Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

iron
10. okt 2009

Pasojka...ja som tiez zacala spatnu uvazovat, ze ci som nieco take nerobila....A potom tam pisali, ze riziko je najvia u deti od 1-3 rokov. Tak to je ze hm?.....lebo sak vtedy su akcne, chodenie, trieskanie vsade....
Ale urcite to tu bolo aj predtym, proste budeme na nich davat pozor ako doteraz a hotovo. Pady aj odreniny vsetko musi byt.....

iron
10. okt 2009

Jaj my sme sa ponarali dnes...hodim foto do albumiku.

iron
10. okt 2009

Tak hen kukuk
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

Matja....hod tiez foto z plavania ako si to Patrik uziva.

egyptanka
10. okt 2009

iron, jeeeej mala je zlatunka.

iron
10. okt 2009

dakujeeem... 😀 😀

pasoa
10. okt 2009

iron, ona je fakt modelka, kukni to, čo som ti písala do IP...
a krásne kupkanie, joj, tak by som šla s matúškom, no bohvie kedy ho budem môcť dať konečne zaočkovať... stále neurologička nedovolila.... ☹
a tak pediatrička nedovolí kupkanie...

iron
10. okt 2009

musim prestať žrať toľko sladkeho...fuj, mam brucho jak v piatom mesiaci....sakra.
Alebo sa prežierať takto na večer...
Ozaj chodi este niekto na tie fitlopty? ako sa vam tam pacilo nakoniec, da sa? Ja asi budem chodit po plavani, sak zima je dlha, co budem hnit doma?

iron
10. okt 2009

pasoa...som kukala aj som hladala na tej stranke a som nic nenasla...

A neboj, ked dovoli tak to vyskusaj. Inak ja co som stretla mamicky, tak jedna mi hovorila, ze jej syn mal z toho furt zapal stredneho ucha, druha ze sa mu to zanieslo na priedusky a prechladol...tak som sa bala, ale klop klop zatial je to ok. Mozno aj preto ze chodime do tej sauny co tam je a kym nie je poriadne sucha tak nevyliezam. Tam sa rovno aj napapka...

Pasojka...kolko uz vazite,...ked sa Matusko takto rozpapal? Uz nas o chvilku dobehnete.

drozdik78
10. okt 2009

prehraaali sme 😒

egyptanka
10. okt 2009

no ja by som sa tiez dala opat na plavanie, ale mam strach, aby neochorela a tak to necham asi az po zime ... i ked plavanie by zabil nejaky cas a nemuseli by sme hnit doma.

mona1111
10. okt 2009

precitala som ake temy ste uz stihli rozobrat kym som tu nebola.....

iron Ninka je zlatunka a aku peknu sponku uz ma vo vlaskoch 🙂

Nas flasu odmieta, neviem do neho dostat trosku caju... len hryzie ten cumel a hryzie, uz som vyskusala tri flase a nic.... Bola by som zvedava keby v tej flase bolo mliecko ci by to vypil ....... Dnes mal na olovrant vyzivu, ktoru robila moja mamka a velmi mu chutila otvaral usta ako hladny vtacik.....

drozdik78
10. okt 2009

iro mala ja zlatucka 🙂 sice aj my mame dlhsie vlask, ale nam by taka sponka vobec nedrzala 🙂
egy ak mas moznost tak to vyuzi ja by som hned na to sla 🙂

iron
10. okt 2009

egy...ono voda je tepla, celkovo je tam velmi teplo...v saune je teplo. Rychlo ju obleciem hodim do auta a ideme rovno domov, nikde s nou nejdem potom.
Da sa aj tak, ze si zaplatis jednu hodinu a uvidis.
Mona mne vcera jeden rozhryzla...to je ten problem s flaskami. Ze ona to chyta paprckami, skuma co to je a potom do toho hryzie...
V noci mi tak hryzla do bradavky, ze som ju normalne okrikla. AU....cele suhvezdia som videla.

egyptanka
10. okt 2009

iron, ja keby som chodila tak asi do Senca. My sme plavali v tych Ruzbachov a pacilo sa jej a potom sme dosli odtial chori, ale asi preto, ze tam boli starsie deticky chore.

egyptanka
10. okt 2009

najblizsi kurz v senci otvaraju az 9.11. do 10.12 - 2x do tyzdna.

egyptanka
10. okt 2009

a po plavani spala 3 hodiny tak to bolo super 🙂

iron
10. okt 2009

no skus to...ked sa tam mas ako dopravovat. Pre mna je Senec dost daleko....uz najnovsie, lebo krpata take arie dava v aute. ☹

egyptanka
10. okt 2009

iron, moja sa lubi vozit ... ved som aj bola prekvapeny, ked sme isli na vychod tak sme stali len raz ...

egyptanka
10. okt 2009

no sofera by robil manzel ... ked uz je teraz doma tak by sme to vyuzili.

iron
10. okt 2009

no ale to bolo kedy....moja sa tiez rada vozila...len posledny mesiac nie...Lebo malo spi a vzadu vidi len sedacku a je strasna nuda hrat sa len s hrackami. Takze pokial nejdeme v noci ze je brutus unavena a ma chrapat...tak nehrozi ziadna cesta autom.

egyptanka
10. okt 2009

iron, a keby si ju posadila vedla seba? na sedadlo spolujazdca?

iron
10. okt 2009

nemozem, lebo nemam vypinatelny airbag

mona1111
10. okt 2009

iron hryzenie do bradavky od kedy ma zubky som mala aj ja patkrat za den tak som ho tiez okrikla a odstavila od papania.....dnes ma hryzol len raz....
No on si aj flasu pekne drzi, cumel si dava do pusy a natahuje ho, hryzie do neho a prosto hraje sa.....

Nas sa strasne rad vozi, sice ked nema naladu a my ho vyrusime tym ze ho ideme obliekat a dame ho do vajicka tak sa mu to nepaci , ale akonahle sedi v aute je tichucko ako blska a uz pozera von oknom, jemu sa jazda autom velmi paci....

egyptanka
10. okt 2009

jaaaj tak to hej, skoda ☹

ajka82
10. okt 2009

dieta konecne zaspalo... dufam ze ju nejaki fanuskovia iduci okolo nezobudia

ajka82
10. okt 2009

😲 vy ste nemali co robit vecer ked ste sa tak rozpisali???

egyptanka
10. okt 2009

teraz som pozerala to plavanie na Pasienkoch ... tam to vyzera na tych fotkach fuuu ze dobre 🙂

iron
10. okt 2009

daj link...neviem to vygooglit

ajka82
10. okt 2009

egy tam sa mi to lubi...az na to ze som musela zvyknut na maly bazen (hlavne po tom velikom v ruzbachoch 😀 ) .. ale mne ide hlavne o instruktorky...s ostaatnym sa da "popasovat" aj keby nebolo uplne idealne

snehulienka
10. okt 2009

egyptanka, ako chutila mrkvicka...? 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre