Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

kucina1
28. aug 2009

ajka my davame aka nam padne pod ruky v obchode 🙂
bershka tak potom aj ja hovorim polievke pyre xixi

pasoa
28. aug 2009

labuť, to jak tá reklama na T-Mobile "práve som spravil štátnice. Gratulujte mi!" cheche..
tak gratulujeme Adamkovi k polrôčku 🙂 cmuk od Matúška.

bershka, tak to napokon nie je atop. exzém ale len alergia na banán?

a rozdiel medzi pyré a polievkou je hlavne v hustote, nemyslíš? a kým pyré je zeleninka+mliečko, polievka je zeleninka+voda 😉

bershka
autor
28. aug 2009

pasoa, no vypada to tak... este dokopy aj s potnickami. vcera som bola v meste a ked som dosla domov mala paprcku vyhadzanu, tak som myslela, ze je to tu zas. dnes rano to tam nema. medzitym som ju slahla do studeneho bazena a potom jej to zmizlo
nech uz je toto zasrane leto za nami. uz som zufala

pasoa
28. aug 2009

tiež máš tak "rada" leto ako ja? 😉 Ja sa tešiím na jeseň - na babie leto, to je spolu s marcom moje najobľúbenejšie ročné obdobie, teda čas... no... ročný čas... časť roka.. chápeme sa, že? 🙄

bershka
autor
28. aug 2009

ja milujem leto, ale kvoli sarke som cele leto trpla, aby neboli take hice ako pred dvoma rokmi. byvame v podkrovi, teraz je tu 27 stupnov, co by tu bolo keby bolo vonku 42. potnicky, jeduje sa, no radsej tu zimu

pasoa
28. aug 2009

ja leto ee, ani zimu. ja rada jar a jeseň 🙂

kucina1
28. aug 2009

ja mam rada take prijemnych 24 stupnov 🙂

nam od 7. hodiny rano nejde ani studena ani tepla voda, uz mame len 200ml lucky a nic ine. nijaky oznam nebol. ma to uz poriadne stve. a to ideme za niekolko hodin na dovcu. ako mam poliat moje 4 kvety?

egyptanka
28. aug 2009

baby, chcem sa spytat ... ked davate zeleninu do mrazaku tak ju aj blansirujete?

pasoa
28. aug 2009

egy, čo znamená blanšírovať...? 😕

atemi
28. aug 2009

Tak uz sme spat od Dr. Pytala som sa aj na pretahovanie predkozky a dr ze v ziadnom pripade! Ze to ma este casuuuuuu. Vraj mu to este ani nejde. Ona to pri kazdej 2.-3.tej poradni skusa a ked to pojde hladko, tak potom povie, ze treba pretahovat.
Labutka, Adamkovi vsetko naj prajeme! Ked uz si si to vypytala 😉

egyptanka
28. aug 2009

pasoa,
Blanšírovanie je tepelné opracovanie ovocia a zeleniny, pri ktorom dochádza ku krátkodobému zahriatiu suroviny parou alebo horúcou vodou. Po blanšírovaní nasleduje rýchle ochladenie studenou vodou. Účelom tohto procesu je inaktivácia enzýmov a zlepšenie konzistencie spracovávanej suroviny na konzervované, mrazené a sušené výrobky.

egyptanka
28. aug 2009

Mily labutkin Adamko, vsetko najlepsie k tvojmu 6mesaciu 🙂

matja
28. aug 2009

egy, blanšírovala som zeleninu, ale ovocie (zatiaľ iba marhule) som dala do mrazničky bez akéhokoľvek spracovania. Teraz tak idem dávať slivky. Iba umyjem, odkôstkujem a šup do mrazničky. Neviem, ako to má byť správne.

matja
28. aug 2009

Labutkinmu Adamkovi prajeme všetko najlepšie k prvému polrôčiku 😉

matja
28. aug 2009

atemi, vidíš, čo lekár, to iný postoj, názor a rada. Nám doktorka kázala predkožku sťahovať.

baskaj
28. aug 2009

kočky, som pridala pár fotos...

adamkovi všetko naj a samé pekné plienočky prajeme!!! 🙂

egyptanka
28. aug 2009

zmenila som po naliehani mojho muza fotku v pase 🙂

matja
28. aug 2009

egy, pekne foto, ale kde je album?

egyptanka
28. aug 2009

matja, utekal po dialnici do Presova ... ja nejako k nahadzovaniu fotiek nemam vztah tak som ho zrusila.

egyptanka
28. aug 2009

och joj sm stale hladna ... a to som zjedla styri chleby s maslom a dzemom, asi stvrt kila hrozna, kusok peceneho plneneho bravcoveho bocika s chlebikom a stale nemam dost. Fuj ved takto hladna som nebola ani ked som tehotna bola.

egyptanka
28. aug 2009

zazdila som sa poharom vody a tablickou studentskej pecate 🙂

pasoa
28. aug 2009

egy sakra, ako ťa teraz spoznám??

egyptanka
28. aug 2009

pasoa, mna a nespoznat?? haaaa, to co je za otazku? 😀

kucina1
28. aug 2009

baby tak my uz za hodku cestujeme tak sa majte a vidime sa v utorok vecer 🙂

egyptanka
28. aug 2009

Baby a to stretko je teda v stredu alebo vo stvrtok?

kucina1
28. aug 2009

malo by byt tak ako bolo tento tyzden, takze streda o druhej sad janka krala

ajka82
28. aug 2009

baby a nepisali ste ze 3.9. ??? to je stvrtok...ja to mam napisane v kalendari 😕

zuro
28. aug 2009

Ahojte ... Taak mi sme uz dorazili do Danska ... cestu sme zvladli super... Inak chcem sa podakovat,za to stretko, som strasne rada, ze som Vas spoznala...aj ked sa musim ospravedlnit, ze som sa zdrzala tak kratko, a tiez som som nebola velmi spolocenska, ale unava z cesty sa prejavila...takze faaaaaaaaaaaaaakt dakujem.. a teraz ma caka vybalovanie a hlavne docitanie tych 15 stran co ste tu popisali... 😠 baby vy nemate deti,ze tu mate cas tolko vypisovat? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre