Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

kucina1
25. sep 2009

tie s cukrom sme si robili minuly rok ked tomasko este rastol v brusku a nevedela som, ze bude jest aj ciste xixi

lubi22
25. sep 2009

Drozdik to je peknucke tiez 🙂 Princip je tam presne rovnaky 🙂

Labutka ja som nezavarala, ale detickam by sa nemal davat ziaden pridany cukor, staci cukor, co ovocie obsahuje prirodzene. Ale baby zavarali viacere, tak isto poradia.

ajka82
25. sep 2009

lubi mne dnes mala vypila prvy krat vodu asi 70ml ...ale z flase cez cumel nechce, tak ma miesto cumla na flaske take sosatko ako byva na poharikoch

atemi
25. sep 2009

Baby latkarky, pozrite sa na tieto vlniaciky. Niektore su skvele. Asi si objednam. Nechcete niektora? Dolar je po cca 21 SKK, takze to nie je tak vela. Platim postovne, pozivam Vas 😉 ttp://shop.ebay.com/kozydesigns/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=

atemi
25. sep 2009

Ak chcete, hodte mi to do IP, v nedelu objednam.

ajka82
25. sep 2009

my nemrazime a nesterilizujeme nic...v mrazaku je kus cukety co bola strasne velka, to je vsetko...
vsetko robim cersteve a kdyby neco, mam v skrinke nejake kupene 😉

karinka si teraz spokojne dudka a sme same doma, tatinko siel hrat, poobede sme boli same vonku, nechali sme ho odpocivat, aj obed bol uvareny, nie len pre malu, aj zbezne upratane a ked sa mi podari dnes aj ozehlit normalne si poviem, ze som sikovna 😎
musim sama seba sa pochvalit, aby mi bolo lepsie 😅

atemi
25. sep 2009

Joj, vypadlo mi H na zaciatku, tu je to cele:

http://shop.ebay.com/kozydesigns/m.html?_nkw=&_...

Labutka, ja som podusila jablka aj so supkou,ked boli makke, tak som ich prepasirovala cez sitko a sup do flasiek a zavarit cca 10min. Nepridavala som nic.

asandys
25. sep 2009

lubi, velmi ma potesila sprava o Filipkovom uspesnom zakroku, len ma mrzi, ze dnes bez znamosti vybavis tak akurat velke nic, aj co sa tyka najmensich babetiek.

ja nemrazim nic, mam iba velikansky kus cukety v chladnicke , tak asi ten zamrazim. Dnes som Adamkovi dala nastruhane jablcko a zjedol ho komplet cele na posedenie, a ke d so mu munule jablcko uvarila, tak mi to vypluval. A dnes mal aj prvykrat masko, ale kedze som vcera nestihala navarit,a moja mam maso nekupuje, tak to mal zeleninku s amskom od Hippu, zbastil na posedenie.

Inac ta tema s pitim vodicky ci cajikov ma zaujala, lebo ja Adamkovi endavam nic pit okrem mliecka, ked bol velmi horuco tak al cajik hipp, tak mu budem ´dkust podavat prevarenu vodicku, mozno je smadny pocas dna a mna to doteraz vobec nenapadlo.

Prihlasila som Adamka na plavanie, ale zatial sa mi neozvali, tak tamsusim v pondelok zavolat. Velmi sa tam tesim, aspon daco budem robit s Adamkom. Uz druhy den je preiserne enrvozny, strasne slinta a place aj na rukach, zrejme zubky.

Dnes ma moj manzelik 29 rokov, rano pride vlakom domov, sice v nedelu ide uz spat, cely vikend bude montoval linku, ale na vecer mu chystam taku malinku oslavu v komornom duchu 5-6 ludi, par zakuskov, chlebicky a cervene vinko. A kupila som mu podla mna krasny obraz na stenu, taky zeleny stoceny list s kvapkami vody. Dokonale sa hodi do nasej buducej obyvky. No proste prakticky darcek, minule narodky dostal kucarsku knihu 😀 😀 Ale on rad vari, tak ho potesila 😵

A dnes sme mali poradu miesto v praci v bare. Sef vymyslel take vyjazdove stretnutie, ze nemusime furt byt v budove, tak sme pokecali, daco malo vypili, aj zajedli, ja ako pokladnik oddelenenia sm vyplatila ucet a este nam ostali peniaze aj na vianocnu veceru 😉

Idem pokukat ci vlak z Prahy vrazil vcas, lebo kym sa rano rozhybeme, tak bude dost hodin, a keby este prisiel Juraj neskorsie kvoli vlaku tak ttu linku cez vikend neposkladame 😒 A ja som slubial Mape a Pasoi kolacik, tak musim slub dorzat.

a na zaver tejto litanie Pasoa, vitaj doma a uz nikam nechodte!!!!!!! Verim, z Matusko uz nebude musiet byt ani jediny den v nemocnici. 😉

potulka
25. sep 2009

pasoa, to su teda zazitky... brrrrr! 🤐 dobre ze ste uz doma a dufam, ze uz nebude treba nikam chodit.

drozdik, jedna stretavka v MT bola aj s bratislavskou ucastou - dosla som pozriet baby, ked sme boli nedaleko na dovolenke. takze vidis, 80 km je uplne nic! 😀

labutka - este som to teda neskusala, ale myslim, ze cukor nie je na konzerovovanie nutny. vsak pomixujes a potom sterilizujes, nie? ak mas obavy, radsej to nesladene pyre zamraz. urcite nepchaj do adama cukor, este k tomu vanilinovy... 😕

lubi, nas matej pije zatial stale len MM. ani som mu neskusala nic davat. kedy sa s tym ma vlastne zacat? zeleninu na obed dostava 2 tyzdne, ale zatial ju berie ako predkrm pred mliekom.

kucina, ani u nas sa zatial ziaden zub nehlasi, aj ked sa mi posledne dni zda, ze nieco citim... no pravdepodobne si to len nahovaram.

odkaz pre zabavajucu sa egy: v petrzalskom tescu dealkoholizovane vino nemaju, sviniari! 😠

ajka82
25. sep 2009

aj som zabudla, pasoa vsetko naj matuskovi k meninam, dodatocne (ja som zabudja aj na velmi dobreho kamosa od detstva 😅 musim sa polepsit)
a aj ja som rada ze uz ste doma... 😵

ajka82
25. sep 2009

potulka inac vy ake kratke prechadzky mavate? 😕 sak ja ked som vonku, tak musime sa prechadzat minimalne dve hodinky

ajka82
25. sep 2009

pracem sa uz k tej zehlicke, nech ma dieta co na seba 😉
bru noc vam

potulka
25. sep 2009

ajka, prave som ti poslala vysvetlujuci mail do IP. dnes sme boli vonku po oba razy velmi kratko, lebo matej nezvycajne dlho spal. inokedy byvame take dve hodinky. 😉

nsoci
25. sep 2009

Hej hou...tak som tu zasa...

Potulka som rada, ze si kupila... ja chodim aj do Textile House (najlepsi an detske veci je v Petrzke pri Strecnianskej)...

Matko mi cajik nepije.... len cistu vodu.
Inak dnes rano sa dal do polohy ako ked sa klikuje a ostal tak. Asi 5 minut, len na rukach a prstoch an nohach, rovny ako lata. Mgk otaca sa od takmer 5trich mesiacov.

Pasoa no parada, des a hruza, ten popis nemopcnice mi pripom,enul porod a tie dni potom, brrr...

Jeee tie su krasne atemi, tie longiesky by sa sikli po byte na zimu.... hm.... porozmyslam

Lubka super, ze to islo aj bez narkozy! Tesim s vami....

nsoci
26. sep 2009

Bre ranko co tu furt nikoho? 😀 My uz hodku hore plni energie. na pocudovanie obaja.

yamahafazer
26. sep 2009

ahojte 🙂
aj ja som hore muz isiel do prace a z prace hned ide bratovi na stavbu tak budeme dnes same.Varit nebudem mam od vcera len chcem este nieco upratat.Len uz bude mala vstavat kazdu min.Vcera mi vobec nechcela poriadne spat cez den spala len hod a pol za cely den 😒 uz som nevedela co snou robit.Dneska bude papat kuracie masko tak som zvedava ako bude chutit inak zeleninu mi vsetku zatial pekne spapa.Ja davam aj vodu aj caj striedam to a vipije okolo 200.

vsetkym co maju meniny aj narodeniny aj neviem co este tak vsetko najlepsie 😵 ja kalendar ani nepozeram tak ani neviem kedy kdo ma ani z rodiny aj to pozabudame gratulovat 😅

No dufam,ze bude dnes cez den lepsie spat ona spi tak po pol hod a to je vsetko a tak krasne buvala a stale cakam ci to nebudu tie zuby a nic

nsoci
26. sep 2009

Jeeeej Matko sa prvykrat dal riadne vysoko na styri a dobrovolne sa hupal.... inak vzdy co najrychlejsie capne na brucho 😀

yamahafazer
26. sep 2009

baby a kolko davate oleja do prikrmu ja som kupila olivovy neviem kolko ho mam dat len kvapku?a davate malym aj jogurty?mne doktorka povedala,ze mozem dat,ale specialne od danone pre deti do 1 roka lenze tu take nepredavaju a potom neskor sa ake maju jogurty davat plnotucne,nizkotucne a aka znacka?

yamahafazer
26. sep 2009

nsoci sikula je 😉 ved uz je to aj velky chlap

yamahafazer
26. sep 2009

citam,ze aj ryzu davate ta sa moze odkedy davat?

yamahafazer
26. sep 2009

teraz ma napadlo co si nsoci poslala o tych prikrmoch tak uz som si precitala tam

ta moja holka este spi 😕

taella
26. sep 2009

pasoa vitaj doma 😉

naši obidvaja sú choručí a Karolínka má také soplíky , že ani ja nemám také 😠 Neviem či s ňou ísť na pohotovosť , sú husté zelené a je ich veľa . Odsávanie je boj , manžel ju včera aj nechtiac poškrabal na líci ako sa bránila ☹

včera sme mali 5. výročie sobáše 😉 ale žiadna oslava sa nekonala 😖

asandys , takže budúci týždeň dávame stretko u teba na kávičke a koláčiku 🙂

egyptanka
26. sep 2009

ahojte, taaaak vcera vecer zabava bola dobra ... prisla som domov o pol jednej, nohy ma boleli ako slak.
Baby a ja som si dala decko sampusu ... fuuuu dost to so mnou zamavalo.
No ale na dlhsi cas mam takychto hlucnych akcii dost. Neviem ci som uz stara, ale uz ma tie tanecky nejako nebrali. Ale aspon som sa dobre najedla ... kacicka aj s troskou kapusticky, rezniky, strudle ... mnaaam 🙂
Najblizsia firemna akcia bude az v decembri ale to aj pre Natalku Mikulas, tak som zvedava ako to zvladne 🙂

lenk30
26. sep 2009

pasoa, vedľa reštaurácie Mia - predtým tam predávali kosačky a záhradkárské potreby, potom tam tušim robili vlajky - tá prvá budova od križovatky.........veď vieš. tak určite sa tam dá aj vybrať, len sa vopred treba obrniť voči tej predavačke - je to typická obchodníčka.
ja malého na rukách a len tak som si vytiahla z nostalgie také pidi dupiny krásné a ona: to mu bude akurát, všetko sedí akurát, všetko je coolové a pod.
pasojka, tak tento pobyt v týchto katastrofálnych budovách ti vôbec nezávidím, nie že je to stresujúce aj tak a ešte také ohavné prostredie.......brrr. dobre, že ste domka. a už ste začali papať zelku?

skúsim ten program, len dúfam, že sa nebudem s tými fotkami hrať toľko až ich vymažem - ako sa nám stalo s tehu.

práve mi volala kamoška, že kukala byty na Colombe - a my tam máme náš v ponuke na predaj a keď to prišla fotiť, tak malý bol práve v hojdačke, tak ho odfotila aj s ním sa tam vyškiera, tak robí reklamu.

čo sa týka príkrmov a zeleninky - nič okrem mäska nemrazím, všetko si robím čerstvé. ja som myslela, že budem dávať hotovky hippiky, hamky a pod. .........ale keď kukám ako ten môj papkoš papá a ide sa zadrhnúť za zemiačikmi, tak mi to ani nedá neurobiť to.

egggggyyyyyyyy, závidííííííííííím, aj ja chceeeeeeeeem. Ja som bola na výjazde minulú sobotu, lebo u nás spala segra, tak že skúsime, lebo aj keď mával koliky ako bábätko, tak ho vedela len ona a ja upokojiť - asi máme rovnaké pachy. tak som celú sobotu strávila obvolávaním partie, potom starosti, čo si oblečiem, rezervovanie stola ............. a skončilo to tak, že sme sami dvaja s mužíkom šli na polnočnú prechádzku okolo domu. bol večer taký uplakaný - normálne to cítil, že sa chystám prchnúť...... a takú strašnú chuť som mala na fernet, tak sme si ho dali v prvom podniku, čo bol po ceste našej 10.min. precházky a do rána mi stál v krku..........................jááááááááááj, kde sú tie časy..................ale vždy si spomeniem na naše posledné akcie.......a som rada, že mi nie je týždeň zle a že nechodia faktúry za vystriekaný hasičák, a že muž nelepí nový Nikon prejdený autom a pod.....................niekedy sa smejeme, že nás náš MURO zachránil........lebo naše hýrenice už mali riadny spád

všetkým soplíkatým želám, nech už to prejde............

lubi22
26. sep 2009

Dobre ranko 🙂

V prvom rade sa musim pochvalit, hoci viem, ze to asi nebude pravidlo - Filipko spal od pol 8 vecera do 7 rana bez jedineho zobudenia na kojenie. Taaaaak sme sa vyspali 😵

Asandys nech vsetko super stihnete cez vikend 😉 A Adamkovi sa bude plavanie isto pacit, tam sa bude moct vyclapkat a dostat zo seba kopec energie. Nam Samko zacal po plavani lepsie spinkavat 🙂

Egy Ti si sa mala 🙂 Mne nejako teraz zurky nechybaju, ale urcite dobre padne zmenit prostredie a stretnut sa aj s inymi ludmi. A vdaka za tip na vinko, hned som ukazovala muzovi, ze aka super vec, idem teraz do hypernovy a kuknem 🙂

Taela - zelam drobcekom skore vyliecenie. Nasi dvaja tiez soplikuju a uz sa mi zda, ze je to nekonecne. Vcera im lekar robil aj vytery, uvidime, ci su iba take neskodne.

Yamaha nemyslela lekarka tie jogurty od Nestle - co su specialne pre babenka? Aj Hami ma take, ale od 8 mes.

Ja som si pospala este do pol 10, zlati svokrovci sa staraju o deticky, idem do obchodu a poobede musim popracovat na prednaskach, mam vietor v hlave a pondelok sa postavit pred 100 ludi a rozpravat mudro po takom dlhom case, uz teraz sa potim 😅

Pekny den 🙂

yamahafazer
26. sep 2009

no my sme si pospali 40 min aspon cosi akasi som dnes nemozna,malej pustam pesnicky a sa prevaluje s hrackami

vsetkym detickam vela zdravicka a pasoa vitaj doma v nemocnici je to akurat dobre na nervy lepsie doma a neboj sa matusko este predbehne aj ostatne deticky len netreba nic vzdavat vsetko sa da 😉 😵

atemi
26. sep 2009

Zienky pomoooooooc!!!!! Je orchidea nebezpecna? Maly asi zjedol kusok ususeneho kvietku spadnuteho na zem 😲 Niekde som citala ze orchidea patri k jedovatym. Volala som aj na pohotovost, ale nikto mi nevie nic povedat!!! To su doktori teda! Normalne mi dr povedala, ze nevie. A co ja mam teraz??? Zblaznit sa? Vraj ho mam sledovat, ci sa nedeje nieco nezvycajne. No dakujem pekne... co ak mu to nejak ublizi? ☹ ☹ ☹

yamahafazer
26. sep 2009

no uz pisti

lubi neviem ona mi povedala od danone

ja som zurovat nikedy nechodila tak mi to ani nechyba

yamahafazer
26. sep 2009

no uz zabuvala

atemi to ti neviem povedat ja mam doma len jednu zivu kvetinu ani to neviem co je skus si najst v googli ci sa nieco nedozvies

mgk111
26. sep 2009

ahojte.... my sme posledne dni akysi ubacani... som ho ospevovala ake je dobre babo v kociku a vcera som mala vrieskajuci kocar a ine mamicky po mne zazerali ako po vrahovi... co uz... aj vecer, aj v noci stale len s placom sme vstavali - ale nastastie buval a budicek si urobil o pol siestej hodku a pol sme sa pohrali a este zdriemol na chvilu... dnes mu dam brokolicu tak som zvedava - kupovanu papa ale tie domace mu moc nejdu... ucime sa pomali... dala som dnes dost umeleho mliecka, tak sa bojim kakania, ale zaroveň uz vypil aj okolo 120caju a este len je obed...

yamahafazer - no od danone to som ani ja nepocula ale dala som kubkovi od nestle a bolo to super, aj nadherne kakal potom... ja to davam len z dovodu aby sa mu upravilo kakanie...

atemi - ci je nebezpecna veru neviem - neporadim - vygoogli cosi...

lubi - tak drzim palce, nech sa hlavinka naplni 🙂

taela - skore uzdravenie pre drobcekov - ja by som radsej sla k doktorke... pre istotu...

egy - aspoin vidis ze uz starneme 🙂 co bolo kedysi teraz je uz ine 🙂

lenka - aj my sme si stacone uzivali a cakame kym kubko podrastie a bude papat UM a potom hadam aj niekam vyrazime 🙂 ale to bude dlho trvat, kym sa tatinovi uzdravi nozicka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre