Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

munu
23. sep 2009

ozaj a pracujuce mamicky a myslim, ze asandys tu mala minule depky, ze ide do zamestnania a ze ju ohovaraju.. nic si z toho nerobte.. v anglicku sa ide naspat do prace ked ma babatko 9 mesiacov.. pretoze do 9tich mesiacov je platena materska, ale potom uz mamicka nedostava ani korunu, takze aj ja idem hladat novu pracu zajtra.. 😉

munu
23. sep 2009

to tu nikto nieje?😕 ja som uz skoro navarila a tu nikto nic
hmmm...... tak ja idem este cosi poupratovat teda 🙂

egyptanka
23. sep 2009

... joooj mala zalomila o 19.00 😲

egyptanka
23. sep 2009

a prijemne stretko bolo dnes ... toooolko babatiek.

... denka, len ty si mi pripadala taka smutna, alebo sa mi to len zdalo??

iron
23. sep 2009

munu,..mali sme stretko...a teraz uspavame babatka...
moja este nespi a ani sa tak netvari...dnes spala hadam pol hodky poobede, len co som autom prisla na stretko a spat.

a uz nie je vyhadzana...toz bol to prasok....

nsoci
23. sep 2009

Egy co sa stazujes? 😀

Bershka, Potulka, Iron..... ja nevim... dudel mu neolizujem a lyzicku obcas kostnem teplotu.... a bozkavam na usta.... hrozna mater som 😀

Ono zamrazuje sa nie preto, ze by sa niekomu nechcelo varit kazdy den, ale preto, ze teraz je cerstva zelenina, ovocie - sezonna a v zime bude len sklenikova/dovazana... 😉

Alisia skus viburcol cipky... nam pomohli. a aj ten cumel som pocula.
Alliasia, lubi skore uzdravenie. Pasojke drzim palce, pfuj pfuj nech sa im dari.

Drozdik nemam na manducu nic. Ked fuka mam deku a rohy zastrcim medzi man a Matka. V zime tiez daco take vymyslim.

Munu sranda, nas Matko by prikrmy ozelel, ale mliecko, to je jeho.

egyptanka
23. sep 2009

a zasa odsavanie ...

egyptanka
23. sep 2009

nsoci, nestazujem ... som v soku. 😵

iron
23. sep 2009

baby...nam sa uz tlacia vrchne zubaky...zase dieta mrnci a ma to tam take ostre...

potulka
23. sep 2009

egy, co s nacatym vecerom? 😉
nsoci, presne z tychto dovodov mrazim aj ja. niet nad sezonne produkty. uz sa tak tesim, ked v zime vytiahnem domace jahody... 🙂 okrem toho som pomrazila same privelke pohare. pri sucasnych matejovych vrabcich porciach by som potom vacsinu obsahu musela vyhodit. takto pekne pockaju, kym sa rozozerie. 😉

lenk30
23. sep 2009

halooo. dieťa spí, tak ja pevne verím, že do rána.
lubi, vážne sa ti Filipko toľko vyhrá s tým psom? Môj si ho ani nevšimne a je mu jedno, že aj keď nevedomky do neho kopne začne trepať: jeden psíček išiel do obchodu a druhý ostal doma..........páčia sa mu tie pesničky, hlavne tá hlava, bruško, rúčky, kolená - lebo mama mu pri tom skáče ako opica, len škoda, že sú také krásné.

my sme mali dnes taký deň, ešte že už je koniec. Ráno som bola dohodnutá s maminou, že s ním bude, kým si vybehnem školiť, potom zavol muž, že on príde po neho. tak zavolala mamine, tak tá nezáhaľala a ked sme neprišli tak niekde ufujazdila. samozrejme mobilka vedľa stabilky a ked mi muž zavolal, že mu spadli plechy z vleku a bla a bla, tak vravím dobre nestresuj, volám mamine. no tá už nedvíhala, ani žiadna kamoška v okolí......ani nikto. ešte predtým som zavolala do roboty, že to ruším a prídem v pondelok - ale čakalo na mna 30 ľudí. Tak ja schytila malého a hybáj von, že hádam ma osvieti kým prídem k autu. na lavičke sedela susedka, tak som ho dala do kočíka a nechala jej ho s tým pocitom, že jačí, ked ma nevidí 2 minúty..........ach koľko stresu, no potom hned priešiel muž po neho.

a poobede som s ním spadla v chodbe ako som vychádzala z baráku, sa mi šmyklo ani neviem ako ani na čom. tak som drbla, ešte teraz vidím hviezdičky, ale aspoň som uchránila Filipka. Bože a to som spadla medzi tými kovovými dverami, keď mi preletelo hlavou, čo sa mohlo stať, tak mi bolo na grc.

No a večer sme sedeli v parku......lebo to má teraz riadne rád, kuká deti ako naháňajú, behajú po preliezkach. on skáče na mne, výska, tlieska, vykrikuje po deťoch........no a ja že čo ti to behá po hlavičke, tak som to zotrela, fuj a krv. tak len pevne verím, že to nebol kurva kliešť. má tam taký malý červený fliačik, tak som mu to hneď natrela vodečkou.
to je hrozné, čo na nich čííííííííha. však to nebol kliešťak????? 😀 segrine decká mali boreliozu, tak preto som taká vyjašená z tých potvor.

No a teraz idem písať záznam o úraze - čo sa im dnes prihodil v škôlke. diťa leží v bezvedomí........no fakt dnes fasa deň, už aby som zaspala.

egyptanka
23. sep 2009

potulka, odsavam MM a moznosa dostanem aj k zehleniu ... 🙂

asandys
23. sep 2009

ahojteeeeeeeeeeee

Dnes Adam zalomil uz o 6, neokupany, neprezleceny, uz 2x plackal, ale mal zavrete oci, dala som cumlik a je tisko. Vcerajsie ockovanie zvladol super, celu noc a den mal zvysene teploty, noc skoro prespal, ael cely den revala reval. Moja mama bola totalne mrtva, a to som dnes bola v praci 6 hodin aj s cestou.

Ja Adamka pusinkujem an ustocka, ale on to nema rad a toci hlavku, olizujem aj cumlik, aj lyzicku, no co uz, ja si to dajako enuvedomujem.

Svokra bola na Ukrajine, dnes prihrmela s kopu vecami pre Adamka, aj pre mna. No zlata je, velmi. 😵 Aj mi navarila kuraci stroganov, kym som teraz kecala s mangelom cez skype.

Babyyyyyyyyyyy aj ja chcem stretko, a chcem chodit aj na plavanie, no musim pokukat, velmi chem daco urobit pre Adamka. A inac dnes mame polroka. Rano o 7.45 prisiel dedo k Adamkovej postielke, vzal ho na rucky, a mu vravel, ze pred polrokom dostal nadherny darcek🙂))) A mangel mu kupil dajaka super rybku s malym babatkom-rybickou do vody, mi ukazoval cez net, take je to zlate🙂))

potulka
23. sep 2009

lenk, kliest sa neda tak lahko rozpucit, takze to urcite bolo nieco ine. nejaka muska alebo chrobacik. nemusis sa vobec bat. 🙂

bershka
autor
23. sep 2009

ahojte... dnes sa cítim straaašne psychicky labilne.. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bershka
autor
23. sep 2009

nikto ma nemá rád. cítim sa strašne sama.... šušura ma svrbí, nemá mi kto zavarovať aby som šla k dokimu.. tak som si tam šupla strúčik cesneku..

nsoci
23. sep 2009

Bershka to nem myslis vazne 😀 ten cesnak 😅
Vsak vezmi malu sebou, co si. Si uzenies nejaku dlhodobu mykozu a to uz ln bude sranda.

egyptanka
23. sep 2009

bershka, coooooo??? 😲

egyptanka
23. sep 2009

bershka, tiez som toho nazoru, ze zober malu zo sebou aspon ta prednostne lekarka zoberie.

egyptanka
23. sep 2009

baby dajte tip na zajtrajsie stravenie dna ...

lubi22
23. sep 2009

Bershka cesnak? 😕 😅

Lenka tak to bol fakt den 😖 U nas naopak, dnes bol uzasny den, deticky vysmiate, starsi pocuval maminku, vzdy zaspinkali do 5 minut, stihla som toho kopeeec a este aj oddychnut 🙂 No a ten psik sa mu fakt neskutocne paci - stale do neho rozprava, natahuje ho, stlaca mu rucicky, zuzle uska, uplne je z neho uchvateny, keca mu snad viac ako mne 🙂

bershka
autor
23. sep 2009

to mi segranka poradila. že kdesi v časáku to čítala, že je to veľmo dobré na mykózu. už tak nesvrbí jak včera.

nsoci. vzala by som ju. lenže môj doki nenávidí deti. je buzna a minule tam jedna bola a vynadal jej jak svini do hrantu ked malá zamrnčala. že ho to ruší pri práci. mala keksík v ruke a nadával jej, že poškriabe stôl.

drozdik78
23. sep 2009

nsoci a take nieco by nebodol 😉 http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/20-1-NO...

juj som si spomenula na stare dobre VS casy - Medicka zahrada a tie stretka - to je super ked sa mozete stretnut aj zoci voci 😀 nechcete prist aj na oravu trebars taka lyzovacka 😀 😀

bershka
autor
23. sep 2009

drozdik.
ak ma ubytuješ a prestravuješ, kludne prídem. ja oravu môžem

egyptanka
23. sep 2009

bershka, len pre pana jana nech tvoj muz nedostane chut na lizanie ... 😀 😀 😀

bershka
autor
23. sep 2009

ten je v ženeve... ale môjmu psovi sa to nejak nezdalo... furt len chodil a nuchal ma medzi nohami 😀 😀

drozdik78
23. sep 2009

oukejjj beriem ta za slovo 😀 este sa niekto pridaaa ?

egyptanka
23. sep 2009

drozdik, my my ... ale ajs muzom, ale on zere ako za troch. 🙂
bershka, xixi 🙂

bershka
autor
23. sep 2009

drozdik, aj môj žere jak divý. keď bol na služobke cca dva roky dozadu, na večeru sežral 6 plných tanierov číny a k tomu ešte koláč a zmrzku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre