom ..
a egy ja som vcera pozrela ten nahrdelnik, a skor si myslim,ze je to tak ako pises,ze rodic si to vsugeruje..ze je to viac zvladatelne...

lenk30
23. aug 2009

Baby, keby ste videli akú porciu ten môj macher sprášil. muž kukal do misky, že to koľko si mu toho dala. a ja že ved to dojem, dnes je to chutné. mal zemiak, mrkvu s karfiolom. a on len otváral pusinu a všetko to spapal. myslíte, že vedia, kedy majú dosť? 😀

kucina1
23. aug 2009

lenk ja mam taky pozit, ze to asi nevedia, lebo moj tomas zje strasne vela toho jedla (aspon si myslim ja okolo 300g zeleniny a 100g masa na obed) a vzdy vsetko zje a este po dojedeni otvara usta 😀

aj my s tomaskom zelame vsetko dobre dnesnym meninovym oslavencom

nsoci
23. aug 2009

No Matko neotvara usta vobec, prave naopak, zakusne si spodnu peru a kuka na mna kukadlami s vyrazom: A vcul bud mudra!
Naucil sa fukat tak nema cas jest.
Ale mliecko? To ano.... tam nema nikdy dost.

ajka82
23. aug 2009

kucina vy tolko zjete? 😲 mozno aj moja by zjedla viac, ale mne vraveli ze ma spapat tak 200g prikrmu na obed a zapija to s MM

nsoci
23. aug 2009

A ked uz si myslim, ze cosi zjedol pekne krasne vsetko vypluje. 😒 😠

kucina1
23. aug 2009

nsoci u nas naopak, mlieko mu nejde :(

davas uz dvojku bebu aj ty nie? my uz 2 dni ano a chut mlieka sa mu neobnovila 🙂

kucina1
23. aug 2009

ajka ved aj mne sa to zda vela, ale mlieko ma len rano 2x a potom vecer (dokopy max 300ml mlieka denne) u mna to zapija uz len vodou

nsoci
23. aug 2009

Davam dvojku.... a tvari sa ze nic nezbadal. Uz ju ma 6 tyzdnov, rovnako ako papa. Predtym mal AR, to bolo take huste, tak sa cudujem, ze neprotestoval.

nsoci
23. aug 2009

Fuha to ake cisla tu davate... ja som rada, ked donho natlacim 100g a to mi trva pol hodku a za kazdym hltom strcim dudel...

No uz je mrkva aj na koberci - podotykam, ze sedime 1.5 metra odneho. 😀

nsoci
23. aug 2009

No super... teraz vyprskol obsah ust pol metra naokolo... uau

kucina1
23. aug 2009

vlastne tu uz velmi negrcka? mne grca rovnako a este aj viac ako grckal tvoj matko na poslednom stretnuti
u nas je zjedene za 10 minut 🙂 ja total nenazrany ved si to aj videla 🙂

nsoci
23. aug 2009

Grcka, obcas len ugrcne, ale v norme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre