Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
25. okt 2009

nsoci, momentalne pomoc potrebujeme najst vo vnutri rodiny ... potom casom budem potrebovat aj inu spolocnost ... zasa budem chodit na stretka ... casom.

Natalka uz spinka, ja som si dala dlhsiu sprchu, manzel ide do mna nadzgat aspon nejaku zemlu a caj. 😢 😢

matja
25. okt 2009

Egy, je mi to veľmi ľúto, čo prežívaš. Priznám sa, ešte som také niečo nezažila a veľmi sa toho bojím. Musí to byť veľmi ťažké. Držím ti palce, aby ste tento smutný čas všetci zvládli.

matja
25. okt 2009

egy a nezaťažuj sa teraz ešte aj mliečkom. Malú stále prikladaj, ale netráp sa tým, ak by nešlo. Trápenia máš beztak viac než dosť, nemusíš si privyrábať ďalšie. Ty si za mliečko veľa bojovala, nemusíš si nič vyčítať. Natálke si aj tak dala dobrý základ.

mapa
25. okt 2009

egy, uprimnu sustrast 😔 a vela sil.

matja
25. okt 2009

lenk30, možno vám bude lepšie, keď už bude domček stáť a budete mať viac času na seba.

ja som dnes tiež neprežila príliš pekný deň. Teda nebol ani zlý, ale ani ničím výnimočný. Keďže bolo vonku celkom pekne, vedela by som si ho predstaviť aj inak. Ja som stále chorá, pobolievajú ma už aj priedušky. Von som nešla, poslala som s malým manžela. Celý deň som upratovala, fakt celý deň, o malého sa staral väčšinou manžel, ale dnes bol dobrý a dlho nám obsedel aj v autosedačke a manžel mi pomáhal upratovať.
Akosi som si dnes všimla, že naša konverzácia s manželom je už iba: urob hento, sprav tamto, prebaľ malého, umy toto.... A mám na tom svoj podiel viny aj ja, akási som nervóznejšia, všetko chcem mať hneď hotové, milé slová sú čoraz zriedkavejšie. Mala by som si vstúpiť do svedomia, lebo manžela mám fakt super. Lenže ja som taký sprostý typ človeka, že všetku aktivitu, nápady, ľúbostné slová očakávam najskôr od muža 😠

egyptanka
25. okt 2009

matja, lubte sa, davajte si lasku najavo ... vzdy sa s nim pekne rozluc, vybozkavaj ho a objim ... nikdy nevies co sa moze stat.

egyptanka
25. okt 2009

potulky mojho milovaneho ocinka
http://picasaweb.google.sk/feriba1

baskaj
25. okt 2009

egynka - je mi veľmi ľúto, čo sa stalo. úprimnú sústrasť ti prajem!!! 😔

baskaj
25. okt 2009

-

baskaj
25. okt 2009

egy - ťažko ti napísať niečo, čo by ti pomohlo. je to ťažká realita, ktorú musí človek prijať takú aká je, vtedy, kedy príde. mne minulý rok zomrela mladá sesternica, najlepšia sesternica, ako sestra. nechala po sebe ročnú dcérku. jej smrť bola obrovským šokom pre celú rodinu. ale to by bolo na dlhšie... myslím na ňu veľmi veľmi často. aj ty na ocka budeš. musí to veľmi bolieť, ale emócie zo smrti časom odídu a zostane len skutočnosť a spomienky.
...ale krásne je, že sa mohol tvoj ocko aspoň pol roka tešiť z vnučky...

lenk - keď má toho človek veľa, tak to udiera na mozog a človek sa správa tak, ako by normálne ani nechcel. nedá sa vám urobiť si nejakú pauzu, ísť na predĺžený víkend mimo domu, mimo povinností?
a btw - ja viem, že inak to ani nejde, ale bacha - muži nemajú radi, keď sú ženy príliš samostatné, keď si vystačia samé a dávajú to mužom aj najavo. našim aj vďaka tomu stroskotalo manželstvo...

nsoci - krásne fotky na FB! maťko je rozkošný chlapček! 🙂

hmm... a ja som sa práve chcela spýtať, že či má ešte niekto okrem egy, ktorá má najmenšie marcovča, dieťa v hlbokom kočíku. ale ako čítam, my sme asi poslední, čo? ja stále čakám, že až bude dami sedieť sám, ale on nič. a taký naobliekaný a s dekami sa mi do hlbokého už ani nedá poriadne nacpať... a jeduje sa mi tam taký naložený...

nsoci
26. okt 2009

Dobre ranko

kucina1
26. okt 2009

dobre ranko

iron
26. okt 2009

bre ranko...no haluz tato zmena casu. Som sa tesila, ze ked chodieva spavat o deviatej, tak vcera o osmej ze zalomi...a dieta zalomilo o deviatej..teda o desiatej minuleho casu...mala haluzacka.

iron
26. okt 2009

nsoci...ta stranka na tie predlohy na stenu co si vcera posielala je super...Sa uz namotavam na taku haluz dva dni....Len by som chcela vediet, ci to potom pojde zastriet, ked krpec vyrastie....ale strasne pekne...asi jej nieco take vymyslim do izbicky.

pasoa
26. okt 2009

ahojte žienky. čo nové za piatok a víkend. nehrozí dočítavať....
boli sme na tej chate, lepšie povedané zrube, a bolo výýýýborne! počasie krásne vyšlo, no paráda.

kucina1
26. okt 2009

fuha tomas hned z rana demoluje cudziu domacnost, plazi sa plazi sa, vsetko chyta, sltlaca, stahuje, bucha, vypina, vybera, ale ma aspon dobru naladu.
ale sem tam zasne plakat a stale vola mama, ten zubok ho asi vcera vecer riadne bolel bo bol velmi umrncany, no ked sa okupal tak bol zase spokojny

ja mam taky strach z toho dnesneho ultrazvuku, sa bojim, ze nieco nie je v poriadku, fakt to citim 🙄

vikend sme mali prijemny, taky rodinny s tatinom maminou a dietatom

iron
26. okt 2009

kuci neboj sa, bude vsetko v poriadku....a budes tam mat tu musku v brusku. Pokial by si mala cystu asi tazko by ti ukazalo dve ciarky na teh. teste....

kucina1
26. okt 2009

iron sak mi doktorka povedala, ze tam vidi len malicku cystu ale snad dnes uvidi co chcem

pasoa
26. okt 2009

kucina, čo to čítam? nejaký problém? 😕

iron
26. okt 2009

kuci ono to mozno bol len ten jak sa tomu nadava ten vak ...to obalene vajicko... Drzim palceky nech si pekne tehu.....ved my vsetky to tu uz s tebou prezivame, tak hadam nas dokina nesklame

nsoci
26. okt 2009

Kuci a kedy ides? Neboj...
Ja idem tiez na gyndu dnes, na 14.30... a potom do sekacov 🙂
Pasojka juuuj zavidim 😉

Potulka uz si spat z chaty? Mam pre Teba dalsie zateplene mencestraky! Zlobr vyrastol 😀

lenka138
26. okt 2009

kuci neboj, všetko bude v poriadku a ty na utz uvidíš krásnu malú fazuľku

baskaj aj mi sme boli ešte do včera v hlbokom, ale mne sa dá vanička polohovať, tak preto som športový ešte nedávala a krásne sa mi tam ešte zmestil, tak som bola rada, že som to nemusela riešiť skúr, ale dnes máme presne 7 mesiačikov, tak som si povedala, že dnes už vyjdeme von v športovom 🙂

nsoci
26. okt 2009

Hlboky kocik, to co je?

nsoci
26. okt 2009

😀

kucina1
26. okt 2009

no iron neviem, doktorka povedala, ze vidi iba malu cistu a nic viac, ale ze sa to este nemusi objavit, bo som bola skoro. tak verim, ze moje 4 tehotenske testy (aj vcera rano posledny) neklamali v dvoch palickach aj krv ukaze, ze tehotna som, a maternica vycari to babatko nase vytuzene c. 2 😀

ale nemam ziadne tazkosti ani bolesti, nic co by tehotne nemali mat, tak som fakt zvedava

pasoa ziadny problemos len mam obavy co ukaze dnesny ultrazvuk

lenka138
26. okt 2009

to malo byť skôr, nie skúr 😀

kucina1
26. okt 2009

nsoci aj ja idem na 14.30 na gyndu 😀

pasoa
26. okt 2009

jeminenku, egy... dievča moje zlaté... prijmi prosím odo mňa moju úprimnú sústrasť... nemám šancu všetko prečítať, ale čo som prebehla, že strácaš MM... ono je to pri strese normálne, nezúfaj, prosím. Ale ak sa potrebuješ vyplakať, tak sa vyplač, nedrž nič v sebe.. ono sa to s tým MM môže ešte upraviť...
je mi to veľmi ľúto...

matja, ten príspevok o tvojej komunikácii s mužom... presne toto isté som si uvedomila nedávno aj ja... 🤐 Dáme stretko a budeme si hovoriť, ako na to, aby sa to zlepšilo 😉

lenka138
26. okt 2009

jaj kuci, tak to budeš mať dnes asi veľmi dlhý deň, som myslela, že ideš už doobeda
tak nech ti to čo najskôr ubehne 😉

lenka138
26. okt 2009

x xxxx c vťťcktttttttttttttttttttttt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre