Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

baskaj
28. aug 2009

no šak za to kočky! ďakujem! 😀 hneď mi je lepšie na duši ako som si tie pochvaly vypýtala! 😝 😝 😝 ale nie, já to šecko žartujem, ale šak vy chápete, ja viem... 😉

asandys - už 100 rokov chcem dať fotky na FB, ale ledva sa dokopem k tomu, aby som ich dala sem 😔 . ale aj tak by som tam dala asi tie isté, ako aj tu mám...

egyptanka
28. aug 2009

dnes tu skapal pes ... hroza s vami kocky, idem prec, lebo ma nelubite, ze tu nie ste. 😢

baskaj
28. aug 2009

aj ja tu furt kukám, či niekto niečo ťukne a nikto nič 😝 . egy - ináč, vyzerá to krásna hracia deka čo máte na tej profilfoto 😉

ajka82
28. aug 2009

egy, nam len z cestovky dosiel poukaz, na zaklade ktoreho nas ubytovali aj s infom, ze ubytovat je mozne po druhej a tam bol letak atlantida pribaleny, ten co je aj na nete ...
pri prvej veceri vam povedia info o plavani
a malej treba zobrat plienky na plavanie, nejaku osusku do ktorej ju utres a druhu do ktorej ju zabalis aby jej zimka nebola...
inac plienky na plavanie predavaju aj v stanku pri vonkajsich bazenoch, ale neviem ci maju vzdy vsetky velkosti...

este nieco by si chcela vediet?

baskaj
28. aug 2009

tak offujem aj ja, zajtra ideme do TN na mega stretko rodinného klanu manželovho pradedka či koho. ale má pršať, tak som zvedavá ako bude, bo to má byť na nejakom šport. ihrisku s jedným prístreškom. ale hlavne, že vypadneme z domu a malého nebudem celý deň nosiť len ja. tak brú kočky!

ajka82
28. aug 2009

ja som dnes kupila karinka tie velke penove puzzle ...tak uz som skladala a moze sa mala na nich vrtiet na zemi kolko chce...a bude mat viac miesta ako na tej hracej deke, lebo som hned vzala dva baliky 😅

ajka82
28. aug 2009

tak ja som akurat ulozila dieta a uz ste vsetky zatial zmizli? ☹
sak viete ze my zaspavame v takomto case... a tatinko dnes hra v meduzke...tak uz som sama...

ajka82
28. aug 2009

no ked tu nikoho, asi dem nalistovat na nete nejake quelle a pozret co maju nove...

ajka82
28. aug 2009

ale aj tak budem kukat, ci niekto nieco nenapisal...

marcovky2009ii
28. aug 2009

mam jednu otazku, na tie co uz davate kasicky...musia sa davat resp. davate kasicky rovnakej znacky/vyrobcu???
alebo netreba na to davat az taky pozor, aby boli tie iste?

ajka82
28. aug 2009

pruser...zas som sa preklepla...omylom marcovkyii 😅 ☹

ale skopcila som vam vsetky foto z prvych dvoch albumov, z toho tretieho su foto na picasaweb-e... a tie ostatne som tam dala tiez: http://picasaweb.google.com/ajkaMK/StretkaMarco...

ajka82
28. aug 2009

baby pokial budete chciet dodavat foto k tym ostatnym, tak vam poslem heslo... sice je tam uzivatel ajkaMK, ale nepouzivam, je to len na tie foto 😉

ajka82
28. aug 2009

a asi mozem ist pokojne spat, lebo mam pocit ze dnes v noci sa mala zobudi a tatinka tu niet

ajka82
29. aug 2009

cafte spachtosky 😀
nam v noci naprsalo do obyvacky 😅
a samozrejme jak som hovorila, karinka bolao stvrtej hore 🙄

ajka82
29. aug 2009

mam taky pocit, ze tu zapisem celu stranu iba ja 😀 😝

nsoci
29. aug 2009

Aj aj som nejake fotos stiahla.
Baskaj chjvalim fotecky 😉 mooooc hezke
Egy dak idem kuk

ajka82
29. aug 2009

baby a na tu otazku s kasami mi niekto odpovie?

vlalu6it
29. aug 2009

ahoj dievcata,,jeje ake krasne fotky mate zo stretka,,az vam tajne zavidim,,,

matja
29. aug 2009

tak Paťko sa dnes zobudil s teplotkou ☹

vlalu6it
29. aug 2009

matja--chudacik patko,,,co ste ho ockovali????ci len tak ,,,z nicoho nic??

vlalu6it
29. aug 2009

nasa mala 23to je minulu nedelu oslavila 5mesiacikov a predvcerom som jej davala jej prvu mrkvu,,ale moc to neslo,,nechutila jej vyluvala ju,,takze vcera sme jej uz ziadnu nedavali,,este ostanem na mliecku radsej,,,

vlalu6it
29. aug 2009

inak vysvetlenie preco som sa na 3tyzdne odmlcala bolo to,,ze som rozbila pocitac a nemala som nic,,az teraz par dni nam dosiel novy,,ponaucenie,,uz nikdy nic nehadz o zem,,,sama som sa potrestala a 3tyzdne bez netu je ufff....no,zvladla som

vlalu6it
29. aug 2009

no a pred 3tyzdnami som vam mala dat vediet ako som dopadla s vysledkom ohladom mojho zerunkania sladkeho,,a dopadlo to,,som piskala od radosti a lekar so sestrickou v nemocke gulili ocami ci som zdrava,,,takze nemam zviseny cukor,,ale je este znizeny,,,vraj kedze som po porode je to tolerovatelne,,mozem si dat aj sladkeho kolko chcem,,ale vraj nemusi prehanat,,skor viac zelenbinky,,ale tu ja jem,,,
som si mylsela,,ze z takeho jedalnicku aky vediem mam urcite cukrovku alebo ja neviem,,ale aj tak o 2mesiace ideme na sr na celu zimu tak pojdem este na testy stitnej zlazy,,,aj tak sa mi to nezda,,,ale s vahou sa to pomaly upravuje,,co tom som aj nabrala a licka sa zaokruhlili,,,,tak naokolo su snat vsetci spokojni a nemusim pocuvat tie priblble kómentare

vlalu6it
29. aug 2009

baby--poznate antikoncepciu zavedenia prsenca,,je to ako buzirka koliecko co sa zavadza do posvy na 3tyzdne a potom sa na tyzden vyberie,,ma s tym niektora skusenost,,plliiss

vlalu6it
29. aug 2009

nsoci,,inak tebe dakujem ,ze si sa mi na azetko ozvala,,velmi ma to potesilo,,, 🙂 dakujem krasne

vlalu6it
29. aug 2009

ajka,,aj nasa mala ma kvantum tych makkych pazzl na zem a stale ju tam davam na zem a ona sa tam vrti a lozi a hra sa

baby ja moju malu este stale sediet nedavam,,,bola u nas ista lekarka na navsteve zo slovenska a povedala,,ze mi da radu aby som n ikoho nepocuvala,,ze ona si musi sama sadnut a urobit ten pohyb sama do sedu,,ze ked ju budem davat sadat na mna a inde,,uvidim aku skoliozu bude a moze mat,,,vraj normalne deticky ten pohyb urobia az okolo 8mesiacika same,,sikovnejsie skor,,ale v ziadnom pripade este nie sportak,,nech si este stale lezi vo vanicke ked sa da,,a my sme uz chceli vytahovat sportak,,takźe nadalej nechavam vo vanicke a ona si je tam stale spokojna,,,

vlalu6it
29. aug 2009

no,,pisem si sama so sebou,,,idem ja,,,akosi mi to dnes nevislo,,, ☹ ale vsetky vas pozdravujem a uzite si sobotku ja idem upratovat,,dala som rozmrazit chladnicku a celu ju idem vypucovat,,,,a dala som prat obliecky a ono nam to dnes konecne ide prsat,,nesparvny cas na pranie som si vybrala,,,,ale mame stale aj tak 35stupnikov,,mozno teraz trosku menej,,,tak velmi uz chceme jesen,,,

vlalu6it
29. aug 2009

jej baby u nas zacalo mrholit ,svieti brutalk slnkoi spod tych hrozostrasnych mrakov a spravila sa prenadherna duha,,to bude pecka ked to vypudi ,,to budu krupy snat alebo prietrz mracien,,jejda,,a aky super vzduch,,parada,,mala mi stale chrape,,,nevioem ci zije idem kontrolovat,,ona stale uz len na brusku a spat sa tak predsa nesmie koli nahlemu umrtiu,, 😲

egyptanka
29. aug 2009

vladkaaaa, cica mica vitaj spat medzi zivymi ... xixi 🙂 ... ze malo cukru?? ty si vzdy vies najst dovod zrat sladke ... coooo?? 😀
a neboj aj moja mala spinka na brusku a co narobim ... no nic, ked sa jej paci. 🙂

egyptanka
29. aug 2009

Babule a dnes sme v noci zasa pipali a mala nacapena na konci postielky pri plysovom baranovi, kde uz nebol dosah monitoru. Zvlastne, ze ma to pipanie nejak nevystrasi. S kludom skontrolujem ci dycha, dam ju na stred postielky a zaspim dalej, Ziadny stres, panika ... som asi nejaka divna. Ja si vobec neviem pripustit, ze by sa nieco malo stat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre